Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Súčasný stav ochorenia

Strana 9 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Súčasný stav ochorenia - Stránka 9 Empty Do-súčasný stav ochorenia 8

Odoslať  Dušan St 2 jún 2021 - 7:58

Do-súčasný stav ochorenia 8


Ahoj

Musím dať vedieť nakoľko Som ale pred mesiacom bol v nemocnici, kde mali (po)dozrenie, že mám na myokarde (z)úženú cievu. A mali pravdu. Diagnostikovali mi tak inú Kororárnu Ischemickú Chorobu Srdca CSS III NYHA II.

A tak Som išiel na operačný sál, kde mi urobili Koronarografiu (za pomoci rontgenu a kontrastnej látky hladali sa (z)úžené cievy na srdci). Následne na druhý deň mi urobili zákrok Katetrizáciu srdca a angiografiu. Presnejšie mi do cievy na (pred)zápästí a na druhý deň na slabinách pomocou vpichu pán doktor zavádzal tenkú ohybnú trubičku (katéter) až k samotnej cievy na srdci do ktorej mi vložil sieťkovú kovovú výstuž aby sa cieva (ne)zužovala. Obidva zákroky trvali do 15min.

V nemocnici Som tak strávil jeden týždeň. Pribudli mi tak lieky, ktoré Som po dvoch týždňoch musel vysadiť. Totiž, keď Som ich užíval Som myslel, že umriem. Dostával Som záchvaty (za)dýchavania. Keď Som to konzultoval s kardiologičkou, povedala mi, že to so srdcom (ne)má nič spoločné a mám to riešiť s internistkou.

A tak Som sa rozhodol, že tie lieky (ne)budem brať. Keď si nájdem čas, zájdem za internistkou a tam to poriešime. Takto mi je dobre, nič mi nieje a hlavne sa (ne)zadýchavam. Nedostávam záchvaty.

Diagnózy a liečivá:

• Kardiológia
• Kororárna AS choroba (Ischemická choroba srdca)
• Liečivá
○ Corvaton
§ Liečba kororárnej choroby srdca
§ Angína pektoris
○ Anopyrin
§ Liečba proti zrážaniu krvi v cievach
§ (Ne)stabilná angína pektoris
§ Pri ischemických chorobách srdca
○ Trombex
§ Liečba proti zrážaniu krvi v cievach
§ Trombóza

• Diabetológia
• Diabetes Melitus typ 2
• Liečivá
○ Siofor
§ Liečba cukrovky
§ Od inzulínu (ne)závislá cukrovka

• Endokrinológia
• Hypotyreóza
• Liečivá
○ L-Thyroxín
§ Liečba zníženej funkcie štítnej žlazy

• Psychiatria
• F20.0 Paranoidná schizofrénia
• Liečivá
○ Depakine chrono
§ Liečba znižovanie epileptických záchvatov a mánie
○ Cisordinol
§ Liečba schizofrénií, a iných príbuzných psychóz
§ Liečba mánií a kontroly nepokoja
§ (Anti)psychotikum
§ (Neuro)leptikum
○ Kventiax SR
§ Liečba schizofrénie
§ (Anti)psychotikum
○ F51.8 Insomnia
§ Liečivá
§ Akýkoľvek liek na spanie
§ Nespavosť

• Interné
• Artériová hypertenzia
• Liečivá
○ Bisocard
§ Liečba znižuje vysoký krvný tlak
§ Ischemická choroba srdca
○ Prenessa
§ Liečba znižuje vysoký krvný tlak
• Hypecholesterolémia
• Liečivá
○ Ezén
§ Liečba znižuje zlý cholesterol a zvyšuje ten dobrý
○ Nolpaza
§ Liečba proti tvoreniu sa kyselín v žalúdku a v črevách
§ Pálenie záhy
• Intolerancia statínu
• Obezitas exogemes BMI 38,8
• Steatóza pečene
• Nikotinizmus

Z


Čo k diagnózam povedať? Za všetko môže moje (ne)zdravé stravovanie, málo pohybu, fajčenie cigariet. A samozrejme (ne)dostatočný zdravý životný štýl.

Lieky od diabetológie, endokrinológie a psychiatrii beriem. Len Som vysadil kardiológiu a interné. Do kopy by Som mal tak brať lieky o počte 12 s kombináciami ráno a večer.

Po psychickej stránke sa mám chválitebne, mohlo by byť aj lepšie. Insomnia ma obchádza už tretí rok, potom ako Som ju porazil. Psychózy, bludy a halucinácie od tej doby ostali vytesnené, pozabudnuté, či potlačené v individuálnom (ne)vedomí. T.z. že si túto skutočnosť uvedomujem, ale strážim si svoje čisté vedomie, na úkor nečistého (ne)vedomia a (ne)dovolím aby ovplyvňovali moje vedomie, aby uzreli svetlo vedomia.

Čistota tu znamená správny a zdravý duchovný postoj a (ne)čistota jeho opak. Želám a prajem vám veľa zdravíčka a veľa pochopenia v živote. S pozdravom:

Dušan

https://dusanfajnor.blogspot.com/2021/06/do-sucasny-stav-ochorenia-8.html
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Tuto likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Súčasný stav ochorenia - Stránka 9 Empty Re: Súčasný stav ochorenia

Odoslať  vrana Po 6 september 2021 - 21:48

(Do)sučasný stav ochorenia 14

Ahoj

Začnem písať o (psycho)patológii.
Čo sa týka Insomnie-nespavosti, psychóz, bludov, halucinacii a velikašstva, tie Som porazil, usmrtil a popravil v lete 2018 a to vyvesením krucifixu na všetky steny domu. Od vtedy vpohode zaspávam a spím, zato rána a doobedia sú o preberaní sa z (anti)psychotík, ktoré ma nútia, si zdriemnuť na pol/hodku aj zo tri krát/na doobedie. Po obede Som potom zvyčajne čulý do aktivít.

Touto porážkou Som tak predišiel (psychó)zam, hystériam strachu zo všetkého, čo sa týkalo mňa a jeho činnosti a konania. Čo sa týka velikašskeho bludu mojej osoby, už nie Som tá časť mojej persony, ktorú označujem za falošnú a (ne)pravú. Bola to persona, ktorá bola subjektívne po zväčša intenzívne (pre)nasledovaná okolím, verejnosťou, médiami, či spoločnosťou. Preto potom z tohto prenasledovania vznikal velikášský blud. Hral Som sa na Veľkého Šéfa, v neskorších fázach života išlo o jeho zatratenie.

Čo sa týka subjektívne mojich myšlienok, už niesú o mojej osobe, o mojich starostí a trampôt. Myseľ sa mi očistila od nesprávneho duchovného postoja. Porazil, usmrtil a popravil Som tak eGo a Bytie. Veškerú myseľ Som tak presmeroval na myšlienky ďaleko od (psy)chického hovna, teda nečistôt. Nasmeroval ich na knižné témy, na odborné a ďalšie knihy. Myslenie mi tak hovorí "aké to je"

Čiže po zväčša dňa tak (pre)mýšlam z (nado)budnutých poznatkoch, vedomostiach, teda celkového poznania. (Ne)robím si žiadne starosti a moje plachtenie životom Som si tak povediac naplánoval.

Čo sa týka intuícii, Som na tom optimisticky, pozitívne, reálne a skutočne naladený sugestivne. Intuícia mi tak hovorí "Odkiaľ to prichádza a kam to vedie", mám pocit akoby...

Čo sa týka emócií, je to o (ne)reagovaní, (ne)prejavovaní, či ignorovaní ma myseľ. Emócia a emočné telo bolesti je tak reakcia na myseľ. Sugestívne Som naštelovaný na príjemné pocity. Cítenie mi tak hovorí "či je to príjemné a či (ne)príjemné", cítim, že...

Čo sa týka vnímania, zrak a jeho predstavivosť, sny, fantazie, či vizualizácie sú bez patológie až potiaľ, pokiaľ sa do toho (ne)namontuje cudzie vedomie. To potom sa zrak rozdvojuje. Vnímanie mi tak hovorí, že niečo existuje.

Keď to zhrniem, pri aktivite cudzieho vedomia (hlasy a slová z domu, z médií, v hlave, vonku za oKnom na ulici a nebi, v dopravných prostriedkoch), my celkovo moje vedomie-myseľ, tento hlas a slovo, myšlienku, pozastaví a okomentuje. Celý tento proces okomentovania mojej myšlienky trvá niekoľko sekúnd, až kým svojou (od)atomatikou, či transformáciou a trancedenciou, sa jej nezbavím. Je to (ne)príjemná vec. Momentálne pracujem (ne)vedome na odstránení tohto jediného hlasu a slova, cudzieho vedomia, ktorý žije spolu so mnou, pod jednou strechou.

Po zväčša dňa my myseľ funguje očistene, bez akéhokoľvek zásahu cudzieho vedomia. V pohode si (ne)zaujato snívam, fantazirujem, predstavujem, či vizualizujem. A o čom je to snívanie, fantazírovanie a kontemplovanie? Sú to zásahy do bývalej prítomnosti, ktoré akoby Som transformoval, a tak isto aj do buducej pritomnost, či všeobecne do prítomného okamihu. Čiže môj život vidím cez ružové okuliare, nie je tam miesto pre (ne)zdar, teda (ne)čistotu. Vždy si hovorím, čo bolo už (ne)bude!

Ak by sa ma niekto spýtal, či i doktor otázkou ako sa cítim, (od)poviem, fantasticky. Nikto a nič ma (ne)trápi, cítim sa byť (u)zdravený. Ale, ak sa zamyslím zaujato, tak to cudzie vedomie a jeho zásah do mojho myslenia mi vadí. Zistil Som jednu vec, že keď sa vrtam v (psy)chickom hovne, teda v (ne)čistotách, tak ich patológia sa len zintenzívni a aj kvantitatívne.

Čo sa týka psychiatrii, diabetologie, endokrinologie a kardiologie, lieky užívam. Len Som vysadil lieky od interného lekárstva, ktoré nmi škodili. Totiž bojoval Som o život, mal strach, mal záchvaty zadychavania, vysoké tlaky a pod.

Čo sa týka spoločnosti ľudí, verejnosti a vzťahov, tak Som tak povediac od nich izolovaný. Pomer, môj odhad, tak tri dni ku 365 dňom v roku v prospech môjho útočiska. Do práce (ne)chodím, Som na dôchodku, živorím, nevyhľadávam spoločnosť, a ani tú ženskú. Mám dvoch kamarátov, ktorých Som (ne)videl pár rokov, len si s nimi popíšem, tiež len raz za čas, kopec známych, vzťahy (ne)udržujem. Radosť mi robí návšteva synovcov a sestry. Môj prehľad o dianí sa vo svete a doma je tak v bývalej pritomnosti. Médiá ma (ne)zaujímajú, sem tam si pozrem stiahnutý film.

Želám a prajem veľa zdravíčka a veľa pochopenia v živote. S pozdravom:

Nikto a nič.


Naposledy upravil Nikto a nič dňa Po 6 september 2021 - 22:11, celkom upravené 2 krát. (Reason for editing : spoločnosti ľudí, verejnosti a vzťahov)
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Tuto, Iacobus and Katuska like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Súčasný stav ochorenia - Stránka 9 Empty Re: Súčasný stav ochorenia

Odoslať  vrana Ne 31 október 2021 - 21:46

(Do)sučasný stav ochorenia 15

Popíšem svoj (do)súčasný stav z pohľadu mysle a tela. Momentálne pracujem na (o)slobodení sa od mysle a tela, ako takých.

Už dlhšie sa (za)oberám mysľou a telom ako takým. Ide o myseľ v podobe duše mojej a tela môjho. Ide tu o psychický obsah vedomia a emočné telo bolesti.

Ide tu o (roz)dvojenú dušu moju, ktorá má tendenciu (para)frázovať všetko to, čo sa (ne)chápe. Je to (ne)pochopeno vo forme hlasov a slov, hlášok, výrazov, pojmov..., ktorým načúva a po ktorých nazerá s podržaním mentálneho predmetu, či viditeľného tvaru.

Vnútornajšok aj vonkajšok je tak opakujúcim papagájom, ktorý si žiada (ne)pochopeno vysvetliť. Ale Som tu ja, ktorého (ne)pochopeno (ne)zaujíma, ignoruje ho, (ne)reaguje naň a (ne)prejavuje sa naň. Výsledným procesom je tak jeho trancedencia a transformácia tichým prítomným pozorovaním. Cieľom je tu (u)tíšenie, (o)zdravenie, (o)slobodenie, (o)liečenie... všetkých týchto bytostí od mojej mysle, tela a mňa samotného.

Ide tu o (roz)dvojené telo moje, ktoré má tendenciu sa vzájomne (pre)žívať s odovzdávateľom a prijímateľom informácie, pri pocite, že obidvaja vieme, odkiaľ informácia zišla.

Vnútornajšok aj vonkajšok tak prežívajú (ne)príjemné pocity po tele, ale iba vtedy, keď bytosti sa začnú zhovárať, čoho následkom je (para)frázovanie (ne)pochopena duše mojej, ktorá k nim načúva a nazerá s podržaním obrazu, ktorý sa začne okomentovávať tímato bytosťami.

Nič iné mi (ne)ostáva, len v tichom, prítomnom... pozorovaní všetky tieto činnosť bytostí trancendovať a transformovať. O tomto je Budhová (psycho)lógia. (O)slobodiť všetky bytosti od ich starostí, (o)slobodiť tak seba od ich starostí a to tichým, prítomným... pozorovaním.

Či sa mi to podarí, je len ilúzia do budúcej pritomnosti. Preto by Som mal byť vedome prítomný, tu a teraz! Toto je (o)slobodenie všetkých bytosti a seba samého, vedomé, tiché, prítomné... pozorovanie. (O)slobodenie (ne)má konecnú fázu, je to (ne)ustály proces Budhovej (psycho)lógie.

Nikto a nič
21:08hod  nedeľa 31. 10. 2021
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Iacobus likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Súčasný stav ochorenia - Stránka 9 Empty Re: Súčasný stav ochorenia

Odoslať  vrana Ne 12 december 2021 - 20:44

(Do)Súčasný stav ochorenia 21

Ahoj

Blíži sa koniec roka a chcel by Som zosumarizovať svoju duševnú chorobu. Začnem tým, že od vypuknutia choroby Som trpel celých 16 rokov. Niekoľko krát Som sa ocital v nemocniciach, vždy na jar nového roka. Deň, čo deň, noc, čo noc Som bojoval o svoj názorový systém. O svoj kľud myšlienok, duševnú pohodu, o svoje (ne)bolesti nôh a panvy.

Potom prišlo leto 2108 a spolu s ním sa ukončilo veškeré trápenie... Porazil, (u)smrtil a popravil Som tak Insomniu. To znamená, že od vtedy kľudne a pravidelne po večierke zaspávam. Zato, rána a doobedia sú o liekoch, ktoré pred večierkou beriem. Totiž potrebujem min. 10-12hod spánku aby Som bol čulí a svieži do života.

Ak by Som mal popísať svoj (do)Súčasný (psy)chický stav, tak je to o momentálnych hlasoch a slovách, ktoré zachytáva (ne)čistá duša moja a (ne)čisté telo moje. Vtedy dochádza k dočasnej zmene a to buď myšlienkovej alebo pocitovej. Táto zmena trvá iba do vtedy, kým hlasy a slová (ne)utíchnu.

Bez hlasov a slov je to potom o čistej duše mojej a čistom tele mojom. Po väčšine dňa Som tak sám o samote, bez týchto hlasov a slov a to mi vyhovuje.

Prečo tomu je tak, že pri nich nastáva dočasná zmena, Som zatial (ne)rozslúskol. Ale počítam so symbolom premeny, so symbolom duchovnej premeny, čo môže byť hocičo. Jeden taký symbol Som (ne)vedomky získal a (ne)vedomky aj o ňom vedel. A druhý symbol duševnej premeny naopak vedomky získal a vedomky vededel.

Budhisti tvrdia, ak chceš mať (o)čistenú... dušu svoju (myseľ, vedomie, vnímanie.. a zároveň (o)čistené... telo svoje (jemné krehké energetické telo) musíš previesť na druhú stranu brehu, všetky (ne)čisté bytosti, len tak sa všetci (o)slobodia, (o)čistia...

Lenže ako to mám urobiť (ne)viem. Jedine v čo dúfam, je ten symbol duchovnej premeny, vedomý, či (ne)vedomý.

vrana
Nedeľa 20:43 2021


Naposledy upravil vrana dňa Ne 12 december 2021 - 21:18, celkom upravené 1 krát. (Reason for editing : Pár úprav)
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Matej, dzuli08 and Sweetheart like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Súčasný stav ochorenia - Stránka 9 Empty Re: Súčasný stav ochorenia

Odoslať  kimi2028 Po 13 december 2021 - 20:07

Ahojte, tak aj chcem prispieť do tejto témy pár riadkami. Schizofréniu mám 6 rokov a vyzeralo to na pomerne zle prognózy. Niečo sa naplnilo, niečo nie. Hlavne je super, že bez hlasov som skoro tých 6 rokov a držím sa. Hoci v mojom prípade môže za to disciplína a prístup ku liečbe.

S dobrým prístupom dá sa fungovať správne veľmi dlho. Musel som sa učiť nové vecí, ako fungovať pri tejto ťažkej diagnóze, ale to je samozrejmé. Mám radosť z toho, že ide to. Menej teší ma, že cítiť sa na 100% zdravo sa nebudem nikdy.

Stále tá koncentrácia robí mi vrásky na hlave a tiež negatívne príznaky. S nimi nedokážem veľmi fungovať. Brzdia ma. Je to škoda, že človek sa snaží o niečo a má problém si niečo už naplánovať nieto aj robiť.

Pevná vôľa je tiež katastrofálna a neviem, že ako sa buduje. Rád by som začínal malými krôčikmi v tomto. Nič nedokážem robiť dlhodobo. Neviem, či sa mi zmenila povaha alebo čo… Je to jednoducho problém no, ale treba sa tešiť z úplnych maličkostí. Teda aj to je problém, keďže som emočne plochý ako doska...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Súčasný stav ochorenia - Stránka 9 Empty Re: Súčasný stav ochorenia

Odoslať  dzuli08 Št 16 december 2021 - 15:31

Ahojte tak v tejto sekcii som ešte nepísala.
Troška sa skúsim zamyslieť a zhodnotiť svoj stav ochorenia. Mne choroba vypukla cca v 16tich čo je už takmer história. Musím napísať, že som nesmierne vďačná (nie za chorobu), za to ako momentálne fungujem. V takomto "stabilizovanom stave" sa cítim už v podstate od 20tky. V nemocnici som bola "len" 2x, potom ak nastali nejaké odchýlky alebo problémy, riešilo sa to ambulantne pridaním liečiv. Momentálne som spokojná s nastavením liekov, nie je to ani minimum ani maximum, čiže taký zlatý stred. Som poctivý pacient tak ako Kimi. Teší ma, že mám prácu, hoci to je náročné aj na psychiku, ale nejako to zvládam. Snažím sa. Mala som častejšie aj myšlienky na invalidný dochodok, ale budem pracovať kým sa bude dať. Je to pre mňa aj v rámci terapie, lebo som medzi ľuďmi a mám aj aký taký režim. Neviem si veľmi predstaviť, čo by som robila celé dni keby som nemusela chodiť do roboty. Nemám až tak veľa koníčkov alebo záľub. Musím ešte doplniť, že takisto ako Kimi aj ja mám problém s pevnou vôľou a aj s tými činnosťami. Tiež veľakrát niečo začnem, ale bohužiaľ to nedokončím. Našťastie, čo sa týka koncentrácie, tá je celkom dobrá a aj pamäť Smile Každý tu máme nejaký svoj osud, a držím palce každému z nás, aby sme naše ochorenia zvládali korigovať čo najlepšie ku svojej spokojnosti.
Predsa len možno mi táto choroba niečo dala ale viac asi vzala. A čo mi dala? Myslím, že to bude asi taká väčšia schopnosť empatie ako pred chorobou. Toľko moje zhrnutie.

Pozdravujem pekné poobedie.

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 539
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, kimi2028, Iacobus, vrana and Sweetheart like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Súčasný stav ochorenia - Stránka 9 Empty Re: Súčasný stav ochorenia

Odoslať  relouth Ne 26 december 2021 - 10:23

Pred chvilou som si cital zapis od doktorky a mam tam celkom pestru paletu diagnoz:

• F22.0 Porucha s bludmi
• F32.2 Epizóda ťažkej depresie bez psychotických príznakov
• F60.31 Emočne nestabilná osobnosť, hraničný typ
• F60.8 Iná špecifická porucha osobnosti
• F43.0 Akútna stresová reakcia

Tie bludy si vobec neuvedomujem, ziadne som ani nikdy s doktorkou nerozoberal, to len psychologičke vyslo, ze mam poruchu, ktora je nad ramec osobnosti, tak mi pychiatricka dala dalsiu nalepku.
Co ma najviac trapi, hlavne co sa tyka socialnych vztahov, je moja vybusnost, ked citim, ze na mna niekto utoci, ked nehovori pravdu alebo ked ma nekonstruktivne a neuctivo kritizuje.
Inak sa nejak zle nemam, mam kopu konickov, priatelku(snad este vydrzi nejaky cas) aj rodinu, ktora ma nechava na pokoji.

Antipsychotika neberiem, kedze mi robili skor opacnu sluzbu a paranoiditu zhorsovali.

Lieky:
       • Tianeptin 3 x 12,5mg
       • Spitomin 2 x 5mg


Naposledy upravil relouth dňa Pi 31 december 2021 - 18:07, celkom upravené 2 krát.
relouth
relouth
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 195
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 10.01.2020
Bydlisko Bydlisko : Banská Bystrica

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

dzuli08 likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Súčasný stav ochorenia - Stránka 9 Empty Re: Súčasný stav ochorenia

Odoslať  relouth Ne 26 december 2021 - 11:07

dzuli08 napísal:Ahojte tak v tejto sekcii som ešte nepísala.
Mala som častejšie aj myšlienky na invalidný dochodok, ale budem pracovať kým sa bude dať. Je to pre mňa aj v rámci terapie, lebo som medzi ľuďmi a mám aj aký taký režim. Neviem si veľmi predstaviť, čo by som robila celé dni keby som nemusela chodiť do roboty.
Pozdravujem pekné poobedie.

Pracovat mozes aj na invalidny dochodok..toto si ludia dost casto mylia a myslia si, ze jedno vylucuje druhe. Nie je to pravda. Nevezmu ti dochodok, ak budes pracovat.
relouth
relouth
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 195
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 10.01.2020
Bydlisko Bydlisko : Banská Bystrica

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

dzuli08 likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Súčasný stav ochorenia - Stránka 9 Empty Re: Súčasný stav ochorenia

Odoslať  dzuli08 Ne 26 december 2021 - 14:02

relouth napísal:
dzuli08 napísal:Ahojte tak v tejto sekcii som ešte nepísala.
Mala som častejšie aj myšlienky na invalidný dochodok, ale budem pracovať kým sa bude dať. Je to pre mňa aj v rámci terapie, lebo som medzi ľuďmi a mám aj aký taký režim. Neviem si veľmi predstaviť, čo by som robila celé dni keby som nemusela chodiť do roboty.
Pozdravujem pekné poobedie.

Pracovat mozes aj na invalidny dochodok..toto si ludia dost casto mylia a myslia si, ze jedno vylucuje druhe. Nie je to pravda. Nevezmu ti dochodok, ak budes pracovat.

Ahoj,
viem, že môžem pracovať aj keď by som mala invalidný. len potom by sa mi už asi tak nechcelo, resp. bolo by ťažšie nájsť si nejakú prácu, ale iste je to jedna z možností.

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 539
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Súčasný stav ochorenia - Stránka 9 Empty Re: Súčasný stav ochorenia

Odoslať  relouth Ne 26 december 2021 - 16:38

Z dochodku aj tak samostatne nevyzijes
relouth
relouth
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 195
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 10.01.2020
Bydlisko Bydlisko : Banská Bystrica

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Súčasný stav ochorenia - Stránka 9 Empty Re: Súčasný stav ochorenia

Odoslať  dzuli08 Ne 26 december 2021 - 16:52

To je jasne, ale keď už človek má raz invalidný potom sa ho kde kto pyta prečo začo načo. tomu sa chcem aj vyhnúť a preto budem makať kým sa mi bude dať.

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 539
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Súčasný stav ochorenia - Stránka 9 Empty Re: Súčasný stav ochorenia

Odoslať  kimi2028 Ne 26 december 2021 - 17:37

Väčšina ľudí nevie ani, že mám invalidný. Takto to aj zostane. Nechválim sa tým, lebo nie je sa s čím chváliť. O tom, že som na invalidnom vie len rodina, dvaja najlepší kamaráti, asi dvaja zo stacionára...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 9 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore