Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 1 z 83 1, 2, 3 ... 42 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! Empty Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 22 máj 2015 - 3:39

Byť v noci hore nie je žiadna slasť. Polihávate v posteli, až vás chytá nervozita. Namiesto milého chrapkania, sa prehadzujete z ľava doprava, po polhodine sa zdvihnete a idete sa napiť. Ale aj noc má svoje čaro, môžete si spraviť hodinku pre seba, prečítať si niečo hodnotné, ťuknúť do klávesnice...
Zrovna v noci bdiete? Napíšte! Z

very unhappy Sleep

typing Reading
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 22 máj 2015 - 3:55

Zdravím všetkých spavcov aj nespavcov.

Momentálne nespím, od 1,00 až po 3,00 som sa o to pokúšal, ale ako čítate bezvýsledne. O 4,00 plánujem zase zaliezť zase do postele a zase sa pokúsim si aspoň zdriemnuť.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! Insomnia-canstockphoto6307948-2
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 24 máj 2015 - 5:13

Ahojte,
ešte sa mi doteraz nepodarilo zaspať, a teda, že vám napíšem a aj pohľadám nejaký pekný tematický obrázok. Noc som trávil najmä s knižkou a občas som si odskočil na tú "povinnú" cigaretu na balkón. Keď som tam bol pred chvíľou, celkom ma to nadchlo. Všetko to tam ako o preteky šteboce a navyše je výborný vzduch. Vzhľadom na to, že vstávavam až neskôr, je to veľká obmena. Akosi je to dojemne príjemné.

Ďalší plán mám asi taký, že si možno po nedeľnom obede na hodinku zdriemnem, ale spať pôjdem už okolo 21:00. Dúfam, že primerane tomu aj zaspím. Zatiaľ dobré ráno praje Tuto  sunny

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! D8d1d031ba965776f8a9bd04420bd032
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  xkrchnav Ne 24 máj 2015 - 9:33

Dobré ráno, Tuto. Aj keď asi už tu nie si, kebyže bolo nejak do reči, tak kľudne zavolaj. Čislo máš...
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej Po 25 máj 2015 - 20:29

Tuto, geniálne tematické obrázky dávaš! Kam na ne chodíš? Very Happy laughing

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 25 máj 2015 - 22:16

Matej, jednoducho Google. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej Po 25 máj 2015 - 22:18

Najviac sa mi ľúbi ten vrchný s tým pánom v modrom pyžame. Jeho vyvalené oči mávam, keď sa mi ani po 2-3 hodinách nedarí zaspať a myseľ rieši furt nejaké myšlienky. laughing

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej Po 8 jún 2015 - 1:52

Nuž, bude trištvrte na dve v noci. A ja nespím. Išiel som spať o 23:00, takže sa už úspešne vyše 2 hodín prevaľujem v posteli. Myseľ mám mimoriadne zrýchlenú a zahustenú premnohými myšlienkami. Niektoré iba preblesknú, niektoré sa aj zdržia a ohrejú. Myseľ rieši všetky záležitosti, prebral som v hlave každú oblasť svojho života, ako aj života rodičov, asi polhodinku myseľ riešila aj univerzálnejšie témy, trebárs dumala nad vojnami vo svete a rôznymi zapeklitými problémami dnešného ľudstva. Takéto témy treba riešiť zásadne o druhej v noci v tme na posteli. Je to mimoriadne efektívne a Matej čoskoro príde s veľkými riešeniami pre celý svet.

Toľko trošku nadneseného výsmechu zo svojho momentálneho bdenia. Very Happy

Mal som deň plný učenia, po siedmich hodinách kontinuálneho hľadenia do skrípt som došiel k revolučnému záveru, že možno to aj na niečo bude dobré. Very Happy Horšie je, že mi to rozvírilo myšlienky, takže intelektuálne výšiny filozofických a etických skrípt ma povzniesli do takých vysokých dumaní, že sa nedá hovoriť o povznesení, ale skôr o unesení. Very Happy

Tá myseľ je zaujímavý vynález. Je úžasné ju pozorovať. Priam introspekciou. Uvidíme, kedy sa jej uráči unaviť. "Zajtra" treba zvládnuť ďalšie hodiny a hodiny hľadenia do kníh. Tak aj odpočinok by sa zišiel. Ale viete ako to chodí... naštartovaná lokomotíva sa len tak ľahko nezastaví. laughing

Aspoň že náladu mám dobrú. Je to horúca noc, ale pekná. Plná interaktívnych myšlienok o nesmrteľnosti chrústa a o očarujúcom kanibalizme pavúkov. cyclops

Prajem peknú dobrú noc a keďže si to prečítate asi až "zajtra", tak prajem zároveň pekný nový deň! it is perfect
Moon

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 12 jún 2015 - 2:59

No nič, za chvíľu sú tri a mne sa absolútne spať nechce. Užil som aj Gerodorm, ale žiaden záber. Do pol piatej sa budem pokúšať o zaspatie. Potom si urobím nejakú silnejšiu kávu, a pokúsim sa na pol hodinu ešte zdriemnuť. Ak sa zadarí, budem rád za každú minutku spánku. 
Pre ostatných dobré ráno.
Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! 6e2d60fdf5d3814b7be9e040c9828ada

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! Mcmorbid___no_sleep_by_rimfrost
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 12 jún 2015 - 5:14

Už je to oficiálne. Varím si kávu, pofajčil som si na balkóne, odostrel som žalúzie... Jednoducho som túto noc prebdel.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! Imagenes%2Bde%2Bbuenos%2Bdias,%2Bimagenes%2Bcon%2Bfrase%2Bde%2Bbuenos%2Bdias,%2Bimagenes%2Bde%2Bbuenos%2Bdias%2Bcon%2Bmovimientos%2B%2B(1)


Zrovna v noci bdiete? Napíšte! Gmorgen00095

a niečo aj z domoviny:
Zrovna v noci bdiete? Napíšte! Dobre-rano

Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej Pi 12 jún 2015 - 15:03

Myslím, že Ti došlo v dôsledku horúčav a v dôsledku ochorenia k inverzii spánku, Tuto. To som vlastne aj napísal do toho článku "Leto je tu! Sme naň pripravení?" ako jednu z možných nástrah, ktoré hrozia schizopacientom obzvlášť v lete. Noc má aj svoje čaro a svoje výhody. Dobre sa dýcha, je kľud. Ale zase nedá sa moc toho robiť a šramotiť. Ja, keď som mal inverziu spánku, tak som v noci chatoval alebo sa hral na PC. Ráno okolo šiestej som išiel spať a zobudil som sa až niekedy večer okolo 17tej. Embarassed

Máš to teda ťažké. Psychicky, sa mi zdá, že to zvládaš pomerne dobre. Dávaš k tomu krásne tematické obrázky, čo svedčí o tom, že sa na vec pozeráš s nadhľadom a že Ťa situácia nepohlcuje. Ale zas na druhej strane viem, že je to utrpenie, lebo človek by chcel normálne fungovať cez deň. very sad4

Budúci týždeň príde oneskorený Medard, tak uvidíme, budeš môcť porovnať, ako sa Ti bude vyvíjať únava a nálada počas pršania. Rain 5 Rain 1 Možno dôjde k zlepšeniu situácie.

Držím Ti moc palce. A zároveň ďakujem za vytvorenie tejto témy. Je fajn sem písať, keď je človek v noci hore. Aj keď si to svojich čitateľov nájde asi až ráno. Applause Všetko dobré, kamoš! Smile

Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 15 jún 2015 - 3:07

Áno, zrovna bdiem cez noc a práve mám pauzu od ležania na posteli a prevaľovania sa. Sú takmer 3hodiny a mne sa vôbec chrnieť nechce. Navyše som užil 2XGerodorm, čo je konečná dávka na noc pre mňa. Nie som z toho nadšený. Tak dám aspoň nejaký pekný obrázok...:

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! 4511dee16505e4e15cb6d2e5ec92fc7c
Prek: Cez noc nemôžem zaspať. Ráno nemôžem vstať.





Zrovna v noci bdiete? Napíšte! Lead3





"Aj spánok je taká malá smrť."
Ivan Raos


Zrovna v noci bdiete? Napíšte! Snow-white-coffin
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 1 z 83 1, 2, 3 ... 42 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore