Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 61 z 83 Previous  1 ... 32 ... 60, 61, 62 ... 72 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 61 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 23 júl 2016 - 2:41

Tak tento raz som si o toto koledoval, keby som pekne vydržal celý deň hore, nemusel som sa teraz strachovať, že nezaspím. Ale je to tak. Pravdepodobne za chvíľu zaľahnem. Dnes mám ísť na záhradu, tak sa teším.

Krásny víkend praje Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 61 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  and90 So 23 júl 2016 - 17:18

Tuto nerozmýšľal si nad zmenou liečby ? Na toto forum som nadabil nahodou lebo som mal tiez velke problemy so spankom, bal som sa spat lebo som mal strach ze sa zadusim v spanku, z nevysvetlitelnych dovodov sa mi tazko dychalo a skoncil som na antidepresivach brintellix ale aj na olanzapine 5mg + trittico 150mg na vecer. Teraz sa mi dycha dobre a spim vyborne. Niekde si pisal ze mas liecbu dobre vyskladanu. No podla mna ani nie kedze mas stale problemy so spankom a musis si dopomahat dvoma gerodormami a aj tak nespis. Nad olanzapinom alebo quetiapinom si nerozmyslal ? 10-20mg olanzapinu alebo 500-800mg quetiapinu by malo zabrat aj na tazkych nespavcov + nejake antidepresivum s hypnotickym potencialom /trittico, mirzaten ale skor trittico ak mas problemy s vahou.
Anonymous
and90
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 61 Empty ...

Odoslať  stratenaaa So 23 júl 2016 - 18:08

ked neviem zaspat dlhsie ako dve hodiny uvarim si kavu a po nej zaspim
stratenaaa
stratenaaa
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 7
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 23.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 61 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 23 júl 2016 - 19:00

Ahoj and90,
quentiapín som už mal, v zásade mi robil veľké problémy ohľadom pitného režimu, teda vlastne aj keď som práve pil tekutiny bol som aj v danom momente smädný. Bol to dosť des. Priznám sa, že sa dosť bojím zmeny liekov, už som poskúšal kadečo. Leto mám vždy také otázne. Klasickými príznakmi sú pre mňa zaspávanie, vstávanie, únava, pasivita a aj také menšie záležitosti. Gerodorm beriem už doslova roky, ale to leto... hmm. Už som tri roky preč od nemocnice a som veľmi rád, že to tak je. Aj so zamestnaním som trošku pohol, vlastne som spravil rekord, čo predstavuje pol roka v práci na vpp.

Opýtam sa doktorky na to trittico, zdá sa mi, že som ho dávno krátkodobo užíval. Veď uvidím.

Určite ďakujem za poradenie. Vitaj na fóre a teším sa na Tvoje ďalšie príspevky. S pozdravom Tuto

................

Ahoj stratenaaa,
zaujímavé, že tá káva niekedy zaberie aj mne. Už som to do tejto témy písal a je to dosť prekvapenie, keď sa to zadarí práve ako uvádzaš. Zvyknem to praktizovať ako poslednú možnosť okolo tej tretej až štvrtej ráno. Neviem ako, ale vychádza to.

Vitaj na fóre, teším sa ak tu od Teba bude viacej príspevkov. S pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 61 Empty ...

Odoslať  stratenaaa So 23 júl 2016 - 19:59

Ahojte a dakujem za privitanie Smile so spankom som mala problemy asi pol roka na to co som po konzultacii s doktorom vysadila lieky (chlorprotexin,haloperidol). Denne som spavala 2 -3 hodiny viac sa mi nedalo. Bola som plna energie stale som potrebovala nieco robit. Bol to zaberak pretoze som po roku a pol nastupila do novej prace. Po dvoch mesiacoch som znova navstivila doktora a nasadil mi tie iste lieky tak sa mi to cca po 2 tyzdnov upravilo. Ibaze som znova ospala,unavena,nic sa mi nechce,velmi malo komunikujem. A dokonca sa mi stalo,ze som sa zobudila a nevedela som rozpravat a ked som nieco povedala tak ako keby som bola na mol..a ani pisat som nevedela,az po tyzdni sa mi to zas upravilo same..Tak som teraz skusila vysadit haloperidol a beriem len chlorprotexin..uvidime co to spravi..
stratenaaa
stratenaaa
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 7
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 23.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 61 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  and90 So 23 júl 2016 - 21:49

Skús sa poradiť s doktorom , to bude najlepšie. Možno ti stačí len zmena hypnotika. A do nemocnice nemusíš ísť na zmenu liečby ako akútny prípad.
Anonymous
and90
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 61 Empty .....

Odoslať  stratenaaaa So 23 júl 2016 - 21:58

v nemocnici som bola len raz pred tromi rokmi ked to vsetko zacalo..doteraz neviem co mi presne je..mam priznaky paranoidnej schizofrenie..nasadili mi bitopertin a ten mi zabral brala som ho asi rok a potom sa stav zlepsil vratila som sa do reality a nasadili mi tieto dva lieky..no poradim to bude najlepsie..










Naposledy upravil Tuto dňa Ut 26 júl 2016 - 2:01, celkom upravené 1 krát. (Reason for editing : [size=10]dôvod editácie: nesprávny nick, teda pôvodne and90 v skutočnosti písala stratenaa[/size])
Anonymous
stratenaaaa
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 61 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 24 júl 2016 - 0:13

Ahoj stratenaaa,
s tým samovysadením radšej opatrne, lebo Haloperidol patrí k tým silnejším neuroleptikum. Tá únava je tak trochu podobná aj u mňa, žiaľ, nemôžem sa porovnávať v smere zamestnania. Už by som sa tu asi veľmi opakoval, že je pre mňa lepšie pracovať na čiastočný úväzok, lebo celý skutočne nezvládam po zdravotnej stránka. Každopádne obdivujem každého schizopacienta, ktorý vedie normálny život, do ktorého patrí aj zamestnanie.

.................

Ahoj and90,
hypnotiká som v minulosti mal kadejaké, Gerodorm považujem za TOP. Bál by som sa doktorky popýtať na sedatíva, a to radšej ani nechcem. Čo sa týka nemocnice, akosi ma automaticky "postrčia" do uzavretého oddelenia. V slabších stavoch sa do špitálu už nehrniem. Jednducho keď už, tak už.

.................

Ak máte chuť, môžete si prečítať niečo o mne TU.

..................

Ahojte,
pred malou chvíľkou nám nastala nedeľa, pravdepodobne už povypínam to, čo mi ruší spánok a pôjdem oddychovať. Snáď zaspím v príhodnej hodine. Vonku je tma a prekvapivo, na nedeľu v noci, aj ticho. Dobrú noc. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 61 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 24 júl 2016 - 2:22

Hurá! Dva Gerodormy spláchnuté do žalúdka asi pre hodinou a premýšľam nad tuhou kávou. Telo mierne vykazuje maličkú šancu na zaspanie. Predpokladám, že sa chvíľu pomotám po virtuálnom svete + TV v Nete a pôjdem ďalej oddychovať.

Prajem príjemné zobudenie do nedeľného rána.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 61 Lazy+sunday
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 61 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 24 júl 2016 - 4:27

V tomto čase majú už viacerí to hlavné odspané. Momentálne som sa prehadzoval, raz teplo, raz zima, nervozita z toho, že sa mi jednoducho spať nedá. Veľmi by som bol nerád, ak by ma toto vystrelilo do nejakých výšin hypománie. Rád by som si zdriemol aspoň na hodinu-dve.

Prajem super nedeľu všetkým fórumákom. Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 61 Best-stocks-of-Good-morning-status-with-cute-baby-pictures-free-download4
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 61 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Dušan Ne 24 júl 2016 - 8:11

ahoj priatelia ked nie kmarati,
prepacte ze pisem narychlo a nestihol som si precitat vase prispevky no musim skonstatovat ze dnesna teda vcerajsia grilovacka nemala chybu,este smrdim vyparmi a alkom a idem si dopit kavu a cigu,musel som sa vam takto skoro rano ked som dorazil z nej pochvalit,bolo super,a kamaradovi prajem lepsejsi manzelsky usporiadany zivot,bolo mi priam na zaplakanie ale ostatn nemalo chybu,konecne sme sa partia stretli po roku,
prajem vam skvely spanok i do dalsich dni a taku skvelu zabavu ako som zazil ja tuto noc,teda uprsane rano,ahoj,majte sa
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 61 Empty ...

Odoslať  stratenaaa Ne 24 júl 2016 - 8:45

Ahoj Tuto, s tou pracou to vobec nieje take vesele,pracovala som len tri mesiace,dali mi vypoved ze vraj nesplnam ich poziadavky..takze som zase bez prace..a tak hladam..
stratenaaa
stratenaaa
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 7
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 23.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 61 z 83 Previous  1 ... 32 ... 60, 61, 62 ... 72 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore