Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 39 z 83 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 61 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 39 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 4 február 2016 - 4:11

SAKRA!!!

Štyri hodiny fuč a ešte som hore. Čo nato dodať? Nie som z toho práve najšťastnejší. Ak do piatej nezaspím, varím si tuhú kávu a počkám na šiestu, kedy otvárajú supermarket a tam aj pôjdem na pečivo a nejaké drobnosti na raňajky pre našich.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 39 Stock-vector-the-basket-with-fresh-bread-and-pastry-hand-drawn-vector-illustration-in-vintage-style-349527398
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 39 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Mischelll Št 4 február 2016 - 7:52

Tuto,

netrap sa spankom....len si lahni, pusti si mozno oblubenu hudbu (ked chces na youtobe su nahravky aj ti mozem poslat - nic bez slov len hudba)...a nemysli na nic len pocuvaj....to je moj recept na spanok...proste je dolezite nemysliet tak, že už je 1 a nespim...už su 3 a nespím....

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 39 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  helena25 Št 4 február 2016 - 9:16

Tuto ja ta tak obdivujem, ked mas taky mizerny spanok, resp.nespanok a na druhy den do prace a naplno fungovat. Poprípade by som skusila konzultovat iny liek na spanie. Napr.stilnox alebo nieco ine.Ja mam trittico a to mi takisto uplne staci na ,,uspanie,,:)Dost ma veru utlmuje..Tak ti drzim palce a vela sil do dna
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 39 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 4 február 2016 - 15:53

Ahoj Mischelll,
podobne ako mi radíš si niekedy púšťam nahrávky z mobilu, trebárs aj náučné po anglicky. Niekedy sa aj podarí zaspať, najmä keď rečník hovorí monotónnejšie. Inak sa mi na pár hodín predsa len podarilo zaspať a vstal som dosť dobre v primeranú hodinu.

...............

Ahoj helena25,
veru, asi by som tie lieky na spanie mal s MUDr. viac prebrať. Na druhej strane, ona je pri kontrolách taká hrrr, poviem pár slov a už som zase v čakárni. Včera bola aj taká špeciálna situácia, že som celkovo viac spal a tak do určitej miery si za spanie môžem sám.

...............

Ahojte Mischelll aj helena25,
ďakujem vám, že ste mi tu do témy tak pekne a podnetne napísali. Rátajú sa mi vaše rady. Myslím na vás a viem, že obe to nemáte jednoduché, a tak vám vrele prajem, aby sa vaše problémy vyriešili čo najrýchlejšie a k plnej vašej spokojnosti.

..............

Ahojte,
dnes po obede som si na dve hodiny zdriemol, už som to fakt potreboval. Viem, že som tak trošku narušil skoré zaspanie, ale zase nie je to dobré siliť a ešte by som bol rád na Zelle, čo by pravdepodobne bez sánku v poobedí nešlo.


S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 39 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 6 február 2016 - 0:04

Tentoraz by som bol tomu spánku nesmierne vďačný, keby prišiel v čo možnom najbližšom čase. Potrebujem sa zajtra/dnes liečiť, ale bez oddychu by to asi nešlo. Mám v sebe Paralen, 2XGerodor, 2XC vit. long efect a Zinok. Z ovocia mám jablká, mandarínky, banány a pomaranče. A tak, snáď tu o štvrtej nebude vypisovať nejaké tie riadky. Dobrú noc. Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 39 Greengrocer-work-13718593
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 39 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 6 február 2016 - 22:47

Dnes, vlastne zajtra, predpokladám zaspanie okolo tej jednej. Vlastne nič nové pod Slnkom. V podstate sa nič nemení. Spím pomerne znesiteľne, problém je tradične zaspávanie. Avšak môžem s radosťou napísať, že spím aspoň pár hodín denne, tak sa mi kvôli tomu netreba až tak trápiť, práve naopak. Tých niekoľko mesiacov považujem za výhru nad insomniou, lebo som sa denne vyspal. "Vďačím" tomu pravdepodobne Haloperidolu, ktorý odvtedy, čo užívam depotne drží moje spanie v primeranejšej rovine. 

Na záver vám prajem dobrú noc. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 39 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 8 február 2016 - 23:39

Tradične, na Tuta je ešte skorá hodina, a to nielen preto, že spal v poobedí, ale aj preto, že to tak je jednoducho je... Odhadujem mu, že reálne by mu prášky na spanie mohli zabrať najskôr niečo po dvanástej až druhej v noci. Teraz má v NB pustený akýsi akčný film s van Damom, tak si myslím, že by mu lepšie padlo, keby si radšej čosi prečítal a kašlal na takéto hovadiny. Ale ako ho poznám, tak už sa zapozeral a... jednoducho hanba. Teraz má celkovo obdobie, keď rád pasívnejšie trávi svoj voľný čas. Aby sa nepovedalo má to svoje "akp.", ale aj to nie je na kvalitu a kvantitu až taká veľká výhra. Ešte je tu samozrejme tá práca od ôsmej do dvanástej, ale aj tá ho dosť "rozhadzuje". Chce, snaží sa, bojuje za seba, ale prakticky to je stále slabé a to radšej ani nechcem písať o jeho aktivitách v športovej činnosti. Hlavne, že si do diára píše každý deň k "akp.", a aj tzv. Cv, teda cvičenie. To je už len na ironický úsmev a to to ani radšej nespomínam to chudnutie. Ach jaj...
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 39 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 9 február 2016 - 1:36

Lieky bez záberu, iba ak som sa vygúľal na balkón a cez pľúca vyfiltroval zase jednu cigaretu. Zuby umyté, ale zaspávať sa mi akosi nechce. V miestnosti mám dobre vyvetrané, mám pocit pohody, možno aj miernej unavenosti. Tak si vzdychám, že už aby bola streda po obvodnom a výbere liekov. Hanba, nehamba budem najmä leňošiť. Teraz už aby som spal a zajtra bol pojazdný do práce.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 39 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 9 február 2016 - 23:43

Ahojte,
tak som neodolal a pozerám "Hobit 2" na JOJ plus, vlastne keď bežal na JOJ, tak som ho dal do 3/4 a mierne som mal chuť oddychovať, tak som to zabalil. Teraz som si prepol a celkom dobre trafil čas. Avšak po skončení filmu nekompromisne idem spať. Zajtra mám to krásne nadrobené voľno a pravdepodobne okrem klasických aktivít ("akp.", pomoc v domácnosti, obchod...), budem aj relaxovať a možno si v poobedí na hodinu zdriemnem. Tak. 

Dobrú noc praje Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 39 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 11 február 2016 - 0:46

To by bolo krásne, o desiatej večer zaspať a okolo šiestej ráno sa svieži zobudiť.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 39 Unraveling-the-Meaning-of-Dreams-RM-article
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 39 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 11 február 2016 - 3:57

HA! Zas ten Tuto nespí, čas nám dosť pokročil, už je vlastne nadránom a na mernom ruchu na ceste a chodníkoch, pre niekoho už ráno. ...Fňuk, fňuk... Som dosť zvedavý na prácu, maximálna dĺžka spánku je možná asi 3 hodiny... tak to idem využiť. Verím lem, že vám tu ešte ráno budem vyplakávať. T.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 39 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 11 február 2016 - 19:41

To by bolo krásne, po Zelle zaľahnúť, zatvoriť oči a ráno ich vyspaný otvoriť. mmmhm
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 39 z 83 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 61 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore