Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 5

Strana 65 z 84 Previous  1 ... 34 ... 64, 65, 66 ... 74 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Michal So 14 marec 2015 - 6:27

Dobre skore rano,
Dnes ma caka nejaka ta lahka brigada,takze sa aj celkom tesim...Idem na stavbu k jednemu znamemu-aspon budem mat vyplneny den...
Cakam dalsi vyvoj okolo zmeny liecby,zatial sa to da zniest...
Pekny a uspesny den prajem!
Matej,mas pravdu,hlavne aby bol ten pokoj...
Drzim vsetkym palce!
S pozdravom Shadow giving a hug community together
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav So 14 marec 2015 - 7:34

Ahojte, ja som dnes vstal o 7:05. Timejka ma zobudila, ze je cas na pohadky :-) trosku skoro na mna. Ale bolo to pekne. Dnes pride na navstevu Jindřiška s rodinkou. Budeme asi hrat hry pripadne zajdeme na vylet. Chceli sme do cirkusu, ale na facebooku pisali, ze to bolo celkom onicom.

K zellu - naposledy, ked som tam videl, ze je pripojenych dokopy 8 ludi, mal som pocit takej zodpovednosti. Splnit ocakavania, nesklamat... Nakoniec to nebolo tak opodstatnene... Jak to vlastne vidis ty, Matej? V akom si stadiu rozhodovania sa pripojit/nepripojit? :-)

Pekny vikend prajem, kamarati,
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej So 14 marec 2015 - 9:39

xkrchnav napísal:Jak to vlastne vidis ty, Matej? V akom si stadiu rozhodovania sa pripojit/nepripojit? :-)

Naďalej sa bojím, že nebudem mať čo povedať, nakoľko som pri poslednom živom stretnutí s istými ľuďmi sa cítil ako piate koleso na voze. Totiž nie je mi dobre, keď mám zoči-voči niečo hovoriť a diskutovať, je mi to nepríjemné a úzkostné. Všetka tá nepríjemnosť zároveň odpadá, keď som s človekom v písomnom styku, trebárs na chat-e, alebo na fóre. Tam je to fajn. Ale nevzdávam sa myšlienky pripojiť sa, stále s ňou rátam ako s možnosťou, ktorá sa jedného dňa zrealizuje. Nezavrhujem to. Iba to odkladám stále, ale beriem to na vedomie ako niečo, k čomu smerujem. Smile

---

Ahoj Smile

O niekoľko málo vylepšeniach fóra si môžete prečítať dole v téme v Metafóre. Smile Dnes som akože na PN. Ale v skutočnosti mi je už lepšie a chcem sa venovať škole. Nechce sa mi strašne, ale pôjdem na to. Embarassed Musíme žiť, ako sa nám dá. Všetci máme nejaký údel... Bude dobre. indifferent
S pozdravom
Matej
Smile

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 65 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Michal So 14 marec 2015 - 12:02

Tak z brigady som musel predcasne odist...
Zacalo mi tak tahat oci do hora a myslienky tak utocili a boli neprijemne,ze sa to jednoducho nedalo vydrzat...Teraz je uz trocha lepsie.... very sad3
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav So 14 marec 2015 - 18:05

Akej brigady shadow? Myslel som, ze si na PN od fulltime prace... Stratil som sa trosku asi. Je mi luto, ze si sa necitil dobre. Na to otacanie oci uz mas nejake lieky? Z fora ludia na to maju tusim Akineton. Vraj to su bezne vedlajsie ucinky liekov. Vdaka Bohu mne sa zatial vyhli. Drzim palce.

Prave od na odisla Jindriska s rodinkou. Mali sme veselu domacnost s 3 hodne aktivnymi detmi :-) .

Majte sa.
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Michal So 14 marec 2015 - 21:06

Bol som na takej mensej brigadke v ramci rehabilitacie Wink
Momentalne mam akusi exploziu pozitivnej energie-len by som komunikoval a komunikoval,asi sa pojdem radsej pokusit zaspat,lebo som uz povyvolaval komu sa dalo a nechcem porobit nejake hluposti alebo veci,ktore by som neskor olutoval... affraid
Dobru noc a pekne sny vsetkym prajem! community together
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav So 14 marec 2015 - 21:48

Este stale potrebujes pohovorit? Zavolaj +421948567063
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto So 14 marec 2015 - 23:16

Ahojte,
ako čítam, každý má svoje problémy, ktoré ho zarmucujú. Želám teda, aby sa to čo najskôr dalo do pohody, a zase si každý mohol užívať život.

U mňa stále rovnako, len úzkosť momentálne pár dní už necítim. "Akožepovinnosti"a povinnosti zvládam primerane, dokonca som sa pustil po dlhom čase na beletriu. Na balkóne pri fajčení mám "hlasy" tradične, ale neviem prečo mi na to MUDr. niečo nedala, je to dosť nepríjemné. Zaujímavé je, že u kamaráta na balkóne mi nič nie je, a to aj napriek tomu, že je tam rušná ulica a oproti viac okien. Neviem. Pasivita, príp. lenivosť a nedostatok aktivity ma trochu rozosmutňujú, v tejto sfére sa skutočne neviem prinútiť k niečomu konkrétnemu. Lieky mám tak ako doteraz.

Zatiaľ vás srdečne pozdravujem a držím palce. Tuto

...................

Ahoj Matej,
ako si mi to prišlo až teraz do hlavy. Fórum je pekné, ďakujem za zmenu farby u mňa.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Michal Ne 15 marec 2015 - 3:19

Ahojte,
Pred asi polhodinovou som "vstal".Dal som si extra Rivotril tak hadam nejako zaspim...Je to velmi nepokojna noc plna zivych snov a prehadzovania sa v posteli...

X,dakujem velmi pekne za uprimnu snahu pomoct,ale zatial ju nevyuzijem... giving a hug
Dobru neskoru noc!
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  opadané lístie Ne 15 marec 2015 - 5:01

ja uz mam noc za sebou. Rolling Eyes
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ne 15 marec 2015 - 10:37

Ahojte, ohladom tej pomoci... Casom by som chcel, aby sme vytvorili nejaku jednotnu siet "peerov", na ktorych by sa dalo v krize odvolat. Je nas pomerne dost, kazdy z ineho kutu Ceska a Slovenska. Kazdy pozname inych psychiatrov, psychoterapeutov, liecebne... Myslim, ze v tomto ma podpori aj Jindriska ci Jirka. Este neviem ako technicky, hadam zello vyzera ok, ale je problem ak niekto nema po ruke internet... Takze mat cisla kam sa da zavolat? Je pekne, ze existuju krizove linky liecebni. Len to mi pride uz ako posledna zachranna brzda. Ja osobne sa takych dovolaval uz 2x a bez valneho uspechu. Posielali ma niekam a zhadzovali moje dojmy, takze na dovere sme moc nebudovali... Takze my by sme boli taky predstupen. Uz som to tu pisal... Tak to ozivujem znovu :-) zas mam kecaciu naladu tak chcem rozprudit znovu diskusiu.

Este jeden poznatok - velmi si vazim aky sme tu pre mna zomknuty zvazok ludi, drzime spolu, radime si a mam pocit ze uz si aj doverujeme... Na facebookovych skupinach, kde je 200 500 ci aj 1000 ludi na tuto tematiku, BAP schizo... Taky dojem z toho nemam. Ich steny su doslova zaspamovane otazkami, z ktorych mam pocit, ze len chcu nieco zprudit, proste kec... Nemozem si pomoct, taky mam z toho pocit. Mozno zo vsetkych 700 clenov je take to zomknute jadro 5-10 ludi... Ja osobne vyuzivam tie skupiny skor k "odchytavaniu" ludi co zneju ze chcu fakt nejaku pomoc. Ale nesuzniem tak ako s vami... Takze mozno je aj dobre ze nas tu nie su - aspon zatial - stovky ludi...

Dakujem, ze citate, odpovedate, prispievate. Peknu nedelu prajem.
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Michal Ne 15 marec 2015 - 11:06

Zacina mi byt dost blbo... very sad3
Jemna triaska,nevyspatost,velky nepokoj a dalej sa mi uz ani nechce pisat... very sad3

X,suhlasim,hoci celkom nerozumiem problematike... Ale opat Ta treba len pochvalit:perfect:
Pripajam sa k prianiu peknej nedele vsetkym! community together
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 65 z 84 Previous  1 ... 34 ... 64, 65, 66 ... 74 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore