Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 9

Strana 59 z 85 Previous  1 ... 31 ... 58, 59, 60 ... 72 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 Po 23 október 2017 - 19:56

Ahojte
Fuuuuu dnes bol strašne upršaný deň a tak bola len jedna prechádzka, inak len internet, TV. Momentálne pozerám v TV Slovan. Mám sa dobre, aj náladu, veľa sa usmievam, čiže tá alventa začala zaberať tak ako má. Nepríjemné pocity nie sú prítomné a teším sa pomaly na zajtra na stacionár...

Majte sa ľudkovia pekne, majte sa radi a držte sa všetci. Hlavne tí hospitalizovaní, čo jete rôzne žbrndy... Ja som mal dnes na obed rezeň s ryžou... lol!
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2187
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Moncici St 25 október 2017 - 12:13

Ahojte, nastup do Velkeho zaluzia sa mi uz blizi- uz len dva dni. Moj stav sa kazdym dnom zhorsuje. Crying or Very sad dufam ze nebudem musiet ist na uuavrete oddelnie. Lekar mi este vcera dal lieky na upokojenie na chvilku zabrali.
Chcem sa vas este spytat na jednu vec- zacala som pocut hlasy= len sa v tom nevyznam..nie su to ucelene vety, deje sa mi to casto ked lezim a mam zatvorene oci, inak ked mam oci otvorene tak len sem tam..a mam pocit ze tie hlasy nie su zvonku ale len v mojej hlave. Ak mate niekto s tym skusenosti- zacinalo sa to takto?
A este jedna otazka bez mojho suhasu mi nemozu davat elektrosoky, ze?
Dakujem
Moncici
Moncici
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 72
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 19.07.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava/Žilina

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Zeldox, trittico, seroxat, fluoxetin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  danka St 25 október 2017 - 13:18

Ahoj Moncici, bez Tvojho súhlasu Ti elektrošoky nedajú, nemôžu dať. V Záluží je ževraj dobre, chválili si voľnosť, len že tam treba veľa písať svoje pocity na tých aktivitách, ja keď som bola v Hronovciach moja spoluležiaca odmietala elektrošoky, tak zato viem, že na vizite sa jej pýtali stále či si to nerozmyslela, ona bola v takej depresii že len ležala, nerozprávala a odmietala ich, tak jej nedali. Napokon na ne pristúpila ale po dlhom čase, pár mesiacoch a hneď po dvoch elektrošokoch sa úplne zmenila, ale o 100% neuveriteľne. Držím Ti palce v Záluží, napíš potom ako máš pocity.


Naposledy upravil danka dňa St 25 október 2017 - 14:40, celkom upravené 1 krát.
avatar
danka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 93
Reputácia Reputácia : 14
Dátum registrácie : 22.08.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 23.9, F 19.2, F 32.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Escitalopram 20 mg., Olanzapin 0,5 mg., Rivotril 0,5 mg.

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Moncici St 25 október 2017 - 13:30

@danka dakujem ti za odpoved. Ani nevies ako ma to upokojilo. Lebo v tazkych chvilach ma napadne vselico a zbytocne sa toho bojim.
Inak ty ako s tou pracou? Ak si dobre pamatam mala si menit, ze? Za kolko po vypuknuti choroby sa ti podarilo chodit do prace? Odbivujem ta zato, ze si taka bojovnicka
Moncici
Moncici
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 72
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 19.07.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava/Žilina

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Zeldox, trittico, seroxat, fluoxetin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  danka St 25 október 2017 - 14:58

Moncici, toto bude moja prvá práca od liečenia čo som prišla koncom júla. Držím Ti palce pri nástupe na liečbu, verím, že Ti tam bude dobre a pomôžu Ti, prajem nám pokoj aby sme sa upokojili giving a hug drž sa heart welcome or bye
avatar
danka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 93
Reputácia Reputácia : 14
Dátum registrácie : 22.08.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 23.9, F 19.2, F 32.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Escitalopram 20 mg., Olanzapin 0,5 mg., Rivotril 0,5 mg.

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto St 25 október 2017 - 18:05

Ahoj Moncici!
Neboj sa nič, aj to je pre človeka! Niekedy je dokonca fajn, že Ti venujú viac pozornosti na uzavretom oddelení. Myslím si, že obsah Tvojich príspevkov je síce plný obáv, ale na druhej strane píšeš pekne a svojím štýlom tak, že si myslím, že uzavreté sa Ťa dotkne len vtedy, ak by si to načrtla v úvodnom vyšetrení. Dobre viem, že to nemáš jednoduché, a aj preto bojuj, aby si bola doma a v minimálne kompenzovanom stave. Drž sa!

...............

Ahoj Danka!
Práca ohľadom ochorenia je u mňa samostatná kapitola. Kedysi to bývalo lepšie. Teraz hľadám skôr čosi na 4hod/deň, ale bez úspechu. Cítim sa tak akosi menejcennejšie a trápi ma to. Je úžasné, že Ty sa vieš na to takto odhodlať. Pri našich ochoreniach je práca jedna s kľúčových svojpomocí. Držím Ti palce a aj pre seba dúfam..

..............

Ahojte!
Dnes to bolo dosť o únave, takže nie je ani čo extra písať. Teším sa už na Zello za dve hodiny a prajem všetkým pokojný zbytok dňa.
S pozdravom Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Meretseger St 25 október 2017 - 19:09

Ahojte,
zvažujem to Zello, ale už sa vidím, že sa spamätám 3/4 hodiny po jeho začiatku, tak to u mňa býva, a zas to bude pasé Very Happy
Inak v pohode. Teda, na glyčky stále kašlem a na diabetológii som mala byť pred 3 týždňami, ale aspoňže po psychickej stránke okej. Bola som dnes u kaderníčky, vlasy zas o kus červenšie. Došla mi aj objednávka zo sľubne nazvaného e-shopu "diablik.sk", mama sa vyjadrila, že v červenom korzete vyzerám na svoj vek, je to zaujímavé, čo narobí vyzývavejšie oblečenie Laughing No, a tiež medzi riadkami, že kam to chcem preboha nosiť, pôsobím ako ľahká deva Laughing Ale začala ma priťahovať červená, a čím červenšia, tým lepšie! Priateľ má na mňa divný vplyv asi Very Happy
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  danka St 25 október 2017 - 19:15

Ďakujem Tuto za podporu, uvidím ako dopadnem, bola to nečakaná ponuka, ak mi to nevyjde idem si vybavovať ID. Keď som robila opatrovateľku v nemecku, všimla som si, že tam je v kurze práca na čiastocný úväzok Teilzeit, že pracuje sa iba týždenne 10 hodín, či tri hodinydva krát týždenne a za mesiac to je 400 eur a veľmi to je ponúkané všade v inzerátoch, napríklad, len že ráno príde človek vyložiť tovar (koláče, rohlíky), alebo vypomahať skoro v každom odvetví to je že čiastočný úväzok, škoda že sme niekde inde v tomto na Slovensku, zaostávame I disagree
avatar
danka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 93
Reputácia Reputácia : 14
Dátum registrácie : 22.08.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 23.9, F 19.2, F 32.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Escitalopram 20 mg., Olanzapin 0,5 mg., Rivotril 0,5 mg.

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Veroni Št 26 október 2017 - 7:20

Moncici drzim palce!
Pozdravujem Vás.

_________________
Existujú civilizácie ktoré nepoznajú koleso,ale neexistuje civilizácia ktorá by nepoznala príbeh.Campbell
Veroni
Veroni
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 123
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 19.08.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31.6 F60.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paroxetin Tritico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Moncici Št 26 október 2017 - 7:39

Veroni dakujem...ty mas co nove? Ako to tam napreduje?
Moncici
Moncici
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 72
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 19.07.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava/Žilina

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Zeldox, trittico, seroxat, fluoxetin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Veroni Št 26 október 2017 - 8:39

Vysadzaju mi arketis bude ina liečba.este neviem aka :verysad 3: .Stále mi testy nerobili scared2
Niektoré sestiricky konec,hrozne very unhappy

_________________
Existujú civilizácie ktoré nepoznajú koleso,ale neexistuje civilizácia ktorá by nepoznala príbeh.Campbell
Veroni
Veroni
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 123
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 19.08.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31.6 F60.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paroxetin Tritico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Moncici Št 26 október 2017 - 9:59

Veroni neboj, nova liecba ti mozno tak sadne ze ta zbavi problemov...sestricky si viem predstavit..a si stale na tom B- na tom polouzavretom?
Coskoro by ta mali informovat snad o vsetkom. A citis nejake zlepsenie? Keby ze nejdem do zaluzia by som ti doniesla nejaky dobry obed, kedze byvam v PK Very Happy
Ja sa pomaly balim, ale vacsinu dna len lezim.uz zajtra scared
Ake tam mate terapie?
Moncici
Moncici
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 72
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 19.07.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava/Žilina

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Zeldox, trittico, seroxat, fluoxetin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 59 z 85 Previous  1 ... 31 ... 58, 59, 60 ... 72 ... 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore