Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 33 z 88 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 60 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan So 13 august 2016 - 22:43

-rezim hodnotim na 57,14%
-cakam na nove odpovede ohladom zdravy zivotny styl
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto So 13 august 2016 - 23:50

Ahojte všetci,
dnes bol celkom do pohody deň. Mám sa teda fajn. Vstal som o deviatej na záhrade, dal som si jednoduché raňajky v podobe pečiva a syru s rajčinou. Také jednoduché jedlo ale chutilo mi. Vyzeral som Sumbulov, či aj oni nechcú niečo na zub. Potom som sa venoval okrem klasickej hygieny aj čítaniu a miniprechádzke po sade. Všade bolo ticho, možno iba ak vtáčiky trilkovali. Ani som sa nenazdal a bol čas obeda, otvoril som si paštiku a aj som si pochutil. Trochu ma prekvapil príchod našich po obede, rátal som s tým, že budú na záhrade až neskôr.

Okolo štvrtej som bol už v paneláku a je to veľký rozdiel. Ani som nevedel ako, ale som zaspal. Po prebratí som len vytreštil oči, lebo už pol hodinu bolo Zello. Rýchlo som sa pripojil. Bolo to viac ako OK. Následne som pozeral OH 2016. Navečer som už pripnutý na Net. Práve sa chystám to tu povypínať a možno ešte bodne nejaké čítanie.

S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ne 14 august 2016 - 17:02

Ahojte tí, čo píšete a aj tí čo len čítajú!
Za chvíľu bude päť po poludní a dá sa napísať, že mi je primerane OK. Po zobudení som okrem tradičných rituálov (káva, niečo sladké, cigareta) aj riešil akožepovinnosti. Celkom pekne to odsýpalo. Fajčím teda pred panelákom a zrovna sa tam nazhromaždilo viac susedov a tak som bol donútený aj debatovať. Reč sa týkala najmä zateplovania a prerábky výťahu. Dalo sa porozprávať, ale najradšej by som sa videl už v mojej izbe. Zajtra by som pravdepodobne išiel na záhradu je tam väčší kľud a podľa možnosti môžem by aj užitočný.

Dnes som sa okrem akp. ani nepozrel do knihy, tak plánujem čosi čítať, lákajú ma aj OH, ale nedá sa stále do toho pozerať. Zdravotne dosť znesiteľne, iba ak mierna paranoja a vzťahovačnosť, keď som na cigarete. Únavu beriem už ako normálnu, snažím sa "odraziť od dna" a pasivita hlavne vo fyzickej oblasti.

Držte sa priatelia a napíšte! S pozdravom Tuto.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Ne 14 august 2016 - 22:19

ahoj,
-tyzdenny rezim hodnotim cca.65% +office
-zdravie klasika 75%

som tak v dome zaneprazdneny tym mojim rezimom,ze neustale mam co robit,ked nie som mimo domu,vonku na ulici,jedine co my chyba je sloboda ta co bola za mojich teenegerskych cias,to vsetko bol zase opak,ulica-alkohol-drogy-sex,na skolu som kaslal,aj som rok robil vo WW,a nakoniec sluzba SR-armady,dalej basa na 30 mesiacov nepodmienecne,ze za co,na vojne mi preskocilo,lepsie povedane zomrel som tam,stratil pamat?ozil som uplne vymeneny,vedomie naberalo obrovsku rychlost,moje Ja sa stalo vyssim teda superJa,nikdo nemal na mna ani velitelia(gumaci),urobil som si s vojenciny prechadzku ruzovym sadom a doplatil som na to,za niekolko jeb...rozkazov a dezercie,som chvilu travil na oddeleni medzi fetakmi a alkacmi,ale prezil som a za dobre spravanie som sa dostl na slobodu o polovicku trestu,doma to uz bolo horsie,zacal som sledovat moje vedomie,seba sameho,obohacoval som ego citanim,na vsetkych som zanevrel,vykaslal som sa na nich ale ne doslovne,travil som castejsie doma citanim a zbieranim info.no a potom to prislo,september 2002 sa diali psycho veci,ktore ma znicili,roztrhali,rozdvojili,dedo umrel,bol pohreb,a ja naberal na vedomi smerom nadol co sa tyka IQ,niekolko krat som bol v psychike porazeny a som aj porazany,navstevy psychiatricky a nemocnic jak na beziacom pase,vzdy ked som sa dogulal domov do postele bola to lahnuta ozivla mrtvola-zombie v posteli s ovladacom vruke a tie neznesitelne bolesti noh a panvy sa nedali zastavit,jedine co som mohol urobit je nasilu zaspat nech je potom,a ked som sa prebral znova to iste,sledoval som sa,par krat som sa dostal do destrukcie mysle,fuha,neprijemne,ale zmakol som to aj so sanitkou,
po poslednej navsteve nemocnici ma napadlo co tak vyskusat liek na spanie najprv som si v lekarny kupil nejaky nechutny smradlavy liek,nuz psycho,tak nakoniec mi doktorka vypisala stilnox a do dnes som s nim spokojen,hurrraaaa,diki bohu ze som neny bludny haluzny,teda ze nemam psychoticky stav ci psychozny stav,klasicku psychozu,su to viac ako 4-roky a dakujem za ne,office+kniznica+nastenka s odkazmi ma drzia nad vodou a ja si tu zijem fakt len na 75% zo 100%,je to len dom a zahrada,von chodim akurat na nakupy,doktorovi,pozriet sestrinu rodinu a malych,teraz tam instalujem elektrinu pocasovo,gril u kamarada raz za rok,naposledy do 8:00hod,raz za stvrt roka s kamaradom na Pivo,naposledy sme mi a dalsi znami skoncili na starej poste v M.A.N.K.E.Y.klube na diskoteke do rana bozieho,cez vikend Priatelka u mna a na druhy den zase Ja u nej,nuz ale samemu sa to neda uskutocnit teneto dlhoocakavajuci vikend,moja socialne postavenie a situaishon to nedovoluje a neutahne,ale pokusat by som sa mohol vyhledavat zensku spolocnost,nikdy nevies co sa z toho vykluje,
konec
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Po 15 august 2016 - 13:48

Ahoj fajny,
zdá sa mi, že si mal pomerne zaujímavý život. Možno by Ťa aj mohlo zaujať, že v sekcii "Kauzy" sa dá napísať taký miniživotopis, možno by si to aj mohol skúsiť... Samozrejme môžeš písať aj pomaly, podľa toho, aké tempo Ti vyhovuje.

.............

Ahojte,
práve som sa dochystal na záhradu, zdá sa, že budem na paštikách, chlebe a rajčinách. Mám aj niečo na mlsanie, ale bol by som rád, keby som to aj v pôvodnom stave doniesol domov. Radšej som práve na záhrade, lebo tu je buchot z prerábok. Tam je pekne ticho aj noc je v pohode, len sem tam nejaké šteknutie.

Zatiaľ pozdravujem. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Ut 16 august 2016 - 0:03

-rezim 66.66%
-zdravie 75ˇ%
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Mischelll Ut 16 august 2016 - 15:17

Ahojte Wink

tak len som Vás chcela pozdraviť....mám sa asi veľmi dobre...teda hodnotím to podla toho, že už dávno nemám žiadne príznaky...a tak zajtra mam kontrolu u doktorky...tak sa aj teším....hmm na druhej strane z tohto hladiska neviem ci jej mam vobec spomenut, ze ked sa mama a otec rozpravaju a ja som v inej izbe...tak pocujem len sem tam nezrozumitelnu rec...a vzdy tak prve co ma napadne rozpravaju daco o mne....je to v poriadku?...ja si myslim ze hej....no ako viem ze tak sa prejavuje aj schizofrenia....ale podla mna je normalne ze ked tu v dome byvame 3-ja tak ze sa mozu bavit o mne....tak isto ako ked otco je v práci a ja a mama sa bavime o nom....no ako uplna banalitka to je...ale tak trapi ma to ci to povedat doktorke alebo nie....uz aj preto ze mi ma znižiť lieky...ako ja spim az vynimočne dobre teraz, niekedy az moc.....co sa nejakého zdravého zivotného stýlu tyka tak nic take nedržím....a pribrala som asi zase kg kedze sa uz ani važiť  nechcem...ale su mi hrozne uske saty z minulého roka...ta tak....no ale na druhej strane...viete fakt teraz mam take obdobie, že mám pocit, že žijem.....napriklad aj tento tyzden mam cely nabitý...dnes mam este rande z novým potecialným kamošom...(a to som si uz povedala, že len s preverenými ludmi sa budem stretavať - v zmysle aj meno aj foto aj všetko budem o nom uz vedieť)...takze ano už si piseme dlhšie...no stale to moze stroskotat to viem...no tesim sa aj sa bojim....ale asi viac tesim...zajtra idem do mesta za doktorkou...štvrtok na vylet do Tatier a piatok na kontrolu do mesta....aby som nezabudla ten chalan z nasej dediny uz sme sa stretli 3x a boli sme na koncerte takze tak...no uz som ho stihla schladit tym ze beriem ho ako kamosa...a on zase ze tiez aj mna berie ako kamosku...len teraz mi napisal kompliment...ale co uz ja mam hlavu plnu dnešného stretka....

Tak no chcela som v kratkosti, ale nejako nevidalo... Very Happy

Prajem krásny zbytok týždna - užite si ho priatelia! community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  helena25 Ut 16 august 2016 - 16:51

Ahooojte priatelia moji Smile
Tak veľmi ste mi chýbali. Veľmi sa Vám ospravedlňujem, že som sa hodnú dobu neukázala medzi Vami, ale mala som na to skutočne vážne dôvody. Trošku mi haprovalo zdravie, na začiatku. Ležala som najskôr na psychiatrickom, potom infekčnom a potom na onko. A ešte vlastne chvíľu aj na chirurgii. Okrem mojich ,,základných,,zdr.problémov začal štrajkovať aj pankreas a dosť som schudla. Ked búrka prešla, začal mať problémy náš synček, ktorý skončil na detskej JIS, ale po týždni ho už dali doporiadku. Dostal nejakú baktériu do tráviaceho traktu a potom do krvi...no hrôza. Ale Bohu vdaka, je už v poriadku a nevie čo od radosti:) Bolo to v období, ked sme mali ísť na výlet do Beskýd, tak ma to v tú dobu dosť dosť dosť zložilo a preplakala som niekoľko nocí. Nie kvôli výletu samotnému, &le kvôli tomu ako som sa tešila na priateľov, nových priateľov a nové životné dobrodružstvá a poznania. A hlavne preto, že sme prežili dosť kritický rok a NUTNE !!!! sme potrebovali oddych. Mali sme aj problémy s bývaním, lebo majiteľ domu, ktorý máme v prenájme nás oklamal tak na zmluve ako aj celkovo a už pred mesiacom sme mali dom kúpiť. Lenže pán majiteľ mal už dávno asi veľké dlhy, tak dom predal už takmer pred polrokom, s tým, že mi sme počas celej doby platili 400euro nájom...a toto sme absolutne netušili až do doby ked prišiel a povedal: hups, sťahujte sa, lebo nový majiteľ má už všetko nachystané na presťahovanie. Nový majiteľ= jeho švagor. Tak sme rýchlo zhánali schopného právnika a ťaháme sa s podvodníkom po súdoch. Zdravotne sa už cítim lepšie a neuveríte...beriem pravidelne lieky:) A neuveríte...zaberajú :)Vážne...leponex, trittico neriešim...ale depakine nazývam zázrakom medicíny:) Od kedy mi ho nasadili som omnoho pokojnejšia,aj ked občas vyletím a afektujem hlava-nehlava, ale celkovo že woow....nie som taká spomalená ako predtým, mám omnoho väčšiu chuť do všetkého...mám ale pocit, že trittico mi trošku šarapatí a vyvoláva u mna depku. Halucinácie vôbec, iba občas hlasy alebo spánkové paralýzy, ale prežitelné....dakujem Vám aj za štvrtkové zello : Anita, APBTCANDY, TUTO a dalsi co sa pridali...práve vtedy mi bolo tak všelijak a veľmi sťe ma povzbudili...
Mám Vás veľmi rada, každého jedného!! A dakujem Vám...sľubujem, že sa tu budem objavovať častejšie:)
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  helena25 Ut 16 august 2016 - 16:55

Inak veľmi som sa pustila do môjho blogu a často tam pridávam svoje príspevky. UPOZORNUJEM, že je v kresťanskom duchu, s vyznávaním názormi pro-life a hodnotami tradičnej rodiny a podobne. Tak aby som nikomu vnútorne, názorovo neublížila...aby to nečítal/a. Držte sa

www.myslienkyduse.blogspot.sk
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Eucrow Ut 16 august 2016 - 18:01

Ahojte.

Už dlhšie na sebe pozorujem zvýšené depresie a úzkosti. Dnešné ráno nestálo za moc. Depresívne pocity, úvahy o samovražde. Neskôr to bolo lepšie, poupratoval som, dal zo seba trochu fyzickej námahy. Pomohlo, cítil som sa lepšie.

Dočítal som ďalšiu zbierku poézie, skočil nakúpiť nejaké drobnosti. Zo včerajšieho stretnutia s psychiatričkou mám tiež nový liek, tak sa to možno zlepší. Práca stále v nedohľadne – ale celkom ma pobaví, keď na Profesii uvidím v kolónke „Umenie a kultúra“ pozíciu „Elektrikár/údržbár.“ Whatever... Teraz budem snáď kresliť, alebo robiť koláže. Možno aj dačo napíšem.

Držte sa.
Eucrow
Eucrow
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 10
Reputácia Reputácia : 2
Dátum registrácie : 23.05.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : južné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F41.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten, Alventa, Rivotril

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Ut 16 august 2016 - 21:55

Ahojte, priatelia.

Ani neviem, ako presne na Vás reagovať, od môjho posledného príspevku ste tu prispeli hneď viacerí a viem, že človeku to dobre padne, ak ktosi na fóre naňho aj menovite reaguje a podá nejaký názor, vyjadrenie, komentár. Ťažšie sa mi však hľadajú slová, nakoľko sa mi v týchto dvoch dňoch pohoršilo. Avšak i tak menovite teda srdečne pozdravujem Chinamana, Lístie, Fajneho, Tuta, Mischelll, Helenku aj Eucrowa. Ďakujem Vám za príspevky aj v tejto téme.

Chinaman (@Chinaman) - držím Ti päste, aby Ti nastolené ako-také zdravie vydržalo dlhodobo. Vidím, že si zvykáš na nové lieky a ešte len si päty vytiahol z nemocnice a už si to proste starý dobrý Ty, ktorý aktívne trávi čas trebárs bicyklom, opravovaním, kosením a obchodovaním či predávaním. Som rád, že si opäť medzi nami, drž sa a maj sa čo najlepšie. giving a hug

Lístie (@opadané lístie), potešil si ma veľmi, že sa nevzdávaš optimizmu a svojho dlhodobého dúfania. Celkovo to s tými myšlienkami máš zaťažko, verím Ti. No svoj doterajší štandard pravidelných činností sa Ti darí uchovať a napĺňať, čo považujem za veľké plus, ba priam za pochvalyhodné snaženie a aktívny prístup pravého nezdolateľného bojovníka. Veľmi Ti želám, aby sa Ti teda darilo a Tvoje úsilie i dúfanie Ti prinieslo vytúžené plody. Drž sa.  giving a hug

Fajny (@fajny), vidím, že máš za sebou všelijakú minulosť a Tvoj životný príbeh je pestrý a popretkávaný netradičnými skúsenosťami. Mnohé z nich hodnotím, žiaľ, ako patologické - myslím si, že aj Tvoje skúsenosti ohľadom vzťahu ku Kristovi alebo vzťahu k antikristovi a prevráteným krížom, že súvisia s Tvojím ochorením a nachádzajú svoju inšpiráciu v ozvláštnenom chápaní reality. V praktickom živote Ťa to však obmedzuje takmer vôbec, lebo mám z Teba pocit, že sa statočne snažíš dodržiavať veľmi kvalitnú psychohygienu ustáleným režimom a normalizuješ svoje prežívanie aktívnym prístupom k životu. Preto klobúk dole a určite to stojí za uznanie a pochvalu. Držím Ti teda palce, nech sa Tvoje dni vyvíjajú dobre a podľa Tvojich predstáv. Drž sa. giving a hug

Tuto (@Tuto) ahoj. Páči sa mi v týchto dňoch u Teba tá ustálenosť a pokojnosť. Rysuje sa Ti stabilný program, ktorý si čiastočne popísal aj v inej téme, kde píšeme, čo "na zajtra plánujeme". Záhrada sa mi tam vyníma ako kľúčová, pričom akožepovinnosti sú už niečo, bez čoho by si si ani nevedel predstaviť deň. Chcem Ti povedať, že to všetko veľmi obdivujem, teda menovite, ako si si dokázal vybudovať a utvrdiť pozitívny železný zvyk (akp.). Možno sa Ti zdá, že sa zveruješ s nejakými všednosťami, no vedz, že určite rád všetko od Teba čítam, lebo máš skvelú schopnosť o svojich pocitoch a skúsenostiach písať opakovane bez toho, aby to komukoľvek z nás zovšednelo. Vždy to nejak šikovne obmeníš, obohatíš, inak vyjadríš. Takže proste talent na písanie istotne máš, fantáziu tiež, rečovú obratnosť takisto. Určite pokračuj v písaní, teším sa už teraz na nové príspevky. Prijmi, prosím, moje držanie pästí, nech sa Ti darí. Želám dobrý spánok. Drž sa. giving a hug

Mischelll (@Mischelll), je to super, že žiješ aktívne. Človek by si myslel, že si upadla do akejsi pasivity, ak číta, že si nesleduješ jedenie. Ale práveže je to naopak, Ty práveže živšie žiješ, proste si užívaš (k čomu patrí vecne aj jedlo) a sociálne veľa interaguješ. To vnímam ako dobrú správu, ktorá ma teší a ku ktorej Ti gratulujem. Držím Ti palce, aby to dlhodobo fungovalo a mala si sa stabilne a dobre aj naďalej. Maj sa pekne. Drž sa. giving a hug

Helenka (@helena25), mrzia ma tie všetky nakopené zdravotné problémy, ako aj problémy s bývaním. Mám Ťa na facebooku za priateľku, tak občas sledujem, keď tam niečím niekde prispeješ a náhodou sa mi to zobrazí. Tvoj blog sa mi páči, ja som tiež pro-life človek. Síce sa nejak aktívne neangažujem v presadzovaní týchto názorov a kultúry, ale táto kultúra je súhlasná s mojím nazeraním na svet. Takže Ti určite držím palce, a to nielen na blogu, ale aj celkovo Tebe a Tvojej rodinke. Nech sa Ti darí, drž sa. giving a hug

Eucrow, ahoj (@Eucrow). Veru, aj ja mám také skúsenosti s fyzickou námahou, že pomáha na depresívne stavy sprevádzané úzkosťou. Pamätám si, ako mi ešte detská obvodná hovorila dávno, že nebudem mávať úzkosti (búšenie srdca, červené fľaky, pocit zvierania, navierania, stiesneného priestoru, bezvýchodiskovosti), ak budem silno zaťažovať fyzické srdce záťažou (napr. najlepšie pravidelným behom alebo iným aktívnym rýchlym športom). Budem Ti teda držať palce, nech sa Ti zdravotný stav zlepší. Máš nový liek, s novým liekom vždy prichádza mocné očakávanie, akási čerstvá nádej. Prajem Ti, nech sa Tvoje a doktorkine očakávania naplnia a nech sa Ti teda napokon všetko na dobré obráti. Drž sa. giving a hug

S pozdravom
Váš kamoš
matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 33 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan St 17 august 2016 - 20:26

ahoj @Matej

verim ze uz ti je zase dobre a poriesil si to nejakou aktivitou,napr.sprchov ci zahradou,

-zdravie 75%
-konecne som dopisal kauzu fajny I.
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 33 z 88 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 60 ... 88  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore