Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 5

Strana 75 z 84 Previous  1 ... 39 ... 74, 75, 76 ... 79 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Ne 26 apríl 2015 - 23:34

Ahojte všetci,
tak dnešok sa môžem trocha pochváliť, že to nebolo tak hrozné ako tých pár dní dozadu. Náladu mi pozdvihol aj jeden telefonát a zároveň odvtedy mi bolo celkom fajn. Dosť času som strávil na notebooku, teda Youtube a ako samozrejmosť beriem akožepovinnosti a povinnosti. Keď ich robím, celkovo mi odchádzajú nepríjemné myšlienky a môžem sa sústrediť na niečo iné, jednoducho ma to odpútava od problémov a niečo užitočné robím.

S pozdravom pre všetkých Tuto.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Ut 28 apríl 2015 - 0:30

Ahojte,
dnešný deň nebol u mňa žiadna divočina. Vstal som pekne na budík. Horšie to bolo v poobedí, keď som o druhej akosi odkväcol do postele a spal som a spal som. Až o 18tej som sa prebral. Tentoraz si to nevytýkam, lebo som práve taký spánok potreboval. Žiadalo sa mi poriadne si oddýchnuť. Do určitej doby ma to aj tešilo, ale neviem čo bude teraz v noci. Dúfam, že vám nebudem o piatej vypisovať na fórum, že ako sa mi nechce ešte spať... Práve pred minutkou som užil Gerodorm a tak snáď bude zaspávanie o čosi ľahšie. Inak celkom dobrý deň.

.............

Ahoj Mischelll
veru ten boľavý zub ani bolesť hlavy Ti nezávidím, opačne, želám Ti aby sa to dalo čo najrýchlejšie do poriadku. Drž sa. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Mischelll Ut 28 apríl 2015 - 13:15

Ahojte Wink

Tuto - ďakujem za podporu  it is perfect ...teraz aj ja mám také stavy, teda nepijem vôbec kávu a keď prídem domov tak si aj ľahnem a pospím...ale to robia aj moje kolegyne z kurzu....takže nepovažujem to za niečo zle, alebo tak... Laughing

len som chcela, že už je to lepšie aj ten zub síce som bola pri zubarový a nič mi z nim poriadne nespravil, len ma objednal o týždeň....ale už aspoň hlava ma neboli...tak to považujem za lepšie Smile...celkovo aj moja nálada je lepšia...kurz nám aj odpadol a to bolo dobre...konečne som stihla všetko spraviť na deň čo som plánovala teda aj tu anglinu a online kurz - teraz tam nejako nestíham...ale snažím sa vždy keď je čas si pustiť tu anglinu....takže tak....

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ut 28 apríl 2015 - 13:49

Ahojte, ja som včera dostal balíček, na ktorý som čakal z Číny. Bol to arduino set na "hranie". Hneď som si s dcérečkou zapojil pár diód a vyrobil jednoduché parkovacie čidlo Smile. Dnes skupinka v Práhu, vytvoril som pár tém v sekcii Zello dialógy, nech je to prehľadnejšie.

Majte sa všetci pekne! Nech stíhate čo chcete a zvládate čo musíte...
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Ut 28 apríl 2015 - 15:00

very sad5

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 75 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  ester Ut 28 apríl 2015 - 16:44

Ahoj
Matej aj keď neskoro... prajem ti všetko najlepšie... giving a hug
síce nie je vždy dobre, ale nech je tým lepších dní viac ako horších...
Len som vás chcela pozdraviť a popriať vám pekný deň
Very Happy
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Ut 28 apríl 2015 - 23:04

Ahoj Matej,
Tvoj smailík sa nesmeje, ale naopak plače. Čo sa deje? Dúfam, že si v poriadku a to aj želám.

..............

Ahojte,
dneska bol dobrý deň a to najmä preto, že som po čase nemal "hlasy" na balkóne pri fajčení. Zdá sa mi, že tomu pomohla aj jar, keďže sa zahustili koruny stromov a tak nemám o ničom pocity, že na mňa z bytovky oproti niekto pozerá a komentuje ma.

Inak v podstate nič nové u mňa, bol som rád, že konečne trocha zapršalo a bude tak viac zelene. Inak neviem čo sa so mnou deje ohľadom spania po obede, aj dnes som si na hodinku schrupol. Vôbec som to nemal vo zvyku, tak som prekvapený. Shocked Zajtra idem k MUDr. a aj na injekcie (2X), teda haloperidol a akineton. Pomaly si na to zvykám. Mám dojem, že zatiaľ mi to pomohlo.

Majte sa pekne Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  opadané lístie St 29 apríl 2015 - 13:39

ahojte,

Matej, co sa deje?very sad3

ja sa nemam zas akosi moc dobre. zase som strasne slaby, najma po zobudeni, cize rano a poobede. mam tiez pocity prazdnoty, ktore neviem nicim vyplnit. nic sa mi vtedy neda/nechce robit a citim pri tom dusevnu bolest. robim len nutne veci. snad to zase coskoro prejde.

prajem Vam pekne jarne dni.
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto St 29 apríl 2015 - 22:46

Ahoj lístie,
veď aj zajtra, aj pozajtra je deň. Možno sa Ti polepší. V tom Ti aj držím palce, aby to bolo len lepšie.

.................

Ahojte,
dnes sa akotak držím. Bol som na injekcie u sestričky na ambulancii. Nejako sa posnažila a dobre mi obe pichla a riešili sme lieky. Potreboval som všetky lieky, lebo som už nemal prakticky žiadnu rezervu. Akosi ma to dobré pichnutie rozveselilo a tak som sa akosi rozrečnil. Zdalo sa mi, že sestra z toho bola máličko nervózna. Následne som išiel s rodičmi do okresného mesta na nákup aj kávičku. Celkom som bol v pohode. Cestou späť sme sa stavili na záhrade, ale len pozrieť koľko napršalo. Nič moc.

V skratke dnes pohoda. Ani hlasy na balkóne som nemal cheers . Inak, zas ma dosť mrzí to moje fajčenie. Keby sa mi len dalo zredukovať na nejaké rozumnejšie čísla. Momentálne túto "drogu" užívam asi tak 20-25krát za deň. No

Telesná pasivita stále pretrváva. Nič moc... Už ani neviem aké to bolo, keď som toľko športoval. To bolo ešte asi v neolite ľudstva, alebo jednoducho dávno. Vnútorne sa za to hambím, ale asi ešte asi primálo, aby ma to do športovania poriadne vykoplo a začal som čosi konať a nie len zahnívať doma.

Tak pre dnes Vás pozdravujem a želám to najlepšie. Majte sa. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Št 30 apríl 2015 - 9:53

Ahoj kamaráti Wink

Tuto, je neskutočne super, že si nemal už nejaké dni hlasy na balkóne. Je to paráda, gratulujem a teším sa s Tebou. it is perfect jumping Celkovo Tvoje posledné pravidelné príspevky vyznievajú optimisticky. Prajem Ti, aby sa Ti čoraz viac darilo aj naďalej. cyclops

Lístie, mrzí ma tá prázdnota Tvoja. Myslím, že ono je to začarovaný kruh, aký som kedysi aj ja prežíval a momentálne sa mi tiež aj obnovuje. A síce že nemám zmysluplnú činnosť, a preto sa nudím a cítim sa prázdny, a preto ma nič následne ani nebaví, a tak sa ani nehrniem do zmysluplnej činnosti. Začarovaný kruh. sad and unhappy Riešenie je ťažké, lebo znamená ignorovať, že ma niečo nebaví a že ma niečo nenapĺňa, a napriek tomu to robiť. A to si vyžaduje obrovskú dávku sebazáporu, ktorá vyžaduje dobré vôľové schopnosti. A tie máme my aj Ty asi dosť oslabené, mám pocit. sad and unhappy Budem Ti tiež ako Tuto priať, aby sa našli také dni u Teba čo najčastejšie, ktoré budú lepšie a krajšie. Nech sa Ti, Lístie, darí, držím palce. giving a hug

Ester, vďaka za blahoželanie. kiss

Matej
afro

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 75 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Št 30 apríl 2015 - 10:29

Ahoj kamaráti Wink

Ako sa mám? Shocked

Mal som teraz ťažšie obdobie. Ďakujem, že ste si všimli môj smajlík a že ste mi držali palce. Trochu na mňa doľahlo všetka tá flush v tvári, plus problémy so sociálnou fóbiou, ktorá mi dosť limituje možnosti v živote. Tiež som mal istý telefonát, ktorý mi neurobil dobre a skonfrontoval ma s typom mentality, ktorý mi je strašne povahovo a hodnotovo vzdialený. To ma veľmi zdeptalo, zdeprimovalo, dokonca mierne rozčúlilo. Aj v škole mi to nešlo, nedarilo sa mi - jedno zadanie som ani neodovzdal, takže budem za to akože potrestaný. Tiež som musel odmietnuť pozvánku od svojho školiteľa do letnej školy, lebo jednoducho nie som na to sociálne spôsobilý. Vynechal som tiež jednu prednášku a už mám tam 3 absencie, pričom povolené sú 2. sad and unhappy

Ťažšie dni som mal veru very sad3 Prišla na mňa depresia, ľútosť, sklamanie, výčitky, pocit že moje utrpenie bolo a je márne. sad and unhappy  

Neviem, ako to je v súčasnom dni, ale nejak sa cítim asi lepšie. Len teda nevládzem už toľko venovať sa škole. Už mám jednu skúšku pred sebou budúci týždeň a neviem sa k nej dokopať. Nebaví ma to, nechcem sa tomu venovať. Unavuje ma to, zaťažuje ma to. sad and unhappy Flush je naďalej dosť zlá. Boli teraz veterné dni a mal som ostré problémy na ulici, cítil som sa strašne podradne a ponížene. Aj mi v škole prišli do tváre vyvrcholenia, až došlo k typickému symptomatickému slzeniu očí, ktoré mi sprevádza vyvrcholenie vždycky. Som počas vyvrcholenia flush úplne paralyzovaný, nielen spoločensky, ale aj fyziologicky. To asi nie je len obyčajná rosacea, to je niečo komplikovanejšie. Do toho ešte moje typické clusterove bolesti hlavy, ktoré mávam minimálne od dvadsiatky. Zas ma viac dní bolelo oko a bok hlavy a slzilo oko. No proste cluster. sad and unhappy

Nálady som mal teraz horšie, prišla aj podráždenosť, smútok, plač, depresia. Neurózy sú stabilnejšie teraz. Schizopríznaky sú v reťaziach, prejavuje sa mi len určitá vzťahovačnosť pri červenaní, mal som aj paranoje, ktoré súviseli so slobodomurárskymi záležitosťami a tiež mám pocit, že mi mimozemšťania napichli telefón. Asi sa Vám to zdá vtipné, ale riešil som to v hlave ako niečo, čomu som síce úmyselne nechcel venovať pozornosť, no prelínali sa mi hovory a asi som zachytil mimozemské hlasy. sad and unhappy Následne sa paranoje týkali toho, či mi nebudú chcieť ublížiť kvôli tomu, že som ich počul. Celkovo to zahŕňam úmyselne pod schizopríznaky, lebo nie som si istý, či moje intepretácie sú pravdivé, skôr vyznievajú pseudobludne. No viem čo som počul...  very sad3 Z negatívnych príznakov sa ma týka prázdnota, akási vyhorenosť, oslabené vôľové schopnosti (najmä čo do školských povinností), oslabená motivácia (mám pocit, že ide vojna, takže mám pocit blízkej smrti, a preto prežívam pocity márnosti môjho úsilia). Fyzičnosti sú tiež zhoršené - krv pri vyprázdňovaní, padnuté oči, popraskané cievky v očiach, únava, nesústredenosť, ťažká stolica, pribral som tiež kilo a pol od prežierania (81,5 kg).  very sad3

Dnes sa budem venovať asi odpočinku trošku. A potom možno dostanem chuť aj na školu. Potrebujem odpočívať. Tiež ako Tuto a Mischelll a Lístie, tiež si zdriemnem aj poobede v poslednom čase. Nepijem totiž v podstate žiaden kofeín, takže som poobede spavý. Včera som mal šlofíka popoludní až 4 hodiny. Shocked

Ďakujem Vám za vypočutie. Dúfam, že sa po čase ohlásim so zlepšeným zdravotným stavom. Prajem všetkým pekný čas a hojne zdravia. community together

Matej
Ambulance

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 75 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Pi 1 máj 2015 - 0:04

Ahoj Matej,
dúfam, že už v tomto čase sú Tvoje problémy zmiernené a máš sa aj vďaka odpočinku aspoň trošku lepšie. Tú školu si rozhodne nezanedbaj, už si do toho dosť investoval a treba aby to bolo Ok.

............

Ahojte,
mne sa trošku polepšilo, trochu sa obávam, aby som závažnejšie neskĺzol do hypománie. V podstate sa cítim celkovo fajn a ešte uvidím ako sa mi bude dnes zaspávať. Za chvíľku si dám polku Gerodormu a pôjdem oddychovať. Dnes je 1. máj, a v našom meste už aj máj stojí v plnej paráde pri námestí. Bol som na záhrade, trochu som vypomohol, ale v podstate slabota. Ostatné rovnako ako v minulom príspevku.

Želám pekný sviatok.
S priateľským pozdravom Tuto.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 75 z 84 Previous  1 ... 39 ... 74, 75, 76 ... 79 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore