Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 9

Strana 31 z 85 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 58 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej Ne 30 júl - 20:20

Ahojte. Wink

Dnes ako-tak. Deň bol mierne horúci, pasívny. Trochu som si čítal, surfoval po nete, premýšľal nad vecami. Dosť som jedol. Prakticky hodiny utekali dosť rýchlo, pričom nemám za sebou nejaké uchopiteľné aktivity. Bolo to naozaj len také poflakovanie. Na večer som išiel k rodičom, kde ma zase ponúkli kukuricou a bublaninou, takže zase môj kalorický rozpočet je aj dnes premrštený. Smile Bol som si pre oprané prádlo, vzal som si aj nejaké knihy a veci, pozrel som si u nich Columba v telkáči celú epizódu. Teď som už u seba a pomaly pôjdem aj spať. Zase. Furt sa len spí, vadí mi, že čas medzi jednotlivými fázami spánku, je taký krátky. Ale nedá sa proti tomu bojovať, protestovanie formou ponocovania mi len uškodí, zajtrajšok by bol rozbitý. A teraz v tento týždeň čakám záťaž, lebo budú veľké horúčavy. Sun 1 Snáď to všetci zvládneme v pokoji a v zdraví. Špeciálne sa bojím ťažkého spotenia, keď budem terigať gauč po schodoch, a ďalej sa bojím horúcich nocí, kedy neklesne ani v noci teplota pod 20 stupňov. Ostatné by mal vyriešiť intenzívny pitný režim a častá sprcha. Cloud 1

Prajem Vám, priatelia, príjemnú noc a záver víkendu, a vydarený štart nového týždňa. Pokoj a dobro, držme sa. community together Super!

matej
Ďakujem
Dojatie 2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 31 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej Po 31 júl - 18:49

Ahoj priatelia. winking

Dnes asi aj dobre. Stav na 1. Smile  Cvik 1

Dosť sa mi zhoršila flush, pričom zdá sa, že CC krém od Mixy mi to dráždi namiesto toho, aby upokojoval. Skočil som aj dnes preto do solárka, lebo už som od výletu na Devín vybledol...  a bledá tvár mi je na flush háklivejšia... Lepšie sa mi opaľuje systematicky v soláriu, lebo tam viem presne, koľko žiarenia na seba dám, presne si to monitorujem a nikdy sa tam nespálim, ani sa mi pokožka nezačervená. Slnko je mi naopak nepriateľom, lebo tam vždy sčerveniem a pálim sa a slnko vyžaruje žiarenie nerovnomerne, raz silno, raz slabšie, zatiaľ čo tých 7-8 minút z trubíc vyžaruje konštantnú intenzitu žiarenia. Osobne si myslím, že je to bezpečnejšie opaľovanie, ak človek vie, kedy dosť, aspoň pre môj prípad pokožky. Napríklad pod slovom "dosť" ja u seba musím myslieť "ľahké nahnedlé opálenie", rozhodne nie čokoládové, alebo snedé talianske, lebo to proste na to nemám fototyp. A snažiť sa o takú farbu je u mňa nebezpečné. Takže už poznám svoju pokožku a viem, akú farbu môžem čakať a kedy už nesmiem viac tmaviť, lebo už pokožka začne javiť známky únavy, vrások, zdravotných rizík. Zvyčajne to pre mňa znamená asi 3 osemminútovky v rozostupe 2 dni jedna od druhej. To volám "kúra". A potom už len udržiavacia fáza "jedna osemminútovka týždenne", maximálne 2, no väčšinou sa mi samému nechce, tak býva len jedna. Ale od výletu na Devín som bol trochu pripečený, sčervenený od prírodného slnka, tak som mal na pár týždňov od solárka pauzu, aby sa koža zregenerovala a opäť vybledla. Blednem veľmi rýchlo, zhruba po skončení ožiarenia alebo vystavenia slnku som naspäť biely ako stena asi do mesiaca. A to myslím taký biely, akoby som nikdy nebol na slnku. Smile Obdivujem ľudí, ktorí sa raz vystavia slnku a sú snedí po celý rok. Niektoré moje kolegyne sú snedé furt a ani sa neopaľujú, či je zima, či je leto. To musí byť krásne mať takú pokožku. Embarassed

Juj, rozkecal som sa na tému, ktorá ani nesúvisí, ako sa mám. Alebo súvisí? laughing V práci dnes dobre, všetko ok. Ráno som chcel byť ranné vtáča, reku vstanem o piatej len tak. A nešlo mi sa vytrepať z nafukovačky, aj tak som vstal o siedmej za ustavičného posúvania budíka. laughing Papanie sa mi dnes zatiaľ drží v limite, hoci som mal aj maškrty. Ale deň ešte nekončí. No možno hádam aj áno, lebo by som chcel skôr spať a skôr vstávať. Aj zajtra sa budem pokúšať vstať už po piatej. Smile Kým zaspím, plánujem si asi čítať, mám tu rozčítaných pár titulov, tak ich treba už dolúskať. Smile

Želám príjemný večer, kamaráti, dobrú noc a spokojný utorok. Super!
A napíšte. Šepkanie Som samé ucho

Všetko dobré. Ďakujem
Vitaj

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 31 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Mischelll Po 31 júl - 21:11

Ahojte Wink

tak ma to trklo ze napisem na Matejovu výzvu Wink ....o napísanie.....ako mam sa fajn...len priatel ma hneva....praca sem tam depta....o kamoške ani nehovorim....ta je na nic....a inak nic nove....proste len tak medzi nami na figu sa mam.....ale co uz...ako neviem...som smutna...lebo som....ale tak neviem....aj najvedší optimista a človek čo ho malo co rozhádže pri problémoch z kazdej strany....aj ked nie su ze nenormalne velke....tak by bol minimalne smutny....proste nic nejde ani len zdaleka dobre.....vsetko sa kazi....vsetko je na figu....jo a to ked Vám napísem ako som strasne chcela pracu sak viete....a dlho dlho som ju hladala....tak teraz mi je v celku jedno ci budem dalej pracovat....a to ma ta práca baví...len trošku sefka je potvorka....ale proste sefka nema financie ani na vyplaty....asi fakt končíme....no ta tak....a to ma trápi asi najmenej....noo na neuverenie.....joo a priatel aj ked sa moze zdat ze ma to fakt zasiahlo je to len časť z toho čo všetko ma trápi...asi si správim rebríček toho čo ma trápi najviac....ako aj moji rodičia sa hádaju....aj teraz...ale tiez je mi to jedno...o mna nejde...ide zase raz o sestru.....a tak..hmm čo take mozem este spomenut....no ze momentálne riešim 3 reklamacie....2 otcove....a jednu moju a ta uz je vyriešena....no nie k spokojnosti...proste ked sa darí tak sa darí...mám sa asi tak, že ..žijem, dýcham, zatial chodím do práce.....proste krásny život mám....ako z časti to myslim ironicky...a z časti som si aj uvedomila....ze asi no neviem, ako???? moze byt aj horšie....tak no...

Prajem krásny utorok.... it is perfect

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Ut 1 august - 20:33

Ahoj Mischelll!
Osobne by som sa možno na Tvojom mieste ani príliš neobával o prácu. Máš prax a zvládla si aktivity v terajšom zamestnaní výborne. Podobne ako Ty si viem dobre predstaviť, že všetky tie záležitosti pôsobia nie príliš optimisticky, ale myslím si, že z toho čo sa e-poznáme usudzujem, že si človek, čo vie vyriešiť aj problémové situácie. Drž sa!

..................

Ahoj Matej!
Vlastne len toľko, že je len dobre, že sa o seba v mnohých ohľadoch tak staráš, mám na mysli nielen snedavosť pokožky, ale aj celkovo. Čo sa mi páčilo na Tvojich príspevkoch bolo to, s tým budíkom, lebo aj mne sa to občas stáva.Podobne ako Tebe by sa mi rátalo, keby som stával okolo tej pol šiestej a išiel nám kúpiť pečivo na raňajky a primerane fungoval tak dlhodobo. Držím Ti palce Matej, aby si všetko pozvládal ako Ti vyhovuje aj ako Ti treba.

..................

Ahojte kamarátky a kamaráti!
Pred relatívne malou chvíľou som sa vrátil zo záhrady a bolo mi fajn. Mal som možnosť tam prespať a trocha zmeniť prostredie. Rátalo sa mi to a mierne mi tento krátky pobyt spríjemnil dni. Chorobnosť mierne ustúpila, zásadné záležitosti boli OK.

Myslím na vás, prajem veľa zdaru! Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto St 2 august - 18:10

Ahojte kamaráti/tky!
Čo dnes napísať? Snáď len iba to, že väčšinu času som strávil doma, čoho výnimkou bola polhodinová prechádzka a neskôr aj "vybehnutie" do supermarketu. Viac pofajčievam, možno z nervozity. Vonku je až príliš horúco, hlavne po slnku je to úmornejšie. Teraz je síce fajn, ale práve som sa osprchoval, tak von by som išiel viacmenej len v prípade nutnosti. Akp. som primerane zvládol ako bolo treba a už teraz uvažujem nad záhradou, teda prespatím tam. Je tam lepší vzduch ako v meste a keď mám tú možnosť... Za zamyslenie stojí aj kúpanie v jednej z dvoch menších priehradách, lebo som si ešte ani nezaplával. Zdravotne to síce dokonalé nie je, ale tomu, čo momentálne mám môžem dať pokojne označenie OK. Ešte som uvažoval nad prípadným výletom niekde na Slovensku, chýba mi však nejaký parťák, alebo ešte lepšie partnerka. Taktiež sa znova obzerám po možnom zamestnaní, hlavne aby som prácu zvládol, spal ako treba, a bol s ňou aspoň trocha spokojný.

Pekné pokračovanie leta praje Tuto What a Face

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej Pi 4 august - 19:31

Ahojte kamaráti.

Srdečne Vás, Mischelll a Tuto, pozdravujem. Ani mi nenapadajú konkrétne slová, ktorými by som okomentoval alebo zareagoval. Veľmi Vám ale držím prstiská, sledujem Vaše osudy a fandím Vám. dancing Aj mne inak, Tuto, chýba nejaký parťák na výlety, buď túrové po kopcoch alebo po umelých pamiatkach v mestách. Plávaniu neholdujem, resp. nielenže plávať neviem, ale vlastne neholdujem vyzliekaniu, som akýsi citlivý na vlastné telo. Aj by sme sa niekedy mohli stať parťákmi trebárs v inom segmente trávenia času, ale celkom dosť z toho zoznámenia cítim úzkosť. Neviem, prečo som taký, že online ok, ale do očí des a hrôza. Je to so mnou nemilé... hen Inak paráda ohľadom tej možnosti spať na záhrade. Ja by som sa tam asi zjašil od hmyzu, ale Ty ako starý zálesák, skúmajúci možnosti prežiť v rôznych nehostinných prírodných podmienkach, si na to asi dávno odolný a len tak Ťa nejaký mravec či komár nerozhodí, však?  jumping

***

Ahojte všetci.  Pretty good

Ja dnes asi aj dobre. Stav na 2, lebo je príliš horúco a už mi to vadí. Snažím sa zostať psychicky v pohode, nejak sa s tým počasím zladiť, prispôsobiť sa mu, byť flexibilný. Ale klamal by som, keby som tvrdil, že mi je jedno, dokedy horúčavy budú ešte trvať - skôr túžim už po ich závere. V bytíku som zadebnený, teplota je tu teda v spolupráci s ventilátorom o pár stupienkov nižšia než vonku. Ale stále je privysoká, navyše keď tu dýcham, tak sa tu rýchlo zvyšuje vlhkosť a sparno. No vyvetrať sa mi nedá, jedine pustiť sem ten horúcejší vzduch z balkóna, a aj to by som musel otvoriť vchodové dvere do bytu, aby sa mi aspoň spravil trochu prievan. No otvoriť byt na chodbu v poschodí, aby ma videli susedia, to sa hanbím. Smile

Flush je zlepšená po solárku (bol som dvakrát v tento týždeň po 8 minút). Psychiatricky asi teraz aj stabilne, nálady nekolísajú, iba trochu, resp. v norme v závislosti od normálnych zmien v prostredí a prežívaní. Kofeín som prijímal tieto dni hlavne cez Cofi-Tabs, na zajtra som si kúpil jeden energeťák výnimočne po dlhšej dobe. Občas si dávam tryptofán a ginko, väčšinou 1 kapsuľu, pričom ginko je jedna tabletka asi 40 mg. Čo sa týka jedla, stále som rozjedený, mávam hlady a chute, no v posledné 2-3 dni som menej jedol v práci, čo sa týka maškŕt. Kilojouly som však "úspešne" dohnal vždy večer u seba doma. Moja diagnóza je: emocionálne jedenie.  I love you Tak to teda vidím zo svojho pohľadu ja. Smile Treba mi na to ísť nie túžbou redukovať lieky, ktoré mi hlad údajne zvyšujú, ale skôr ísť na to psychologicky, riešiť si vo svojej psychike svoje impulzy jesť, keď som sám, alebo v nude, alebo v napätí. Myslel som, že sa mi to zlepší, keď si všetky potraviny musím kupovať ja sám za vlastné, no ani to ma zatiaľ nebrzdí. Ale nevzdávam sa, nejak to zlomím, musím sa proste viac poznať a pochopiť svoje pohnútky, cesta vedie cez sebapoznanie a vyriešenie svojho vnútra.  Twisted Evil A koniec koncov je to zvyk. Zvyk nejak riešiť emocionálny konflikt sa nedá zrušiť len púho odstránením daného spôsobu riešenia, ale práveže nahradením iným zvykom, teda aktívnym si navyknutím na iné spôsoby riešenia emocionálneho konfliktu. Pôjdem nad tým dumať tento víkend, dávam si to ako také predsavzatie. Smile

Prajem Vám všetko dobré, priatelia.  Super!  Ďakujem
S úctou
Váš navždy kamoš
matej
Vitaj  Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 31 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  xkrchnav So 5 august - 9:26

Ahojte,
fúú pozerám, že fórum opäť naboptnalo o pár tém, plno príspevkov, možno aj nových tvárí. Chcel som hlavne pozdraviť. Nenašiel som zatiaľ čas na preskúmanie všetkých tém, resp. iba pár príspevkov. Radšej riešim veci osobne a aj keď je to divné - nemám čas sedieť u počítača! Very Happy. Aj keď u neho sedím viac ako 50 hodín týždenne.

Ako sa mám? Dobre, lepšie. Mám dobrý pocit aj v práci aj v rodine. Proste sa tie veci tak nejak hýbu aj keď nič nie je jednoduché. Ale aj tá jednoduchosť je relatívna. Chápem, že filozofovať by sa nad tým dalo hodinu takže rozumiem príspevkom o dĺžke dvoch troch prescrollovaní obrazovky. Držím vám všetkým palce aby sa vám darilo naplňovať/objavovať svoj cieľ/cestu k nemu. Teraz sa chystáme na vyhliadku Dolní Morava. A štvrtok vyrážam zas na ten mužský retreat ako som bol minulý rok. Presne je to rok od vtedy. A znova aj počasie je také aké bolo vtedy - nevedeli sme čo bude. Krkonoše.

Majte sa a teším sa na niektorých z vás na zello - možno ste si všimli poznámky že už len v stredu 20:00. Soboty sme s tutom zvážili že pozastavíme. Možno sa ešte vyjadríš ty Tuto?

Γειά σας!
Jožin

_________________
Pridajte sa na Zello dialógy, aplikácia pre počitač aj mobil na http://zello.com/
Moje návody na použitie http://krizovatkaduse.osvobodse.cz/zello-dialogy
Stredy a soboty 20:00

Video projekt S duševní ne-Mocí v partnerství môžete sledovať na:
YouTube
Facebook
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Meretseger So 5 august - 17:33

Ciao, vospolok Smile

Mno. Tak som si povedala, že to tu ešte skúsim, pretože predsa len, aspoň momentálne o samovraždy záujem nejavím a ak i hej, tak na rozlúčky hádam už dokážem kašlať, poučila som sa. Ale však načo sa zabíjať, pred pár dňami som sa opäť rozišla so staronovým priateľom, môže mi byť lepšie? Very Happy Život ide ďalej. Ste tu fajn, tak možno ma ešte prijmete medzi seba. Bolo suppa sa tu vykecávať, takže by som sa k tomu rada vrátila, no, hádam vám to nebude vadiť...

Inak žijem (ha!), v PK som nebola nejak vyše roka a pol, blogujem - z blog.cz som odišla (zas), tam zdochol pes -, robím cosplaye, po troche priberám, som šťastne teda single, zarobila som pár eur na Patreone (www.patreon.com), nájdete ma tam pod druhou prezývkou a kto by mal veľa zbytočných peňazí, môže mi pomôcť lol , kontrolnú lekársku prehliadku, na ktorú som mala ísť v januári tohto roka, mi v júli presunuli na január 2022, a celkovo sa darí Dojatie 2 Teda sa tu vítam - ale houby, zdravím vás a budem dúfať, že vám nebudem prekážať Poklona
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Dušan So 5 august - 18:18

ahoj @Meretseger,

konecne si sa ozvala,pred nedavnom som zbadal na tvojom blogu aj aktivitu co si ma potesila,dlho si tu nebola a mala si take reci ako odchod zo vsetkeho,
som dufal ze si bud na lieceni alebo to bol oddych ako sa patri,
tak vitaj a tesim sa na dalsie cosplaye ci prispevky,na single je jedna vec pozitivna ze nemas zavazok a tym ti opadli preminelé starosti,

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 31 Lara-Croft-2
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto So 5 august - 20:17

Ahoj Matej!
Potešili ma Tvoje riadky a aj som si rád prečítal príspevok o Tvojom živote v týchto aj mne nemilých teplotách. Podobne ako aj Ty premýšľam nad schladením sa najmä pred spaním. Ako celok mi to práve nerobí príliš dobre práve na zaspávanie. Vetrák beží non-stop, ešte som však nevytiahol najsilnejšiu zbraň, ktorou je mokrý uterák.

Keby si sa chcel stretnúť, z mojej strany to považujem za super nápad, už sa e-poznáme nejaký ten čas, takže by som si to aj dosť cenil. Nie sme od seba nejako vzdialený, myslím, že by to z mojej strany určite išlo.

.................

Ahoj xkrchnav!
Osobne si myslím, že po prázdninách by sme mohli soboty na Zelle zasa obnoviť. Bývali fajn aj rozhovory v dvojici, trojici..., ale... Predsa len je lepšie užiť si soboty ako komplet, možno aj to bol dôvod, že nás tam bolo pomenej.

Som rád, že si napísal aj sem a teším sa z toho.

.................

Ahoj Meretseger!
Som rád, že si znova k nám zavítala, s potešením čítam Tvoj blog, ktorý mi akosi prirástol k srdcu. Nemám žiadne výhrady, že si sa rozhodla zmeniť miesto písania blogu a aj si medzi nami. Isteže, vitaj opäť na fóre, myslím, že viacerí ocenia Tvoje pisateľské schopnosti.

................

Ahoj fajny!
Veru, už sme dvaja fanúšikovia Lary zo Západného Slovenska, píše jednoducho pekne.

...............

Ahojte!
U mňa akosi po starom. V podstate záhrada - akp. - doma - obchod - možno telefonát - rodina - ukorigovateľné príznaky - Net - domácnosť...

..............

Užite si víkend a prajem pohodu nielen počas týchto dní. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  xkrchnav Ne 6 august - 10:29

Ahojte,
potešilo ma, že opäť vidím príspevky od Meret/Sonyi/Lary/Faith a daľších aliasov, ktoré ani neviem či používa. Blog som sledovával a teraz už len sem tam. Hlavným mojim zdrojom informácií o dianí e-kamarátov je stále facebook. Zdravím aj ostatných fajny, Tuto, Matej - mám radosť, že sa tu stále staráš o fórum. Je to už dlhodobá činnosť a vytrvávaš. Napríklad mobilná responzívna verzia webu je teraz super. Prehľadná jednoduchá a rýchla aj pri spomalenom nete.

Včera sme mali super deň - šli sme na Dolnú Moravu na výlet. Je tam taká veľká vyhliadka. Niektorí to volajú monštrum. Mne sa to páči. Je to celé drevenno železné a príde mi, že zásah do prírody je to rovnaký ako keď tam postavia inú vyhliadku. Pochybujem, že zvieratám menej vadí ak to vyzerá v našich očiach "krajšie" v prírode... no... cestou som si ulovil jednu kešku. Odovzdal tam svoj TB - švestky, ktoré majú chytit Kajínka. Uvidíme ako sa podarí ďalším hľadačom. A cestou naspäť sme sa zastavili v burgrárne. Takže užívajúci deň. Teraz chystáme Timejku na tábor. Ide nám preč na týždeň. Tak som zvedavý aké bude lúčenie až ju tam odovzdáme. Ja už mám teraz tak trošku smutné pocity.

Videli ste film Chatrč? Podľa rovnakomenovanej knihy? Možno by sme mohli hodiť debatu aj na túto tému či už písanú alebo zellovú. Sme tu z rôznych ciest tak by to mohlo byť zaujímavé. Volal som totiž z toho výletu aj mamke... a hovoril som si o odpúšťaní... a... čo. No zostáva veriť len že tomu teraz nerozumiem a je to pre vyššie dobro. A možno prídem časom na nejaké možnosti ako to riešiť.

Zajtra práca. 3 dni a potom dovolenka túra. To sa budem zas baliť ja. Chcem trochu viac športovať - zas oprášiť bicykel a zajtra na ňom vyraziť do práce. A ešte uvažujem že si dám takú samovýzvu ísť na tie Krkonoše bosý. Mám to rád, ale záložne si topánky predsa len vezmem. Dokazovať si nič nemusím len sa odhodlať.

Ďalší môj taký projekt je teraz preložiť web www.arillas.com. Zatiaľ som kúpil doménu www.arillas.cz a je tam len čistá šablona na clean.arillas.cz. Takže ešte len úúúplný začiatok ale pár ľudí bude snáď pomáhať. Keby ste mali chuť aj vy. Precvičovať angličtinu či prácu s Joomlou budem len rád.

Majte sa pekne, prajem krásne a šťastné dni.
Jožin

_________________
Pridajte sa na Zello dialógy, aplikácia pre počitač aj mobil na http://zello.com/
Moje návody na použitie http://krizovatkaduse.osvobodse.cz/zello-dialogy
Stredy a soboty 20:00

Video projekt S duševní ne-Mocí v partnerství môžete sledovať na:
YouTube
Facebook
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej Ne 6 august - 13:27

Ahojte priatelia. Smile

Meret, strašne rád Ťa vidím späť na fóre, vitaj, pekne sa usaď a prispievaj, vieš pekne písať a Tvoje príspevky vedia všelijako obohacovať okolie, tomu ver. Želám všetko dobré, drž sa. Super!

Jožin X, ahoj, kamoš. Smile Teším sa, že si opäť zavítal aj prihlásený a prispel svojím osudom. Teším sa zároveň, že tento Tvoj "osud" sa vyvíja sľubne a že si veci zariaďuješ šťastne a dobre. Ďakujem za pochvalu za fórum, v tejto súvislosti by som opäť raz vyzdvihol najmä ostatných, ktorí sem vôbec chodia a majú stále chuť prispievať, celkom osobitne nášho Tuta, bez ktorého pravidelného prispievania by to tu už nebolo vôbec ono, resp. by to možno aj padlo. Super! Takže všetkým srdečne ďakujem! Super! Ďakujem, že máš pochopenie pre aj zdĺhavé príspevky, ako si to spomínal s tým scrollovaním obrazovky. Very Happy Mám pocit, že si narážal hlavne na mňa. Smile Ja sa osobne rozprávať nejak neviem, preto som rád, že aspoň v písomnom styku viem zoštylizovať nejaké riadky. Dáva mi to možnosť aspoň takto niekam sociálne patriť, lebo v práci, hoci sa snažím aj o priateľskú komunikáciu, v absolútnej väčšine je komunikácia čisto pracovná, resp. týkajúca sa práce. Embarassed O to viac si naozaj cením Vás, priateľov, tuná, ste super. Smile Prajem Ti, Jožin, príjemné dovolenky a oddych, nech Ti všetko vychádza a nech sa máš super Ty aj Tvoja rodinka. winking

Ešte čo sa týka Chatrče. Začal som čítať tú knihu, skončil som na strane, kde sa tí traja návštevníci predstavili jednohlasne, že sú Boh. Tam skončila akurát kapitola a ďalej som nečítal, lebo som akurát zhasol lampu, že reku už idem spať. Zatiaľ som sa k pokračovaniu nedostal, hoci by som to asi aj rád dočítal. Už je tomu odvtedy aj pol roka. Asi sa k tomu naozaj vrátim a postupne to dám. Smile it is perfect

Ahoj Fajny, pozdravujem Ťa a držím palce v Tvojich predsavzatiach a túžbach.  Super!

Ahoj Tuto. Ďakujem, že z Tvojej strany by nebol problém sa stretnúť. Som rád takejto možnosti a možno sa k nej niekedy odhodlám. V podstate na seba pravidelne interagujeme viackrát do týždňa už minimálne 6 rokov! jumping Ďakujem Ti za to. Smile Prajem Ti príjemné nedeľné poobedie, všetko dobré. winking

Matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 31 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 31 z 85 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 58 ... 85  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore