Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 35 z 88 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 61 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Po 22 august 2016 - 14:42

Ahoj @fajny ,
niekedy aj takéto dni sú v pohode, jednoducho sa vyskytnú a treba to tak brať.

................

Ahojte všetci,
hoci je lem cca 14:30, som s týmto dňom spokojný. Bol som v okresnom meste po úradoch a dokonca som vybavil úplne všetko, čo som potreboval, až ma to prekvapuje. Navyše som čakal len minimálne. Celkovo mi to nadvihlo náladu. Počasie síce neprialo, ale asi práve vďaka tomu bolo pomenej ľudí. Teraz som už spokojne doma a samozrejme pri NB a Nete.

Zdravotne celkom OK, verím, že zajtra snáď bude ešte lepšie. Mierne ma na úradoch prekvapila určitá moja zmätenosť pri rozhovore, ale úradníčky sú už asi aj zvyknuté. V podstate fajn.

S priateľským pozdravom pre fórumákov a fórumačky Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Po 22 august 2016 - 20:25

ahoj,

dnes sa mam ako obvykle fajnovo,porobil som co som mal v plane,snad mi chyba praca a zabava cez vikendy,inac dnesny den hodnotim na 1,sedim tu a nevim co dalej napisat,vsetko sa to da zhrnut do jednej vety ci slova´´fajnovo´´

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 35 20591017
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ut 23 august 2016 - 13:01

Ahojte!

Aktuálne mám po obede, a že dám aspoň pár slov. Už teraz na dnešnom dni bolo úplne super, že som mal zaujímavé stretnutie, čo ma zároveň veľmi teší. Doteraz sa okrem toho nič zvláštne neudialo. Som pomerne v pohode, chystám sa na dokončenie akožepovinností. Následne odhadujem, že pôjdem na záhradu, hoci dnes tam toho na výpomoc asi nebude veľa. Pravdepodobne práca bude okolo zberu opadávok v sade. Preto si aj beriem niečo na čítanie. Hlavným dôvodom na návštevu záhrady je zateplovanie paneláku, veľa sa vŕta, búcha a celkovo je tu veľký stavebný ruch.

To je asi to hlavné z dneška. S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Ut 23 august 2016 - 21:04

ahoj,blizi sa vecer a snim aj nocny spanok,este pred ti si precitam posledny diel Trun Lebek od Peter V.Brett-Démoni

dnes som cely den presedel za youtube vyhladavanim videa pojedol par chlebov a enormne mnozstvo kavy a cigariet

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 35 Trun_lebek_FRONT_web_thumb
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto St 24 august 2016 - 19:54

Ahojte!
Pre dnešok mám akési zmiešané pocity s tým ako sa vyvíjal deň. Vlastne akoby ráno bolo OK a postupom dňa to smerovalo kdesi nadol. Väčšinu dňa som bol na záhrade a akosi mi nesadli hlučné práce z výmeny stĺpa elektrického vedenia, čo tam robili. Potom nasledovala návšteva susedky a neskôr aj suseda. Bolo to všetko akési... Vlastne ani neviem ako to všetko vyjadriť. Bolo toho viac, teda maličkosti, ale som zo seba akýsi zhnusený či čo.

Zdravotne klasika (únava, skôr pasivita), ale pridružila sa nejaká sociálna nepohoda, teda hlavne navečer. Neviem ako to budem riešiť, nateraz počúvam takú veselšiu hudbu, tak uvidím. Hlavne by som bol rád, keby to vyriešil aspoň spánok.

Uf
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan St 24 august 2016 - 21:31

ahoj,
dnes som chcel ist na zahradu ale dako som sa zase zamotal v izbe a na nb,chcel som konecne pohnut s tou stavbou plota ale dajako vcera pocasie,neska lenivost,hlavna vec ze som do zahrady investoval nemale peniaze a robota mi stoji ciastocne od aprila,mamucha vzdy prekrucuje hlavou ked idem fakcit a ono zacne prsat,no nevyser sa na tooo!!!

zdravotny stav upravujem na schopnych 25% na miesto 75% co znamena neschopnost sa sustredit a koncentrovat,teda po lopate povedane mam doporucene neovladat vsetky stroje co mozu ohrozit zivot cloveka,asi mna,kvoli tabletkam co zerem dnom co dnom rano a vecer ako krmivo pre psa,

co sa tyka sprostej hlavicky tak ako po kazdy den,utlmena psychika ktora je akoby v hmle,psychoza a jej stavy dneska snad ziadne,
konec

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 35 Depositphotos_31628751-Vector-seamless-cartoon-yellow-fence
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  dzuli08 Št 25 august 2016 - 14:06

Ahojte milí fórumáci,
už dlhšiu dobu som sa neozvala, ale priebežne som sledovala dianie tu na fóre a všetkým veľmi fandím. Čo sa mňa týka, tak som sa rozhodla spraviť jeden radikálny krok a zároveň aj riskantný. Od septembra sa totiž sťahujem na západ, do môjho obľúbeného mesta s tým, že tam hľadám aj robotu. Moja veľmi dobrá kamarátka z VŠ čias tam pracuje, a tak sme si spoločne našli podnájom. Byt je krásne prerobený, doslova vonia novotou, tak dúfam, že sa nám tam bude dobre bývať.
V pracovnej oblasti som už tiež rozbehla isté kroky, budúci týždeň ma čaká jeden pohovor, ktorý by mohol dopadnúť dobre. Keď nie, tak budem šťastie pokúšať ďalej, a snáď aj uspejem. Už som rozmýšľala aj nad možnosťou robiť niečo úplne iné ako som študovala, ľudovo povedané "odveci". Toľko k mojim plánom a úmyslom.
Po zdravotnej stránke sa cítim celkom fajn, sem-tam nejaká únava ma zmohne, ale pevne verím, že kebyže som zamestnaná, tak na posteľ tak ľahko nepomyslím.
S cvičením som trocha poľavila, ale chystám sa to napraviť. Boli sme aj na "kvázi" dovolenke v Patinciach,síce len na pár dní, no dobre som sa tam "vyplávala". Následne sme šli na návštev známych do Košíc, kde sme absolvovali aj túru, takže aj tam som spálila nejaké tie kalórie.
Keď už budem na tom západe, mám v pláne žiť aktívne. Bude to určite fajn, lebo s kamoškou sa môžeme navzájom motivovať a podporovať. Už len aby vyšla tá práca.
Všetkých vás srdečne zdravím a prajem čo najviac síl a chuti do života. Máme to o čosi ťažšie, no netreba sa vzdávať, sú aj horšie veci.
Majte sa krásne community together
vaša dzuli
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 544
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger Št 25 august 2016 - 18:57

Ahojte.
Nebola som tu pomerne dlho. Za tú dobu som si v sebe zrovnala nejaké veci, hoci inak som sa vôbec nezmenila. Takmer všetko teraz podriaďujem blogu, jednoducho som sa z neho asi v dobrom slova zmysle scvokla. Trebárs som vďaka nemu tu a nie v PK, či už dobrovoľne, alebo po ďalšom pokuse. Pritom depresie sú aj naďalej mojím verným súputníkom, často ma to tu už fakt nebaví, ale hovorím si, že ešte ten druhý článok na blog, zabiješ sa zajtra. Zatiaľ to naozaj nejak funguje.
A ako to vlastne u mňa chodí? Snažím sa pribrať, stále sa nedarí. Začala som si kupovať plnotučné výrobky, jesť viac, aeróbny pohyb obmedzujem na minimum, ale občas si zabehám s naším novým psom z útulku. A uvažujem nad tým, že začnem skákať parkour Very Happy Kvôli tomu mierne posilňujem, ale zatiaľ krátkodobo, takže som happy, že spravím už až 10 roztrasených klikov Very Happy
Cosplay som nerobila už dlho, naposledy to bola Faith z Mirror's Edge, niektorí ste možno videli. Tiež som prestala čítať, což ma štve a mrzí, ale náprava je len na mne, takže mlčím. V poslednom čase, keď už, tak čumím do učebnice hieroglyfov, ale to beletria nie je. Ach jo. Inak stále osamelá, kamarátku mám jednu, ale tá je momentálne tiež v PK, stretávam sa teda akurát s bývalým, ktorý mi síce zlomil srdiečko tým, že povedal, že do vzťahu už ísť nechce, ale aspoň niekoho mám. A stále, samozrejme, aj psychologičku, naposledy sme dopodrobna riešili sex Laughing
A tak. Môj deň sa teda stále nesie najmä v schéme blog-jedlo-spánok, klasika.
Tak zatiaľ Vitaj (OMG, to čo je za smajlíky Very Happy Vylámané zuby )
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Št 25 august 2016 - 21:28

Ahoj Meretseger,
som rád, že Ťa tu môžem zasa vidieť a čítať. Som pravidelným návštevníkom Tvojho zaujímavého blogu. Okrem iného sa mi ráta aj nadhľad, ktorý v ňom prezentuješ, a samozrejme aj Tvoj humor...
Držím palce.

................

Ahojte,
pre dnešok to bol snáď až priveľmi spavý deň. Včera som bol akýsi poničený a večer som už začínal uvažovať aj o nemocnici, keby som nespal. Zosilneli mi totiž pozitívne príznaky a nebolo mi dvakrát dobre. Vlastne som sa dnes prakticky zobudil až o osemnástej a dobre mi to padlo. Aj na Zelle som si pripadal už v pohode. Budil som sa už len na lieky. Znamená to pre mňa aj novú skúsenosť, a to, že v prípade zhoršenia jednoducho spať a spať. Teraz mi to pomohlo a som veľmi rád.

Muzika

S pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  G_Taurus Pi 26 august 2016 - 12:30

cítím se stejně jako na tomto obrázku.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 35 Rychlovka
G_Taurus
G_Taurus
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 8
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 09.08.2016
Vek : 39

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: paranoidní schizofrenie
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rivotril, Olanzapin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Pi 26 august 2016 - 22:22

Ahoj G_Taurus
skutočne pekný obrázok.

...................

Ahojte!
Vzhľadom na predvčerajšok je tento deň úplne super. Zrána tu bol síce hluk, ale ani som nenazdal a bol som na záhrade. Tam bola celkovo pohoda, bolo treba iba ak čosi oberať, zbierať, drobné práce a celkovo to bolo fajn. Zobral som si tam nejaké to čítanie, takže v prípade, že nič, tak som sa venoval tomuto. Prišiel aj kocúr Sumbul II., ale bol akýsi prejedený či čo a ohrdol aj mačacím žrádlom z obchodu.

Zdravotne dnes sa pomerne dalo. Trochu ma vystrašila tá nepohoda z predvčera. Prekvapivé bolo, že sa to dobre upravilo po dlhšom spánku. Inak pomerne klasika, teda tabakizmus, máličko hlasy, v malom pocity sociálnej turbulencie a v "zálohe" drobnosti.

Prajem všetkým pekný deň a špeciálne zamestnaným dobrý relax cez víkend. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej So 27 august 2016 - 12:58

Ahojte, priatelia. Skúmavý

Uplynulý týždeň hodnotím zväčša kladne. V práci bolo stále čo robiť, technika haprovala trochu menej, neprajná smena bola krotkejšia, ale aj tak mi dali obzvlášť včera pocítiť, že som im na smiech. Ťahalo ma to do depresívnych rozlád, plačlivosti a mĺkvosti. Možno aj trochu hnevu, hlavou mi prechádzali nepekné označenia, napr. "banda lenivcov". Embarassed Ba horšie. So šéfkou naďalej vychádzam dobre, jej výbušnosť bola v tento týždeň zlepšená. Moja flush bola pod kontrolou, úzkosti v norme. Sociálna vyhýbavosť sa v zásade zhoršovala korelatívne k miere deprimovanosti z neprajnej smeny. Naopak na druhej smene, ktorá je skvelá, tam som mal nielen plno energie, ale som sa aj sociálne angažoval, odvážnejšie som vybavoval telefonáty, ba chodil som aj po obchodoch po práci a kupoval nové tričká, pričom prítomnosť ľudí mi nerobila vtedy výraznejší problém. V tento týždeň som aj bol na daňovom úrade zaniesť tlačivo, došli mi aj nejaké oficiálne papiere, založil som si nový bankový účet business (zakladala ho úradníčka asi 40 minút), zdvihol som súkromný telefón cudziemu číslu (!) a trochu neobratne, ale predsa som hovor vybavil. Došli mi tiež peniaze na účet z reklamovanej skrine, ktorú som vracal do Ikey. V stredu som si kúpil v Alze Windows 7 Professional a z piatka na sobotu som ho nainštaloval na Macbook, takže tam mám teraz dva operačné systémy. Všetko na ňom šlape dobre, som zatiaľ spokojný, vlastne aj teraz som tuná na fóre z Windowsu - oba systémy mám v dobrom stave (ovládače, programy, Office, hry, prehliadače, antivír, atď.), takže sa musím nejak dohodnúť sám so sebou, ktorý budem viacej využívať. Zdá sa mi ale, že na Windowse je ten Macbook o čosi hlučnejší, viac sa ohrieva, asi je to väčšia záťaž, zatiaľ čo na Macu-OS-X je v pomerne tichom chode takmer neustále. Do Chromu som si vložil AdBlock, takže mi blokuje reklamy pri surfovaní. Z daňového úradu som dostal kartičku DIČ. Naďalej hľadám formou živnosti nejakú vhodnú brigádu, z profesie sa mi posielajú návrhy, zatiaľ nič nebolo také, čo by mi sadlo. Pravdepodobne budem musieť osloviť ja sám nejakú agentúru, nech si ma zaeviduje a nech ma menovite osloví, ak sa na moje kritériá niečo nájde. So školou zatiaľ som nič nepohol. Mám naplánované dorobiť tú recenziu za 3 kredity a ešte musím povysávať byt. Kúpil som si 3 nové trička, ľahšie gate ešte stále zháňam, nikde akoby nemali. V štvrtok som sa bol upísať na rok fitness centru, takže sa mi trvalým príkazom bude strhávať 12 mesiacov paušálna čiastka - v cene je neobmedzený prístup k zariadeniu fitka medzi 6:00 a 24:00, zadarmo solárium a zadarmo iontové nápoje alebo voda. Plus ešte nejaké cvičenia s trénerom, ale to využívať nebudem. Majú tam asi 6-7 bežiacich pásov, tak vzhľadom na to, že sa hanbím behať vonku, tak budem behávať tam. Dostal som zlatú kartu, ktorou sa pípa pri vstupe do fitka. Solárium zdarma som už 2x využil, pričom behať som ešte nebol. Mal som naplánované na včera po robote ísť, ale bol som deprimovaný a znechutený z "neprajnej smeny", takže som zvesil uši a išiel domov psychicky regenerovať. Nálada sa mi polepšila až teraz v noci, keď som zistil, že mi ten Windows na macbooku predsa len pôjde.

Teraz mám 3 dni voľna, lebo v pondelok je štátny sviatok. V utorok robím, v stredu mám dovolenku, v štvrtok som doma, lebo je štátny sviatok, a v piatok robím. Takže ma čakajú na najbližších 9 dní len 2 dni roboty. Smile Získaný voľný čas by som veľmi rád venoval škole, ale prokrastinácia je mojou železnou košeľou. scared

Hodnotím stav na 1-. Psychiatricky to bolo ustálené, zhoršenia prichádzali skôr sporadicky ako reakcia na relevantné negatívne podnety. Spánok som mal v norme, zaspávanie zhruba do polhodiny, ale spával som úmyselne trochu pomenej, asi 6 hodín. Túto noc som spal asi len 4 hodiny. Sleep Mám naďalej pocit, že pri menšom počte odspaných hodín fungujem za menšej únavy, zatiaľ čo pri 9 hodinách už cítim celodennú lemravu. Vybavené

Ďakujem Vám za trpezlivosť s dlhým a trošku chaoticky napísaným príspevkom a za jeho prečítanie. Prajem Vám, kamaráti a kamarátky, všetko dobré, držme sa! jumping2

... srdečne pozdravuje
Váš kamoš
matej
Sun 2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 35 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 35 z 88 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 61 ... 88  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore