Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 14

Strana 66 z 83 Previous  1 ... 34 ... 65, 66, 67 ... 74 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 So 1 október 2022 - 16:35

Ahojte kamaráti, dnes sa mám už celkom. V súčasnosti nemám žiadne starosti, tak zažívam tu pravú pohodičku. Mám radosť z toho, že problémy v živote nie sú. Teda negatívne príznaky sú, ale darí sa mi ich porážať. To mi robí radosť. Dnes som si urobil oddychovejší deň. Šachy na internete som nehral, lebo nemal som na nich kľud. Doobedu som pomáhal mamine v kancelárii s dokumentáciou. Jej skladanie mi išlo celkom aj s objektami som sa zabavil. Mali sme skladať až 9 objektov... Som rád, že túto kancelársku prácu zvládam a nerobím chyby... Potom som išiel vonku na krátku prechádzku. Idem akurát pozerať už futbaly konečne...

kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Sweetheart So 1 október 2022 - 16:39

Jakuba mi je luto velmi. Tiez som si s nim sukromne pisal, aj cez sms. Som myslel, ze len uz nechce pisat na toto forum. Velka skoda, zlaty bol.
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 554
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Mous likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Catherin4 So 1 október 2022 - 16:58

Pred par dnami mi zvysili Aripiprazol z 10 na 15. Sama som o to ziadala, lebo som sa citila este obcas sledovana. Vedela som, ze ma asi nikto nesleduje, ale mala som pocit ze ano. Len z toho lieku mam teraz vedlajsie ucinky, som totalne nekludna. Tazko sa mi aj na nieco sustredi. Nechcem to, neda sa takto zit. Rozhodla som sa, ze zajtra si sama znizim davku zase na 10. Kontrolu u psychiatra mam az 13-teho a dovtedy to isto nevydržím.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 451
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

vrana likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Katuska So 1 október 2022 - 17:30

Ahojte. Pripájam sa aj mne je ľúto iacobusa. Síce sme sa osobne nepoznali ale vždy mi bude ľúto keď človek takto odijde, keď proste už nevidí iné riešenie. Všetka česť jeho pamiatke.....čo sa mňa týka mám sa dobre , strieda sa to práca oddych práca oddych takže v pohodke. Inak nič závažné neriešim. Akurát potrebujem absolvovať nejaké rodinné návštevy do ktorých sa mi moc nechce. Už mám radšej svoj kľud a svojich ľudí pri sebe, ale predsa sestre sa narodil synček tak ho chcem vidieť. Bola tu aj téma deti atď. Uvažujem či ja vlastne deti budem mať či to zvládnem . Ja si žijem relatívne naplnený život mám im čo ponúknuť ale do budúcna ešte uvidím ako sa rozhodnem. Majte sa pekne ...
Katuska
Katuska
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 141
Reputácia Reputácia : 131
Dátum registrácie : 28.09.2020

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Sweetheart and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  vrana So 1 október 2022 - 18:46

@Catherin4

Treba si lieky, dávkovanie strážiť. Z vlastných skúseností mi na internom diagnostikovali vysoký tlak. V poslednej dobe mi predpísala internistka indap a prenesu, na zníženie tlaku v krvi. Tak isto mi predpísala lieky na zníženie zlého cholesterolu.

No žiaľ musel som ich niekoľko krát v krátkom období vysadiť. Totiž Som dostával smrteľné stavy. Nech Som sedel, ležal, či vykonával potrebu, Som sa zadychával, lapal po dychu, dostával Som sa do psychóz, strach, búšenie na srdci a v hlave.

Keď Som ich vysadil sa mi uľavilo a znova Som žil normálne. Potvrdila mi to aj kardiologicka. Že, keď sestrička mi namerala nízky tlak, tak z tohoto doktorka usúdila prečo mi bolo zle, a tie lieky mi vysadila nadobro.

U internistky a obvodného lekára Som tak nebol dva roky. Zdravotnú kartu mám doma

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Matej, Saladin and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Catherin4 Ne 2 október 2022 - 9:54

Vrana, no ja sa musim v kazdom pripade porozpravat s psychiatrom o mojom lieku. Ci je to takto v poriadku. Dnes som zase radsej zobrala 15 mg. Uvidime co bude. V kazdom pripade, vcera vecer som mala divny stav, citila som sa zle a zase som bola nekoncentrovana, akoby som zase mala rozmixovany mozog. Ale nebolo to tak zle ako predtym. Neviem, ci to bol vedlajsi ucinok lieku alebo este moja psychoza. Je to mesiac a pol, co mi zacala psychoza. Prve 3-4 tyzdne boli najhorsie, posledne dva tyzdne som sa citila dobre a teraz zas toto.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 451
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Abditus Ne 2 október 2022 - 10:40

Ahojte, v poslednom čase to ide dolu vodou. Je neskutočne ako dokáže jeden blby človek v práci rozhodiť náladu na niekoľko dní. Ani liek Tianeptin už nestačí.Až sa sám seba pýtam, či by nebolo lepšie v afekte hnevu dotyčnej osobe jednu vraziť, pre vnútorný pokoj.Okolnosti by dostali rýchly nábeh. Veľa vecí by sa vyriešilo. Je vlastná česť viac ako práca?
Abditus
Abditus
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 42
Reputácia Reputácia : 24
Dátum registrácie : 22.06.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Tianeptin

Juraj likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Catherin4 Ne 2 október 2022 - 11:07

Abditus, ja som jedneho exkolegu z prace zbila, pretoze ma stalkoval. Bol to alkoholik, ozraty mi volaval v ktorukolvek nocnu ci dennu hodinu a vyznaval lasku. Samozrejme som ho zablokovala, ale prichadzal pred moj dom, kde hodiny parkoval autom tak, ze bol uplne tesne vedla mojho auta a ja som mala problemy vyjst. Zmenila som pracu, prestahovala sa, tesila sa, ze bude od neho pokoj. A on ma nasiel. Vtedy mi zlyhali nervy a zbila som ho. Nie som na to hrda, ale odvtedy mam pokoj. Nedavam to ako navod, len aby si vedel, ze s tymi pocitmi nie si sam.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 451
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Juraj, vrana and Abditus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Mous Ne 2 október 2022 - 11:23

Ahojte,no ja nemam problem s vedlajsimi ucinkami az na obezitu a obcasne trhanie nohami.tiez by som chcel v liecbe aripiprazol,musim sa na najblizsej kontrole dohodnut s doktorkou.mne sa stala tiez taka blbost raz-kamos z detstva sa ozral na jeho zenine narodeniny a bol taky panovacny a vyrivacny.tak som mu akoze zo srandy dal pohlavok,no bol dost silny.on sa nastval a jednu mi vrazil.pritom sa kamaratime od skolky.teda teraz uz ani nie.
Bol som sa prejst,odtrhol si zase jablka za plotom jedneho družstva.aj by ma zaujimalo,ake su to odrody.pes celkom pocuval.trochu som cital a aj sa chystam.vcera vecer trochu trapas-pozeral som Twilight sagu-tak sa mi nesmejte:Dsa mi pači ten pubertacky vek-ludia su vtedy taki vyvijajuci sa a pekni,v rozkvete,mladi,s idealmi.az postupne to vsetko život zrazí k zemi.
Majte sa pekne kamkovia
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 867
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

kimi2028, Hvezdicka, Juraj, vrana and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Mischelll Ne 2 október 2022 - 12:39

Ahojte Wink
Abditus - čo sa týka tvojho posledného prispevku tak mas uplnu pravdu....aj v mojej práci keby som mohla nesprávať sa slušne a zákaznícke dát facku alebo niečo....a to ja robim v kancli ale na prvom kontakte s ľuďmi......takže to by som nemala robiť....ale mame jednu zákazničku, ktora je ... kedze nechcem hrešit tak si za tie bodky doplnte hrubu nadávku....ako nechcem tu nadávať ale SU LUDIA A LUDIA.... toľko len

inak mam sa fakt dobre....a rozmyslam ze s priatelom pojdem do tatier na predlžený víkend až dalši....

Prajem krásny víkend... community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

vrana and Abditus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 Ne 2 október 2022 - 18:53

Ahojte kamaráti, dnes sa mám veľmi dobre. Dnešný deň považujem za veľmi dobrý. Vlastne asi najlepší za posledný rok. Prečo bol taký dobrý? Hm, neviem, ale podarilo sa mi splniť všetky denné ciele a mohlo by to ísť takto ako po masle častejšie. Keď sa mu podarí niečo, tak má logicky dobrú náladu, a to sa mi počíta. Uvažoval som o viacerých veciach a dospel som ku názoru, že byť zdravý je jednoznačne TOP. Ja síce nebudem nikdy už zdravý, ale budem sa snažiť, aby bolo to čo najlepšie. Chcel by som tiež schudnúť ako vladimir, ale neviem no celé mi príde to chudnutie ako ťažké. Chcel by som sa venovať tomu, ale bez energie nepôjde to. Ja nemám v poslednom čase energiu na nič. Pôsobím skôr unaveným dojmom. Musím niečo začať konečne robiť so sebou. Všetko si značiť, že čo zjem alebo nezjem. Koľko mám pohybu a tak. Spravím si taký kondičný denník v počítači. Rozhodol som sa takto. Od dnes začínam tvrdo makať.... Hoci bude to ťažšie, pretože do fitka chodiť nemôžem, plaváreň nemáme u nás a tak...

kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, Hvezdicka, Juraj and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Mous Po 3 október 2022 - 10:47

Ahojte people... tak dnes nic moc spravy.bol som po vysledky krvi-mam v krvi vyssi cholesterol,tuky aj jeden pecenovy enzym.doktorka kolegyna to neriesila.iste je,ze chcem zmenu na aripiprazol-snad sa mi podari schudnut,aj snad neakcentuje pecienku.
Pred tym som bol u zubarky-sikovna baba-slo to lahlo.
Isiel som potom na kavu na pumpu.
Potom domov a na prechadzku so psom,no zacalo prsat,tak sme daleko nezasli.roznasal mi po dome papuce a fusaklu:)
Chystam sa citat.viem,ze denne opisujem tuto rutinu,no snad to ma vyznam.politika ma uz vobec nebavi a mesiace ju nesledujem.poviedku som tiez dlho nepisal,uvidime neskor.plavanie mi teraz nevychadza.ale som rad,ze uz dlhsie fajcim o dvadsat menej.
Oco pozeráva správy,tak to občas jedným uchom zachytím.no hneď to aj dávam von-už mi to fakt nereže.pozeral som včera pokračovanie Zatmenia,dnes to dopozerám.je to riadna ftákovina:D raz dávno som čítal trochu aj knihu,no ten film je fakt dobrý na pobavenie.
Pozdravujem

albino
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 867
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, kimi2028 and Juraj like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 66 z 83 Previous  1 ... 34 ... 65, 66, 67 ... 74 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore