Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 77 z 86 Previous  1 ... 40 ... 76, 77, 78 ... 81 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 77 Empty Ešte napíšem Matejovi o kofeíne.

Odoslať  Lucka Po 18 apríl 2016 - 8:29

Vďaka za pozdrav a blahoželám k cvičeniu, ja som skackanie dva dni zanedbala, ale chystám sa zas dnes večer.jumping jumping2 jumping

Ty inak často spomínaš ten tvoj flush a tiež často spomínaš kofeín v rôznyhc formách, dokonca v kofeínových tabletkách. Neviem, či si zaregistroval, môj prvý príspevok na toto fórum bol o kofeíne, mal by byť k nájdeniu pod témou 'psychóza a kofeín', alebo 'psychóza a drogy'.

Som dnes už na kofeín fakt trochu expert, lebo som pred 2 rokmi zistila, že som naň strašne citlivá, už jeho minimálna hladina v mojej krvi (stačí menej ako 100 mg, alebo pol šálky kávy 'bez kofeínu'), spôsobuje u mňa vždy zvracanie pri cestovaní autom. Toto otravuje nielen mňa, ale aj všetkých, s kým som kedy musela v aute cestovať, nikto koho poznám v aute nezvracia tak ako ja.)

Aby som to skrátila, ten kofeínu, čo Ty vypiješ (spomínaš energeťáky atď.)... nemôžu Ti ten flush zhoršovať aj ony? Vieš, ako to myslím: nebudeš mať flush, nebude možno ani tvoja soc. úzkosť potom musieť byť taká vypuklá.

Lebo sleduj, zas som googlila (to je už moje hobby googliť o kofeíne a robiť osvetu, keď mne jeho eliminácia z nápojového lístka o z a j  skvalitnila život, aj keď absťáky som si musela riadne odtrpieť, o tom potom...), zas som googlila proste a tento krát som zadala 'caffeine and flush'. Pre istotu googlim v AJ, lebo po anglicky komunikuje 80% internetu, informormácií nájde človek viac ako by našiel v SJ. n

No a čítaj, čo som našla, to sem pastnem. Napríklad:

We all know consuming more than 500 to 600 mg of caffeine per day can lead to some pretty nasty side effects.
Keep in mind that some healthy adults may experience side effects even from consuming far less than 500 to 600 mg a day.
Your personal level of caffeine sensitivity, age, body mass, use of various medication, health conditions, and proneness to stress or anxiety will impact how you react to certain levels of caffeine.
Severe symptoms can occur in some cases, most of which call for immediate medication attention. If you experience difficulty breathing, confusion, vomiting, hallucinations, delusions, chest pain, irregular or a very fast heart rate, loss of control over your muscles or convulsions, you should see your doctor

Zdroj: organicauthority.com/health/too-much-coffee-antidote-how-to-get-the-caffeine-out-of-your-body.html>

Face Flushing and Caffeine
« on: February 18, 2012, 02:13:12 am »
Coffee (even decaf), and tea, trigger major panic attacks for me. It starts with my heart pounding, then I start sweating and getting very hot, then my face turns beet (cvikla) red and I get light headed. There is so much pressure in my head that it gives me a bad headache. People notice this and it is very embarrassing.
The way I handle these is to get away from people and find a quiet place, take two Xanax, two blood pressure pills (perscribed, not abused), and two pain pills. Then I have to lay down or I feel I will pass out. I feel like hell for about half hour. Sometimes the pressure is so great that my sinuses (dutiny) become plugged. As my blood pressure comes down I get the chills and shake for about 15 minutes. The whole experience leaves me completely drained.
I tell people that I've had these before and not to worry. I don't want anyone to call 911 -- don't want to go to the hospital and be labeled a G.O.M.E.R. Been there, done that. It's a waste of money and I can't stand being condescended to or shamed for going (and that's happened). I've only had a few of these really bad attacks in the past six years or so. The red face flush thing really concerns me. I also get anxiety attacks without the flushing. So, I wonder what the flush thing is all about. Anyone else get flushing like this? These are horrific hot flashes. PS -- not a fan of going to the doctor. They have their own agenda and don't get me. Tired of it. Not going. Also, did some research on caffeine allergy. One of the symptoms is face flushing. Hmmm.

[Buddie]

Re: Face Flushing and Caffeine
« Reply #1 on: February 18, 2012, 02:18:41 am »
I haven't had any face flushing, but I do stay away from caffeine completely.  Even "caffeine-free" tea and "caffeine-free" coffee contains some caffeine.  I didn't know there was a caffeine allergy, but just taking any caffeine for some people can worsen their symptoms.

At any rate, I hope things improve for you.  (By the way, I usually just drink filtered water. I've been drinking it for so long now, that it would be strange to drink another type of beverage.

Zdroj: benzobuddies.org/forum/index.php?topic=48664.0>

Re: Face Flushing and Caffeine
« Reply #2 on: February 18, 2012, 02:32:58 am »
I should clarify that every time I have the face flush -- the blood rush to the head with extreme pressure -- it's because I've had caffeine -- in the form of coffee or tea. Ironically, I can drink a Coke (which, of course, has caffeine) and that doesn't bother me. Pepsi, no problem. But, coffee, tea, and especially energy drinks (omg, absolutely cannot do those anymore) will bring on the flush. Absolutely horrible - I cannot tell you. Pretty much always avoid the bad forms of caffeine Sometimes I think I can have some decaf coffee, I forget. The last attack - I had one-half cup of decaf. That's all it took. Never again...

Re: Face Flushing and Caffeine
« Reply #3 on: February 19, 2012, 03:14:56 am »
I'm thinking that soft drinks in general have much less caffeine than tea and coffee, but I'm not sure.  I agree with you, though, the less caffeine you have, the better.
Wishing you well....

Zdroj: benzobuddies.org/forum/index.php?topic=48664.0>

Re: Face Flushing and Caffeine
« Reply #5 on: March 03, 2012, 03:24:57 pm »

Everyone's different.
Some are sensitive to caffeine on a good day, and ultra-sensitive while in withdrawal from benzodiazepines.

Also, the flushing thing:  I find that there's an association between flushing and glutamate, for me, and glutamate (the neurotransmitter) is definitely involved in benzo- withdrawal.  Glutamate is excitatory and I'm sure it's involved in the body's response to the stimulant caffeine in some way.  I haven't heard many other people describe this but it's always been part of my withdrawal experience.

[Buddie]

Re: Face Flushing and Caffeine
Face flushing is just one of the many reactions that happen all at once. But the most severe attacks are triggered by caffeine, I have noticed too.

...

Ja viem, inak, Ty možno tým kofeínom riešiš utlmujúce účinky liekov... Nebude to pre Teba jednoduché eliminovať a zas sa do toho ani nemusíš ponáhľať. Ale raz to možno skúsiš a ktovie, ako sa ešte potom fajn cítiť môžeš.

Len aj výstraha: Prvá mesiace bez kávy boli pre mňa fakt inak des, na to sa treba pripraviť, robiť to, ak má človek kľudnejšie obdobie v práci, napr.,ja som si vybrala na vysádzanie obdobie, keď som pracovala veľmi málo, ani polovičný úväzok to nebol. Rána boli najhoršie, vstať z postele des, odísť do kúpeľne - des, nieco zjesť nasilu. depka celý deň aj na antidepresíve, vzťahovačnosť, vyslovený odpor k akejkoľvek fyzickej námahe.
Ale bola som veľmi motivovaná, moje frekventovanvané pogrckávanie si niekde do garátu ma vždy riadne vytáčalo, napr. v robote si mysleli, že som tehotná a že im to tajím a celkovo aj blízkych to už trochu unavovalo, u muža sa ako výhovorka musel zaužiť slogan "meškáme, lebo grckáme" atď.
Takže som strašne rada, že som to vydržala. Yes

Dnes ma absencia kávy už nedeprimuje. Ano, chuť sa niekedy dostaví a ak viem, že nemusím cestovať autom, aj si dám jednu šálku bez kofeínu, ale to sa stáva tak raz za 3 týždne, častejšie tá chuť na mňa už nepríde. Takže úspech, musím tomu zatlieskať.Applause

Musím ale povedať, že nedostatok energie musím riešiť cvičením. Jednoducho musím, bez toho by som nevedela primerane fungovať. Tak sa snažím ako-tak, aspoň aj lepšie spávam potom. Dúfam, že časomm budem cvičiť ešte viac, energia sa vždy zíde. Dnes musí byť nabetón cvičný deň, už to cítim, nespala by som a v noci by ma trhalo.

Len niečo na rozmýšľanie pre Teba, Matej, proste.
Časom by sa Ti možno aj podarilo skúsiť chvíľu žiť bez kofeínu a uvidel by si, ako je to s Tvojim flushom... Možno Ti k problémom tiež stačia aj ozaj nízke dávky.
Bez flushu by sa aj Tvoja soc. úzkosť možno značne zredukovala.

Aby som ilustrovala, ako málo kofeínu mi stačí k problémom a aký je to pre niektorých jedincov fakt silný f r a s , príhoda z tejto soboty. Mala som skúšku a tak som z piatka na sobotu nespala, som sa učila. Ráno únava neskutočná, dám si jednu bez kofeínu. Trochu ma to prebralo, takže sa ešte niečo rýchlo naučím. Muž mi vraví, že ma môže zobrať autom, super, to sa mi hodí, budem tam skôr, ešte sa aj tam niečo naučím hádam.  Reading Že som mala kávu som aj zabudla.
Na polceste obligátne auto odstaviť, pome zvracať, raňajky fuč, mozog nemal palivo. Neviem na čom bežal v škole, asi na voľnobeh. Ani som len tú jednu decaf doma nedopila inak.

Ale som prispela.... Kto to dočítal, dostane medailu.
Ak ale niekomu niečo z toho pomôže, budem rada. Mám odskúšané na sebe, no nepodeľ sa.
Lucka
Lucka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 49
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 12.04.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F41.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Cipralex 10mg, Temazepam

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  opadané lístie Po 18 apríl 2016 - 9:21

Lucka, aj ja som uz Matejovi pisal o moznej suvislosti vacsieho mnozstva kofeinu a flush, pripadne uzkosti.

co mi ale napada v Tvojom pripade, problem u Teba nemusi byt kofein v kave, pretoze bezkofeinova kava obsahuje snad len stopove mnozstvo kofeinu, ale skor samotna kava. vracias aj ked si das trebars trosku cierneho caju?
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Lucka Po 18 apríl 2016 - 11:41

Ahoj Lístie,

to je zaujímavé, čo píšeš. čierny čaj síce nepijem, nikdy mi nechutil, ale skúsim to vyskúšať. Dám Ti vedieť potom.

Môžeš mať nakoniec pravdu a nemusí ísť o kofeín ako taký, ale o kávu, alebo nečo iné v nej. Skúsim vyskúšať aj tabletkový čisto kofeín a sadnúť do auta, čo to urobí... Plus aj Red Bull, napríklad.

Budem informovať, zatiaľ vďaka za tip, oceňujem pripomienku. cyclops it is perfect


Naposledy upravil Lucka dňa So 23 apríl 2016 - 0:13, celkom upravené 1 krát.
Lucka
Lucka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 49
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 12.04.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F41.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Cipralex 10mg, Temazepam

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  opadané lístie Po 18 apríl 2016 - 16:31

ale myslim, ze je len dobre, ze fungujes bez kofeinu. pri uzkostnych poruchach sa odporuca kofein obmedzit, pretoze moze zhorsovat prejavy uzkosti, ako busenie srdca, vnutornu nervozitu a podobne.
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Po 18 apríl 2016 - 20:32

Ahojte,
pre dnešok to bol u mňa taký dosť lenivý deň a mohol som si zato len sám. Jednoducho som sa od rána "tmolil", a okrem vybehnutia do supermarketu, som bol doma. Najmä som bol pri knihe a na Nete, teda z časti na fóre. Celý tento deň som takýmto spôsobom preleňošil. Porobil som aj akp., tak trochu aj navyše. Naši boli na záhrade a trochu aj frflali, keď prišli domov. Mal som aj možnosť vybehnúť na kamarátovu chalupu, aspoň trochu sa pokochať prírodou a prefiltrovať cez cigaretu svieži vzduch. Momentálne som taký nejaký, ale čo už narobím aspoň som si pondelok "užil".

Keď som si prečítal predchádzajúci odstavec, tak to až tak nevyznieva v môj neprospech, ale tá realita...

Majte sa pekne. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Po 18 apríl 2016 - 20:45

Ahoooojte my dear ones,
Meret práve slušne hrabe lol Zase som cez deň nespala, mala som popoludní behanie po meste: najprv terapia, kde som sa rehotala komplet na všetkom, chudák Jana lol ; potom telefonát psychiatričke, ktorá mi po mojom uistení, že sa mám suppa, predpísala lieky na 6 týždňov, tož som si musela skočiť do lekárne; medzitým som hopla ešte do Tesca kúpiť si na zajtrajší obed bagetu (luxus lol ) a niečo pre mamu na meniny. Je Valéra lol
Po návrate domov som zapálene blogovala (išla som napísať "drogovala" Shocked ), vymyslela som challenge, ktorá síce už iste niekedy prebiehala, ale prečo na seba nebyť hrdá! No a teraz tu zas ťukocem do klávesnice ako ďatel a dúfam, že v noci nebudem spať, mám resty (neviem v čom, ale isto nejaké sú).
Very Happy Cool it is perfect affraid Twisted Evil Arrow cyclops jumping2 flower hen heart giving a hug welcome or bye
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN Po 18 apríl 2016 - 21:23

Ahojte,
dnes som sa vyspal do sytosti a den som mal dobry. Poobede som mal nabeh na chripku a potil som sa po vypiti vsetkeho teplejsieho. Bol som nervozny, spraval som sa ako idiot opat na rodinnych prislusnikov. Preslo ma to po paralene zapitym energetakom. Potom som si isiel pocistit bicykel kde som stravil 2 hodky. Bol som v meste vo firme a asi tolko. Fadny den, ktory sa dal prezit krajsie no co uz ked nemam naladu tak to stoji za figu.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  opadané lístie Ut 19 apríl 2016 - 7:12

este k tomu kofeinu by som napisal vlastnu skusenost...

ked vypijem tri, styri slabsie kavy denne, rovnomerne rozdelene pocas dna, som v pohode. necitim ani nejaky silny povzdbudivy ucinok. ale ak vypijem silnejsie kavy a viac v priebehu kratsieho casu, som "zrychleny" a zaroven nervozny, niekedy podrazdeny, a ak mam ist niekde vonku, tak aj viac vztahovacny. aj ruky sa mi viac trasu. preto sa to snazim s kavou neprehanat. niekedy je to pre mna tazke, lebo mam na nu vytvorenu dost silnu psychicku zavislost. proste si vzdy tak nejak myslim, ze po kave mi bude psychicky lepsie. funguje to ale skor asi ako placebo. zial, tazko by som z tohto dovodu bol uplne bez kavy. viackrat som sa snazil bez nej byt a vzdy som po niekolkych tyzdnov zacal pit kofeinovu kavu znova. je to asi taka moja barlicka, aj ked funguje skor na urovni placebo efektu. Shocked
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Ut 19 apríl 2016 - 9:23

Ahojte priatelia ako sa dnes mate?Ja som rad ze sa mi nieco podarilo Very Happy I love you
no akosi ma pali lava ruka ci co to je*?ako je biceps ked si pohladim tak ma to boli som stoho nervozny inak celko sa mam dnes dobre as na tie bolesti a nezmysli v hlave shooting2 dufam ze mi prejdu.
Pozdravujem vas všetkich Baby chalanou Mužou ženy proste všetkich a hlavne forumakou typing
asi pojdem poobede sa dakde prejst je tu unas zase krasne a bude asi dost teplo uz to zacina flower
Tak vam zelam dobre straveny den Wink nech sa dari AHOJTEEEEEEEEEEEEEE
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Ut 19 apríl 2016 - 19:53

Ahojte všetci,
u mňa je novinkou to, že zasa som si opäť nasadil voľnopredajný liek na zefektívnenie psychiky a hlavne pamäte s ginkom (Ginko Pro Brain) . V minulosti som ho užíval, zlepšili sa mi kognitívne funkcie aj pamäť. Na opačnej strane, teda okrem pozitív, sú aj negatíva v podobe vyvolania depresie, obzvlášť úzkosť bola zvýraznená. Dosť mi to "strašilo" v hlave, hlavne pozitíva a riziko, ale skúšam zase. Už dnes som navečer pocítil miernu úzkosť a dúfam, že už sa to nebude minimálne stupňovať. Mierne pozitívne účinky už pociťujem, teda najmä výpomoci kamarátovi na jeho chalupe a väčšiu čerstvosť mysle.

Inak sa mám celkom fajn. Akp. som si nadrobil ešte včera, takže mám pomerne "fajront". Chystám sa pokračovať v čítaní z doobedia aj časti poobedia, keby ma niečo extra zaujalo, tak by bol asi Net-TV. Dúfam, že na liekoch do jednej zaspím.

Zdravotne spomínaná mierna úzkosť, nervozita, slabý tras rúk, otázny balkón, zaspávanie a ostatné len zvládnuteľné drobnosti.

Prajem vám pekný zbytok dňa a do pohody nasledovné dni. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Ut 19 apríl 2016 - 23:03

Ahojte priatelia

Pozdravujem nového člena Lucku:) Nech sa tu čo najlepšie cítiš a je ti tu s nami fajn. Ja som Helena,snád sa budme počuť aj na zellu:)

- Tak ja sa stále pasujem s tým mojim boľavým členkom. Dnes bol stacík a bolo vcelku fajn.Emocionálne som taká spokojnejšia, lebo sa kooonečne ten môj 6 rokov mrtvy dôchodok hýbe rapídne vpred. Spánkové paralýzy ma už netrápia, občas mnou ešte zamávajú nálady,ale dá sa. Trošku sa mi ale zhoršili onko problémy a v piatok ideme aj s manželom na pokec k lekárovi, že čo ako,ale že by lekár sršal optimistom to asi nie. Ale vydržíme:) Myslím na Vás a držte sa!!! Smile
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Lucka St 20 apríl 2016 - 7:51

Ahoj Helen,

Ďakujem za privítanie a teší ma. cool

Cítim sa tu super, lebo vidím ako hrdinsky bojujete a o to menej sa potom musim báť o môjho brata, nejako viac dúfam, že aj on bude bojovať zo všetkých síl, aj keď je to niekedy ťažké. Stále je v nemocnici, ale už sa cíti lepšie, už len tri šoky mu treba obdržať a že ho presunú z akútneho na otvorené. Šoky uhasili dopamín, ale stratil dosť pojem o čase, zdá sa mu, že je tam len 3 dni a je tam viac ako dva týždne. Pretty good  Tak dúfam, že takýto zmätok ho teda prejde. Pretty good

Možno na to Zello raz..., nikdy nehovor nikdy, aj keď ja som skôr "spisovateľ", hahaha. laughing

Nečítam inak rada to spojenie "onko problémy" scared. Ale budem teda držať palce! Posielam tento antioxidant:  cherry, má to byť čerešňa, len sa im extra nepodarila. Veľa šťastia u lekára!! Sun 1
Lucka
Lucka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 49
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 12.04.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F41.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Cipralex 10mg, Temazepam

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 77 z 86 Previous  1 ... 40 ... 76, 77, 78 ... 81 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore