Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 2 z 83 Previous  1, 2, 3 ... 42 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 24 jún 2015 - 3:58

Čaute ranostaji,
tak u mňa asi toľko, že za chvíľu budú štyri a ešte som nespal. Práve som sa vrátil z cigarety na balkóne a rozmýšľam nad silnou kávou. 

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Images?q=tbn:ANd9GcSa74JskdM5Jb_OCmLzog36D2QU6UEFQ_zg-6u-pwD2QXz4F4ar

Ale inak pohoda...

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Cc75c994cd02599302ca4181ceb72677

Dobré ráno všetkým. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Mischelll Po 29 jún 2015 - 16:02

Ahoj Tuto,

tak už aj ja sa pridávam do klubu nespačov cez noc....aj keď zaspím tak len na 4 hodiny....po novom....naberá moja situácia vážny spad...už nie len sa budím o piatej ale aj o štvrtej....a teraz naposledy som ako píšem spala len 4 hodiny a bola som vyspinkaná do ružova....viac-menej...len dnes ma už hlava boli...a cítim sa tak otupene...ako žiadne bludy ani nič iné nemám....ale spánok je už fuč....takže tak....ale stále verím, že dnes už zaspím a zobudím sa až ráno na budík.....vážne ešte tomu verím Smile

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 29 jún 2015 - 17:30

Ahoj Mischelll,
na dlhodobejšie problémy so spánkom si daj pozor, môžu z toho prameniť aj ďalšie problémy, čo Ti samozrejme neželám. Napadá ma, že možno by si mohla mať v zásobe nejaké lieky na spanie, aby si sa po takej noci dobre aspoň ďalšiu vyspala. Hypnotiká Ti predpíše aj obvodný lekár.

Prajem skorú úpravu spánku. S pozdravom Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Sweet-Sleep
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  ester Po 29 jún 2015 - 22:36

Mishell tak to s tým spánkom je veľmi ľúto very sad2
Tie stresy v roboty ti asi dosť ničia psychiku,poznám to.Ale si veľmi silná žena,skús to nejako ustáť ak sa dá. Ja viem,že je to ťažké. Veľa krát som v noci hore aj ja,neviem zastaviť chod myšlienok,plánujem,rozmýšľam... ach jaj,táto naša diagnóza...niekedy sa tak.hnevám,aké to máme ťažké... a nič s tým nevieme spraviť...ale každý má niečo,ja viem...
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Mischelll Ut 30 jún 2015 - 16:57

Ahojte  Wink

tak len som chcela napísať, že dnes teda zo včera na dnes som sa konečne dobre vyspala....teda skoro 8 hodín....vstala som až o šiestej na budík...ako po tých týždňoch fakt úspech...aj sa cítim viac oddýchnuto....atď.....normálne sa teším....aj na to čo ma čaká (výlet do BA)....proste úplne inak sa cítim... it is perfect

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 30 jún 2015 - 17:24

Ahoj Mischelll,
je perfektné, že máš ten spánok v norme. Želám aby to tak pokračovalo.

U mňa je to spanie stále otázne. Stále beriem prášky na spanie (Gerodorm), ale aj tak to nie je presne podľa normy. Dnes sa však nemám na čo sťažovať. Dosť dobre som sa vyspal.  Smile
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 2 júl 2015 - 4:14

Ahojte,
zas v noci ponocujem sú skoro 4 a za chvíľu zase zaleziem do perín. Teraz som si dal prestávku od pokusov zaspať. Mám  sebe už dva Gerodormy, ale nepomohlo. Včera som to so spaním prehnal a teraz pokorne pykám. Dohovie či vôbec pôjdem na Zello. Ak si neodpočiniem, zalomím to už o 18-tej, alebo 17-tej. Všetko sa tu rozštebotalo, tak to mi tiež nepridá...

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Images?q=tbn:ANd9GcTWJ56aOD7n_sWLFDG-_JeC8en2p8bHUZSb-20-BXNQyBo2NIAa

Dobré ráno všetkým.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Mischelll Št 2 júl 2015 - 5:10

Ahojte,

tak a zase som aj ja dnes skoro hore....tak že aspoň napíšem, čo nove .....a nejak zabijem čas....spala som až do teraz teda tak hodku do zadu sa už snažím zaspať zase....a nejde to....ani nie že rozmýšľam.....ale tie myslienky tak pomaly už chodia....som proste unavená....len mozog to nepochopil....či čo?....ale na Zello sa teším už od včera....na hodku prídem.....

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 2 júl 2015 - 5:17

Ahoj Mischelll,
tak sme teraz dvaja hore. Vlastne ja ešte nespím a ty už nespíš. Budem sa o zaspatie pokúšať ešte, ale zdá sa mi to akési zúfalé. Bol by som rád zdriemol, ale akosi sa to nedá.

Dobré ráno Miška.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Images?q=tbn:ANd9GcRLaVadKLCJk7QUiV5XSyzEYaObylNfO-dLo4ZsHByrqqqy1G6fVg
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Mischelll Št 2 júl 2015 - 5:40

Dobré ráno Tuto Very Happy

veď čo stávať treba...v mojom prípade....len ty si na tom horšie celu noc hore....Tak aspoň dobrú kávičku si daj na ráno...

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 2nqvc4g

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej Št 2 júl 2015 - 6:23

Ahojte, nočná sova a ranné vtáča! it is perfect

Tuto je nočná sova a Mischelll je ranné vtáča. Very Happy Dneska buntoším už od 5:15 aj ja. Išiel som spať o 20:00, pričom sa podaril naplniť plán, aby som zhruba do 23:00 zaspal. Spal som asi 6 hodín - snívalo sa mi o základnej škole. Smile A teď som už vyspatý, že reku idem začať nový deň. Uvidím, či ma spánok ešte počas dňa nezloží, ale budem sa snažiť, aby nie. Sleep Dnes mám na pláne šľapať 8 km. What a Face A inak nič takého konkrétneho. Smile

Pekný deň prajem! Sun 1

Moon

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 5 júl 2015 - 3:31

Tak akosi aj dnes sa mi nechce a nedá zaspať. Práve som vybehol na cigaretu a umyl si zuby po tom smrade z horiaceho tabaku. Budem sa aj naďalej snažiť zaspať. Do teraz som do seba naládoval 1,5 Gerodormu a nič platné. Bol by som rád aspoň hodinke spánku, ale akosi neviem...

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Ralley-340-Tiger10detail
Dobré ráno a ľahké vstávanie praje Tuto

PS: Ďakujem Mischelll za kávičku, tá čo si mi poslala, tej bolo škoda ju aj načať.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 83 Previous  1, 2, 3 ... 42 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore