Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 44 z 88 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 66 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Št 29 september 2016 - 5:55

Tuto napísal:Ahoj Mischelll,
pravdepodobne spíš, odpočívaš. Chcem len toľko, že za asi pol hodinku začne deň, ktorý prislúcha k Tvojmu menu:

Všetko najlepšie k meninám!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 44 Beautiful-day-With-beautiful-flower

Pripájam sa, všekto najlepšie nech si šťastná aj z chýb, ktoré sa dejú.
Ostávam s pozdravom.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Mischelll Št 29 september 2016 - 8:53

Ahojte Wink

Ďakujem TUTO a CHINAMAN je to pekné od Vás, že ste si na mna spomenuli. Potešili ste ma it is perfect ...

Dnes je ozaj pekný deň... teším sa.... flower ....aj tie depresívne stavy ma nejako od včera obišli, alebo len čakajú na príležitosť scratch  

Prajem krásny deň všetkým community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Št 29 september 2016 - 19:41

Ahoj Mischelll,
verím, že sa Ti depresie vyhli a mala si pekný deň...

....................

Ahojte všetci!

Dobré bodovanie dneška tak mierne ustúpilo, pretože ma rozbolel prasknutý zub. Okrem tohoto bolo fajn. Bol som vcelku nápomocný, čo sa týkalo drobných prác, aj ostatného potrebného. Inak je mi z nadhľadu pomerne OK, neudialo sa nič nezvyklé alebo výnimočné.

Zdravotne snáď toľko, že sa mi "zlievajú" dni, vadí mi, keď počujem vravu a vlastne si najmä výňatky vzťahujem na seba Som samé ucho . Viem, že by som mall na sebe zabrať a snáď sa ani nesťažovať, ale akosi je to opačne, ako by som chcel.

Majte sa čo najlepšie. S pozdravom Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Pi 30 september 2016 - 20:31

Ako zhodnotiť dnešok? Myslím, že bolo dohromady fajn. Aj som zdriemol, aj zabral, aj čítal, pozrel TV, posurfoval po Nete...

Netvrdím, že to bol len nudný deň, skôr taký priemer, alebo snáď aj pohodička. Momentálne nič neplánujem, uvidím, čo bude zaujímavejšie, ale celkom mám chuť na knihy a mám tu ešte aj nedočítaný časopis.

Zdravotne mierna vzťahovačnosť, k večeru chvenie pravej ruky, prekonateľná únava aj pasivita. Tabakizmus na záhrade ťažšie korigovateľný, hoci teraz je to dobré. Mierna bolesť prasknutého zuba na ibuproféne.

Majte sa čo najlepšie a napíšte. S pozdravom Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej So 1 október 2016 - 10:59

Tuto, je to super, ako Ti to v Tvojich dňoch ide a pekne si nažívaš kľudne. Držím palce aj naďalej, prajem Ti príjemný vííííkend. it is perfect

***

Ahojte. winking

Uplynulé 3 dni boli rôznorodé. Nálady mi naďalej haprovali, navracala sa mi mĺkvosť, smútok. V stredu a štvrtok som pil kofoly a koly, takže výkonnosť bola v podstate dobrá a depresia bola slabšia. Pri prvom negatívnom podnete alebo menšom strese som však psychicky dosť upadal a uzavieral sa do seba. Mal som aj pocity emočného vyčerpania a občas aj tlaky k plaču, ktoré som dokázal ešte korigovať, resp. potláčať. Piatok bol úplne bezkofeínový, no okolo druhej poobede som si dal 1 g taurínu - zatiaľ som však kladné účinky nezaznamenal v ten deň, nakoľko okolo tretej, pol štvrtej prišiel ďalší atak depresie a trval až do večera. Mimo depresívnych útokov som sa mal prevažne dobre, komunikatívne, občas aj veselo. Niekedy som zvládal stres aj spokojne, napr. včera som spracúval enormné množstvo nového Harryho Pottera, a bol z toho trochu stres, no vcelku to prebiehalo vlastne dobre a aj éšopoví zákazníci sa svojej objednávky dočkali už okolo 11:00.

Úzkosť sa mi zdala zlepšená, dosť skoro sa stmieva, takže keď v súčasnosti trochu nadčasúvam, tak idem domov už za šera, čo mi prospieva na moju vzťahovačnosť (mám pocit, že má menej ľudí vidí a menej ľudí vidí v šere lámp nedokonalosti mojej pleti Embarassed ). Trochu ma však hnevá sucho v ústach, vysušené a popraskané krvavé pery, kútiky úst, a najnovšie aj akné. Takže som si kúpil B-komplex a užívam na pleť bé-vitamíny. Okrem toho som zredukoval množstvo kofeínu, ktoré prijímam, napr. včera som mal pauzu od kofeínu úplne (a nebolo treba ani ibalginu). V štvrtok som vypil len 280 mg. Dnes som si dal slabšiu instantnú kávu s taurínovou kapsulou a b-komplexom. Cítim, že ma to povzbudilo. Dopíjam aj kofolu, ale nie pre kofeín, lež pre to, aby zmizla a bola už konečne dopitá. Fuj, fuj, fuj. Embarassed Juj, ale už mi to nechutí, takže to asi vylejem, alebo uskladním (teda schovám pred zrakmi kdesi hlboko v špajzi).  Smile

V tento týždeň som bol zaniesť do firemnej knižničky asi 80 kníh. Som sa s tým terigal do práce, mal som plnú tašku, plný batoh a tiež plnú kolečkovú kabelu - aj v utorok ráno, aj v piatok ráno. Zbavil som sa tak veľkého množstva nepotrebných kníh v rámci minimalizovania, takže moje poličky v skrini teraz ľahšie dýchajú. Embarassed Ešte mi zostali audio a videokazety a platne. Tie pôjde otec dať do miestneho antikvariátu, možno sa to bude snažiť aj speňažiť, a nie iba darovať.   scared

V rámci uplynulého týždňa som si nadrobil 2,5 hodiny čistého pracovného času, čím som začal oficiálne si nadrábať, aby som si to potom mohol vybrať ako náhradné voľno v novembri a decembri v dané výučbové piatky do školy. Celkovo si musím nadrobiť asi 18 hodín, aby som to mal ošetrené celé.  Embarassed

Momentálne sa mám asi aj dobre, len som trochu unavený a nič sa mi nechce. Som trochu sklamaný z Alzy, lebo som tam včera kúpil mame nový počítač (taký mini, ktorý zaberie veľmi málo priestoru a je strašne tichučký) a Alza mi vypísala viacero reklám, že už dovážajú na osobné odbery aj cez víkend, a oni mi po zaplatení objednávky napísali, že zásielka bude pripravená na osobný odber až v pondelok 3.10. Veľmi som sa tešil, že to už dnes, alebo zajtra budem mať a budem to môcť mame zapojiť, lebo mám s alzou skúsenosti, že vedia pripraviť na odber do 1 pracovného dňa. No a tu hľa, reklama asi zavádzala a oni to cez víkend vybaviť nevedia (napriek tomu, že všade propagujú, že už sa to vybavuje aj víkendovo). Tak som z toho sklamaný a musím čakať až na pondelok. Som trochu netrpezlivý typ zákazníka, škoda. Hovorím si, že hlavné je, aby to aspoň v ten pondelok bolo a aby to potom mame fungovalo. Len som bol trošku nabudený z tej reklamy, no a potom prišlo vytriezvenie. Embarassed

Na tento víkend plánujem vysávať, minimalizovať, upratovať, možno aj dačo čistiť, skrátka také tie domáce práce, ktoré by nám ten byt mali skultúrniť, nech tu nežijeme jak také prasce. Very Happy A potom asi písať diplomovku... predsavzatie: 5 až 10 nových strán do nedele noci! Embarassed A iné asi nič, možno sa zahrám na chvíľu nejakú hru. typing

Prajem Vám, priatelia, pekný víííkend, nech sa Vám darí. giving a hug
Ďakujem za prečítanie.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 44 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej So 1 október 2016 - 20:58

Dnešný deň hodnotím na 1-. Mal som sa prevažne dobre. Fungoval som na 1 káve a 1 tauríne. Poobede som si zdriemol na nejaký čas. Zjedol som asi 8500 kJ. Dopil som kofču a potom som pil domáci čaj, alebo čistú vodu. V strave boli aj dve sladké pečivá, ale zas na druhej strane aj zdravé jablko a banán. Čo sa týka činnosti, strávil som deň pasívne. Nebolo to síce úmyselné, ale nechcem si to teraz už vyčítať, nakoľko predsa len týždeň nebol ľahký, tak som potreboval akési ničnerobenie a ničneriešenie. Venoval som sa zápise stravy, rozprávaniu s rodičmi, a dosť veľa aj fóru (všeličo som tu čítal a písal). Hlava nebolela, miera únavy bola značná, avšak nespájala sa mi s nepríjemnými alebo depresívnymi pocitmi. Pociťoval som stav, že sa nudím a to málo, čo by som akože mal robiť, sa mi zrovna nechce. Takže bola vo mne akási maličká frustrovanosť z protichodnosti, že aj chcem niečo robiť, ale čo sa mi ponúka robiť, sa mi robiť nechce. Very Happy

Takže vcelku ok, deň v znamení odpočinku, relaxu a pasívnej regenerácie. it is perfect

Želám Vám, kamoši a kamošky, dobrú noc a peknú nedeľu. Super!
Ďakujem

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 44 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger So 1 október 2016 - 21:44

Ahojte, len info v rychlosti, pisem zase raz z tabletu, co nie je prave najpohodlnejsie:
U mna zle, nenavist vsetkeho a vsetkych, so sebou na cele, od suic. pokusu ma deli len blog (pisem "pokus", bo viem, ze som privelky idiot aj na to, efektivne vymysliet nieco ucinne).
Najma vecerne depresie, .yslienky na rezanie sa, teraz az nenavist voci Jane (psychologicke), ktora plynie z toho, ze neuznava moju "tezu viny" (za vsetko zle v zivote si mozem sama) a snazi sa ma presvedcit psychol. (s prepacenim) bulls***mi, ktore mi ibcas uz lezu na nervy.
No co uz. Blog bude mat onedlho rok  heart a je to jedina rozumna myslienka - jeho zalozenie -, ktora mi napadla od toho nestastneho predavkovania pred takmer 3 rokmi, od coho ale nemam v poslednom case daleko uz zas. Asi som zrela do toho Pezinka.
Majte sa, drzte sa, pokusme sa to vsetci nejak prezit, tieto nastavajuce jesenne spliny a depresie  community together
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Ne 2 október 2016 - 9:34

Ahoj Meret (@Meretseger). winking

Ja by som sa asi na Tvojom mieste tak trochu vykašľal na zvažovanie, či si za všetko zlé môžeš sama alebo nie. Skrátka dajmetomu, že otázka viny by mala byť už passé, pretože je to vlastne jedno vzhľadom na ďalšiu budúcnosť. Ak si totiž môžeš za všetko zlé sama, je možné, že si môžeš aj za všetko dobré (alebo aspoň za mnoho dobrého). Je príjemné následne zistiť, že si ďalšie dni môžeš budovať tak, aby si sa mala lepšie a napokon aj dobre, čím by si, ak nie nahradila, tak aspoň doplnila to zlé, čo v Tvojom živote momentálne existuje. Predsa len ak pôsobí v Tvojom živote veľa zlých následkov minulosti, tak je fajn zistiť, že nachádzaš aj viacero koexistujúcich dobrých následkov súčasných rozhodnutí. Napríklad v tejto súvislosti je takým dobrým príkladom Tvoj úspešný blog, ktorý máš aj rada, ako vidím. Tým si spríjemňuješ bytie a život, a to je paráda. A teraz je vlastne výzvou, aby si si dopĺňala k zlým okolnostiam a následkom aj ďalšie dobré veci, ktoré by si mala v živote rada. Blog bol Tvojím rozhodnutím a Ty si doňho investovala množstvo vlastnej kreativity a času. Takže je to rozhodne Tvoje dielo. Myslím si, že takých diel vieš vytvoriť aj viac, pričom by išlo aj o menšie drobnosti, trebárs užiť si dobrý obed, príjemné zababušenie, keď je v miestnosti zima, čítanie nejakej dobrej knižky, fajn film v telke, nadšenie z nejakých plánov a nádejí do budúcna, alebo jednoducho rôzne "zázraky každodenného života". Je spústa možností, ako si spríjemňovať prežívanie a žitie, hoci by to priamo zlé veci v Tvojom živote nenahradilo, resp. nevymazalo, avšak aspoň by ich vhodne doplnili, takže aj 5 zlých vecí spolu s 5 dobrými vecami je stále lepšie na žitie, než čisto 5 zlých vecí.  it is perfect

Myslím, že tade by mohla viesť Tvoja ďalšia cesta. Zrieknuť sa zvažovania, čo je a čo nie je Tvoja vina, a posunúť sa vlastne ďalej smerom k spôsobovaniu si a prinášaniu si do života kladných vecí, ktoré by boli výsledkom Tvojich súčasných rozhodnutí. Aby si popri pestrej palete zlých vecí v Tvojom živote si priniesla do života pestrú paletu aj dobrých vecí, ktoré by si mala rada. Prajem Ti mnoho zdaru, prirodzenej lásky k sebe a slobody od útokov zo strany depresie. Drž sa, kamoška. giving a hug

Super!
Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 44 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  dzuli08 Ne 2 október 2016 - 13:33

Ahojte, pozdravujem všetkých a dnes len tak stručne....mám sa v pohodičke, v práci sa celkom darí a dá sa povedať, že som aj šťastná. Preto aj vám, milí spolubojovníci prajem to isté, aby ste sa cítili relatívne dobre, bez väčších starostí a zvládali každý jeden deň s dávkou aj keď len mierneho náznaku optimizmu...Moje motto je : Past is passed. Today is a present, so live for the moment and just think about the future Wink
Nechcem nikomu radiť ako má žiť, je to každého vec, a viem, že pre nás je to niekedy boj sám so sebou...
Chcem vás ale povzbudiť a pripájam aj song od mojich obľúbencov Smile Držme sa community together

dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 539
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Mischelll Ne 2 október 2016 - 15:58

Ahojte Wink

hmm mam sa v celku fajn...ani nemam co napisat ....moc sa toho nezmenilo u mna....teda to, že mam priatela uz nepovazujem za novinku....je to fajn...a take intenzivnejsie to začína byť....a pre mna ako dlhe roky som bola zvyknuta na to byt sama....tak teraz je to velka zmena pre mna....aj ked zatial to berieme pozvolna...ale je to fajn...ako to je.....a som velmi rada ....zdravotne sa to lepší ....uvidime.....zatial dobre....chcem už začat hned dnes začať behat " chodit " proste sportovat....

P.S.: Pozerali ste 93. maraton mieru v Košiciach?....ja hej aspon štart....to ma tak nadchlo a nabudilo....že chcem dnes športovať..Cvik 4 .

Prajem krásny Sun 1 den community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ne 2 október 2016 - 22:41

Ahoj Meretseger!
Keď môžem k Tvojmu príspevku aj článkom na Tvojom blogu, tak mi pripadá, že by bolo možno dobré, keby si sa prijala taká ako si, teda jedinečný, úžasný človek, ktorý žije a bojuje so svojimi problémami.

.................

Ahoj dzuli08,
je super, že to všetko takto zvládaš. Prajem aj podobné pokračovanie.

.................

Ahoj Matej!
Čítal som Ťa včera, a mám také presvedčenie, že po práci patrí aj odpočinok. Rozhodne je len dobre, že si si oddýchol a tým sa aj pripravil na ďalší týždeň v zamestnaní.

............

Ahoj Mischelll!
Som rád, že sa Tvoja cesta smeruje k lepšiemu. Si šikovná mladá žena a myslím si, že si zaslúžiš to, čo si si v prípadných prianiach (cieľoch) želala.

............

Ahojte všetci,
zub mám stále mierne bolestivý a asi vďaka tomu som celkom v pohode po psychickej stránke. Je to zvláštne. Deň som bol najmä doma, iba som sa prešiel na necelú polhodinku po meste, jednoducho aj malá ryba je ryba. Systematickému cvičeniu sa úspešne vyhýbam, čo mi nerobí radosť. Váha stále osciluje na pôvodných hodnotách. Reálne by som potreboval dať dole od 20 až 30 kg tuku. Hmm...

Zdravotne som taký zaskočený, lebo nie že by síce pasivita, únava, paranoja, hlasy a drobnosti úplne zmizli, ale skutočne sú dosť zmenšené a som tým veľmi milo prekvapený.

...............

S želaním dobrého spania a pohodového prac. týždňa Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Po 3 október 2016 - 21:01

Ahojte kamaráti!
Dá sa napísať, že dnešok bol celkom príjemný ako celok. Ráno som síce pospával, ale nebol to až taký extrém, ako bolo nedávno. Rátala sa mi prechádzka cestou som spravil aj menší nákup. Riešil som aj zbytok akp., ktoré som sčasti urobil, keď sa mi ešte nechcelo spať. Po dobrom obede som išiel s našimi na záhradu a prekvapivo som mal aj zvýšenú chuť na pracovanie. Zub ma bolel len ráno, neskôr som ho ani necítil. Trochu ma potrápili hlasy, akési to dnes bolo ostrejšie.

Zdravotne ako som napísal. Drobnosti sú OK.

Pekný utorok praje Tuto a napíšte!

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 44 z 88 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 66 ... 88  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore