Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 40 z 83 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 61 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 40 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 14 február 2016 - 1:37

Tak je to fajn. Pred "chvíľou" začala nedeľa. V podstate mám takú pohodičku. Beží mi tu nostalgický M*A*S*H a keď skončí pravdepodobne to pre túto noc balím, skočím ešte na cigaretu, zase si umyjem zuby a zostáva mi len spať. Pre dnešok je to dobrý začiatok. Mal by som už dnes viac dodržať spánkovú hygienu, aby to v pondelok s fungovaním bolo OK a nie KO.

Prajem čo možno najlepšiu nedeľu. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 40 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 16 február 2016 - 0:13

Vlastne sa pre dnešok a túto noc sa ani nemám čo sťažovať. Ako ste si možno všimli noc dozadu som nepísal. Totiž. Po čase som spal a oddýchol si jednoducho vynikajúco.  it is perfect To aj napriek tomu, že som počas dňa podriemával. Akosi to organizmus už potreboval, teda som bol s nedeľou v súvislosti s odpočinkom veľmi spokojný. Keď by som takmer nič na tom nevidel, tak aspoň to, že sa to dá.

Obrázok pre vás:

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 40 Images?q=tbn:ANd9GcTM1EltKpoQ0pxC-9ZewAh62_Lvp-fJvkbIrkssOWZ1SYMcXSKT
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 40 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 16 február 2016 - 0:19

Vlastne sa pre dnešok a túto noc sa ani nemám čo sťažovať. Ako ste si možno všimli noc dozadu som nepísal. Totiž. Po čase som spal a oddýchol si jednoducho vynikajúco.  it is perfect To aj napriek tomu, že som počas dňa podriemával. Akosi to organizmus už potreboval, teda som bol s nedeľou v súvislosti s odpočinkom veľmi spokojný. Keď by som takmer nič na tom nevidel, tak aspoň to, že sa to dá.

Obrázok pre vás:

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 40 Images?q=tbn:ANd9GcTM1EltKpoQ0pxC-9ZewAh62_Lvp-fJvkbIrkssOWZ1SYMcXSKT
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 40 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 16 február 2016 - 2:18

Takže, druhá hodina nočná už padla, v podstate som mal už spať, ale nie je to tak. O spánok som sa pokúšal, ale nič moc výsledok, ako koniec koncov môžete vydedukovať aj z toho, že sem zase píšem. Postupne, po poloviciach tabletky Gerodormu som sa dostal až na súčasné užité 2tbl. Uvidím, či zaberú tak, ako by mali. Už teraz viem, že dospať sa budem musieť až po príchode z práce. Teraz len dúfam, že zaspím. ...
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 40 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Mischelll Ut 16 február 2016 - 7:45

Tuto - aby si tu nepisal len sam tak ti tu prispejem lol!

Ako dnes v celku dobry spanok len som sa dva krat zobudila...ale som oddychnuta...a v celku kludna...trapia ma veci paradoxne nie tie co ma trapili...ale asi vzdy bude nieco co treba prekonat...zvladnut...prejst tym....dnes urcite pojdem von uz ma unavuje byt dnu aj ked sa mam ucit kopu veci...proste sa mi nechce....a premaham sa velmi....ale ucim sa... study

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 40 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 17 február 2016 - 0:41

Ahoj Mischelll,
je perfektné, že sa venuješ učeniu. Je to vynikajúce, že si sa práve takto využiť voľný čas. Prajem Ti aby si mala z učenia čo najlepšie a najrýchlejšie výsledky a zúročila ich aj v nasledujúcom pracovnom živote.

Inak, ďakujem za príspevok v tejto, pre mňa žiaľ, aktuálnej téme.

Ešte som trochu zvedavý: Čomu všetkému sa v tom učení venuješ? 

S vrelým pozdravom Tuto

.............................................................................

Čas sa už ťahá od polnoci. Vzhľadom na počet prespaných hodín, by som mal zaspať priam ako do vody hodený, ale nie je to tak. Som pomerne čerstvý, plánujem onedlho užiť prášky na spanie a odpočívať s predpokladom, že spánok dorazí aj ku mne. Nerád by som tu okolo štvrtej nadránom písal, ako prví pracovníci smerujú do denného zamestnania. Satisfakciou by mi mohol byť fakt, že dnes (v stredu) mám voľno, teda vlastne nadrobené cez prázdniny si takto vyberám.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 40 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 17 február 2016 - 1:56

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 40 Images?q=tbn:ANd9GcRDgmeONC2ZNqwqddtdN49AtxP4AkeJ-IRwJy9niDBXnxl2cKkS
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 40 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Mischelll St 17 február 2016 - 8:13

Tuto napísal:Čomu všetkému sa v tom učení venuješ?

Tak anglictine...chcela som len opakovat...ale zistila som, že neviem nič ...vsetko som zabudla...a teda od prvého ročníka sa učim anglinu....proste no od 6 ročníka na ZS lol!  nie, že by som vtedy mala anglinu...ale proste som nasla na nete take materialy od toho rocníka...takze tak...a chcem sa este zajtra ucit nieco technického...najlepšie asi vsetko by mi bolo treba...ale idem na databazy....rovno Cool  takze tak...

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 40 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 18 február 2016 - 1:03

Ahoj Mischelll,
je dobre, že sa spomínaným aktivitám venuješ. Navyše sa nejedná len o efektivitu voľného času, ale aj spríjemnenie si chvíľ, ktoré by mohli znamenať trápenie sa nad chorobou. Robíš dobre ako konáš. Držím palce!

....................

Jo, jo. Po voľnej strede to zasa smeruje k pracovnému štvrtku. Bolo fajn, ale teraz by som mal už zaspať. Rád by som bol tomu, keby som po jednej už spánok dal. Na druhej strane som neodolal poobednému podriemavaniu, takže dohovie aké bude zaspávanie...
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 40 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  helena25 Št 18 február 2016 - 1:34

Jáj Tuto,asi si ma ,,nakazil,, tým tvojím spánkom/nespánkom...už asi posledných 11 dní chodím spať okolo 2:30 ráno a nie je to ani tak kvôli pracam do skoly, skratka necitim unavu, az okolo pol 3.Neviem cim to je,ale ráno som o to viac rozbita...verim, ze sa ti uz podarilo zaspat
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 40 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 19 február 2016 - 19:48

Ahoj Helenka,
tak dúfam, že už máš spanie aspoň o niečo vyregulovanejšie. Spánok je veľmi podstatný na aspoň primerané fungovanie počas dňa. Vzhľadom na to, že už odomňa "pár" riadkov tu je, asi nemusím písať, že Ti rozumiem, a že je táto záležitosť nepríjemná. Držím Ti palce, aby si sa už dobre vyspala a bolo Ti nielen v tomto smere lepšie. Možno by bolo dobré mať v zálohe nejaké hypnotikum, možno sedatívum, aspoň aby v prípade celonočného bdenia si sa nasledujúcu noc vyspala.

....................

Ani sa nenazdáme a je tu sobota, ktorú si plánujem spánkovo užiť. Tentoraz nebudem zvlášť brať ohľad na spánkovú hygienu, jednoducho, keď sa mi bude chcieť si cez deň zdriemnuť, tak jednoducho budem konať...


S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 40 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 20 február 2016 - 0:55

A máme tu sobotu! Pustil som si do druhého okna televíziu, teda WAU, beží tam pikantný dokument o prostitútkach v USA a Austrálii. Zaujímavé, že sa na takéto dokumenty televízia dala. Inak do pohody, asi ešte vybehnem na cigu a následne budem "pokúšať zaspanie". Dnes sa môžem vyspať, priam prespať...
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 40 z 83 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 61 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore