Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 14

Strana 74 z 83 Previous  1 ... 38 ... 73, 74, 75 ... 78 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Juraj Pi 14 október 2022 - 10:46

Ja mám vodičský preukaz, ale bojím sa šoférovať. Najväčší strach mám z toho že niekoho zrazím a pôjdem do basy.
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 573
Reputácia Reputácia : 170
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 Pi 14 október 2022 - 11:31

Ahojte kamaráti, mal by som sa aj veľmi dobre. Nie som so sebou spokojný veľmi dnes. Prevláda tendencia ku pasivite a neviem to ani zmeniť. Zrejme ide o poruchu motivácie a pevnej vôle. Bol som aj na prechádzke, ale nepomohlo. Len lehním za notebookom a rozmýšľam, že čo by som mohol robiť a na nič neprichádzam. Po obede sa musím pustiť už do šachu, ale to až tak od 13. hodiny...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2202
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Mous likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  regina Pi 14 október 2022 - 18:43

Ahojte,
dnes som celý deň unavená, lepšie povedané nevyspatá. Zle som v noci spala. Od polnoci som buď bdela alebo len driemala, proste neoddýchla som si. AJ keď som dnes nemusela variť, iba baviť deti, prať a upratovať riad, stačilo mi to.
Teraz večer odišli na víkend mladi s vnukmi k ich druhým starým rodičom do okresného mesta. Už majú k nám prísť len v nedeľu na obed a potom sa vracajú domov do Bratislavy. AJ keď mi zostal čas pre seba asi si len zahrám Solitaire, popočúvam nejaké pesničky a pôjdem skôr spať.
Pekný večer prajem!
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 653
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Juraj, vrana and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Catherin4 Pi 14 október 2022 - 18:59

Ahojte, ja som dnes bola s kamaratom na obede, ma pozval. Potom hladat huby. Len jeden dubak. Zato mam plavky, ucim sa ich rozpoznavat. A rydzikov tiez dost. Urobim pol prazenice z rydzikov a pol z plavok, uvidim co bude lepsie.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 478
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Mischelll, Juraj, vrana and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Catherin4 Pi 14 október 2022 - 20:20

Moji mili, s dnesnym dnom som nadmieru spokojna. Urobila som prazenicu na cibulke (vzdy z jedneho vajca) a ochutnavala som ju s rydzikom, bedlou a plavkou. Vsetky boli dobre, tazko urcit poradie, ale naj bol rydzik.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 478
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Catherin4 Pi 14 október 2022 - 20:22

Idem si teraz pozriet komediu Jachyme hod ho do stroja. Neber uplatky, neber uplatky, neber uplatky, nebo se z toho zblaznis
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 478
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Mous So 15 október 2022 - 10:10

Ahojte. Tak ja som vo Vysokých Tatrách na Štrbskom plese. Bývam na izbe s Pajdom. Je tu aj brat s rodinou,no oni sa chystajú na túru a mňa bolí chrbat pri veľkej záťaži. Takže pôjdem len so psom okolo plesa. Je dosť svojhlavý a nevie ísť popri nohe. Tak ho budem musieť aspoň čosi nacvičiť. Bol som tu v hoteli na raňajkách. Boli aj rodičia. Celá rodina. Počasie je zamračené. Budem si aj čítať. Pekný deň
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 876
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

regina and vrana like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Catherin4 So 15 október 2022 - 21:23

Zdravim, dnes som robila kolac, zajtra dojde kamos. Som z toho total unavena. Ja sa unavim z kazdej blbosti, aj ked idem nakupovat a tak. A lekar chce aby som uz za mesiac isla do roboty. Sa toho uplne desim. Nejake pokroky su, pred mesiacom a pol som este nebola schopna ani kolac urobit, to som bola unavena aj ked som nic nerobila. Ta psychoza ma uplne zlozila.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 478
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  regina So 15 október 2022 - 22:58

Catherin4,
určite povedz psychiatrovi, že si unavena po krátkej činnosti, že sa na to isť do práce ešte necitiš. Možu ťa tak utlmovať aj lieky. Mne psychiatrička vždy po hospitalizácii zniťovala dávky, lebo vedela, že doma sa musim postarať o dve deti a nemôžem toľko "preležať" ako v nemocnici.
Mous,
príjemný pobyt v Tatrách prajem a aj trochu závidím Smile

Ja som dnes ráno dlhšie pospala, no potom som už usilovne pracovala a to tak, že som zabudla aj lieky užiť. Spomenula som si na to až poobede, takže najbližšia dávka liekov až zajtra. Nesmiem zabudnúť. Mám overené, že jeden deň "výpadku" mi nič nerobí. Dnes som stihla navštíviť mamu so sestrou, potom u nás bol môj bratranec. Uvarila som polievku, upiekla koláč a vybrala a upiekla aj tekvicové jadierka. Večer som so synom hrala Solitaire a už je najvyšší čas ísť spať.
Dobrú a ničím nerušenú noc vám prajem!
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 653
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

vrana, Mous and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Catherin4 Ne 16 október 2022 - 7:35

Ahoj Regina, no obdivujem ta, ze si schopna tolko zvladnut za jeden den. Tolko cinnosti by som ja nezvladla. Ja som fakt po tom jednom kolaci bola mrtva. Urcite to poviem mojmu psychiatrovi, nech to nejak riesi. Chcem mat zas energiu, ako predtym. Vsak takto sa neda zit. Tiez sa mi stalo, ze som si jeden den zabudla dat lieky, nic sa nestalo.
Mous: prajem aj ja prijemny pobyt v Tatrach. Prosim ta koľko platis za ubytovanie. Chcela by som aj ja ist do Tatier, uz som tam nebola 100 rokov ale co viem, ubytovanie je tam hrozne drahe.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 478
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Mous likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Mous Ne 16 október 2022 - 10:45

Ahoj,včera sme sa boli prejsť okolo Štrbského plesa. Nie je to žiadna veľká túra,no príjemná prechádzka. Pajdo to tiež zvládal dobre,nebol ubehaný a otravný. Nebol veľmi výhľad,bolo zamračené. Dnes ráno raňajky, kafé a nejaká tá ciga, teraz sa idem pobaliť. Ešte sa pôjdeme prejsť okolo plesa a potom na obed. Cesta k nám autom trvá 3 a pol hodiny, nejaká ta prestávka, zas si zašoférujem.
Majte fajn deň
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 876
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

regina, Saladin and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Saladin Ne 16 október 2022 - 11:12

Hola amigos, nejaký čas som sa neozval - bol som "busy". Pozerám seriál the Lost, nakoľko ma prvá séria zaujala. A tak som sa rozhodol, že začnem pozerať 2. sériu. Lenže tá ma začala strašne nudiť. Pristihol som sa, že niektoré diely pozerám tak, že upratujem alebo idem umyť šálku alebo si ľahnem na 10 minút. Niektoré diely som len počúval so zavretými očami. Iritujú ma niektoré postavy - skoro v každej časti niekto spraví niečo iracionálne. Chápem, že to tak musí byť, aby sa dej mohol nafúknuť ako bublanina a seriál pokračoval do nekonečna. Nič pre mňa. Ale ako nástroj, aby som si precvičoval angl. to postačuje.

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 579
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

regina, Mous and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 74 z 83 Previous  1 ... 38 ... 73, 74, 75 ... 78 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore