Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 5

Strana 74 z 84 Previous  1 ... 38 ... 73, 74, 75 ... 79 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  ester Ne 19 apríl 2015 - 21:58

Ahojte
Najprv s prekvapením a potešením chcem napísať, že je tu 35 ľudí, ktorí čítajú tieto stránky Very Happy z toho 31 neregistrovaných Very Happy

Regi no ty toho teda máš. Ťa obdivujem, ja cítim riadny tlak, keď mám toho veľa a ty máš toho teda viac ako dosť. No svadba je veľká vec a nielen v jej živote, ale aj v tvojej...pospomínala som som tú svoju. To sú už roky Shocked
Filipka, asi ti to nepomôže, ale aby si vedela, že nie si v tom sama. Ja ale chcem veriť, že sa to zlepší, fakt to chce dobrý spánok. Keby sa to tak dalo naordinovať, dnes sa dobre vyspím...veeeľmi ti to prajem, potom bude snáď lepšie a posielam silné giving a hug
Mishelll sa teším, že ti zello pomáha, často krát aj mne. Dúfam, že sa tam stále budeme "stretávať".
Matej Ďakujem

A ako sa mám? Mala som veľmi pekný víkend, ktorý ma veľmi obohatiť. Vlastne som ani nečakala, že ho tak skvele prežijem, spoznala som nových ľudí, jednému som o tejto stránke aj hovorila, takže "Heminqwey" zdravím ťa... Pozvala som ho na zello, dúfam, že vám to nebude vadiť resp. budete radi. Je to čistá duša a verím,že ako my jemu,tak aj on nám bude nápomocný v prežívaní... ak sa rozhodne, že sa chce pripojiť k našim debatám...
Cítim sa lepšie, ale veľmi kolíšem v náladách, dnes sa ale cítim dobre. Bola som pozrieť Shadowa a vyzerá a cíti sa dobre, tak som vám chcela napísať, ak ste na neho mysleli, že je na dobrej ceste.

Vždy tak rozmýšľam v nedeľu, že znovu ide pracovný týždeň ale dnes sa cítim tak fajn, že sa do roboty aj teším it is perfect samú seba nechápem a tak dúfam, že mi to aspoň chvíľku zostane Very Happy
Všetkých vás zdravím... a ďakujem za prečítanie community together
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  opadané lístie Po 20 apríl 2015 - 13:38

ahojte,

ja sa mam o nieco lepsie, co sa tyka tej slabosti a nedostatku energie, ktore som spominal v minulych prispevkoch.

som ale tiez ako niektori z Vas viac paranoidny. najvacsi problem mam, ked som niekde, kde je viac ludi okolo mna, napriklad v meste, na ulici a tak. strasne mi vadia pohlady. ked som s jednym, dvoma ludmi alebo kamaratmi, je to celkom dobre. prave pre tuto paranoiditu a vztahovacnost, ktoru casto rozvijam do bizarnych rozmerov, mam trochu zvysene lieky. dufam, ze sa aj tento aspekt aspon trochu zlepsi. mrzia ma tie paranoidne myslienky, pretoze mi akoby brania rozmyslat si nad konstruktivnejsimi vecami. a ked som vonku, to sa malo dokazem sustredit na svoje myslienky.

dni inak travim volnym rezimom, t.j. chodim na prechadzky so psikom, citam beletriu, pocuvam hudbu, som na internete, pozriem si nejaky serial a tak. nie je to najhorsie musim povedat, aj ked niekedy klesam na duchu.

majte sa pekne. rad si precitam, ako sa mate momentalne Vy. it is perfect

avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Št 23 apríl 2015 - 16:57

Ahoj priatelia Huge smiley

Asi týždeň som nepísal, ako sa mám. V podstate sa nič zásadného nezmenilo. Nažívam si zhruba dobre. Tento týždeň mi dosť vecí v škole poodpadávalo, takže som mal viac voľného času. Venoval som sa robeniu úloh do školy plus nejaká tá seminárka. Čítanie povinnej literatúry som nateraz odložil a dal som prednosť PC hre. Chat som od soboty vrátane zrušil, čiže od piatka večera som tam nebol a je to fajn. Cítim, že je to tak lepšie. Dnes sa vcelku venujem domácim prácam, upratovaniu, "obrábaniu" rastlín, cvičeniu, písaniu do denníka a tak. Tiež som občas pichnutý na facebooku, nakoľko mám dnes narodeniny a ľudia mi tam gratulujú, tak im každému odďakuvávam. Very Happy Vskutku mám dnes už 29 rokov.  affraid

Na narodeniny si darujem operáciu očí. V polke mája sa pôjdem dať objednať, podrobné know-how už mám od kamarátky, ktorá to prednedávnom absolvovala. Laserovým zákrokom mi zlikvidujú krátkozrakosť a ja sa rozlúčim so svojimi šošovkami a okuliarmi. Yes jumping

Dnes ešte budem pozerať Midsomer v telkáči a cvičiť. Odcvičené mám 30 min rotopedu, 2 min behu na mieste, strečing. Ešte mi treba podľa plánu 8 min behu na mieste, ženské kliky, plank a zopár drepov. Čo sa týka kJ, tak sa už tretí deň držím a neprekračujem limit. Ale povedal som si, že musím do svojho režimu zapojiť viacej bielkovín, lebo 70 g tukov denne je príliš veľa - treba toto znížiť a uprednostniť bielkoviny. V zásade v tejto časti apríla napravujem to, čo som pokazil v jeho polke, a síce že som pribral na 80 kg. Takže som si zastabilizovaných 79 kg zbytočne zrušil. Teď to napravujem. Podľa kalendára prvé výsledky čakám v nedeľu. Smile

Nálady mám stabilné teraz. Neurózy tiež. Neurol si dávam máličko. Iné príznaky - asi žiadne, lebo síce sa často nudím, čo si interpretujem ako prázdnotu, no musím si natlačiť do hlavy, že nudiť sa je normálne. Laughing

Želám Vám krásny čas a mnoho poslušného zdravia. Držím palce všetkým. Smile
So srdečným pozdravom  heart
Matej
Tornado

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 74 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  opadané lístie Št 23 apríl 2015 - 17:28

Matej, prajem Ti vsetko najlepsie k Tvojmu jubileu, nech sa Ti splnia kratkodobe i dlhodobe plany a ciele a zdravicko nech je, ako Ty hovoris, uz len zlepsene. cheers dancing
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Št 23 apríl 2015 - 17:45

Matej, všetko najlepšie... Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Pi 24 apríl 2015 - 20:01

Ďakujem, Lístie a Tuto. Smile

---

Ľudkovia, aj Vy ste mali dnes taký o ničom deň? Neviem, čím to je, ale strašne som sa nudil, celý deň som preležal, spal som, flákal som sa, chodil hore-dolu po byte, dosť som sa z nudy viac ráz prežral. A celkovo som akýsi unudený, smutný, prázdny. Aj v noci som zle spal, mal som zlé sny, plus zobudil som sa už o štvrtej nadránom a už som nezaspal, resp. až po pol ôsmej.

Najhoršie bolo a je, že sa mi nič nechce. Povinnosti mám, aj iné veci mám na robote. Ale do ničoho sa mi nechce, nič mi nestojí akoby za námahu. Cítim sa vôľovo momentálne slabý, podlomený, prispatý.

Skrátka I disagree

Uvidím, ako budem teraz v noci spať, keď som spal veľkú časť dňa. Prajem nám peknú noc a lepší zajtrajšok.
Matej
very sad3

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 74 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Pi 24 apríl 2015 - 21:39

Matej - tiež som trochu prežil tak deň. V práci bez nejakej extra inšpirácie a chuti niečo robiť... doma prežieranie... Ešte pri čítaní tvojho príspevku v aute si hovorím nj prežieranie... to je veľká závislosť. A potom prídem domov a takto sa dorážať... no neodolal som. A včera na zellu o cvičení sa bavíme, veľa toho neporobím. Tak snáď čoskoro aspoň po troškách a pravidelne a postupne pridávať... 

Majte sa držím palce nech také dni sú skôr výnimkou než pravidlom...
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej So 25 apríl 2015 - 18:09

No je to sila. very sad3 Aj dnešok mám taký ako včerajšok. A zase som mal zlé sny. Snívalo sa mi, že som robil ťažké práce v priemysle a že po mne kričali a že mojím šéfom bol bývalý spolužiak zo ZŠ, ktorý bol štvorkárom/päťkárom. A ja jednotkár som skončil ako posledná pomocná sila kdesi na pucovaní záchodov. Nie že by som si nevážil takú prácu, ale obvykle som si myslel, že budem úspešnejší. Sad A potom aj ďalšie zlé sny. Mama mi hovorí, že ja si nevyhnutne musím dokončiť tú školu, lebo stále sa roky vraciam v spánku k ZŠ a SŠ a stále mám otvorené kauzy zo školských časov. Proste moje podvedomie nie je so školskou kapitolou v mojom živote ukončené a zmierené. A zväčša, keď ma trápia zlé sny, tak tam vystupujú bývalí spolužiaci... jednoducho treba túto vec v hlave už raz navždy ukončiť. Škoda, že ešte rok budem študovať. Príde mi to dlho. No, I cannot accept

A stále aj dnes je najhoršie, že sa neviem k ničomu primäť. Záchvat lenivosti a naničhodnosti - to je to, čo ma opantáva.

A už nemám čo písať. Proste dnes sa mám zle. Sad

Rain 3

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 74 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  regina So 25 apríl 2015 - 20:36

Ahojte,

Matej zo štvrtka na piatok som i ja zle zaspávala, teda lepsie povedané nevedela som zaspat. Musela som si dat tabletku na spanie, lebo spánok neprichádzal. Napadlo mi aj či nie je spln, ale overila som si, že nie. Ráno som vstávala na budík o pol piatej, syn siel na autobus o piatej a ja som ho vychystávala. Inokedy si este lahnem, teraz som sa cítila vyspatá napriek tomu, že som spala len nieco vyse štyroch hodín. Cez deň som bola aktívna ako obyčajne ale na večer na mňa došla taká únava...

Ako sa mám? Celkom dobre. Tento týzden som bola 3x vlakom v Bratislave, 2x s mamou u lekára a v piatok so synom sme šli za dcerou na skusku svadobných siat. Chcela som vidiet ako sa snurujú a zapína vlecka na nich, pretože budem dcere o dva týzdne pomáhať ich obliekať. Uteká to, už iba dva týždne a máme svadbu. Pevne verím, že to psychicky zvládnem, že nebudem stresovať, že by mi to ublížilo.

Práve dnes jednu ženu, čo nebola doteraz psychicky chorá, vzali proti jej voli na psychiatriu. tri dni už vraj rozprávala bludy a dnes ráno to vyvrcholilo tak, že vnuk musel volať políciu aj záchranku. Konkrétnosti neviem len to, že ju odviedli za asistencie polície. Pripomenulo mi to skutočnosť aké je naše zdravie vrtkavé very sad . Neviem o tom, že by predtým mala podobné problémy.
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 646
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Ne 26 apríl 2015 - 1:05

Ahojte xkrchnav, Matej aj regina,
skutočne neviem čo to tu máme za epidémiu, ale aj u mňa to také onaké bolo skoro celý týždeň. Iba ak dnešok bol tak pohodovejší. Piatok som bol už ako handra a aj dnes som bol rád, že som sa nejako dostal z postele v nevhodnom čase. Na druhej strane, v poobedí dneška som fungoval v priaznivejšom režime. Hoci to nebolo nič bravúrne, ale predsa o čosi lepšie ako štandard týždňa pred sobotou.

S želaním zlepšenia Tuto. Ahoj.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Ne 26 apríl 2015 - 9:12

Nakopeme tú epidémiu do zadku, Tuto! very unhappy Very Happy

Mama chodí na fórum svojej prehliadačovej PC hry a tam tiež viaceré hráčky písali, že celé dni mali také omáčkové o ničom. Asi jarná únava, alebo neviem čo. V noci som zase zle spal, mal som divné a zlé sny. Až som si teraz od oťapenosti musel dať kapučíno - snáď to moju bezkofeínovú zásadu až tak nenaruší, veď podľa obalu to obsahuje len 4% kávy. Dnes plánujem podrobnú hygienu, omšu, čítanie povinnej literatúry a vypracovanie domácej úlohy do školy. A isteže dodržanie kJ - mám celkovo dobre naplánovaný dnešný jedálniček, takže už len ho dodržať. Smile Či budem cvičiť, to ešte neviem, nejako sa mi nechce. Uvidím.

Prajem nám peknú nedeľu, odpočiňte si.  it is perfect
S pozdravom
matej
flower

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 74 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Mischelll Ne 26 apríl 2015 - 15:21

Ahojte Wink

Tak ja sa mám pod psa....proste tiež nie veľmi dobre....ale dnes skôr preto, že sa cítim zle, bolí ma zub a ďasno a z toho hlava. Pri každom pohybe hlavou ma bolí buď zub, alebo hlava....aj som si ľahla ale nepomohlo....čo sa rodinných problémov týka tak tiež to nie je ešte dobre ....aj kvôli tomu sa trápim...no najviac ma štve ten kurz na ktorý chodím, hlavne ma tam štvú podmienky a medziľudské vzťahy....proste asi potrebujem pauzu, alebo prestávku ja neviem....ani cez tento víkend som si neoddychla .....ako teraz do večera už plánujem len oddych, ale doteraz stále niečo bolo....a pritom by som mala robiť veci na kurz, ale asi sa už na to vykašlem.....tak sa mi nechce, boli ma hlava, zub, ďasno a takmer by som zabudla, že som si aj tabletku vzala od bolesti zubov, zabrala tak na hodinu, dve....ja viem, mala by som zase ísť k zubarovy ale pre ten kurz nestíham zubára....vlastne pre ten kurz nestíham nič...ako nie, že by som nebola rada, že som konečne v spoločnosti ľudí - to teda som rada....len vznikli tam také hádky, alebo skôr len výmeny názorov, že ma to úplne znechutilo, len aby som to uviedla na pravú mieru ja som sa s nikým nepohádala ani nič...ale sme tam samé dievčatá a niektoré sa nemajú veľmi v láske, teda ja by som to povedala tak, že viacerým vadí jedna osoba a to Lenka - svojim správaním, výchovou, tým že každému skáče do rečí, že len ona musí mať pravdu atď.....no takže tak....včera sme skoro celý deň robili vonku na záhrade bola som taká unavená, že som už o deviatej večer zaspávala na nohách.....

Prajem všetkým zvyšok dňa plného oddychu community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 74 z 84 Previous  1 ... 38 ... 73, 74, 75 ... 79 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore