Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 16

Strana 80 z 84 Previous  1 ... 41 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Po 26 jún 2023 - 15:14

@motylek podobne aj mne sa tak ozval koncom marca
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 395
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Catherin4 Po 26 jún 2023 - 15:38

Mne Jaro na sukromnu spravu tiez neodpovedal
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 476
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Juraj Po 26 jún 2023 - 17:13

Tak moje pokusy šoférovať sú zatiaľ ukončené. Problém je to že mám spomalené reakcie, pravdepodobne kvôli liekom. V rokoch 2004 a 2005 som jazdil lepšie. Problém mi robí najmä keď mám zastaviť auto. Dnes som bol na pošte a potom ešte pred obchodom, lebo otec chcel čosi kúpiť. Aj pred poštou aj pred obchodom som zastavil oneskorene, keby tam parkovali autá, tak by som do nich narazil. Otec mi hovoril že sa musím naučiť jazdiť, že som predsa chlap, ale už sa začína zmierovať s tým že jazdiť nebudem. Proste som spomalený z liekov. To by som každú chvíľu do niekoho nabúral a nedoplatil sa. V tom lepšom prípade. V tom horšom by som niekoho zabil a išiel sedieť. Ja budem radšej chodiť autobusom s dobrým pocitom, že nemám tú hnusnú zodpovednosť, ktorú človek má keď riadi auto.
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 570
Reputácia Reputácia : 170
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek Po 26 jún 2023 - 18:08

@Juraj To zní rozumně. Raději neřídit, než se nervovat a způsobit nějakou dopravní nehodu.
Já mám taky řidičák a řídit si netroufám z důvodu, že špatně vidím, jsem nevšímavá a delší soustředění mě vyčerpává - vše buď kvůli lékům nebo kvůli nemoci. Takže ti rozumím.
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 766
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Juraj and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 80 Empty Ahoj

Odoslať  Mous Po 26 jún 2023 - 18:53

Dnes sa mám dobre. Bol som na Martinských Holiach. Bola to niekoľkohodinová túra, takže ma bolia nohy. Bol som s bratrancom. Pajda som nechal doma- asi by mi komplikoval výstup. Fotky krajiny nemám, no takto vyzerá mapka:Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 80 Receiv10
Inak sa držím a užívam si opäť plávanie. Držte palce, nech mi to vydrží.
Teším sa z vašich výletov, pohybových aktivít či pokusov šoférovať. Mrzí ma, že s tým šof.sú takéto problémy.
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 876
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, regina, Juraj, Catherin4, motylek and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  dzuli08 Po 26 jún 2023 - 20:18

Ahojte všetci,
musím skonštatovať, že sa mám veľmi dobre....sama sa čudujem, že som tam pridala to "veľmi", ale tak to cítim momentálne. Bude to aj tým, že už pomaly v práci finišujeme a na dovolenku nastupujem už od budúceho štvrtka, ale vlastne už v stredu je sviatok. Všetko sa nejak pomaly vyvíja svojim tempom a nie som už v takom strese. Som na seba hrdá (musím sa aj sama pochváliť Very Happy), že som psychicky odolala všetkým vonkajším tlakom atď. a prežila obdobie maturít (na ústnych sme 4 dni skúšali od rána až do 17,00) ale poviem vám chodila som vyžmýkaná ako citrón. Dobre mi urobil aj pekný víkend strávený v Bojniciach, som vďačná, že som mala možnosť spoznať niektorých z vás Smile Už som to dlho nemala, ale asi aj cítim radosť trocha z toho života. Dlhšie som nepísala ale taký najhlavnejší krok v mojom živote je, že idem kupovať 2izb. byt....aj sa z toho teším aj sa toho bojím, lebo sa tak zaviažem a budem musieť makať o 100 šesto. Inak v oblasti športu a cvičenia veľmi stagnujem, po dlllllhej dobe som bola v sobotu plávať a tak mi to dobre urobilo ...... vravím si : prečo ty trúba nechodíš častejšie na plaváreň? very unhappy Hanbím sa tiež, že ani bicykel som ešte nevytiahla a to už bolo zopár pekných víkendov. Musím to napraviť.

@Mous super, že si bol na túre... aj ja rada chodím, keď je možnosť. a asi aj najbližší víkend pôjdem niekam ak počasie dovolí.

@Juraj ja tiež spadám do kategórie, ktorá má vodičák, no nejazdí..... ja mám pred tým veľký rešpekt tiež, a nikdy som nesedela sama v aute keď som bola za volantom. Myslím ale, že by som sa vedela do toho dostať, nemám až tak problém s koncentráciou alebo videním, mňa najviac obťažuje to preraďovanie a synchronizácia s pedálmi, tak asi pre mňa jedine automat, ale na také auto bohužiaľ nemám. Rozmýšľala som, že by som si kúpila niečo ojazdené, len tak na "dorazenie". Tým nechcem povedať, že mám v pláne spôsobiť dopravnú nehodu Very Happy

@regina je super, že ti to takto funguje s tým znižovaním, držím ti silno palce. Ja beriem tiež aripiprazol 10mg a jedno AD k tomu. Ja ale asi potrebujem aj to AD, hlavne kvôli práci a stresu, aspoň kúsok drží náladu. Síce aj tak mávam niekedy horšie "stavy" príp. mierne depkujem.

@motylek som rada, že si si dovolenku na SVK užila a že sa ti páčilo. Prajem veľa zdaru v tvojich nových plánoch a v štúdiu ANJ.

Aj keď som nespomenula všetkých, tak prajem všetkým pohodové dni a pokoj v duši winking Smile

P.S. Dnes som sa nejak prekonala, toto je asi môj najdlhší príspevok ever.

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 544
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, regina, Juraj, Patty_Pillow, Mous, motylek and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Sweetheart Po 26 jún 2023 - 21:05

Ja som povysadzal olanzapin, som to styri tyzdne znizoval, uzivam cil 1,25 mg, asi mi to je malo 😂 A od zajtra chcem aripiprazol nasadit. Uz som ho zral, ale mi nebolo dobre z neho, ale asi aj za to, ze som to zral s olanzapinom, neviem. Len mi nejako skacu nalady a asi som divny 😂 ale nasadim to abilify sak. A hruuuza a des, v tej Bude, uz si zelam, nech ma vyj..bu z tade. Ja tam nebudem. A jaky pekny si pridem teraz a chuti mi pit. Je leto, chcem sa opalovat 😂 sak uz som opaleny. A co ja viem, jak dobre vyzeram teraz 😂 a v Bude ma nacapala na fajcarskej, mozem sa vysrat na nu. Aj tak budem fajcit chodit. Nech ma uz konecne vyhodia, co ma tam furt drzia. Nikto tam nechce ist. Hruuuuza a des. A dneska som bol nasrany a teraz mi je jak dobre 😂 jaky energicky som. Tisic voltov ma v sebe. A jak vysadim celkom ten olanzapin, pochudnem hned. Sak kotero som neni, ale lepsi budem. No ale ta robota, co som komu urobil, aby som tam bol... Asi karma, des a hruza. Fuj. Ale jake brucho mam velke, sak jak nebudem zrat olanzapin, pochudnem urcite. Ako nehovorim, aj v tej bude mam uz vztah s tymi starymi volaktorymi, ale ja sa tam nezoderem. Sak ja tam mam na male kolko razy, aby som RZP si nevolal. A este ma nasrala, idem na fajcarsku a mi povie, ze co to ma znamenat. No hovno to znamena, idem fajcit. Aj tak som si tam zapalil. Ja nevydrzim nefajcit. Len striehne, aj by som napisal to slovo na P, len nemozem tu 😂 ale super mi je teraz. A furt ma tam drzia, sak uz cakam, kedy ma vyhodia a furt nic. Nema tam kto robit 😂 a fajcit budem chodit furt, ja nevydrzim. Fajcim aj doma jednu od druhej, ja som citlivy, chory clovek, musim. Za tri minuty sa tam nezblaznia hadam. Ale dufam v ten aripiprazol, aby som pochudol.
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 554
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Patty_Pillow, Mous and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Ut 27 jún 2023 - 12:05

Ahojte, tak my s malým máme angínu, malý už končí, ja začínam, ešte stále mám hlasy a Dr. že to stres a to, že som ochorela, veľmi ma nepotešila teda, budúci štvrtok mám kontrolu, tak som zvedavá k čomu dospejeme
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 395
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek Ut 27 jún 2023 - 16:28

@Patty_Pillow A přítel už je zpátky doma, nebo kdy se vrátí?
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 766
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Ut 27 jún 2023 - 16:37

@motylek ten prišiel v noci zo soboty na nedeľu, ale cez deň som s malým aj tak, lebo on je v práci a malý je chorý a do stacionáru by mi ho takého nevzali, ale od pondelka normálne do škôlky bude už chodiť
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 395
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek Ut 27 jún 2023 - 16:43

@Patty_Pillow A v září (september) už půjde do školy? Nebo až příští školní rok?
Můj syn už bude od září oficiálně středoškolák... ten čas hrozně letí....
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 766
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Ut 27 jún 2023 - 17:06

@motylek kvôli reči má odklad, tak o rok pôjde do školy a do vtedy môžeme trénovať reč
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 395
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 80 z 84 Previous  1 ... 41 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore