Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 2 z 88 Previous  1, 2, 3 ... 45 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Po 2 máj 2016 - 11:03

Ahojte prave cwstujem z RK kde som bol kupit suciadtky na bike a auto som nechal v ZA pretoze mam ako ID vlaky za free. Od 7:30 cestujem a pridem dom tak okolo 12tej. Mam v plane pokosit zahradu na chalupe a porezat drevo so strykom. Mozno ak sa mi bude chciet sa trocha povozim na bicykli. Zatial takto, majte sa co najlepsie.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Mischelll Po 2 máj 2016 - 12:22

Ahojte Wink

no bola tu cofeinová kauza - alebo skor téma ....a tak dnes mám čo do nej prispieť aj ja....už dlhšiu dobu pijem kavu len sem tam....aj som si hovorila, že som na tom dobre s tou kavou....proste len ked ja chcem si ju dam....a nie som na nej nijak závisla....aj tak pijem iba malu kavu z mliekom a cukrom...pomaly viac mlieka ako kávy...žiadne nežiaduce učinky som nebadala až do dnes....aj to ma to len náhodov napadlo.....som totiž strašne unavená ....išla som spať asi o pol hodinu neskor ako zvyčajne....a pritom som mohla rano spat a zobudila som sa tak primerane....no rano som nemala svoju kavu...zabudla som...po vikende sa to stáva vtedy malo pijem....a som unavená na smrť .....už na očiach mi to vidno....len sa mi zatváraju a občas sa mi zýva...aj som si lahla ale nezaspala som....len som tak polihovala....proste ani tu ani tu...tak to vidim....aj ked nedáva to logiku kvoli pol hodine byt tak unavená.....no neviem....aj ked teraz na obed to je uz lepšie viac k prebratiu to smeruje...ale ta závislosť na káve mi nedá....žeby to až také silne učinky malo na mna....nechapem...ako ja spím vážne dosť ....8-9 hodín....ved to je fakt vela....a aj napriek tomu si nedam kavu a som ako matoha...ani prechádzka zo psom ma neprebrala skor som bola viac unavená....ta tak

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  regina Po 2 máj 2016 - 15:37

Ahojte,

dnes sa nemám najlepšie. Mám ponurú náladu a neustále by som spala alebo niečo malé jedla. Horko-ťažko som naložila do pračky. Pračka doprala hádam aj pred vyše hodinou, no ešte som ju nevybrala. Čo mi však zvlášť pokazilo deň?
Na víkend má prísť k nám moja kamoška z VŠ s manželom a v sobotu máme isť gratulovať do iného mesta spolužiakovi a spolužiačke k 50tke. Tak som sa rozhodla že im kúpim slanú syrovú tortu, nejaké kvalitné víno a keďže u nás je pálenica, ktorá získala za svoje výrobky aj nejaké ocenenia, tak odtiaľ som sa rozhodla vziať aj takú ocenenú slivovicu. Veľmi ma potešilo, že som tam zastihla majiteľku a kúpila elegantnú nie lacnú flašu. Tešilo ma hlavne, že som neotáľala, nedala na svoje bloky a šla sa tam spýtať. Doma som však zistila, že na dne je pár "bielych vločiek", ktoré keď sa pálenka rozmúti poletujú vo fľaši a moc dobre to nevyzerá. Mám z toho zlý dojem a hnevá ma to. Muž, ktorý je už v Ba mi cez chat vravel, aby som šla reklamovať, no mne sa do toho vôbec nechce (však ledva som sa prinútila isť tam tú fľašu kúpiť) a tak to odkladám na zajtra.
Celkovo som dnes akási unavená, v podstate som nič doma nespravila.Dúfam, že ešte do večera sa rozhýbem.

regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 646
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  ester Po 2 máj 2016 - 18:37

Ahojte
dnes som sa sem konečne dostala a prečítala čo máte kto nové...
MATEJ je to vždy a vždy len na tebe. Tiež som vďaka škole tam, kde som... takže asi moje "rady" nie sú objektívne. Ale keďže ti neviem inak pomôcť, len modlitbou, tak ti sľubujem, že na teba budem myslieť... inak mám rada tvoje príspevky a ako mi dakedy pripadali veľmi dlhé, tak ma teraz bavia... mám ťa rada, si veľmi silný človek a s veľkým srdiečkom... takých ľudí veľa nie je...
ZAHORAK jaj to pitie affraid ja by som to asi na druhý deň nerozchodila a teda asi ani viac dní. Neviem, ja som tak dávno nepila, že už ani neviem aký to je pocit. Ale vlastne mi ani nechýba Very Happy Skús si dať nejaký záväzok, že proste si nedáš a hotovo. A sľúb si možno odmenu Very Happy prepáč, nechcem ti radiť, len mám o teba trochu strach, keď to kombinuješ s týmito liekami...
CANDY ja mám tiež vlaky zadarmo a toľko krát som si vravela, že to chcem využiť a nič z toho... Pár krát som bola vlakom, ale toľko som v robote, že sa mi ani nikde nechce ísť...
DZULI ako si zvládla jazdu? Veľa šťastných km. Ja sa bojím, že mi vezmú vodičák, doktorka mi vraví, že to je moja paranoja lol! lol! lol!
Nespomenula som všetkých, ale všetkých pozdravujem.
Jožin je už na telefóne, ak by ste s ním chceli pokecať. Je už lepšie, len je unavený. Takže je to na dobrej ceste.

Ja mám dobre, až je to divnô lol! lol! lol!
Pozdravujem vás priatelia a držím palce do ďalšich dní.
Neozvala sa dávno Helen. Ako si? Nebola som na zelle, tak neviem ako si na to...
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Po 2 máj 2016 - 19:11

Ahojte všetci,
dnes som v režime off. Fyzicky sa cítim fajn, ale mozog by len oddychoval a relaxoval. Fakt neviem. Cez deň som "leňošil" a rád som bol otcovi máličko vypomôcť. Tak sa za takýto deň sa hanbím, väčšinu dňa som polihoval a asi aj rýchlejšie zaspím.

Všetkých vás čítam a som rád, ak máte niečo pozitívneho.

S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Zahorak Po 2 máj 2016 - 19:23

Nie fakt už nepijem teraz dal som si záväzok...

Dnes ma bolí hlava nejako, a deň taký nijaký skôr stále unavený z víkendu :-)
Zahorak
Zahorak
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 28
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 03.04.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger Po 2 máj 2016 - 19:40

Ciao,
dnešok viac-menej klasický, ale ráno som s príbuznými prešla cca 10 km, ako sme boli po meste pozerať domy (a najmä ploty Very Happy ). Matka sa chce sťahovať do rodinného, ale nepáčia sa jej nízke ploty - taktiež kvôli tomu, že máme kôpku mačiek a nemôžeme dopustiť, aby sa dostali z budúceho pozemku von. Takže tak. Inak, ako vravím, taký môj typický deň, ale teší ma, že som popoludní zvládla spať len dve hodiny a som v pohode.
Chcela som si nalakovať nechty načerveno - jeden z mojich cieľov na budúce takmer 3 roky (napokon som fakt netušila, čo mám do toho zoznamu 100 + 1 položka písať Very Happy ), tak som kúpila lak, ktorý vyzeral vcelku červeno, ale napokon je pomerne ružový, čo vyzerá infantilne... takže sa môj beztak 16-kový výzor (kdepak 24...) znížil tak o 10 rokov, tipujem lol!
A musím priznať, že plán dňa plním zatiaľ pomerne biedne a mám už len dva dni na to, napraviť to, aby som mohla dôjsť za Janou s: "Ale áno, plnila som to poctivo (a že len 2 dni, to je fuk, nie?)" Very Happy Napríklad by som sa mala pustiť do "akp.", čo som si tak nehorázne vypožičala od Tuta, ale nejak to hapruje, pretože napr. môj úmysel čítať/písať x strán je v nedohľadne Shocked Akurát plním cieľ "2 články na blog/deň", pretože moje dni stále majú schému: blog - jedlo - spánok Laughing
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Po 2 máj 2016 - 19:56

Rad vas citam ze sa mate dobre Wink .Ja furt zhanam daku hru na internete a ked hu mam alebo si kupim tak hu ani nehram co to mam za Diagnozu?asi som nato stary a prepli,Uz dlchsu dobu ako som vam spominal ma v jednom kuse vie zvlastne bolet hlava myslel som si ze je to s liekou ale mam znizenu davku a stale to je.Inak dnes celkom bez negativnich priznakou len ta bolest hlavy,Ja to asi vzdam alebo bude dobre.Drzte sa pomahajte si navzajom a budte co najviac dobry.Ja uz to zabalim dnes zachvilu ale rano dufam lepsi zajtrajsok dovidenia Ludia s fora Wink
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  dzuli08 Po 2 máj 2016 - 20:18

Ahojte všetci fórumáci,
dnes mi to v celku dosť trvalo kým som sa do niečoho pustila,a nie som úplne so všetkým spokojná.....no dalo sa. Rána sú pre mňa ťažké, keby som nemala psa tak lehním v posteli aj do 9:00. Takisto som kofeínový závislák a ešte aj fajčím. (Samé "dobré " veci). No naspäť k dnešku, takže aspoň som povysávala, bola so psom na dlhšiu prechádzku,a potom ešte raz podvečer a troška som si aj zabehla. Síce bežím ako chromý medveď ale aspoň kúsok pohybu.
Ester- no od mojho "kouča" som za jazdu dostala znamku 2, pri zohľadnení skutočnosti že som rok nesedela za volantom ....tak bolo to fajn ale neviem kedy sa tie moje najazdené km začnú zvyšovať . V podstate som v riadnej premávke na ceste išla len párkrát, ale verím tomu že raz to príde Smile
P. S. teší ma, že väčšina ste ako tak v poho, a tí čo menej HLAVU HORE!
No one is in charge of your happiness, except you Wink
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 540
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Po 2 máj 2016 - 20:46

Jaro, aj ja som veľmi rád, že si súčasťou fóra. Bolesť hlavy môže dnes súvisieť aj so zhoršeným počasím. U nás pršalo a bol všelijaký tlak. Prajem Ti, aby sa Ti nielen zdravotne dobre vodilo. Drž sa! Smile it is perfect

Meret, ahoj, dal som Ti plusový bod za to, ako sa snažíš a ako si humorne a s nadhľadom počínaš a posúvaš sa čoraz ďalej v živote. Ten Tvoj zoznam 101 cieľov som si ešte včera prečítal, no poviem Ti, je super! To muselo byť riadne ťažké urobiť takýto brainstorming. Smile Ale kopu cieľov je tam aj naozaj velice fajn, takže Ti budem silno držať palce, aby sa Ti podarili zrealizovať. Určite Tvoje výsledky rád ocení Tvoje široké publikum čitateľov a koniec koncov bude prospešné aj veru Tebe samotnej. Všetko dobré! Smile giving a hug

Dzuli, super s tými jazdami. Ja mám vodičák od deväťnástky, ale poslednýkrát som sedel za volantom na záverečnej skúške autoškoly. Takže momentálne po 11 rokoch si netrúfam nielenže do premávky, ale pravdepodobne by som ani neovládal techniku jazdy (hrozí zmýlenie si pedálov! laughing ). Takže Ti to chválim, že sa takto snažíš viac dostať do praxe. A v chválení by som mohol pokračovať ... pes, behanie, vysávanie... no proste paráda. Zdá sa to ako bežnosti, ale v porovnaní so mnou si mi príkladom. Pozdravujem psa a želám všetko dobré! Smile Very Happy

Záhorák, ahoj, som rád, že nechceš piť. Alkohol je jed, doslova, organizmus strašne trpí, keď sa tento jed dostáva do krvi a rozváža do citlivých buniek. Ale samozrejme nechcem moralizovať, lebo aj ja som si občas dával a občas som to aj prepískol. Mal som teraz narodeniny, kúpili mi ríbezľovú vodku, tak som doma deci vypil na ochutnávku. Celkom sa to dalo, ale už ďalšie deci asi nedám, takže mi tá fľaša teraz čučí schovaná na neurčito. Very Happy Držím Ti palce, maj sa pekne. Smile

Tuto, ahoj. Smile Je fajn si tak odpočinúť. Mám taký názor, že je to počasím. Zajtra to bude lepšie azda. Smile Inak obdivujem, ako chodíš pomáhať kde-tu na chaty a na rôzne chovy, či záhrady. Tam pomôcť s chalupou, tam so záhradou, tam s králikmi. Máš to pestré a vnímam to ako Tvoje dobré skutky (snáď to neznie ako klišé). Smile Very Happy Aj Teba to obohacuje a vypĺňa príjemne čas, aj druhí majú z Teba úžitok. Si teda vo svojom mikrosvete užitočný člen spoločnosti a rodiny. Smile Aspoň tak Ťa ja vnímam... to ja som otáznik, mohol by som ohľadom bytu viacej pohnúť prstom... very sad3 Želám dobrú noc a pekný utorok. Smile it is perfect

Ester, je najsuper, že sa cítiš veľmi dobre. Nech sa Ťa to drží ako kliešť, drž sa! Smile Pozdravujem Jožina. cheers

Regi, ahoj, mrzí ma tá fľaša. Mňa by mrzelo ani nie to, že sa tam treba zase trepať, ale skôr samotná reklamácia. Nerád reklamujem, nerád sa sťažujem za nejaké služby alebo výrobky. Sám robím v obchode, takže sa akosi vciťujem do tých predavačov a viem, že by mne bolo nepríjemné, keby sa mi zákazník sťažoval (a veru sa tomu aj tak nevyhneme). Tebe prajem, Regi, hojne síl, aby si to zvládla a nakoniec sa všetko v dobré obrátilo, a nakoniec ste narodeniny oslávili šťastne a spokojne. jumping it is perfect  

Mischelll, veru dneska je už tak človek nejak nastavený, že pod rôznymi okolnosťami, s ktorými sa musí v živote v dnešnej dobe vysporiadať, cíti zvýšenú unaviteľnosť. Únava a nedostatok prirodzenej energie - to je pandémia rozvinutých krajín. A tak nám ten kofeín ako taká barlička veľa pomáha a nejak ho už proste potrebujeme, aby sme zvládali nároky našich životov. Takže ak si dáš tú kávičku, tak to je v pohodke. Želám Ti krásne dni a hojne vitality. Smile

ApbtCandy, Ty tuším chlape stále niečo predávaš a stále s niečím obchoduješ! Very Happy S obdivom to sledujem často v Tvojich príspevkoch. Je to aj dobre, si takto zameraný na praktickú využiteľnosť materiálnych vecí a si za to "aby sa peniaze točili". Paráda. Držím palce s chalupou, nech sa Ti darí aj v práci. Maj sa pekne. it is perfect

community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 2 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Po 2 máj 2016 - 21:12

Ahojte, kamaráti. Smile

Dnes sa mám zhruba dobre. Túto vetu už používam dosť často... asi je už otrepaná. Very Happy Včera som mal depku večer, výkyv. Potom som si uvedomil, že často cítim prázdnotu v duši, pričom melancholik cítiaci prázdnotu má tendenciu vyhľadávať "silné emócie a silné zmeny vedomia". Mnoho melancholikov je preto alkoholikov, narkomanov, alebo majú radi sex, alebo sa vyžívajú v silných zážitkoch v umení, nadchnutí sa pre ideály, kultúre. Proste chcú všetko silno prežívať. Avšak melancholik podvedome cíti ako silnú emóciu a silnú zvláštnosť vedomia aj negatívne stavy, napr. depkárčenie, prežívanie viny alebo smútku. Podvedome ich vyhľadá a "rád trpí". Samozrejme deklaruje, že nechce trpieť a hodnotí depkárčenie ako nežiaduci jav vo svojom živote, no podvedome svoje stavy vie rozvíjať, lebo v nich cíti "silu emócie", silu stavu, silné prežívanie, niečo, čo je opakom prázdnoty, a je jedno, že ide o negatívny obsah. Melancholik vyhľadáva silné a hlboké prežívanie, bez ohľadu či ide o pozitívny alebo negatívny náboj, obsah.

Toľko okienko mudrovania. Very Happy Proste som si robil, priatelia, testy temperamentu na nete, a vyšlo mi 80% melancholik. A tak som si hľadal opisy melancholikov, a preto som teraz múdry ako šalamúnov zadok. Very Happy laughing

Ale má to mudrovanie aspoň jednu výhodu. Priznal som si, že často rozvíjam svoje negatívne stavy, "lebo sú hlboké a silné a sú opakom prázdnoty". A tak som sa akosi dokázal na ne vykašľať a zvyšok večera som sa postupne zlej nálady zbavil. Zaspával som už v podstate s "čistou mysľou". Smile Chcem sa sústrediť, keď už to moja povaha vyžaduje, na také silné emócie, ktoré sú kladného obsahu. Smile

V práci bolo ok. Šéfka mala dnes narodeniny, tak sme jej trúbili na trúbkach, dali tortu so sviečkami, dostala kabelku, papuče, veľa kvetov, pusiniek, dojatia, náhrdelník. Ja som jej dal kyticu a dal jej vopred prečítať vytlačený článok do firemného časopisu. Tam máme rubriku o osobnostiach firmy, pričom o nej tam ešte nebol nikdy článok, tak som tam prispel a vyzdvihol v článku jej klady, prednosti, schopnosti, aby celá firma videla, že máme na našej pobočke skvelú šéfku. Embarassed Smile Mala dobrú náladu dnes a pustila ma už o 16:00 domov (reku že za piatočný minulý nadčas). it is perfect

Potom doma som si trochu zdriemol a teraz fórumákujem. Dal som si večer 150 mg kofeínu, zaberá. Verím, že zvládnem ešte niečo školské, ale nesľubujem už nič dopredu. affraid

Prajem Vám krásnu noc, odpočiňte si a super utorok. Smile
S pozdravom
Matej
welcome or bye

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 2 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Po 2 máj 2016 - 22:13

Ahojte bojovnici,
je super kolko je tu novych prispevkov a ze to tu zije. Tak co som si dnes naplanoval to som aj splnil do bodky. Skoro 5kubikov dreva porezaneho a nahadzaneho do sopy, boli sme nato dvaja a ukladat proste by zabralo raz tolko casu ale zmakli sme to za 2 hodky na cinkularke. Pred tym som este pokosil krovacom zahradu a som dorobeny. Zajtra bude svalovka...prisiel som o jednej domov poobede s mensieho vyletu . Hned som sa prezliekol zjedol obed a horsa na chalupu. Vecer som sa troska prevetral na bicykli len po dedine a pustil psa na vybeh a santili sme po dvore Laughing Dal som si dlhsiu sprchu uzil lieky vycistil zuby a som tu. Zajtra si v praci presteduujem.nove prispevky do detailu lebo ted sa moc nesustredujem. Prajem vam vydatny spanok a dobru noc. Do skoreho "videnia".
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 88 Previous  1, 2, 3 ... 45 ... 88  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore