Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 14

Strana 83 z 83 Previous  1 ... 43 ... 81, 82, 83

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Catherin4 Ne 30 október 2022 - 18:56

Ahojte, my sme boli dnes s mamou a sesternicou na Krslenici trocha liezt a turistikovat. Kondicka u mna katastrofa. Teda ziadna, az som sa hanbila. Ale zase som to cele odsoferovala na maminom aute na ktore nie som zvyknuta tam aj spat, na co mozem byt hrda. Ale bolo to unavne a par krat mi to skapalo. Bola som jedina kto dodrziaval predpisanu rychlost a ostatnych vodicov som nervovala. Kupila som burciak tak popijam. Vcelku pekny den inak.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 450
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Matej, dzuli08, Juraj, vrana and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Catherin4 Ne 30 október 2022 - 22:42

Matej: ja mam v podstate rovnaky problem a som rovnaka ako ty. Mne velmi pomohol liek Venlaflaxin, beriem denne 225 mg. Socialne uzkosti sa velmi zlepsili, uz som spolocenskejsia
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 450
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Matej and Saladin like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  dzuli08 Po 31 október 2022 - 7:18

Saladin napísal:Tykokso, píšeš, že fyzička je u teba dlhodobejšie zanedbávaná a pritom lezeš po horách Wink

Saladin,
lezenie po horách to rozhodne nie je ...chodím len na menšie túry. A bolo to to tak myslené, že okrem tejto aktivity, iným spôsobom nešportujem, to znamená, že ani doma necvičím, som lenivá spraviť aj zopár poondiatych brušákov. A za to sa na seba hnevám. Lebo čas by som si na to vedela nájsť.

Ahojte, prajem dobré ránko,
spala som už veľmi dobre, síce som hore už od cca 6,00. Otec ide dnes na kolonoskopiu, tak dúfam že mu nič nezistia. Veľmi schudol za posledné obdobie..... niečo za tým bude. Už je ako taký papek. Ja mám ešte dovolenku, musím ešte opraviť nejaké písomky, ale vôbec nemám na to chuť, lebo si mali sami naštudovať jednu tému a to málo z nich urobilo, čiže zas to budú po väčšine tliachaniny a výkriky do tmy + improvizácia. Ako nehovorím, že neuznám aj ich vlastné myšlienky, ale niekedy sú to také od veci pojmy a vety, že dovi. Len aby bolo niečo na papieri.... a to už nevravím o výpovednej hodnote, ktorá je niekedy nulová, keď mi tam napíšu ku rozvitej otázke dve tri slová. A to idú maturovať. Inak to posledný krát písali písomku. Už ich budem len ústne skúšať.

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 540
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, regina, Juraj, vrana, Saladin and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Catherin4 Po 31 október 2022 - 8:34

Ahojte, tak z toho rande nic neni. On trval na tom, ze pojdeme do penziona a budeme spat na jednej posteli a ani bohovy ze sa stretneme len na jeden den a pojdeme sa prejst. Proste len penzion a jedna postel. Este som mala ja ten penzion rezervovat. Tak to vyzera, ze ma chcel len pouzit. Mozno je zenac, niekedy mi dva dni neodpovedal a vraj v 52 rokoch byva s otcom. Dost sa mi znechutil a uz ho nechcem ani vidiet. Prve rande a penzion, ktory by som zrejme este aj musela sama platit. Sa s kobylou zrazil. Este mi vynadal, ze ked nikomu neverim tak si nikdy nikoho nenajdem.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 450
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Juraj Po 31 október 2022 - 8:57

Na internetových zoznamkách je veľa mužov lovcov. Takých čo sa chcú vyspať s čo najviac ženami. Často sú zadaní a aj tak to robia. Mne sú internetové zoznamky protivné, nie som na nich.
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 551
Reputácia Reputácia : 170
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

Catherin4 likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Mous Po 31 október 2022 - 9:14

Ahojte,
ja mám obstojný deň.vstal som skoro a hneď čítal.bol som už aj v obchode,pôjdem so psom a tak ďalej.milujem tie rána,že som hneď taký akčný.zoznamky sú o ničom,ja už som len na jednej.je to drahé.ženám je v tom lepšie,im píše viacej ľudí.no aj tak,vo vyššom veku už to nie je čo to bývalo.dopísal som zbierku básní,idem ju dať vytlačiť pár kusov,keby niekto chcel,za pár chechtákov mu pošlem,len napíšte do správy.Pekný deň
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 861
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, regina, Sweetheart and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Catherin4 Po 31 október 2022 - 10:26

Mozno zenam pise viac muzov ale lepsie to nie je. Vsak tento je ziarivym prikladom co za sebranku tam je. Napise mozno dvadsiatim zenam, preto zeny dostanu viac sprav, a caka, ktora sa chyti. Hnoj.

-------

https://www.schizoforum.net/viewtopic.php?t=1166
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 450
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Juraj likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 83 z 83 Previous  1 ... 43 ... 81, 82, 83

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore