Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Súčasný stav ochorenia

Strana 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Súčasný stav ochorenia - Stránka 7 Empty Re: Súčasný stav ochorenia

Odoslať  Dušan Po 6 január 2020 - 11:34

Ahoj

Jelikož je dnes sviatok, tento týždeň by som chcel ísť k doktorke na kontrolu a pre lieky.

Chcem s ňou prebrať môj spánokvý režim. Totiž v noci sa budím aj zo tri razy. Raz idem na toaletu, raz do chladničky, či cigaretu a raz len si tak posedieť a zmeniť sen.

Stav ochorenia je taký, že som dlhodobo stabilizovaný. Zaspávam pravidelne okolo desiatej večer a krmivo beriem okolo siedmej večer.

V lekárňach je problém zohnať quetiapin tak dostávam všelijaké náhrady, naposledy to bol tuším Milan.

Hlasy a slová sú minulosťou, a keď sú, si ich uvedomujem a posielam ich tichým nepozorovaním a nereagovaním, či ignorovaním do prázdnoty. Tam sa rozplynú ako smradlavý teplý plyn.

Diabetes Melitus II. typu:

Lieky a liečbu naďalej odmietam. Keď telo potrebuje cukor, doprajem si raz za mesiac, nejakú tú cukrovinku z obchodu. Aspoň raz mesačne máme v kuchyni na stole aj cukrové mama nápady. Čo si myslím je v norme. Pijem iba minerálky a kávy s mliekom bez cukru.

Arteriálna hypertenzia:

Tlak krvi mám pod kontrolou. Pomáhajú jak tréning šípok, tak aj prechádzky, kde spaľujem, žiaľ bohu asi len cukry. Potím sa.

Nezadýchavam sa. Za to pijem aj 12 káv/deň. Ale veľmi slabých.

Hypotyreóza:

Neberiem a odmietam lieky a liečbu na štítnu žlazu aj naďalej. Hormón tyroxín by mal napomáhať upravovať metabolizmus, ale jelikož s cukrom nemám až také problemy, nevidím dôvod. Či ma aj účinok na zlý cholesterol, to neviem.



Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Súčasný stav ochorenia - Stránka 7 Empty Hlas vo mne

Odoslať  Dušan Št 5 marec 2020 - 18:59

Po zvačša dňa sme spolu za jedno, v jednote. Ale aj tak si sa uvedomujeme a vpohode nažívame.
Ako náhle som v blízkosti rádia, TV, či ulice, ako k hovoriacim mysliacim bytosťam, tak tu vzniká ozvena. Síce môžem ju ovládnuť jednoducho, ale povedal som si, že nie som chválenkár, teda si o sebe račej nič nemyslím.

https://dusanovblogateamdf.blogspot.com/2020/03/hlas-vo-mne.html
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Súčasný stav ochorenia - Stránka 7 Empty Re: Súčasný stav ochorenia

Odoslať  Dušan Št 14 máj 2020 - 11:53

Ahoj,
blíži sa mi termín kontroly tak nedočkavo zosumarizujem moje stavy.

Zmysli:

Čo sa týka komunikácie so svetom a vesmírom, tak je viac menej na báze korenšpodencie a písaní príspevkov na fórum, či do blogu, alebo pri kontemplovaní, meditovaní, či modlitbách.. Málo kedy sa rozprávam so spolubyvajúcimi, i keď iba v kuchyni, či obývačke pri káve, cigarete a varení, alebo v záhrade a altánku.

Von na ulicu, do spoločnosti, chodím iba na prechádzky a do obchodu, a tam prehodím len pár slov.
Ináč po celé dni som o samote a tichu ako tichý pozorovateľ. Takéto nažívanie mi aj vyhovuje, mám ho rád, teším sa mu.

Myseľ je nastavená, alebo v moci Pána, Kráľa, Boha Bytia a Nebytia ako neprejaveného. Takto eGo je po zväčša dobrým služobníkom, spoločníkom, sprievodcom a prostredníkom. Myšlienky sú také aké sú, nemám s nima žiadne problémy, trápenia, utrpenia, či bolestvé prežívania.

Vnemy:

Keď som na prechádzke, je to o pocitoch v mojom tele. Spolu s dychom a vedomým krokom som viacej menej tichým pozorovateľom. To, čo počujem, je na dobrej ceste. Za pomoci Nebytia končí eGo, myseľ totálnou smrťou, ako prejavené.

Na výslnie sa šplhá Bytie ako neprejavené. Uvedomuje sa a poznáva. Nirvanické oKo sa neustále zatvára a preto z toho plynie plná pozornosť jak do seba samého tak aj od seba. Viac menej som v prebudenom stave, kde myseľ a sen sa dostáva do ničoty a prázdnoty rozplývania sa v existencii.

Táto transcedencia, transformácia alebo nazvem to meditácia je aplikovaná po celý deň. Je jedno či sedím, alebo som v záhrade, či umývam riad. Tento stav meditácie je všade. Meditácia je o Bytí a neBytí ako neprejaveného. To znamená, že po celý deň sa uvedomujem, poznávam a rozpúšťam.

Jedine takto dostanem myseľ, eGo pod svoju moc. Otázka znie, prečo tak nenávidím myseľ, eGo. emočné telo..? Odpoveď, vivím to, čo vidím, počujem to, čo počujem, cítim a pociťujem to, čo cítim a pociťujem!

Ľudia, vzťahy a život:

O vzťahoch som sa zmienil hore v prispevku. Som v rokoch, keď vstupujem do obdobia Nirvány. Do pokoja, kľudu, ticha, mieru a jednoty. Nirvána je o osvietení ako o „Kráľovskej ceste" ktorá je zároveň „moja cesta", cesta „ku mne a vychádzajúca zo mňa"". Je to „cesta radosti" a „cesta srdca".
Je to cesta od "mysle" k "emóciam", od "emóciam" k "Bytiu" a od "Bytia" k "neBytiu."

Zmieril som sa s tým, že už nebudem mať ženu, rodinu, deti, prácu, hračky pre strednú a bohatú vrstvu. Môj život beriem ako ponaučenie do ďalších životov. Som tu od toho aby moja duša si z mojho života zobrala ponaučenie, skúsenosti a zážitky, pamäť v podobe obrazov a symbolov a hlavne moje vedomé Bytie a neBytie.

Návyky, program, režim, zdravie a terapia:

Moj stravovací režim je aj naďalej nekontrolovaný a nezdravý. Pijem enormné množstvo káv, fajčím veľa cigariet, viac menej spaľujem sacharidy ako tuky, začal som soliť. Obezita si udržuje váhu, kdež to tlak mám v norme, srdce bije ako má, nezadýchavam sa aj kvoli ako takému pohybu, prechádzok a tréningu šípok.

Arteriálna hypertentia je naďalej neliečená ako aj diabetes melitus II spolu s hypotyreózov, štítna žlaza a hormóny sú také aké sú, naďalej mám prehĺtacie a tráviace problémy.

Psychohygiena je o namáhaní hlavy a tela, z čoho plynie zdravší spánok. Psychogienu rieším rôznymi terapiami, ako športovou, muzikoterapiou, eBook terapiou, hovoreným slovom, pracovnou terapiou, sexuálnou terapiou ako sexuálny strečing, spánkovou terapiou, či prechádzkami po prírode...

Alebo režimom, programom dňa. Neustále sa zamestnávam a vykonávam nejakú tú fyzickú či psychickú čiinnosť. Motiváciou je už nikdy viac byť "Z.O.M.B.I.E. - ľahnutá oživlá mrtvola s ovládačom od telky". Taký to život pokladám za umieranie za živa. Strata času. Aj tak sa sledovanie televízora považuje za jednu z najnavýkovejšiu civilizačnú chorobu.

Psychiatria a dôchodok:

Psychika je o tom ako som hore v príspevku uviedol, je o tichom pozorovateľovi. O rozpúšťaní...eGa, mysle ako o riadiacom, či vedúcom mechanizme. Za pomoci neprejaveného ho premieňam na dobrého služovníka...

Biokomunikácia ako telepatia je o zatváraní oKa, ucha a dýchaní vlastného tela. Transformáciou 4. a 5. stupňa biokomunkácie, považovanú za dokonalú halucináciu, sa snažím ju dostať na stupeň 3. Čo znamená biokomunikácia, kde nikto nevie odkiaľ informácia zišla, prijímateľ a odosieľateľ informácie sa takto navzájom neprežívajú.

Finančne som na tom stále dookola, platím účty, pôžičky, energie, domácnosť. Naďalej mi chýba na stravu a cigarety. Toto mi platí moja mama, čo jej za to z celého srdca ďakujem. Mám ju rád a vážim si ju. Bez nej by som bol asi bezdomovec. Ale i na toto som pripravený. Keď dojde k tomu, tak dojde. Budem žiť s dôchodkom na ulici. S tým nič nenarobím.Nerobím si z toho hlavu.

Do/súčasné:

Svoj do-súčasný stav hodnotím kladne, i napriek niektorým položkám ohľadne zdravia a ekonomiky.
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Súčasný stav ochorenia - Stránka 7 Empty Re: Súčasný stav ochorenia

Odoslať  kimi2028 Št 14 máj 2020 - 19:32

Ahoj Duško, posielam ti palec hore. U mňa je to tak, že mám veľa peňazí, keďže nemám žiadne výdavky. Nepijem, nefajčím... Tak to sa žije skutočne ľahko. Mám sa dobre, nie je to síce skvelé ale ujde to. Môžem aspoň písať pekné blogy, keďže som našiel nejaké tie citáty a tak Smile
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Súčasný stav ochorenia - Stránka 7 Empty Re: Súčasný stav ochorenia

Odoslať  EnaXnaY Ne 24 máj 2020 - 18:23

kimi2028 napísal:Ahoj Duško, posielam ti palec hore. U mňa je to tak, že mám veľa peňazí, keďže nemám žiadne výdavky. Nepijem, nefajčím... Tak to sa žije skutočne ľahko. Mám sa dobre, nie je to síce skvelé ale ujde to. Môžem aspoň písať pekné blogy, keďže som našiel nejaké tie citáty a tak Smile

Hmm Wink

MNE chýba mesačne v rozpočte asi tak 100€ Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Súčasný stav ochorenia - Stránka 7 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1065
Reputácia Reputácia : 163
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 46
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Súčasný stav ochorenia - Stránka 7 Empty Re: Súčasný stav ochorenia

Odoslať  Dušan Ne 24 máj 2020 - 18:44

EnaXnaY napísal:

MNE chýba mesačne v rozpočte asi tak 100€ Wink

Minulý rok som si robil ideálny rozpočet a ten ma vyšiel na 1500€/mesačne
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Súčasný stav ochorenia - Stránka 7 Empty Re: Súčasný stav ochorenia

Odoslať  EnaXnaY Ne 24 máj 2020 - 18:47

antifajny napísal:

Minulý rok som si robil ideálny rozpočet a ten ma vyšiel na 1500€/mesačne

Keby SOM prestal fajčiť, tak mi to vychádza ale nedarí sa mi nefajčiť Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Súčasný stav ochorenia - Stránka 7 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1065
Reputácia Reputácia : 163
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 46
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Súčasný stav ochorenia - Stránka 7 Empty Re: Súčasný stav ochorenia

Odoslať  kimi2028 St 27 máj 2020 - 15:39

Ahojte, zajtra kontrola tak pár riadkov.

Tak mám za sebou veľkú zmenu, keď som si vyskúšal život bez injekcie. Vidí sa mi to ako dobrý nápad a som rád, že som to veľmi dobre zvládol. Psychicky bolo to viac ako OK, čomu sa teším. Beriem to ako krok dopredu. Samozrejme vďačím aj tomu za to, že nemám žiadny stres. Keby bol stres tak by to bolo horšie. Som rád veľmi dobrým a správnym myšlienkam. S liekmi ide to nejako.

Psychologicky som na tom slabšie, ale nevadí. Zmieril som sa s tým, že nikdy to nebude ako predtým. Jednoducho zlá koncentrácia, slabá motivácia, oploštené city má budú sprevádzať asi celý život. Nič s nimi neurobím. Nevadí, myslím si, že napriek tomu žijem svoj život. Mám pocit, že minulý život som bol princom a pripravil som sa dobre na ten život. Povinnosti veru žiadne, môžem si robiť, čo mám rád a je to takto dobre.

Prejdime ku činnostiam. Nerobil som veľa činnosti. Chodieval som síce na prechádzky, ale nie tak často ako pred koronou. Mám radosť aspoň so svojho šachového programu začal som nedávno, ale šachu sa venujem také 3-4 hodiny denne. Starostlivosť o telo žiadna vzhľadom k tomu, že fitness centrum nefunguje a včera som začal hrať len futbal s kamarátmi. Rozhodol som sa, že skúsim plaváreň o týždeň, ale tej chémie bude tam asi veľa...

kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Súčasný stav ochorenia - Stránka 7 Empty Re: Súčasný stav ochorenia

Odoslať  Dušan Po 13 júl 2020 - 17:37

Ahoj

Rozhodol som sa pre zmenu myslenia a uvažovania iným smerom ako prejavovaním sa na blogu, facebooku a schizofóre. Prejavoval som sa iba vtedy keď som bol, neprejavoval, keď som nebol.

Už z tejto myšlienky vyčítať, že som bol nalepený na eGo a Bytie a dosť statne mi z toho hrablo.
Niekoľko týždnou som blogoval, postoval tieto svoje nezmyselné keci a šíril ich tak medzi vami.

Ale urobil som tomu koniec. Bodka a basta fidli. Svoje takvz. myšlienky si budem nehávať pre seba, tak ako som ich nehával v reálnom živote. Teda som sa nima nenehal opantať ako tu na blogu, facebooku a fórach.

Čiže otázka znie, o čom budem balamutiť vaše mozgy? Budem sa držať mojho blogu a témam, ktoré tam mám vytvorené. T.z. blogovať naďalej smerovníky (slová) z kníh, ktoré som čítal. A blogovať kúsok zo mňa, konkrétne z mojho života, ako si plachtím svetom.

A teraz podme akým smerom sa mám uberať ohladom myslenia? Je to jednoduché, tak ako doteraz, nerozoberať svoje myšlienky. A to na blogu, facebooku a schizofóre. Totiž vačšina myšlienok je postavená na hlavu, sú o eGu a Bytí.

Nie nadarmo sa hovorí, odkriť svoje karty je hotová sebevražda. Ale táto vražda mi vyhovovala.

Kontrola u doktora je nedohľadne, a po psychickej stránke sa mám dobre. Drogy, krmivo sa stali bežnou rutinou. Niekedy si myslím, že tí pacienti, čo užívajú antipsychotiká na hlavu, sú ďaleko zdravší ako normálni, bežní, nediagnostikovaní ľudia. Vyčnievajú tak povediac z davu.
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Tuto likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Súčasný stav ochorenia - Stránka 7 Empty Re: Súčasný stav ochorenia

Odoslať  Dušan St 29 júl 2020 - 11:22

Zo desať krát som bol behom 16. rokov hospitalizovaný s diagnózou F20.0 Paranoidná schizofrénia a F58.1 - Iná neorganická porucha spánku (Insomnia). Od decembra 2018 som zaznamenal svoje druhé víťaztvo a to nad insomniou.

Od vtedy mám svatý pokoj, i keď o kvalite spánku sa nedá čo hovoriť, Budím sa aj zo štyri krát skoro ráno. Ale za to zaspím.

https://dusanfajnor.blogspot.com/2020/07/do-sucasny-stav-ochorenia.html
https://dusanfajnor.blogspot.com/2020/07/do-sucasny-stav-ochorenia-4.html
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Súčasný stav ochorenia - Stránka 7 Empty Re: Súčasný stav ochorenia

Odoslať  Dušan Po 28 september 2020 - 14:25

Ahoj
V poslednej dobe zaznamenávam zmenu pohľadu na chorobu. Jelikož Som prehodnotil chápanie eGa vo vedomého človeka, v dualitu, v ja v spoločnosti vo vedomie,

tak aj Bytie v nevedomého človeka, v individualitu oslobodenej od vlastnej osobnosti (faloše, pretvárky, fasády), v pravej podstaty ja a v ja mimo spoločnosť v (ne)vedomie.

Toto (ne)vedomie funguje aj na hlasy a slová. Sú totiž na ústupe a ako keby chápali seba samého ako toho nevedomého človeka, či ich chápanie seba cez (ne)vedomie. Ustupujú do tichej prázdnoty. Necítim sa tak už intezívnejšie s kapacitou prenasledovania prenasledovaný.

Ale zatiaľ Som sa nezbavil úplne rozpadu mysle (rozštriešenosti), ktorá nastáva vždy pri počutí hlasov a slov. Ako keby sa ma dotkly a týkali mňa. Zatiaľ sa to týka a dotýka všetko môjho okraju "môjho eGa", kdež to stredu "Bytia" sa nič nedotýka, netýka.

To sa potom myseľ, vedomie a emócie rozpadajú, kazia, či poškodzujú. Je to spôsobené tým, že jak odosieľateľ, tak aj prijímateľ informácie sa navzájom prežívajú, lebo vedia, odkiaľ informácia zišla. Ale, je to len chvíľkové prežívanie, nakoľko tu začína posobiť to (ne)vedomie.

Momentálne pracujem na tom, aby moje eGo sa stavalo do úzadia, do zabudnutia a do popredia sa tak stavalo sebauvedomovanie "Bytie"

Od počiatku choroby vlastne tento rozpad mysle bol rovnaký. Až na posledné dni, kde zaznamenávam pokrok v utíšenosti a prenasledovanosti hlasmy a slovami.

Ďakujem za prečítanie a želám Vám a prajem veľa zdravíčka.

https://dusanfajnor.blogspot.com/2020/09/do-sucasny-stav-ochorenia-4.html
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Tuto, kimi2028 and Iacobus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Súčasný stav ochorenia - Stránka 7 Empty Re: Súčasný stav ochorenia

Odoslať  kimi2028 Po 28 september 2020 - 15:20

Ahojte, tak po 4 mesiacoch v tejto téme Smile

Tak mám sa v súčasnosti veľmi dobre a približujem sa už ku zdravým ľuďom. Som dobre zaliečený, ale dávam si na seba stále pozor. Snažím si strážiť hlavne spánok, ktorý v súčasnosti nie je najlepší. Veľmi skoro vstávam cca. o 5:00-6:00. To bude asi tým, že už od 20:00 som v posteli a často do 21:00 zaspím. Začína ma to trochu znepokojovať, ale tak snáď tých 8-9 hodín spánku stačí.

Čo sa týka psychiky, tak som na tom skvelo. Nemám psychické problémy ani žiadne starosti. Stres zvládam však naďalej veľmi zle a musím to korigovať do správnych medzí. Bohužiaľ bez stresu sa žiť nedá a u mňa sa prejavuje to silným trasom rúk. Lieky sa dať na to nedajú, keďže sa to bije s antipsychotikami. Psychika je u mňa prednejšia.

Mám radosť z toho, že sa mi zlepšilo myslenie a myslí mi to lepšie. Dokonca dostávam pozitívne spätné väzby. Už zvládnem veľa toho, čo je dobre. Trvalo mi nejakých 4 roky, kým som sa niekde konečne posunul. Poviem to tak, že táto zmena je príjemná. To je len a len dobre. Jediné, čo ma brzdí je slabá motivácia, emočná plochosť, či nechuť do činnosti. Mal by som si viac užívať život, ale ako a ku tomu v súčasnej situácii?

Činnosti mi veľmi nejdú. Venujem sa len písaniu článkov a šachom, čo je škoda, že nerobím aj iné príjemné vecí. Skúsim ešte v tomto polí získať nejaké návyky a zručnosti. Aj keď s tými trasúcimi rukami ide všetko veľmi zle. Mám problém písať na počítači nieto niečo robiť.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, Tuto, Dušan and Iacobus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore