Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 14

Strana 65 z 83 Previous  1 ... 34 ... 64, 65, 66 ... 74 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Saladin Pi 30 september 2022 - 17:36

Takto rýchlo mi dnes funguje hlava: bounce bounce bounce

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 579
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Mous and Abditus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Catherin4 Pi 30 september 2022 - 18:44

Mala by som este jeden odkaz pre Vladimira, ako zbalit babu. Baby byvaju namako z toho, ked maju pri sebe gentlemana ktory vnima ich potreby a pomoze im ked vidi, ze to potrebuju. Napr. u nas v stacionari mame jedneho starsieho pana a mladu babu. Ona 35, on 60. Ona ma panicke ataky, ked ho raz dostala pri obede, vybehla z miestnosti ale nebola uz moc schopna dojst za svojou psychologickou, sa zrutila na chodbe. On za nou vybehol, pomohol jej, zavolal pomoc. Potom jej este doniesol obed a ked u nej ataka odoznela, mohla sa najest. Ona z toho bola tak ocarena, ze odvtedy ho bali. Lenze on je zenaty, to je druha vec. Ale ide o to, ze ked sa budes k zenam spravat takto, tak ta budu milovat, lebo taketo spravanie je u muzov strasne vzacne.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 478
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Katuska, vrana and Saladin like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Saladin Pi 30 september 2022 - 19:11

Vladimíra nepoznám dlho, ale z toho, čo som si od neho prečítal, na mňa pôsobí ako citlivý, sčítaný a inteligentný človek. Ak by som si hľadal priateľku, tak by som oslovoval mladšie ako 30 rokov. Lebo potom sa to láme - čo sa týka schopnosti spolunažívať s niekym. Poznám z internetu jedného Čecha, ktorý už nedúfal, že si niekoho nájde a nakoniec sa oženil s holkou o 23 rokov mladšou. A obaja sú spokojní a šťastní - deti nechcú..

Život vie niekedy prekvapiť..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 579
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Mischelll, vrana and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Mous Pi 30 september 2022 - 23:03

@Catherin4 :)ak chces pridaj sa do našej dnešnej Úvahy o snovom speve.ja si myslím že je rozdiel hrať gentlemana a byť gentleman.ja tých báb nezbalím veľa,kedže chodím von akurát kúsok pod les a do vedľajšej dediny.už nie je veľa príležitostí.kedysi to bolo lepšie.
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 876
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 So 1 október 2022 - 7:37

Ahoj vladimir, ono je to tak, že nikdy nevieš, že kedy budeš oslovený... Mne sa stáva, že oslovujú ma ženy, ale neviem ako na to reagovať. Teda viem, ale skoro nikdy nemám čas, keď ma oslovia. Mám väčšinou niečo dohodnuté... Naposledy som dal som slečne šancu (bolo to asi rok a pol dozadu). Išli sme si posedieť. Veľmi chcela, aby nám to vyšlo... Problém jej rodičia. Nepúšťajú ju vôbec von. Asi vedia prečo... Tak som sa na to vykašlal. Neviem, prečo priťahujem takéto tipy žien. Párkrát sa mi stalo niečo podobné....
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2202
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Mous likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Catherin4 So 1 október 2022 - 8:17

Vladimir tak nehraj gentlemana ale nim bud. Vidis, toto muzi nechcu ale je to najlepsia sanca ako nejaku zbalit. Zeny miluju ked su pre muza v centre pozornosti a ked im dava najavo, ze im na nich zalezi. Mas psika, to je dobra moznost ako nejaku spoznat. Mozno nejaka bude mat tiez psika, ti sa spolu zahraju a vy mate cas sa porozpravat. Alebo ak sa chces zoznamovat na zoznamke, tak tu zenu pocuvaj, prejav zaujem o jej zaujmy prip. aj problemy ak uz ste tak daleko. Rozpravaj aj o sebe ale nie prilis vela, prejav hlavne pochopenie pre nu a pocuvaj ju. Ty si moc neveris co je problem ludi ako my. Ale ver tomu, ze aj my mame co vo vztahu ponuknut a mozme byt dobri partneri. Nie kazda zena chce macha, vlastne vacsina nie. Ver mi, som zena a viem co zeny chcu.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 478
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Juraj likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Mous So 1 október 2022 - 9:38

Ahojte.dnes je dalšie ráno.čítam a chystám sa na prechádzku ako obvykle.spal som dosť tuho a snívali sa mi nejaké zvlaštne sny.čo ma štve,že dosť často v noci chodím jesť,teda raz za noc,niekedy za dve,za tri,no váhe to nepomáha.čo sa týka debaty o ženách,Catherin4 ja nemám problém osloviť,ani som nemal nikdy problém,len nieje koho a vekom sa mi už ani veľmi nechce-viac nájdeš v našej diskusii-chýba nám tam ženská ruka:)teda keď som bol v puberte prve roky,tak som bol hanblivejší,no potom to už išlo.
Dažďu visia nohy,no teším sa na prechádzku.tieto debaty sú podnetné no niekedy už zbytočne vysiľujúce včera som pozeral pokrač.Nemocnice na kraji mesta po 20.rokoch- celkom ma to baví.na nete to má zlé hodnotenia,nechápem prečo.Abrhám je dobrý,aj ďalší herci.
Už je nový mesiac

Pekný deň


Naposledy upravil Vladimir dňa So 1 október 2022 - 10:01, celkom upravené 1 krát.
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 876
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Juraj likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Catherin4 So 1 október 2022 - 9:48

Vladimir a kolko mas rokov, urcite si mladsi ako ja. Aj 70-nici si hladaju partnerov. Nikdy nie je neskoro.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 478
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  dzuli08 So 1 október 2022 - 10:28

Ahojte všetci....tak veru ťažko sa tomu verí a je to hrozne smutné..Jakub už nie je. Kimi, mne tiez pisala jeho mamina ...bola som v riadnom šoku aj som....ja som si s nim pisala, pokecali sme vyzalovali sa aj zasmiali.....raz som ho videla aj naživo...dohodli sme sa na kavu...bol to fajn mladý človek, veľmi rozumný a šikovný...škoda je ho.... naposledy som ale mala dojem že všetko je ok a že je spoko.....no potom sa od juna neozyval....je mi to tak ľúto...aj kvoli jeho rodine. Je to fakt ťažke, koľkokrát aj za úsmevom môže byť skrytá boľavá duša... o sebe napíšem neskôr ale chcela som sa k tomuto vyjadriť....pozdravujem všetkých bojovníkov.

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 544
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

kimi2028, Juraj, vrana and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 So 1 október 2022 - 10:35

Vladimir, bohužiaľ slovenské a české seriály majú väčšinou slabé hodnotenia. Pričom podľa mňa sú niektoré kúsky skvelé. Mňa baví napr. v súčasnosti Hranica a Výnimočná Nikol. Považujem ich za veľmi dobre seriály... Dnes sa môže vyjadrovať ku tomu hocijaký chytrák a tak to aj vyzerá... Tiež napr. mám rád aj sitcom Susedia, či Profesionáli...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2202
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Mous So 1 október 2022 - 11:56

@Catherin4 vek si najdes tak,že klikneš na krúžok s obrazkom vedľa príspevku autora-zobrazí sa Ti jeho profil.
@kimi2028 mne sa to páči ako jeden z mála slov.seriálov. somcdosť vyberavý
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 876
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  dzuli08 So 1 október 2022 - 16:01

Ahojte dnes po druhý krát,
tak napíšem ešte čosi o sebe....mám sa v celku OK. sú síce isté zdrav. problémy, ale je to v štádiu riešenia. Po psychickej stránke je to v poriadku, nemám už dlhú dobu žiadne "halušky". A negatívne príznaky, tie boli, sú a do istej miery vždy budú. Nechcela som sa ale venovať chorobe ako skôr prežívaniu dní. Týždeň v práci bol taký "light" čiže taká pohoda, menej stresu. Budúci týždeň bude horší, lebo prídu moji "obľúbenci". Tak ale nejdem si dopredu tým kaziť náladu, zas to nejak prežijem a aj to ubehne. K našim som došla až dnes, lebo včera sme mali takú menšiu komornú oslavu. Prišla ma pozrieť aj mamča a boli sme v kine na filme Svetlonoc - môj dojem je, že to bolo dobré. Dala by som tomu filmu 2ku. Very Happy (i keď dobré by mala byť 3ka Very Happy )
Čítala som aj vaše debatky o živote a jeho zmysle a tak stotožňujem sa s viacerými pohľadmi na vec. ALE asi najdôležitejšie je fakt žiť tým, čo je , čo sa deje práve teraz. Nemám veľmi rada vŕtanie sa v minulosti a tak, lebo fakt to už človek neovplyvní. I keď niekedy sa dá filozofovať, čo by človek spravil tak, či onak.
Zas odbočka ku práci - v pondelok máme poradu: odpadne mi 8ma hodina ....juchúúúúú Very Happy ale zas budeme tam minimálne do 16.00.
Heh......čo tu frflem, veď niektorí pracanti naozaj len vtedy končia, že?
Majte sa, take care Wink

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 544
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, kimi2028, Juraj, vrana and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 65 z 83 Previous  1 ... 34 ... 64, 65, 66 ... 74 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore