Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 1 z 88 1, 2, 3 ... 44 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 Empty Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej So 30 apríl 2016 - 9:10

Ahojte, forumáci.

Siedma téma "Ako sa dnes máš" prekypuje tisíckou príspevkov, takže nastal čas založiť opäť, už tradične, novú tému rovnakého názvu a zamerania. 1022 príspevkov sme v téme "Ako sa dnes máš? 7" napísali v priebehu december-apríl, teda za bezmála 5 mesiacov. Je to velice fajn, cítim, že fórum je aktívne a že sa tu denne píše hneď viacero nových príspevkov. Môžem si teda dovoliť povedať, že fórum žije vlastným životom a že zažíva opäť svoje aktívnejšie časy. Smile To ma zároveň veľmi teší a ďakujem Vám všetkým za to. Každý z Vás je tu veľkým prínosom a som rád, že sem chodíte a že spoluvytvárate našu komunitu. Som hrdý, že som jej súčasťou, rád sa do nej každý deň vraciam a naozaj potvrdzujem, že mi svojou účasťou Vy všetci veľmi pomáhate, a pomáhame si navzájom vlastne. Ste super! Smile

Horsa, pokračovať v diskusii a v zverovaní našich dní. Prajem Vám, aby prevažovali vo Vašich životoch dôvody písať čo najviac pozitívnych príspevkov, resp. teda aby ste sa mali dobre a fajn. Držme sa, priatelia! Smile

matej
typing

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej So 30 apríl 2016 - 10:19

Matej napísal:...aby prevažovali vo Vašich životoch dôvody písať čo najviac pozitívnych príspevkov...

A hneď prispejem negatívnym príspevkom, lebo sa, žiaľ, nemám moc dobre. Včera som mal zhoršenú rúžovku, zabudol som sa totiž natrieť BB-krémom, a tak som mal ružové líca, priam rozsiahle plochy, akási naružovená, zhrubnutá nepekná koža priamo svietiaca už pri prvom pohľade na mňa. Vzbudzuje to vo mne veľkú hanbu a je to priamy útok na zvyšky môjho sebavedomia. Úzkosti ako také neboli našťastie, čiže flush sa nezväčšovala niečím, čo nazývam "vyvrcholenie". Tmavosť ružovej farby bola zhruba rovnaká sústavne. To ma trochu tešilo, a zároveň mrzelo, no ťažko to vysvetliť. Externé okolnosti boli počas piatku nepríjemné, bolo veľa tlakov a nepríjemností. Myslím, že sa mi darilo si pri nich zachovať odstup a pokiaľ sa ma netýkali úplne priamo a bytostne, tak som si sugesciami navodzoval chladnú hlavu a snažil sa veci brať s humorom a dobrou náladou. Depresie mávam teraz hlavne večer, napr. štvrtok večer, piatok večer. No sú to údesy. Vyplakávanie, ľútostivosť, strašná únava, vyčerpanosť, túžba zomrieť (nie samovraždou, ale nejak inak, regulérne). V štvrtok som sa nevládal ani prezliecť, ležal som v obývačke mŕtvy v tom, v čom som bol celý deň. Večerný kofeín extra nezaberal, iba mi oddialil priamy spánok na nejakú 23:00. Ale únava, vyčerpanosť zostali naďalej prítomné, neodbúrané.

Najhoršie je to so školou. Vôbec nemám ako ju zvládnuť, proste pravdepodobnosť jej zrušenia a zmierenia sa s bakalárom je 80%. V stredu, štvrtok som bol tak ustatý, že som nemal ako sa primäť k učeniu na skúšku. V piatok som mal mať dovolenku poobede a ísť na vyučovanie. Nebol som, radšej som dal prednosť odvolaniu dovolenky a v práci som mal toľko roboty, že som vlastne cezčasoval až do 19:15, namiesto do 17:30. Rodičia sa neradi pozerajú, ako s tou školou kolabujem. Mama ide na to cez city a dáva najavo svoj smútok, čím mi azda nechtiac spôsobuje pocity viny, že nevládzem riešiť školu. Povedala mi, že jej nejde ani tak o jej cieľ, aby som bol magister, ale skôr ide jej o mňa, že ma pozná a vie, ako som bol v minulosti furt nespokojný a nešťastný, že magistra nemám. Domnieva sa, že mi bude psychicky druhý stupeň VŠ chýbať a že by som sa cítil v živote nešťastne, ak by som ho nemal. Vychádza z poznania vraj mojej povahy. Nevie si predstaviť, že by som mal 40 rokov napríklad, a že by som bol psychicky v pohode zmierený s tým, že som bakalár. Až si vyčítam, že som sa celý život na základke a strednej učil prevažne na jednotky, takže si celé davy mysleli, že to ďaleko vo vzdelaní dotiahnem. A teraz sa pozerám, že moji spolužiaci trojkári sú už inžinieri, doktori, magistri dávno. Mama sa domnieva, že ma toto veľmi rozožiera a preto vie, že akože pre moje psychické dobro by som mal toho magistra mať aj ja, z čohokoľvek.

Dnes som mal ísť na vyučovanie - samozrejme som nešiel. Nevládal som vstať, bol som údesne psychicky unavený, v hlave sa mi premieľa furt robota a čo v nej ešte treba porobiť. Veľmi túžim po oslobodení, po robení v osobnom mimorobotnom čase toho, čo ma aktuálne baví a čo sa mi zrovna chce. Niektoré deadliny som už nestihol, proste vyzerá to celkovo zle. very sad2

Je to sila, že niektorí ľudia, a nie je ich málo, spomínajú na svoje vysokoškolské časy ako na jedno z najšťastnejších a najsuper období v živote. Ja s prestávkami študujem už 11 rokov a so školou sa mi spájajú len traumy, bolesti, prebdené preplakané noci, utrpenie, psychické ťažkosti, rozsiahle depresie. Baví ma učiť sa prakticky, a síce že niečo v práci sa naučím nového, a hneď vidím aj toho efekt, lebo to prakticky hneď využijem ako nový postup pri práci. Nebaví ma učiť sa niečo, z čoho nemám okamžitý praktický efekt alebo peniaze. very sad4 A to pritom ja do toho lejem peniaze, len v tento ročník som už do systému nalial bezmála 1400 eur, čo som mohol pekne odložiť radšej na byt.

Takže proste mám sa teraz trochu zle. Dávam času známku 3-. Embarassed
Ďakujem veľmi za vypočutie môjho vyplakania a želám Vám, aby ste mali dobre, pekný víkend prajem.

matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Mischelll So 30 apríl 2016 - 10:45

Ahojte Wink

Matej - dopredu hovorím nepoznam ta dobre a neviem či ti poradím uplne podla tvojich predstav...no ja to vídim tak, že keď ti mama povedala to čo povedala a myslela to tak ako myslela...tak je na tebe či sa s tym vyrovnáš teda myslím zo školou, že budeš v 40 - tke bakalár....mám takého kamaráta čo sa v tomto na teba podobal...skončil bakalára a pri tom vedel ovela viac ako ja...a nechcel pokračovať dalej teda asi aj u neho rodičia strašne chceli....ale on tiež bol jedničkár a ťažko to niesol, že nemal a nebol 100 percentny teda na skuškách a seminárkach....proste ja som to nechapala...iste mam ine zmyšlanie ja som mala aj dvojky a na strednej aj trojky....no mám aj inžiniera....asi tak.....viem ze sa mi machruje dobre....ale aj tak proste ja v tom vidim  len jedinu možnosť a to zmieriť sa s tým a do akej miery to ty spraviš to bude nasledovať....ked sa nezmieriš s tym a hoci z nedokonalostami ale dokončíš školu.....bude to tvoje rozhodnutie....a bude správne...ako aj zmierenie z bakalárom....aj to bude správne....ešte ti napišem to čo mne hovoril každy...nie je doležite či máš zo skúšky A alebo D....ale celkový vysledok ze si ju spravil....a este ma napadlo uplne chapem aj to, že sa učíš niečo čo nie je praktické je to nudné a málo záživné....takže tak...

Prajem pekný deň flower

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 630
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej So 30 apríl 2016 - 11:37

Mischelll, veľmi si mi pomohla. Tvoje slová sú dobrými radami, inšpirovali ma. Smile

Hlavne mi pomohlo to, že naozaj záleží priamo odo mňa, či sa dokážem psychicky zmieriť so situáciou bez mgr., a že teda mám ja plne v moci, a nikto iný, že či mi to bude psychicky vadiť, či dovolím, aby ma porovnávanie s druhými vnútorne zožieralo. Je to proste na mne, ja vlastním svoju psychiku a ja si ju mám regulovať a dovoliť jej len to, čo mi bude prospievať. Smile Takže či to má byť správna cesta, záleží odo mňa a od môjho zvoleného psychického prístupu k veci. Ďakujem. Smile

matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  dzuli08 So 30 apríl 2016 - 13:29

Matej ahoj,
ja som tu nová, a tak ťa poznám len málinko, no zatiaľ mám dojem a pôsobíš na mňa ako veľmi inteligentný, šikovný a hlavne sčítaný človek. Je obdivuhodné, že si sa dal na takú ťažkú cestu ako je práca a štúdium zároveň.Neber to v zlom, ale trošku mi pripadáš ako perfekcionista. Ja by som ti poradila trocha poľaviť a je to naozaj len na tebe ako sa rozhodneš - či potrebuješ za každú cenu byť Mgr. Ak máš navyše prácu, ktorá ťa baví a poskytuje ti akési učenie sa v praxi, tak si myslím že to je to hlavné, na čom by si mal stavať. Dúfam, že som ti aspoň trocha v niečom pomohla.
Pekný dník všetkým jumping sunny
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 539
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN So 30 apríl 2016 - 16:11

Ahojte bojovnici,
vikend travim pracovne ale nestazujem si. Je tu klud a citim sa dost dobre. O chvilku balim a pojdem kupit pivko a zrelaxujem pri filme. Tesim sa aj navsteve stryka z tn hoci som nebol doma ale nechal ma pozdravovat co mi dodalo chut do buducna. Citam vase prispevky a citim s vami.
Matej urcite mas aj na dva tituly, si mudry clovek ktory vie co chce.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger So 30 apríl 2016 - 18:19

Ahojte!
Matej, možno aspoň trošku tuším, ako to máš... Ja som kvôli škole šla skákať pod vlak... A teraz čo, nemám ani bakalára, hoci mi ponúkali vrátiť sa vtedy do školy a uznali by mi i skúšky (okrem E), ale túto možnosť som zahodila asi práve kvôli zdraviu. Nezvládam stresy a síce mi je hrozne, hrozne ľúto, že školu nemám, nestálo to za to. Prácu máš a možno budeš mať zo seba zlý pocit, ale si šikovný, na VŠ nestojí a nepadá svet Smile
Posielam spozitívňujúce objatie: giving a hug

Zdravím i ostatných,
u mňa nič nové. Myslím, že Jana ma prerazí, až v stredu zistí, že som sa ešte nepustila do plánu dňa, ktorý som tu už kdesi spomínala. Tak žeby od zajtra, akože nový mesiac-nový začiatok a blah blah? Ha, tomu ani sama neverím! Akurát som sa na blogu pustila do projektu, v ktorom si človek na 1001 dní určí 101 cieľov a tie sa pokúša pospĺňať. Nie je to také jednoduché, potom som tam už hádzala vyslovene blbosti typu "nalakovať si nechty načerveno", etc. laughing Alebo: "Ani raz v 50-tich po sebe nasledujúcich zápisoch nenapísať psychologičke do denníka vulgarizmus" Twisted Evil Nenadávam často, a keď už, tak f**k a tak, ale až začnem, tak to lieta affraid Takže by to chcelo trochu sa uvedomiť.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej So 30 apríl 2016 - 19:42

Ďakujem, Dzuli, Candy a Meret, za povzbudenia a názory. giving a hug

Momentálne večer sa cítim pomerne dobre. Psychické rozpoloženie sa mi zlepšilo. Dobre mi urobil voľný deň, prakticky do nejakej 16:00 som sa poflakoval a relaxoval kadejakým spôsobom (telka, rozhovory, fórum, modlenie, čítanie). Načerpal som akési nové sily. Teď sa venujem trochu škole - čítam si texty, ktoré mám ísť interpretovať do seminárky. Ešte zostáva 8 strán formátu A4. Zdá sa, že to nie je veľa, no u mňa nič nie je nikdy v týchto veciach isté a ľahké. Odovzdal som mailom seminárku z iného predmetu, čo som robil cez týždeň vtedy raz v noci... profesor odpísal "prima" (je Čech). Napísal som spolužiakovi mail, kde ho prosím o zodpovedanie nejakých otázok ohľadom predmetov, ktoré som vynechal. Dúfam, že ho to nenahnevá, ale že mi nejaké to info podá. Lebo mohol by povedať "no on si nechodí do školy a ja mu mám byť informačná ústredňa?!" Dúfam silno, že si to tak nepovie. Question V dnešný večer mám naplánované len tých 8 strán textov. Zajtra ráno mám na pláne okrem omše skočiť do Billy nakúpiť tučné potraviny, nakoľko som na tukovej diéte. Very Happy A potom mám ešte úlohy tri na nedeľu: 1) pozametať byt (25 minút roboty), 2) napísať do firemného časopisu krátky článok (asi hodina roboty), 3) definovať tému, literatúru a štruktúru jedného elaborátu. A to je všetko. Chcem ísť cestou mála úloh. Dokonca 2-3 úlohy na celý víkend by mali stačiť priemerne. Dzuli radí uvoľniť sa, pozvolniť trochu. Tak teda v duchu tejto rady si nechcem toho na seba nakladať veľa. Stačí ležérne, pomaly, flegmaticky. Smile 1-2 úlohy na deň, aj to drobné, čiastkové. Smile Ako Tuto vraví: dôležité sú malé kroky na dennej báze. Very Happy

Psychicky sa mám teraz dobre. Dal som si kofeín dnes, dokonca až 300 mg dohromady. sad and unhappy Mrzí ma to, neberte to zle. Cez pracovný týždeň budem naďalej mať strop 150mg, ale cez víkend treba výnimku, inak by som ten víkend preležal a to nie je momentálne vhodné. Embarassed

Ďakujem za vypočutie. Želám Vám, priatelia, pekný večer a krásnu nedeľu. Určite napíšte, ako ste sa v sobotu mali a čo nové/staré. Smile

S úctou
matej
Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto So 30 apríl 2016 - 20:21

Ahoj Matej,
som rád, že Ti je lepšie. Podľa mňa tú školu zvládneš, hoci toho máš na pleciach skutočne dosť. Určite patríš medzi tých kamarátov, čo sú šikovný a ešte nepovedali úspechu koniec. Budem sledovať aj Tvoju zaujímavú tukovú diétu, a možno sa dám aj inšpirovať. Trochu sa však obávam aby tuky ešte aj nezhoršili moju aj tak biednu postavu.

...............

Ahojte,
dnes je pomerne u mňa dobre. Dosť ma tešilo, že som bol na brigáde a zvládol som to. Boli sme tam na to ôsmi chlapi a v pravom zmysle sme zamakali. Potom hlavne doma aj Zello bolo OK.

Zdravotne dobre, drobnosti však zostávajú, ale nič s nich nebolo "nad čiaru". Takže zostáva mi len to, že je to zatiaľ fajn deň.

Majte sa čo najlepšie. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  dzuli08 So 30 apríl 2016 - 20:34

Pekný večer všetkým. Čo sa mňa týka, mám sa fajn. Dnes bol pekný deň, navarila som obed, povysávala izbu a mali sme aj návštevu (rodinnú). Boli sme sa prejsť a celkom dobre to padlo, aj sme sa trocha nasmiali. Ešte včera som objavila celkom zaujímavú ponuku na brigádu, tak skúsim poslať životopis.
Matej - veľmi ma teší, že si si zobral k srdcu moju radu. Dúfam, že pomôže. A Tutov výrok sa mi veľmi páči Wink
Mne sa páči aj toto: Ži pre prítomnosť a mysli do budúcna. Neviem kto to povedal síce ale to je jedno v podstate.
Zajtra sa chystám ráno oprášiť trocha moje šoférske návyky (pod otcovou taktovou), držte mi palce nech to dám. Mám vodičák už asi 9 rokov, ale s najazdenými km je to bieda. Prázdne parkovisko to istí. Very Happy

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 539
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ne 1 máj 2016 - 16:57

Ahoj dzuli08,
je super, že si sa dala na to trénovanie ohľadom šoférovania. U mňa vodičák je to čo ma tak trochu trápi, keď bolo vhodné ho urobiť som býval "v najlepšom", takže lekár mi to nepovolil. Teraz sa už dlhšiu dobu na to "necítim".

Určite Ti budem držať palce, a to nielen v tej potenciálnej brigáde.

............

Ahojte všetci,
keď sa povie kľudný, snáď až lenivý deň, tak sa mi vybaví niečo také ako dnes. Je síce pravda, že mám na pláne ešte vybehnúť na kamarátovu chalupu pokŕmiť králiky. Takže hádam budem aj tak trochu fungovať mimo byt. V podstate je mi fajn a snáď to vydrží počas celého dňa.

Zdravotne pomerne dobre, drobnosti sú, ale celkovo to nepresahuje ani minimálne celkovú znesiteľnosť. Ginko užívam jednu kapsulu na obed, ako aj doteraz, necítim žiadne mínusy, depresia sa našťastie nedostavuje.

S pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Zahorak Ne 1 máj 2016 - 18:28

Víkend mi veru preletel .... užival som si zábava alkohol a tak ,odteraz už piť nebudem posledný krat som si povedal.

Dnes som pomerne rozbití po piatku a sobote tak len tak prežívam .... a čo vi ?
Zahorak
Zahorak
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 28
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 03.04.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 1 z 88 1, 2, 3 ... 44 ... 88  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore