Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 5

Strana 73 z 84 Previous  1 ... 38 ... 72, 73, 74 ... 78 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav St 15 apríl 2015 - 21:01

Ahojte, len chcem upozorniť na nový príspevok v zello téme. Spomínaný Mirko Polevič má čas už zajtra!

https://www.schizoforum.net/t264p120-topic#10029

Pekný večer,
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Št 16 apríl 2015 - 9:52

venusa napísal:Ocenila by som keby mi niekto v skratke napísal čo sa tu udialo kým som bola neaktívna.

Ahoj venuša. Som šťastný, že si opäť medzi nami a že je trocha lepšie. Na fóre je nové od decembra napr. niekoľko nových členov, napr. opadané lístie, ktorý je vlastne Lapajom, dávnym forumákom, ktorý sa medzi nás vrátil. Smile Iné novinky:

  • nový vzhľad fóra - najprv sme chceli urobiť svetlejšiu verziu fóra popri pôvodnej tmavej, ale dopadlo to tak, že som spravil len jednu verziu a to rovno svetlú zelenú, teda túto, čo vidíš. Fórum tiež prešlo na novší typ phpbb3.
  • niekoľko nových forumákov
  • založenie súkromného fóra, kde si píšeme potajme, takže žiadni psychiatri tam nevidia, a teda sa významne umenšujú naše paranoidné predstavy, že nás niekto na fóre sleduje... vidia to totiž len členovia súkromnej skupiny.
  • Robo stále cestuje, ide do kúpeľov a má sa zhruba dobre, Xkrchnav je veľmi aktívny, má za sebou rôzne projekty, Zello dialógy sú už pravidelne každý štvrtok, stal sa aj moderátorom fóra vo veci Zello dialógov. Filipka už dlhšie nenapísala, ale poctivo číta. Tuto píše v pravidelných intervaloch a zdá sa, že veľmi priateľsky, pričom sám eviduje aj starosti, aj drobné radosti, darí sa mu plniť denný plán a napreduje v osobnom rozvoji. Mischelll si zháňa prácu, inak sa venuje domácim prácam. Aj regina a ester sa venujú domácim prácam, pričom ester prešla na kratší pracovný čas. Historik tuším písal o zlepšení stavu a že sa venuje svojim koníčkom. Shadow sa má žiaľ zle, zhoršilo sa mu to už dosť vážne na Vianoce, a potom v dôsledku vyťaženia v novej práci ho to začalo lámať. Teraz je hospitalizovaný v Záluží. Silvinka tuším študuje naďalej. Ja Matej pokračujem v škole, a teda študujem. Zatiaľ sa to vyvíja celkom dobre, pričom sa mi podarili urobiť aj nejaké ekonomické kurzy. Brigádu som zanechal, lebo to nestíham kombinovať.


Držím Ti prsty, drahá venuša. Smile Posielam objatie. giving a hug

Mischelll, držím palce aj Tebe, nech sa darí a nech Ti to vyjde. Všetko dobré! Smile it is perfect

Matej
Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 73 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Št 16 apríl 2015 - 10:21

Ahoj ľudkovia winking

Dni nejako idú. Mám sa zhruba dobre. Venujem sa počas dní najmä škole a relaxu. Pod "školou" mám na mysli štúdiá rôznych textov a materiálov a kníh... (plus chodenie na vyučovanie), pod "relaxom" mám na mysli PC hry, telku a chat. Ten chat mi asi nerobí dobre, lebo prispieva významným podielom k môjmu ochudobnenému verbálnemu prejavu počas reálnej komunikácie zoči-voči. Jednoducho si až príliš zvykám na virtuálny rozhovor, že strácam schopnosť viesť rozhovor zoči-voči. To sa mi v minulosti už stalo. Potom po zanechaní chatu sa mi tieto schopnosti rehabilitovali do dobrej miery, a teraz si ich zase narúšam... very sad3

Plánujem ísť dr. skôr, než kedy som objednaný, a síce preto, aby mi zvýšila naspäť Escitil a tiež aby som mohol normálne užívať Neurol, teda aspoň raz za deň (0,25 mg). Lebo je pre mňa úplne neúčinné jesť to len raz-dva razy do týždňa, ako mi to kážu. Jednoducho musím dať jasne vedieť, že u mňa je úzkosť prvoradý problém. Chcel som tam ísť dneska, ale včera som mal dobrý deň, cítil som sa fajn, tak mi príde také divné tam ísť teraz hovoriť, ako sa veci majú zle... very sad3 Embarassed

Nálady sú pokojné, relatívne v norme. Kognitívne veci zlepšené vďaka GinkoPrimMax. Negatívne príznaky momentálne na ústupe. Neurózy zlepšené. Chudnutie - trošku sa mi vrátili miery vyššie, ale pracujem intenzívne na znižovaní. Včera som mal dobrý deň, čo do živín a kJ, dnes mám rozplánovaný tiež podobne dobre.

Prajem Vám, drahí priatelia, pekný deň a veľa spokojnosti a ako-takého zdravia. Nech Vás poslúcha čo najviac! Smile
So srdečným pozdravom  heart
Matej
Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 73 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Št 16 apríl 2015 - 13:29

Matej, môžem na teba priamu otázku? Nechceš dnes prubnúť zello? Len pasívne... bude to také verejnejšie, bude tam hlavne Mirko, ktorý pomáha duchovným slovom, možno by ti to lahodilo duši... Hm?

http://tuttomix.webnode.cz/autor/

Pre ostatných ešte pripomienka, dnešné zello začína 19:00!
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Pi 17 apríl 2015 - 10:35

Ahojte, po včerajšom zellu som sa rozhodol urobiť anketu:

https://www.schizoforum.net/t331-topic

díky za účasť a pripomienky.
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  opadané lístie Pi 17 apríl 2015 - 13:32

ahojte, priatelia v zbrani.

mne stale nie je dobre. som strasne slaby a nic sa mi neda ani nechce robit. najradsej by som bol stale v posteli, ale neoblezim, a tak neviem co robit. neviem, kedy to skonci. nemyslim si, ze je to liekmi, pretoze ich nemam nastavene az na takej vysokej davke. ospravedlnujem sa, ze sa moje prispevky uz dlhsie nesu v takom negativnom tone, ale taka je momentalne realita.

prajem Vam, aby ste sa mali pekne a lepsie ako teraz ja. ahojte.
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  opadané lístie Pi 17 apríl 2015 - 13:35

chcem sa Vas opytat...ak by sa Vam o tom chcelo napisat. ako vyzera Vas "zly" den?
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Pi 17 apríl 2015 - 20:14

Ahojte,
momentálne u mňa taká rutina, vlastne by som mohol opísať to, čo písavam bežne. Hlasy aj pasivita rovnako, hoci u hlasov to je mierne horšie a u pasivity troška lepšie. Doktorka mi povolila zníženie Haloperidolu tabletky, bol by som však rád, keby mi dala zároveň viac Amisulpridu. Akožepovinnosti aj povinnosti si plním pomerne dobre, ale zle mi vychádzajú body ako cvičenie a chudnutie. V tých dvoch sa mi to nedarí. Mimo to som dosť prechladol a už týždeň kašlem a kýcham s mierno teplotou.

....................

Ahoj lístie,
zlé dni sa vždy nájdu, najhoršie je keď vyfázujem do depresie, vtedy je všetko čierne.

....................

Ahojte, so želaním toho najlepšieho všetkým, Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  filipka Pi 17 apríl 2015 - 20:46

Už dlho premýšľam, že napíšem, ale nemám akosi čo písať. V poslednej dobe som vo zvýšenej miere paranoidná a trochu z toho i depresívna, takže mi pribudol haloperidol, ale mám z neho iné problémy, tak ho asi prestanem brať. V práci sa však ešte dokážem sústrediť, i keď je veľmi náročné brániť sa pohľadom ľudí. Najradšej som sama, alebo s jednou priateľkou, ktorú si veľmi vážim. Tiež mi robí problém anhedónia a nedostatok motivácie, práca ma dosť vyčerpáva a potom už nič neurobím, čo ma mrzí. Snažím sa to prekonávať silou vôle, ale niekedy už nemám ani tú. Snáď to bude lepšie, keď sa poriadne vyspím.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  regina Pi 17 apríl 2015 - 22:30

Ahojte,

lístie:
môj zlý deň trávim prevažne v posteli, som vtedy taká unavená, že nič iné nezvládam alebo ak zvládam tak s veľkými ťažkosťami a sebazaprením. Našťastie takéto dni mávam teraz čoraz zriedkavejšie. Naposledy 1-2 dni v týždni pred Veľkou nocou.

filipka:
tvoj príspevok mi pripomenul časy, keď som ešte pracovala. Tiež ma práca vyčerpávala, no mala som toho viac. Doma som nevládala okolo detí a domácnosti a končilo to hospitalizáciou, dlhodobou Pn-kou. Nakoniec som to vzdala a ostala na invalidnom. Dlho mi práca velmi chýbala, bola jedným z mojich zmyslov života, no uz som sa zmierila s tým ze zvládat rodinu, domácnosť i prácu je nad moje sily. Čo je vsak najdoležitejšie moje psychické problémy teraz podstatne stratili na intenzite a mám sa coraz lepsie. Verím, že práca ťa napľňa a držím ti silno prsty, aby si ju zvládala.

A ako sa mám? Píšem, lebo mám na to konečne čas. Manžel je ešte do zajtra v Bratislave v práci, dcera na víkend nepríde a syn šiel na oslavu, takže som si doma osamela a trochu brázdila po nete. Inak blíži sa svadba mojej dcery (už len 3 týždne) a trochu sa toho obávam. Kedysi ma zložila aj jej stužková, s ktorou som fakt nemala žiadne starosti, okrem toho, že som sa jej zučastnila. Aj dcérine promocie ma dost vycerpali. Teraz ma pred svadbou čaká nejaké pečenie, rozdelovanie objednaných zákuskov do krabíc pre rodinu a známych no a samotná svadba - celý ten hektický deň. Dufam, že to prežijem v zdraví. Pred svadbou by som ešte rada nejaké to kilo schudla. Psychologička mi radila, aby som si na seba veľa nenabrala, aby som to nechala viac na mladých, ale ked ja som proste taký pedant. Vždy som všetko plánovala... no a teraz by som mala od toho upustiť - vo vlastnom záujme - nevkladať sa do toho natoľko. Len sa venovať hosťom, hlavne teda našej rodine, čo je dohromady 20 ľudí + nejakí dcérini priatelia.
V poslednom čase som mala i ďalšiu aktivitu. S neterou a sestrou sme vypracovali projekt, ktorý by mal byť hradený z grantu jednej nadácie, teda ak si ho tá nadácia vyberie zo všetkých podaných projektov. Snažili sme sa v jedinej mestskej budove v dedine, kde sídli Klub dôchodcov naplánovať zriadenie malej posilňovňovne (s rotopedom, bežiacim pásom, elipticalom, posilňovacou vežou , lavičkou...) a vonku na dvore by sa mali zrekonštruovať existujuce preliezačky a hojdačky, osadiť vonkajší pinpongový stol, trampolína, pieskovisko a šmykľavka pre deti. Proste chceme, aby mali kde chodiť v dedine aj deti, mladí a stredná generácia a aby sa nielen stretávali, ale si aj spoločne zacvičili či sa zahrali. Samozrejme potrebovali sme aj suhlas mesta, vyjadroval sa k tomu (neochotne) aj Klub dochodcov. Mesto nás podporilo, no dochodcovia len so zaťatými perami, lebo "vsak s mládežou su len problémy, len by sa zabávali, pili, ..." Tak sme teraz zvedavé, či nám projekt schvália. Ak áno, zas budeme mať čo najbližšie mesiace robiť, aby sme naše ciele naplnili - všetky práce si budeme s mladými robiť sami, dobrovoľnícky. Aj z toho, že som sa snažila pomocť neteri s projektom, mal manžel obavy. Viackrát sme robili na tom po večeroch a domov som prišla "nabudená", no zvládla som dokonca i nočný spánok bez liekov. Takže verím, že moja psychika sa postupne stabilizuje (klop, klop na drevo Very Happy ).
Pre tieto moje aktivity som nestíhala ani Zello dialogy a dozvedám sa o vás len z vašich príspevkov tu na fóre.

Držte sa priatelia a nech vás ťažkosti zďaleka obchádzajú!

regina

regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 648
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Mischelll So 18 apríl 2015 - 10:00

Ahojte  Wink

opadané listie napísal:ako vyzera Vas "zly" den?

no asi ta trochu sklamem....v zmysle...že áno mam zlý deň, ale nie je to asi to čo čakáš, alebo aký máš ty....ja totiž za zlý deň považujem taký deň keď sa poriadne nevyspím...teda tých 8-9 hodín potrebujem....a keď ich nemám z akého koľvek dôvodu aj napríklad, že zoberiem o polnoci ďalšie lieky na spanie....tak potom ako nemôžem povedať, že sa mi zle vstáva...to nie vstanem a všetko prebieha tak ako ma....akurát cítim také napätie, alebo únavu....a idem si skôr ľahnúť teda až večer....ako cez deň vôbec neležím ani nespím....ako ale keď mám až tak zlý deň, že nespím skoro celu noc maximálne hodinu, dve....tak potom mam problém ráno vstať, ale premôžem sa a určite vstanem....robím to čo je naplavovane....aj keď často zívam a som unavená....možno trochu spomalená, ale dám si kávu a ide to....a tiež večer idem skôr spať...teda už o ôsmej alebo tak.... Sleep

regina - tak len som chcela, že ako klobúk dole, že zvládaš prípravu svadby....ako viem, že je to veľa práce....aj keď priamu skúsenosť nemám ....ale proste ta obdivujem, že máš aj toľko aktivít a zvládaš to... it is perfect


Ako sa mám?...tak momentálne mám dosť veľké rodinné starosti....trápi ma viac veci ....ale všetko sa vojde do okruhu rodinné problémy....takže tak....nechcem o tom veľa písať, ale už ma skoro privádzali k tomu, že som si musela dať o polnoci ďalšiu tabletku na spanie.....proste nevedela som to ako riešiť, alebo čo s tým spraviť už som bola bezradná, zničená.....preto sa teším, že na zellu mi pomohli a poradili ....som to skúsila...a je to no nemôžem povedať, že hneď lepšie ale blíži sa to snáď k tomu.... Smile

Prajem krásny víkend  community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej So 18 apríl 2015 - 20:42

Ahoj priatelia it is perfect

Ahoj Lístie. Málokedy mám deň zlý úplne celý. Moje nálady sa dokážu prudko meniť z hodiny na hodinu. Zlý deň teda u mňa môže vyzerať tak, že som mal sociálne úzkosti trebárs vonku alebo v škole, potom som si to vyčítal a ľutoval sa. Upadol som do depresie a slzenia. Následne môžem 2 hodinky byť v pohode a trebárs byť aj aktívny. Potom som zas pasívny, lenivý - a príde večer, vyčítam si, že som málo toho dnes spravil a že som bol unavený a pasívny. A tak sa ma zmocní prázdnota, smútok, pocit zbytočného a premárneného dňa, z čoho okamžite pri danom pesimizme vyvodzujem širokosiahle dôsledky a teórie, prečo je tomu tak. Prípadne ak som sa ešte s niekým pohádal alebo spáchal závažnejší hriech, tak som ešte duplom nešťastný. Do noci tak počúvam hlasnú hudbu v sluchátkach, smutnú, pomalú a plačem si. Ráno ma bolí hlava.

Tak vyzerá nejak môj zlý deň, ale väčšinou to býva tak, že mávam zlé len určité hodiny dňa a určité hodiny dňa sú zase celkom dobré. Málokedy mám zlý deň úplne celý, resp. snažím sa hľadať aj na zlom dni nejaké okamihy, kedy to bolo lepšie. Všetko dobré! dancing

Ahoj Tuto. Prajem Ti skoré uzdravenie z toho prechladnutia. Drž sa, veľký bojovník. giving a hug

Ahoj filipka. Mrzí ma, že to máš teraz také pochmúrnejšie. Som však rád, že si napísala a ešte šťastnejší som, že si si našla takú dobrú dušu, ako je tá Tvoja kamarátka. Takí ľudia sa ťažko hľadajú, tak o to viac je to super. Smile Držím Ti veľmi silno prsty, filipka. giving a hug

Ahoj regina. Si úžasná mama. Nechže sa Ti darí a nech tá svadba dopadne aj pre Teba v poriadku. Drž sa! Smile

Ahoj ester. Máš to teraz nahnutné, zápasíš, nie je Ti zrovna k svetu. No si statočná s dobrým srdcom, preto verím v Teba, že sa Ti postupne podarí situáciu zlepšiť. Želám Ti silno, aby Ti navýšené lieky pomohli a všetko dopadlo dobre. Držím palce.  giving a hug

Ahoj Mischelll. Aj Tebe chcem poslať dajaké povzbudenie, takže mi zostáva Ti úprimne popriať, aby sa Ti poriešili vhodne a dobre tie rodinné starosti. Maj sa krásne, Mischelll. Pretty good Applause

Matej
Sun 2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 73 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 73 z 84 Previous  1 ... 38 ... 72, 73, 74 ... 78 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore