Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Postřelili Fica

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Postřelili Fica - Stránka 2 Empty Re: Postřelili Fica

Odoslať  Jaro123444 St 15 máj 2024 - 19:04

@Motylek to si napísala pravdivo vlastne s tými médiami, u nás vlastne tiež v podstate a to je Soroš a Amerika teda, čiže aj podľa tých príspekov vidieť kto ich platí a ovplyvňuje a na koho strane sú...
@Lucas ten útočník mal vraj zbraň legálne, ani vraj neni psychiatrický pacient povedal údajne jeho syn vlastný. Ak niekto zaútoči na politika to je veľmi dobre premyslený čin a prečo to chcel spraviť, jednoducho mu asi nesedí a je. Len bohužiaľ zbraň už môže hoci kto pomaly legálne držať, pomaly ako v Amerike...
To je jedno aký máme názor politicky ale nebudeme sa predsa kvôli tomu zabíjať a ubližovať si. Ja tiež nemám rád a nesúhlasím s týmito politikmi čo som napísal, ale to neznamená že teraz nerešpektujem ich názor alebo presvedčenie, len sa mi proste nepáči čo robia ale nebudem robiť kvôli tomu blbosti.
Preto ma tí ľudia zarážajú čo píšu v komentároch lebo fakt priať niekomu zle, ublížovanie, nebodaj smrť to je smutné a bohužiaľ treba napísať pravdu že vieme koho voliči sú títo ľudia a koho podporujú. Preto to nemá nič spoločné s normálnou spoločnosťou...
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 459
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (100mg), Solian (200mg), Sertralín Actavis (25mg)

motylek likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Postřelili Fica - Stránka 2 Empty Re: Postřelili Fica

Odoslať  Jaro123444 St 15 máj 2024 - 19:06

Preto dúfam že som sa nikoho nedotkol tým že som vlastne na jeho strane ale toto nepatrí do spoločnosti proste, hlavne priať niekomu niečo zlé a hovoriť že to je v poriadku. To si trošku musia udtriediť v hlave aj tí ľudia čo ho nemajú radi a zamyslieť sa nad tým...
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 459
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (100mg), Solian (200mg), Sertralín Actavis (25mg)

motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Postřelili Fica - Stránka 2 Empty Re: Postřelili Fica

Odoslať  Lucas St 15 máj 2024 - 19:51

@Jaro123444
Plne s tebou súhlasím, ja som voličom druhej strany, to však neznamená, že sa budem z toho tešiť alebo atakovať tvoje názory. Každý má právo vyjadriť ten svoj a voliť toho, koho uzná za vhodného kandidáta.
A ľudia sú rôzni, veď sa patrične pri nešťastnom kovide prejavili skutočné charaktery mnohých - spočiatku sme síce držali spolu a rešpektovali sa vzájomne, čo však prišlo neskôr? Z prvotného potlesku z balkónov zdravotníkom za boj v prvej línii s neviditeľným postrachom, kde išlo o životy - sa zrazu stali slovné i fyzické ataky na lekárov, zdravotnícky personál. Rozdelilo sa obyvateľstvo na dva doslova znepriatelené tábory plné zloby, zosmiešňovania, každý druhý bol odborník v oblasti infektológie, šírili sa hoaxy a nenávisť. Veľmi smutné... Odbočil som, ale narážam práve na komentáre ľudí - a radšej už ich nečítam pre zachovanie už i tak nalomeného duševného zdravia.
Nechcem ťa chytať za slovíčka, len sme práve pri tom... VRAJ mal zbraň legálne, VRAJ nie je psychiatrický pacient, ÚDAJNE povedal jeho syn...
Nejdem ti brať tvoj názor, ale sú to ešte nepotvrdené,  prvotné informácie a ja to fakt nechám na vyšetrovateľov, nie na novinárov.
Netreba zabúdať na podstatnú vec, môžeš mať i zbraň legálne - no neznamená to, že nemôže u teba prepuknúť psychotický atak - a to už bude práve práca pre súdnych znalcov. Zažili sme, žiaľ, i prípady, keď sa policajti v službe zastrelili pre ťažké depresie či náhlu skratovú reakciu. A absolvujú psychotesty každý rok. 
Ak sa potvrdí vyšetrovaním, že to bol úmyselný trestný čin v stave príčetnosti, bude za to páchateľ patrične pykať vo väzení rozhodnutím súdu.
Ak sa však potvrdí súdnoznaleckým posudkom, že v dobe spáchania skutku bol v stave nepríčetnosti pre náhlu duševnú chorobu, bude súdom umiestnený (pravdepodobne) do detenčného ústavu. Ale to už predbiehame...
Lucas
Lucas
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 299
Reputácia Reputácia : 55
Dátum registrácie : 12.08.2023
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Na vychodze

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Jaro123444 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Postřelili Fica - Stránka 2 Empty Re: Postřelili Fica

Odoslať  kimi2028 St 15 máj 2024 - 20:16

Len sa potvrdilo, že keď sa chce, potom nikto nič s tým neurobí. Myslel som aj u nás, keď bol nedávno, čo boli Ukrajinci, že tí odstreľovači, že sú zbytočný cirkus. Že keby chcel niekto niekoho dať dole, tak dajú ho a nikto s tým nič nespraví. Život nie je bohužiaľ film, že skolia útočníka okamžite jediným výstrelom. Dnes útočník si strelil asi 5x do premiéra, až kým ho spacifikovali... Prakticky vystrieľal skoro celý zásobník...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2230
Reputácia Reputácia : 760
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Postřelili Fica - Stránka 2 Empty Re: Postřelili Fica

Odoslať  kimi2028 St 15 máj 2024 - 20:26

Jaro to nejde, o politický názor, ale o to ako sa správal v poslednej dobe. Podľa všetkého asi ani ten náš premiér nebol už dávno príčetný a štval ľudí proti sebe, aby dosiahol svoje ciele. Myslel si, že je boh a patrí mu celý svet, ale omyl... Našiel sa niekto, kto mu to osladil. Neprajem mu nič zle, ale nešlo o žiadne neviniatko. On polarizoval spoločnosť dlhodobo... Kto s čím zachádza, tak aj schádza....
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2230
Reputácia Reputácia : 760
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Jaro123444 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Postřelili Fica - Stránka 2 Empty Re: Postřelili Fica

Odoslať  motylek Št 16 máj 2024 - 10:14

oprava: Střelci byl skutečně starší, než jsem uvedla, bylo mu 71. Není to vina médií, je to moje chyba, špatně jsem slyšela, co mi říkal manžel.
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 798
Reputácia Reputácia : 63
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore