Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 1 z 86 1, 2, 3 ... 43 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 Empty Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej Po 30 november 2015 - 20:17

Ahojte, kamaráti.

V šiestej téme "Ako sa dnes máš" sme dovŕšili 1000 príspevkov, a tak už tradične po tomto limite zakladám v poradí siedme pokračovanie tejto úspešnej témy. Celkovo sa prispievanie na fóre oživilo a spestrilo - svedčí o tom aj skutočnosť, že kým sme založili šiestu tému, piatu sme napĺňali príspevkami takmer rok. A teď šiestu tému sme naplnili tisíckou príspevkov sotva za 5 mesiacov. Takže frekvencia písania do tejto témy narástla, zdvojnásobila sa. Z toho som veľmi vytešený a všetkým Vám za priazeň našej komunite ďakujem. winking community together

A teď hurá prispievať do sedmičky. Želám Vám všetko dobré. Smile

Moon

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Po 30 november 2015 - 20:32

Ahááá, tak preto mi po poslednom precitanom prispevku ukazalo zamknute.oki, uz viem

Xkrchnav, drzim palce s tou hrou:)Trosku závidim, pretoze ja som nikdy ziadnu nehrala, resp.raz som skusala a zabili ma 100 x po sebe, najmenej :DSom v tom poleno.Tak si to uzi, príjemnu zabavu Very Happy

Meretseger, Tuto, vdaka.No ci uz je to mania,alebo len stav nadsenia, je mi jedo, hlavne ze mi je dobre:)I ked podla mojich skusenostich toho dobrého u mna nevbyva nadlho...

Noooo, ja som si stiahla včerajsi zápas v boxe- Klitschko vs -Fury Very Happy Som happppppyyy, i ked som ho videla live včera v noci, ale bolo tak perfektne, že to musim vidiet znova.Asi divné, že mladá baba sleduje tento ,,šport,,, ale zbožnujem to a všetky druhy bojoveho umenia.Moj manžel vravi, ze on a to nemá žaludok a je divne, že ja mám Smile Tak čo, on má hokej, ja boj...tak nablizsie 2 hodiny zabijem sledovanim tohto zapasu, i ked by som sa mohla venovat plohodnotnejsim veciam, ako napr.priprave na VS.Mozno si to v priebehu sledovania rozmyslim a precitam dalsiu knihu, mimochodom, dnes som ich precitala 2 it is perfect Prv mala len 97 stran tak to bolo nic, druha 133,ale zmakla som ich za necele 3 hodiny, s prestavkami.Tak si tak vravim,ze ten zapas bude oddych, zasluzeny:)Aaaa, zajtra mam skupinovu terapiu, tak som zvedava čo to bude, až to bude:) Tak zatial sa držte:)
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  regina Po 30 november 2015 - 20:35

Ahojte,

dnes sa mi ozvala známa, ktorá trpí depresiami a pýtala sa ma na skúsenosti s dobrovoľnou hospitalizáciou, príp. skúsenosťami s hospitalizáciami v okolí Trnavy, príp. Bratislavy. Neviem boli ste niekto dobrovolne aj na otvorenom oddelení, lebo ja som síce bola vždy viac-menej dobrovoľne no vždy v takom stave, že ma šupli rovno na elektrošoky na uzavretom. Rada by som jej tlmočila aj skúsenosti iných ľudí (na forum aj na zello som ju pozvala, no neviem ci sa zapojí...).
Ďakujem za odpovede.

regina
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 643
Reputácia Reputácia : 291
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Po 30 november 2015 - 20:37

Využijem to aj edukativne. Je to pomerne nenasilna hra. Dá sa ísť obchodnou cestou... je to anglicky takže budem Timcu motivovať k angličtine. A kochať sa vesmírom je proste nádhera. Kedy niekto chcel, dnes končí akcia elite dangerous za 12€ Smile
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Po 30 november 2015 - 20:42

Tiež ma teší ta frekvencia že sa zvýšila. Tisíc za 5 mesiacov super .
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Po 30 november 2015 - 21:41

Regina-ja som bola takmer vzdy hospitalozovana dobrovolne,t.j.na vlastnu ziadost.Ked som citila, ze je zle tak som sla do nemocnice uz so zbalenými vecami v taske, s tym, ze idem lezat.A vzdy ma dali na otvorene oddelenie.Iba ked mi hospital.urcil lekar, vtedy ma dali najskôr na akutne.Ja som lezala len v nemocnici v Bojniciach, skutocne nemam skusenosti z iných, iba najdalej Velke Zálužie, čo len a len môžem chváliť.Aj tam ma hned dali na otvorene a bolo to skvele.Bola som tam ale 4 mesiace, skor na takej psycho rehabilitacii,ale naozaj, zaluzie mozem len chvalit.Ale inde to nepoznam.Snad aspon toto pomoze very sad3
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  regina Po 30 november 2015 - 21:52

helen,

dakujem za rýchlu odpoved, práve to som potrebovala vediet ako je to ak tam ides fakt na vlastnu ziadost, bez nejakého tlaku príbuzných, uz aj info dávam známej Smile

a tu mániu si uzi, pokial budes vediet spat, ustojís to, mám s tým skúsenosť, najdolezitejsí je spánok
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 643
Reputácia Reputácia : 291
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Po 30 november 2015 - 23:25

vdaka, tak nech to tvojej znamej vyjde co najlepsie. Momentalne by som robila vsetko okrem spanku Laughing Lahla som si sice do postele,ale hlavou mi behalo tisice blaznivych myslienok a potom som len kecala a kecala s manzelom, ktory uz  spal, co som si ani neuvedomovala, kedze som bola v tom, ze ma pocuva. Az ked sa zobudil a vyhrkol na mna ci sa az tak nudim, ze ho budim, som si uvedomila, ze asi nepocuval podla mojich predstav, ale uprimne, ktory muz rad pocuva zenu very sad2 No tak teraz o 23:20 dumám, čo budem robit do rana, ale slubujem, že sa budem pokusat priutit mozog, telo a dušu unaviť sa,aby som spala, zatial si idem prečítat knihu, ktora ma hádam unaví dostatočne, má 230 strán a verím, že uz po stvrtinke budem ,,mrtva,,.Ak nie, tak po par dnoch nespania budem určite Laughing Páni, naposledy som sa takto cítila v 17tich ked som odohrala v skole moj najuspesnejsi koncert.Ten elán, chuť do života, akčnosť...to o čom som si myslela, že som chorobou dávno stratila, je znova tu.Hoci viem, že všetkého vela skodi...Tak zatial:)drzte sa
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  regina Ut 1 december 2015 - 0:01

Helena25,

mozno by nebolo predsa na skodu zavolat alebo skocit k tej psychiatricke, 2-3 noci ťa môžu položiť a psychiatricka ti mozno len predpíse nieco "na uvedenie do spánku", co by si brala len v takýchto prípadoch. Aspon ja to tak mám, pocas mánií ci hypománii docasne podla potreby uzívam liek na spanie /mám dokonca poruke 3 varianty liekov podla akútnosti/
Držím prsty, aby si to ustála!
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 643
Reputácia Reputácia : 291
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Ut 1 december 2015 - 7:33

Ako sa dnes máš? 7 Goodwork
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Ut 1 december 2015 - 13:08

Ahojte, dufam, ze sa vam dari. No mne sa podarilo zaspat o pol2 rano a spala som az do 7:00 kedy som isla na stacionar a na skupinu.No ked som prisla do Trencina, ukazalo sa, ze som sla zbytocne, lebo skupinu na dnes zrusili.A najvacsi sok toho celého bolo, ze mi to oznamilo jedno dievca zo skupiny.Cele mesiace totiz bola na tom dost zle.Od zaciatku s niky, ani so mnou neprehovorila jedine slovo, iba odpovedala na otazky na skupine a to co najstrucnejsie.A teraz bola pred nemocnicou, so sirokym úsmevom ma pozdravila a objala ma affraid Nechapala som.Nestacila som povedat ani jedine slovo, stale rozpravala a bola nesmierne stastna. Nemohla som uverit, bola som skutocne dojata, velmi dojata.Sli sme spolu aj na stanicu a celu cestu sme sa rozpravali a smiali, no pre mna zazrak.Nedalo mi to ale a spytala sa, co sa stalo, taka zmena.A ona ze jej dali lieky.Doteraz totiz nic nebrala.A takto jej pomohli, uplne ju vratili do zivota a je stastna.Nadhera Smile Pre mna zázrak týždna.Super...Tak mi je ale trosku luto ze nebola skupina, ale aj tak fajn.Uz som sa trosku ,,upokojila,, a citim sa fajn.diufam,ze mi to vydrzi.Tak sa drzte Smile
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Ut 1 december 2015 - 16:14

Ahoj helen25,
myslím si, že s tou hypomániou to nebude ešte tak horúce. Pozoruj si však spánok, aby to v tomto bolo primerané. Posledne si písala, že si spala cca 5 hodín, čo je ešte celkom fajn. Držím Ti palce, aby sa to ďalej len zlepšovalo.

...............

Ahojte všetci,
dnes to bol fajn deň. Zdá sa mi, že psychické zdravie sa mi trošičku ustálilo, niekedy sa oplatí len počkať. Už som bol celý nešťastný, že čo sa to deje, ale nakoniec to dopadlo fajn. Momentálne necítim príznaky depresie. Možnože aj tá práca, alebo ako. Dnes v škôlke deti oslavovali Mikuláša v predstihu. Boli celé radi a dostali každé aj balíček. Mal som za úlohu spratávať miestnosť, tak to bola celkom pohoda. Zdravotne nabieham teda na klasiku v podobe "hlasov" na balkóne, väčšej potreby oddychu a snáď by viac aktivity neuškodilo.

S priateľským pozdravom Tuto

Ako sa dnes máš? 7 9123
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 1 z 86 1, 2, 3 ... 43 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore