Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 5

Strana 10 z 84 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 47 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej So 9 august 2014 - 13:23

Využil som služby partnerského webu a nakreslil som si avatar podľa toho, ako asi vyzerám.  Very Happy Nejak hentak asi vyzerám, len teda možno nie až tak mlado, a tiež mám kratšie vlasy. Inak to zhruba sedí.  laughing 

Matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 10 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  nox So 9 august 2014 - 20:36

...


Naposledy upravil nox dňa Št 21 august 2014 - 21:50, celkom upravené 1 krát.
nox
nox
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 34
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 08.07.2014

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  nox Ne 10 august 2014 - 2:41

...


Naposledy upravil nox dňa Št 21 august 2014 - 21:50, celkom upravené 2 krát.
nox
nox
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 34
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 08.07.2014

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ne 10 august 2014 - 20:16

Ahojte, prave sme prekrocili hrani e na ceste z dovolenky, tak len kratky pozdrav z mobilu. Dal som chvilku rec s Tutom cez skype. No na skupinovy by som radsej doporucil to Zello. Takze nox tuto skuste si zello appku, skusim v tyzdni dat nejaky popis dokopy a o vilendu keby sa vam to hodilo videl by som to na sobotu pred obedom? Vsetci z fora ste vitany. Tk pekmy vecer prepacte preklepy...

_________________
Pridajte sa na Zello dialógy, aplikácia pre počitač aj mobil na http://zello.com/
Moje návody na použitie http://krizovatkaduse.osvobodse.cz/zello-dialogy
Stredy a soboty 20:00

Video projekt S duševní ne-Mocí v partnerství môžete sledovať na:
YouTube
Facebook
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ne 10 august 2014 - 20:18

Nox, akych 32 hodin pseudopraca?

_________________
Pridajte sa na Zello dialógy, aplikácia pre počitač aj mobil na http://zello.com/
Moje návody na použitie http://krizovatkaduse.osvobodse.cz/zello-dialogy
Stredy a soboty 20:00

Video projekt S duševní ne-Mocí v partnerství môžete sledovať na:
YouTube
Facebook
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  nox Ne 10 august 2014 - 20:35

Caute,cau xkrchnav,
---zmazane--- sucasna spolocnost je stale velmi osprosteta, co sa tyka psych poruch, musim byt opatrnejsii do buducna v niektorych veciach

V sobotu mam volno, taze mi to vyhovuje ten pokec, ak nebudem velmi rozbity z tyzdna, zello si nainstalujem.

majte sa
nox


Naposledy upravil nox dňa Po 11 august 2014 - 0:32, celkom upravené 1 krát.
nox
nox
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 34
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 08.07.2014

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ne 10 august 2014 - 20:43

Mozno mi nebudes verit ale na jednom muzskom kruhu - stretavanie osobne - sa raz moj kolega programator vyjadril, ze niekedy zavidi tym s vestami co rozfukavaju listy a hrabu. Pousmial som sa lebo aj ja by som si to niekedy vedel predstavit. Ako pises ber to s humorom a pekna kolegyna volno kazdy druhy den, co viac si priat Smile. Drzim palce nech to das v pohode. Snad sobota vyjde. Inac aby som tu nemonopolizoval zello keby ste nasli praktickensi anonymny skupinovy hlas pokec, sem s nim, rad otestujem Smile.

_________________
Pridajte sa na Zello dialógy, aplikácia pre počitač aj mobil na http://zello.com/
Moje návody na použitie http://krizovatkaduse.osvobodse.cz/zello-dialogy
Stredy a soboty 20:00

Video projekt S duševní ne-Mocí v partnerství môžete sledovať na:
YouTube
Facebook
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Mischelll Ne 10 august 2014 - 21:37

Ahojte  Wink 

nox - mne sa stalo, že po jednom radlerovy som sa cítila trochu pripito....ale mne stačí malo alkoholu ....a tiež necítim nejaký rozdiel od toho predtým keď som lieky nebrala.....

Matej - podľa obrázku čo si nakreslil, nevyzeráš tak zle... it is perfect 

Ako sa mám?....tak trošku smutne ....len nedávno som písala, že som sa nedohodla s kamarátkou a neozýva sa mi teraz .....ešte stále sa neozvala.....a teraz aj kamarát s ktorým som si často - skoro stále - písala tak sa mi neozýva....a to sme sa ani nepohadali....no musím uznať, že mi jeho správy chýbajú ....vždy, keď som prišla k netbooku tak ma čakala sprava....teraz nič, nikto si na mňa ani nespomenie....ako toto ma viac zasiahlo ako ta kamoška....inak sa mám dobre....možno až príliš dobre, žiadne príznaky choroby....

Dnes som toho stihla dosť...všetko čo som chcela....najviac ma teší, že som si stihla urobiť aj pedikúru...co ma teší asi najviac....inak som pomáhala aj pri obede a večeri, robila som šalát a dosť sa vydaril nakrájala som tam aj štipľavú papriku a bola tak štipľavá, že jedine otec mohol jest tu papriku ja len paradajky  Twisted Evil a aj tie trochu pálili......inak teraz mi to aj dobre padlo, to štipľavé, keďže ma boleli zuby teda ďasna a to štipľavé mi dosť dezinfikovalo ústnu dutinu....takže aspoň ma nebolia zuby... Laughing 

Inak cvičím tak dva krát do týždňa, nie že by som nemohla a nemala čas viac, ale na začiatok nechcem preháňať a chudnem celkom pekne tak dokopy 2 kg....ale som spokojná....pomaly to ide dole...a ani necvičím nejak veľmi...takže aj s toho sa teším....

Pekný zvyšok večera... Sleep

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Ne 10 august 2014 - 23:17

Ahoj nox,
pomáhat detičkám s bicyklami je celkom vďačná práca, rozhodne lepšia ako zametať ulice. Možno by Ti dobre padlo, keby si sa zameral aj na ID. Pekný deň želám.

......................................

Ahoj xkrchnav,
som rád, že sa mi podarilo s Tebou skontaktovať cez Skype. Bol to dobrý nápad. Teším sa na ďalšie slová po Nete.

......................................

Ahoj Miscchelll,
je super, že nemáš príznaky choroby. Škoda však, tých kontaktov. Osobne mám pocit, že sa to dá do poriadku.

.......................................

Ahojte,
dnes som sa až neslušne vyspal a po 16hodinách spánku som bol celkom čulý a rád, že zase fugujem v primeranejšom režime. Potešilo ma, že som sa stretol so starým kamarátom a jeho priateľkou. Prešli sme sa až k jazeru a stále bolo čo hovoriť. Stavili sme sa tam aj na kofole, čo mi padlo tiež dobre. Celkovo bola nedeľa fajn, dokonca sa mi výrazne zredukovali hlasy na balkóne. Teraz som zvedavý ako a kedy zaspím. Asi si budem niečo čítať a o 0:00 si dám Melatonín 5mg. Radšej by som si dal Gerodorm, ale pre neho pôjdem až zajtra, a to obvodnému lekárovi. Už doberám aj Bisocard (tlak, srdce), ktorý mi tiež predpisuje. V zásade toho dnes mám málo čo písať, lebo som bol najmä doma v byte a sem-tam aj s knihami, čo tu mám rozložené.

Srdečne vás pozdravujem a želám príjemnú prítomnosť a sladkú budúcnosť.

Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Po 11 august 2014 - 23:05

Ahoj  cyclops 

Mám sa pomerne stabilne, pokiaľ hodnotím posledné tri dni. Aj keď musím dodať, že v takú nedeľu som sa výrazne nudil - chytala ma z nudy únava, apatia a nechuť k činnosti. Iba som sa tak poflakoval, občas som si aj zdriemol. Dnes boli aj povinnosti, tak sa nejak veci trochu oživili...

Nálady sú teraz také akurát. Nevnímam v nich dačo patologické - keď sa zhoršia, tak to vždy má svoj konkrétny exogénny dôvod, čo po odstránení dôvodu sa takmer ihneď napraví. A to je myslím v rámci normy, je to bežná vec u všetkých ľudí. Moje neurotické tendencie sa zlepšili, ale mávam červenavé úzkosti pomerne často a tiež si robím krvavé nevkusné zádery na prstoch. Tie červenavé úzkosti ma zatiaľ na duši nezačali deprimovať... ešte ich dokážem ako tak znášať bez toho, aby som sa na ne sústredil a riešil s nimi zviazané (negativistické) súvislosti.

Moje autoakuzačné ladenie a pocity viny sú v týchto dňoch v úzadí, aj keď treba naznačiť, že akurát teraz večer, keď toto píšem, tak pocity viny cítim a prežívam dojem, že som zlý človek. (Samozrejme, dá sa to rozpitvať na konkrétne dôvody, prečo mám akurát takéto dojmy, ale nechcem ich ísť teraz tu rozoberať, lebo je to vzhľadom na Vás ostatných neužitočné).

Moje sociálne interakcie naďalej predstavujú len kontakt s rodičmi a s kolegyňami v práci. S nikým iným sa nestýkam a v podstate už ani na nete nekomunikujem (sem tam je výnimkou jedna kamoška z Pokecu, ale už aj tam to asi chladne). Potom moje sociálne interakcie zahŕňajú ešte toto fórum a môj denníček vo Worde. A potom Boha, s ktorým kontakt plynie z viery, no ale to sa medzi sociálny život neráta, tak ako sa neráta ten denníček. Celkovo teda mám tendenciu sa izolovať... Závery z toho nevyvodzujem žiadne, skôr to len konštatujem ako moju tendenciu vyhýbať sa spoločnosti (naďalej aj vzťah s nejakou partnerkou potenciálne vnímam ako zbytočné bremeno).

Po fyzickej stránke sa dá. Chudnutie - nič moc, ale aspoň dnes som si po príchode domov o 21:30 už nič nedával jesť. To je pokrok, lebo obvykle ešte jedávam.

Takže tak. Prajem spokojnú noc plnú zdravého spánku a pekný utorok.
S pozdravom
matej
 community together flower

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 10 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  venusa Ut 12 august 2014 - 19:08

Ahojte kamarati,

ja mam teray take kludne obdobie, pred tyzdnom sa mi narodila malicka neterka a tak sa z nej tesime lebo zatial byva s maminou u nas. Je nadherne drzat v rukach taky malicky zazrak, naozaj sa z nej uprimne tesim. po zdravotnej stranke som trochu uzkostliva a apaticka ale konecne uz nemam hlasy aj ked na depotnu injekciu musim chodit kazdych 10 dni. Spanok sa mi tiez upravil a teraz spavam s prestavkami celu noc.

A co vy ako sa mate?

S pozdravom venusa
avatar
venusa
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 165
Reputácia Reputácia : 36
Dátum registrácie : 20.03.2011
Vek : 34

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Ut 12 august 2014 - 21:03

Ahoj Matej,
myslím si, že ten sociálny kontakt nemáš až tak tragický. Veď je aj množstvo zákazníkov, s ktorými môžeš prehodiť pár viet. Poradiť, doporučiť, porozprávať sa o knihe.

............................

Ahoj venuska,
priznám sa, že v poslednom období som na Teba myslel, že ako sa asi máš a či sa Ti zadarilo nájsť tú správnu kombináciu liekov a v primeranej výške účinných látok. Fandím aj vašemu novému sestrinmu prírastku. Je to krásne, keď sa dá pozrieť na takéhoto maličkého človiečika. Deti sú radosť.

Je perfektné, že sa už vyspíš. Aj u mňa je spánok kľúčom k dobrému psychickému stavu. Teší ma aj to Tvoje "trochu" pred apatická a úzkostlivá. Pokiaľ to tak je, tak to trochu má svoj veľký význam a si na dobrej ceste. Želám Ti, aby Tvoj zdravotný stav bol na papieri od psychiatra vždy len kompenzovaný a už si nemala žiadne starosti v tomto smere. Držím palce. Tuto (D.)

............................

Ahojte,
dnešok bol celkom fajn. Iskru mu dodalo moje zabudnutie na kontrolu a injekciu. Dobehol som k doktorke 15min pred záverečnou, ale sestrička sa nedivila, hneď ma potešila dvomi injekciami, takže už som bol spokojný. Doktorka mala tiež pripomienku na môj nezvyklý príchod, ale holt, pochopila moje oneskorenie, výhovorku som mal dobrú, realistickú, primeranú realite, nepatologickú, možnú, skutočnú, pochopiteľnú... a vlastne sa nič nestalo. Sťažoval som sa najmä na spánok, načo mi poskytla do receptu Zopiclon. Ostatné lieky normál. Trochu sa podivila, že podľa jej prepočtov, mám asi nejakú zásobu liekov, tak mi nakázala urobiť si v nich revíziu. Ani som sa tomu neusmial, lebo by som bol nerád aby zistila, že mám zásobu asi na 4 mesiace. Nabudúce jej asi prehlásim, že mi lieky nemusí predpisovať.

Ďalej som sa objednal u zubára na prehliadku, čomu sa neteším, a to aj napriek tomu, že zubár je môj bývalý kamarát a spolužiak so ZŠ. Garantujem, že i u neho to bolí hneď dva krát (zub a peňaženka).

Na záhrade sme mali menšiu rodinnú oslavu, celkom bolo fajn.

Len dúfam, že to spanie už bude v poriadku, lebo to je u mňa dosť veľa.
Majte sa pekne. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 10 z 84 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 47 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore