Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 34 z 88 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 61 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Št 18 august 2016 - 18:53

Ahoj Matej,
potešil ma Tvoj pekný príspevok a ďakujem aj za časť vyhranenú mne. Na druhej strane si nenapísal o sebe, tak dúfam, že si v pohode a je Ti fajn.

..............

Ahojte!
Pre dnešok to bol veľmi vydarený deň a to najmä vďaka milej návšteve. Trochu ma len mrzelo, že som viac pofajčieval. Bol by som celkovo rád, keby sa takéto dni v psychopatológii u mňa vyskytovali čo najčastejšie. Bolo mi celkovo dobre a aj prežívanie bolo fajn. Trošku som mal akurát obavy, či návšteva bola spokojná.

Zajtra idem psychiatričke, snáď bude OK. Chcem jej povedať o depotnom Haloperidole, že odkedy som ho začal pred troma rokmi užívať, viac som unavený, pasívny a veľmi ťažko sa donucujem do pohybu v zmysle športu, alebo ťažšej pracovnej aktivity.

Zatiaľ sa majte čo najlepšie a píšte a prijdite dnes na Zello. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Št 18 august 2016 - 22:04

-od pondelka som chcel ist doktorovi no podarilo sa mi az teraz,v lekarni som si objednal lieky na dnes a vytocili ma zlym balenim,takze quetiapin SR az zajtra a dnes som uz bez neho druhy den,dufam ze vnoci sa vyspim a nepridu na mna vedlajsie ucinky ako motorcek v hlave z nedostatku tohto lieku,neprijemny pocit,tri dni je u  mna max,potom uz pocitujem vedlajsie ucinky a i navrat psychozy,


Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 34 Depositphotos_59806837-Two-loafs-of-bread


Naposledy upravil fajny dňa Pi 19 august 2016 - 7:27, celkom upravené 1 krát.
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Št 18 august 2016 - 22:11

Zdravim vas bojovnici, mam sa striedmo, vela casu travim vonku okolo domu. Mavam samovolne tyky celeho tela. Dnes som mal navstevu a mozno budem mat kamarata. Zanedbavam forum a zle sa mi vyjadruje co prezivam...drzim palce
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Pi 19 august 2016 - 19:18

Ahojte, dnes som bol rano v meste na nakupy v jednote. Co som robil naobed si nespominam ale bol som na biku sa previest a trocha aj so psom na prechajde. Pomahal som matke balit na postu a tod vse. Inak sa mam na 2-. Tak som si spomenul spal som hodinku. indifferent
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Pi 19 august 2016 - 20:28

-zdravotny stav 75%
Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 34 10556794
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Pi 19 august 2016 - 20:58

Ahoj @CHINAMAN !
Je veľmi dobre, že si takto z nemocnice a aj pohyb na čerstvom vzduchu je pre Teba dobrý (vlastne aj pre mňa). Verím, že sa postupne dostaneš do primeraného stavu.

..............

Ahoj @fajny !
Isteže je výhodné, že dokážeš utiahnuť pár dní bez liekov, ale myslím, aby si si tým nejako neublížil zhoršením stavu. Prajem, aby to bolo OK.

..............

Ahojte všetci fórumáci!
Pre dnešok sa mám pomerne dobre. Bol som u psychiatričky, v zásade sa nič podstatné nemení, takže som pravdepodobne na tom tak ako písavam. Únava bola poslabšia, "hlasy" som doteraz nemal, čo je super, pasivita je klasika. Trochu ma prekvapilo, že som musel ísť na horné poschodie paneláka peši (prerábanie výťahu, som kontroloval žiarovky) a pomerne dobre som to zvládol, až som sa sám divil.

Nejaké zvlášť zaujímavé záležitosti som nezažil, alebo neriešil. Naši boli v pohode. Tabakizmus je na úrovni, za ktorú sa dlhodobo hanbím. Chodím na cigaretu pred barák, lebo nám robia zateplenie a na balkón sa jednoducho nedá.

Pekný víkend praje Tuto.

PS: Rád budem ak vás započujem na Zelle zajtra o 20:00
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej So 20 august 2016 - 10:05

Tuto (@Tuto), veľmi sa teším, že Ti bolo a je tak fajn. Cítim z Tvojich slov živosť, rozjasnenie a dobrú náladu. Prajem Ti, aby sa Ťa to držalo ako kliešť aj naďalej. Maj sa pekne. giving a hug

***

Ahojte, kamaráti.

Uplynulý týždeň som mal dosť náročný, namáhavý aj na psychiku, aj na fyzično. V práci bola 5 dní ustavične riadna zaberačka, prichádzali stovky kilogramov kníh, ktoré som musel prebrať, oštítkovať, nahrávať do systému. Okrem toho sa robilo množstvo vratiek, mnohé som ani nestihol ešte. Včera mi významne pomáhali kolegyne, ktoré sa ujali štítkovania, a tak týždeň stojace krabice sa konečne pohli a oni ich na predajnej ploche ochotne spracovali a následne rozniesli. Mal som aj určité psychické problémy, najmä vnútorné duševné napätie, nervozita, podráždenosť, zhoršená beználadovosť, vnucujúce sa negatívne a pesimistické myšlienky, ktoré sa väčšinou špárali v rôznych domnienkach, ako ma kto akože ohovára, alebo čo si kto o mne myslí. Mal som aj nepríjemné pocity z kamier na pracovisku, mal som "nápady", že nás firemná centrála sleduje online cez kamery (čo nevylučuje, že sa tak nedeje, lebo tie kamery sú naozaj online). Taktiež som sa pravidelne počul viackrát v telefóne, akési echo, tak som mal pocity, že mi odpočúvajú moje rozhovory so zákazníkmi a hodnotia ma (koniec koncov v pracovnom poriadku sme pri podpisovaní boli oboznámení, že firemné telefóny sú odpočúvané a museli sme s tým súhlasiť). Teraz nám firma chcela vštepiť pracovné dodatky, že nás najatí mystery-zákazníci môžu nahrávať a fotiť, zvukovo i vizuálne. Zatiaľ sme tie dodatky nepodpísali, ale zdá sa, že to "vo firme prejde" a budeme musieť s tým súhlasiť. Trošku to povzbudzuje moju paranoiditu, ktorá obvykle nie je silná, ale je mi nepríjemné vedieť, že ma niekto skryte počúva, díva sa na mňa a najmä že ma nejak s odstupom hodnotí.

Kolegyni som začal mať reči, že firma má oddelenie, kde sedí zamestnanec, ktorý má na starosti špiclovanie. Našťastie sa iba zasmiala a nebrala to vážne, tak snáď si o mne nemyslí, že mi šibe. Okrem toho jedna smena bola veľmi nepríjemná, zle som znášal ich lenivosť a to, že sa im nechceli roznášať knihy. Moju akože-pracovitosť brali negatívne, ako zlú vlastnosť, ktorá stojí za ohováranie a nepríjemné reči smerom ku mne. Viackrát sa na mňa hnevali, dokonca ma vyháňali domov, lebo si myslia, že keď som na pracovisku, tak majú furt robotu, a keď konečne odídem, tak môžu oddychovať. A to pritom nie som ich šéf, iba koordinujem pohyb tovaru. Veľmi ma ich lenivý prístup psychicky ťahal ku dnu, aj ich reči a hlášky.

Okrem toho som bol dosť unavený, vyčerpaný, aj emočne. Zle som znášal rôzne negatívne podnety, trebárs keď mi niekto odvrkne, alebo keď sa zákazník sťažuje. Boli aj technické problémy, mrzol systém, boli výpadky kás, terminálov, tak z toho bol tiež spomenuteľný stres. Šéfka je super, len má nevýhodu, že je veľmi ľahko rozčúliteľná - na mňa sa síce ešte ani raz nehnevala, ale dosť ľahko ju vytočí rôzna, nazvem to drobnosť, hoci ona by to tak asi nenazvala. Ja sa voči jej vulgárnosti bránim úsmevom a smiatím, snažím sa to uviesť do roviny srandy. Ale nie je to ľahké - už mi raz aj povedala, že aby som sa rozčuľoval s ňou, lebo asi nemá moc rada, keď okolie je príliš pokojné a keď nebodaj vec srandovne zľahčuje.

Chodil som spávať už okolo 20:00 alebo 21:00. Nič som po večeroch nerobil cez týždeň, len som sa snažil spracovať hromadu negatívnej energie v sebe. Najmä ju vyspať. Lieky beriem naďalej, tak ako mám. Bol som aj u sestričky v psychiatrickej ambulancii, dala mi lieky opäť na dva mesiace (invega 6mg, escitil 20mg, orfiril long 500mg-0-500mg). Niekedy vo mne vzplanú túžby dať si anxiolytikum. Ale zatiaľ odolávam - koniec koncov neviem, kde v izbe momentálne nejaký oxazepam ešte zvyšný vlastne mám a či už nie je po dátume spotreby.

Stav hodnotím dnes na 1-. Čiže už mi je o dosť lepšie. Snáď budem mať víkend v pohode... uvidíme.
Ďakujem Vám, priatelia, za vypočutie. Želám Vám krásny víkend, ahojte. giving a hug

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 34 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto So 20 august 2016 - 19:33

Ahoj @Matej !
Aj napriek tomu, čo si napísal, si myslím, že svoju prácu zvládaš veľmi dobre a hoci máš v zamestnaní aj turbulentné situácie, je to všetko OK. Trochu ma zarazili tie kamery v predajni, ale prajem Ti, aby si ich prítomnosť zvládal čo najlepšie. Teraz je to žiaľ už taká klasika, že to takto funguje. Ako takú zaujímavosť uvediem, že vo Veľkom Záluží mali na akútnom všade kamery a veľmi som sa divil, že spolupacienti na túto skutočnosť vôbec nereflektovali. Jednoducho to tak je a hotovo. Ešte ma zaujala, okrem iného, aj tá ďalšia smena. Tak mierne mi to prišlo dokonca aj úsmevné, že sa tak poflakovali a "vrčali" na Tvoju pracovitosť.

.............

Ahojte fórumáci!
Pre dnešok som tak pomenej spal, ale deň ako celok bol fajn. Porobil som akožepovinnosti a v podstate som mal fajront, tak som viac čítal. Okolo tretej som išiel na záhradu, mierne som vypomohol s ovocím a potešil som sa z kocúra, ktorý bol celkom milý.

Zdravotne som mal len máličko hlasy, únava zostáva aj pasivita. Rozmýšľam nad prechádzkami, že by mi aj padli vhod. Tabakizmus je po starom, teda rovnako, ako po iné dni. Kilá navyše sa nehýbu. Ostatné je relatívne v pohode.

Držím vám/nám palce! S pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan So 20 august 2016 - 21:26

ahoj,
-ZS 75%
-dnes ako po minule dni zavreti po zvacsa v izbe,nakup,

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 34 Stock-illustration-83130413-prisonnier-homme-dans-le-style-de-dessin-anim%C3%A9
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dreamer Ne 21 august 2016 - 11:32

Ahojte forumáci,

veľmi dávno som vám nenapísal, aj keď sem chodím veľmi často, či už zo zvyku či zvedavosti. Všetkých Vás pozdravujem a prajem Vám veľa zdravia a svetlých dní plných radosti. Padlo mi za povinnosť konečne sa Vám prihovoriť a povedať konečne aj niečo o sebe.

Od augusta 2014 som bez akejkoľvek medikácie, takže zatiaľ sa držím úspešne. Vyzerá to tak, že ma psychóza "iba jemne pošteklila" a je to všetko za mnou a bude navždy pokoj. Ale napriek tomu, mám pred strigou psychózou obrovský rešpekt i strach zároveň. Úprimne Vás všetkých obdivujem, ako zápasíte s ďaleko horšími diagnózami ako som mal ja. Napriek tomu, že som neochorel až tak závažne, komplet mi to zmenilo život a aj pohľad na realitu ako takú. Ledva som sa z toho všetkého vyhrabal a prežil, síce s podporou rodiny, ktorej som za to aj veľmi vďačný (to že samotní príslušníci ma k týmto zlým stavom možno dostali, rozoberať radšej nejdem, lebo na to neexistuje odpoveď).

Začal som si viac všímať a užívať jednotlivé momenty a okamihy, neženiem sa za vzdušnými zámkami či nedávam si dopredu veľké ciele. Prežívam život tak, ako ide - teším sa jednotlivým chvíľam a snažím sa nevšímať si či neprikladať hodnotu veciam, ktoré by ma mohli negatívne ovplyvniť. Skrátka si vyberám a viac užívam, nejdem do vecí s tak horúcou hlavou, a nepociťujem, že sa ma až tak týkajú. To je možno dobrá vec, ktorú som sa naučil. Ale verte, radšej by som bol bez podobných skúseností.

Čo sa týka môjho momentálneho života a diania, tak po dlhej pracovnej pauze (apríl 2013 - sept 2015) som spať v pracovnom kolobehu, dokonca už pol roka v doteraz mojej najlepšej práci - dobre hodnotenej s možnosťou napredovania, aj keď je zároveň pomerne náročná. Zatiaľ sa úspešne vyhýbam situáciám, kedy by som nezvládal povinnosti, či spracúvam stres správnou mierou a snáď to vydrží. Občas ma niečo rozhodí, ale rovnako ako kohokoľvek iného - "zdravšieho". V práci som si získal meno kľudného človeka, čo rieši veci spravodlivo, zodpovedne a s úsmevom. Spánok, ktorý bol predtým úplne nekvalitný a totálne rozhádzaný je na dobrej úrovni a väčšinou rýchlo zaspím. Spím v priemere 7 hodín denne, občas menej. Čo mi zostalo z pôvodných stavov - či už z choroby samotnej alebo vedľajších účinkov olanzapínu a spektra liekov predtým, je väčšia tendencia rýchlej únavy. V porovnaní s rovesníkmi či kolegami často subjektívne pociťujem väčšie vyčerpanie ako si myslím, že majú ostatní. Sem tam sa pritrafí nejaký piatkový či víkendový večer, kedy idem spať neskoro a pociťujem únavu ešte najbližších 5 dní. Ale to môže byť spôsobené aj tým, že pomaly mierne starnem, veď budúci rok mi bude tridsať Smile

V osobnom živote mimo práce sa dlho nediali zmeny, ktoré by ma tešili či nejako zmenili status "obdobia po psychóze". Ale aj tu sa musím pochváliť, vyše mesiac som zaľúbený, pozorný čitateľ fóra a mojich príspevkov vie, že to nie je žena. Matka príroda ma obdarila špecifickými vlastnosťami a či už mi dala do vienka akýsi talent, inteligenciu, sklon k psychózam či homosexualitu, snažím sa žiť tak ako viem a využiť aj nepriazne vo svoj prospech. A verte, tak ako sú stigmatizovaní a hodnotení ľudia z okruhu psycho ochorení, tak sa neľahko dýcha aj ľuďom ako som ja, v spoločnosti ktorá je z veľkej miery homofóbna. Ale o tom som nechcel, ani to sem vlastne nepatrí. Len viem, že viete omnoho lepšie so svojimi skúsenosťami pochopiť údel menšiny, keďže v pohľade schizoochorení spolu do jednej patríme.

Čo Vám ešte napísať? Bojujte a tešte sa z maličkostí! Život počas ochorenia mi prišiel ako horská dráha či sínusoida, päť minút v pekle a vzápätí nebezpečne hore, nič čo prežívajú "bežní zdraví smrteľníci" okolo nás. A preto týmto chcem povedať - keď Vám je veľmi zle, či už minútu alebo celé mesiace, spomeňte si že raz bolo a zas aj bude aspoň o trochu lepšie. Zabojujte, či radšej nebojujte a nechajte sa unášať, nežeňte sa príliš, všetko má svoj čas.

Prajem príjemnú aj keď upršanú nedeľu, zas niekedy napíšem, a myslite na to, že Vás čítam.

God bless you. Váš Dreamer.
Dreamer
Dreamer
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 17
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 24.10.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ne 21 august 2016 - 20:13

Ahoj @fajny ,
niekedy mám pocity, aké píšeš. Nie je to nič extra.

..............

Ahoj @Dreamer ,
to je úplne super, že si sa z toho dostal. Osobne som rád, že je to na schizofórumáckej stránke zaznamenané. Aj ja by som chcel...

Aj tá práca a spánok, som nadšený.

V skratke Ti prajem, aby to bolo minimálne takto aj do budúcnosti.

..............

Ahojte všetci,
dnes mám akýsi zmätenejší deň, mierne som sa rozhodil, ani neviem ako a prečo. Mierne mi pomohol jeden príjemný telefonát a aj tak trochu malá prechádzka. Myslím, že sa mi aj rátala olympiáda. Únava na klasickej úrovni, pasivite by som sa aj tešil pokiaľ by sa týkala fajčenia.

Nejaké extra záležitosti sa u mňa nedejú. Dosť musím rozmýšľať nad tým, či sa stalo Čosi. V podstate to je taká kľudná nedeľa.

Prajem vám pekný večer a želám úspešný prac. týždeň. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Ne 21 august 2016 - 20:19

ahoj,
-ZS 75%
-dnes som si parkrat pospal,co mi prospelo,nic zvlastne sa dnes neudialo,snad upratovanie a sprcha,

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 34 21378091
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 34 z 88 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 61 ... 88  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore