Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 5

Strana 64 z 84 Previous  1 ... 33 ... 63, 64, 65 ... 74 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  filipka Po 9 marec 2015 - 16:58

Ďakujem veľmi pekne Very Happy
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Ut 10 marec 2015 - 9:26

Ahoj cat

Srdečne zdravím filipku. it is perfect welcome or bye

---

Ako sa mám? Nuž, dni nejako idú. Dosť sa mi uľavilo, že nechodím na tú brigádu. Mám viacej času na školu. Víkend som totálne preleňošil, hral som PC hru a pozeral telkáč. Pondelok už bol aktívnejší, stihol som všeličo dôležité a dokonca som na to mal aj chuť, lebo sa mi podarilo celkom dobre počas víkendu odreagovať. Smile

Náladovo sa mám teď celkom fajn, hoci sú aj muchy, no myslím, že sú v norme. Blahodárne na mňa pôsobí predjarné počasie, už som si dal aj ľahšie neriflové gate a ľahšiu bundu. A už som kráčal po ulici aj so slnečnými okuliarmi, čo bol bonbónik na torte pre mňa. Very Happy Teraz popíjam kapučíno, urobil som si lacný zelený čaj, ktorý mi začal opäť chutiť, ale ani nie tak kvôli tomu, že som zmenil typ sladidla, ale skôr kvôli pridaniu kyselky. Smile

Včera som bol u doktorky, totiž v piatok mala sestrička dovolenku, tak ma nepichli. Pichla ma až včera. Bolo to fajn. Smile

Psychotické príznaky - asi v norme. Manifestujú sa občas len tie negatívne a kognitívne, ale neprekračuje to mieru únosnosti. V poslednom čase sa mi zhoršili najmä kognitívne schopnosti, menej dobre sa mi chápe, pamätá a sústredí. Uvidím, ako to bude napredovať a čo sa z toho vykľuje. No, I cannot accept

Chudnutie - momentálne 80 kg a 99 cm. Čiže veľké posuny nie sú, ale aspoň sa moje návalové žrútstva neprejavujú v prudkom priberaní. To je možno teraz kľúčové. Yes

Neurózy sú na tom lepšie, často zvládam flush aj bez Neurolu, obzvlášť pri menej chladnom počasí. Zádery sú pod kontrolou, trhanie pier tiež. Poklepkávanie a nervozita ok. Celkovo cítim určité uvoľnenie, hoci akurát v tejto chvíli prežívam výnimku, nakoľko som nervózny z konzultačky so svojím školiteľom - mám sa s ním stretnúť a máme konzultovať tému diplomovky, pričom neviem, čo bude chcieť odo mňa hovoriť. scared Snáď to dobre dopadne. alien

Želám všetkým pekný deň a zdravie, alebo polepšenie zdravia. it is perfect
So srdečným pozdravom
matej
community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 64 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ut 10 marec 2015 - 20:21

Ma pospln nejaky vplyv? Ci uz sa to snazim hadzat na vsetko mozne? Ze topiaci sa, pod dotazmi a kritikou od sefa, stebla chytam...?!
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Ut 10 marec 2015 - 23:39

Ahojte,
po čase zase píšem, síce je už pokročilá hodina. Dúfam, že sa máte všetci dobre, pokiaľ možno aj lepšie.

U mňa v zásade stále rovnako. Ráno vstanem na lieky okolo siedmej a ešte sa na pol hodinku strčím do postele, aby som sa nakoniec prebral v neskorú hodinu (dnes až o desiatej). Ani sa nenazdám a už je tu obed a ďalšie lieky. V tom dopoludní stihnem pár "akožepovinností". V popoludní sa chvíľku pomotám a zisťujem aký je plán a čosi aj porobím. Ako prechádzku nazvem pochodenie po meste a nákupu pár nevyhnutností v supermarkete. Keď sa vrátim domov tak sa už rozhýbem a niečo aj robím, či aspoň príprava do práce. Na večer si odpozerám správy na Mark. a zase riešim "akožepovinnosti". Práve z nich zisťujem, že v angličtine som sa trochu zlepšil a tiež podobne aj v nemčine. Čiastočne ma teší aj geografia spolu s čítaním odb. lit.

Čo sa týka choroby, jednoducho balkón nie je môj najšťastnejší rajón, jednoducho, hlasy tam zostávajú. Úzkosť nateraz pominula. Najhoršie som na tom s aktivitou, resp. stále prítomnou pasivitou. Celkovo veľa za deň ležím a pripadám si akýsi unavený. Dosť ma to hnevá, ale ani to nie je dostatočné, aby som sa čo najviac hýbal príp. cvičil.

V skratke asi všetko. Pekný zbytok prac. týždňa praje Tuto.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej St 11 marec 2015 - 8:32

Ahoj X.  Workman

Neviem o posplne, pravdepodobne proste si pod tlakom okolností. Mrzí ma to. Si veľmi silný človek, tak verím, že sa Ti to podarí ukočírovať a nejak to postupne zvládneš a za nejakých pár dní zistíš, že už je všetko vlastne fajn. Kritika šéfa - to je veľmi nepríjemné, strašne to človeka vie zhodiť z piedestálu sebaúcty. Najmä keď sme citlivejší. Skús sa na to pozerať z hľadiska trošku dlhodobejšieho, trebárs v horizonte viacej dní. Že vlastne za nejaký týždeň-dva už bude zase aj vo vzťahoch so šéfom, aj v práci celkovo fajnšie a zas to bude také, ako to vždy býva, teda zvládnuteľné, prijateľné. To len keď sme ponorení priamo do daného problému a kritiky, tak nám to príde strašne stresujúce a čierne. Neskôr to budeme vidieť ako bežnú udalosť a matnú spomienku na nevydarený deň (či dni). Držím Ti moc palce, X, drž sa! giving a hug

Ahoj Tuto.  Workman

Strašne sa mi páčilo, ako si opísal svoj typický deň. Si ma inšpiroval. Máš skvelý zmysel pre sebareflexiu, takže vieš dobre zhodnotiť, čo sa Ti na Tebe nepáči a čo by si chcel zmeniť. To je dobrý predpoklad pre nové úsilia a konkrétne činy. Ale zároveň, keď už ide o činy, to nemáš ľahké. Najmä keď sa človek furt kvalitne nevie vyspať, tak potom spolu s liekmi je oťapený celý deň. Chápem to. Gratulujem k zlepšeniu v jazykoch, to ja som sa asi zhoršil, lebo už 3 týždne som do jazykov vôbec nejak nenačrel. Celkovo vidím na Tebe, hoci Ťa samozrejme nechcem hodnotiť, nakoľko som toho nie hodný, no celkovo vidím na Tebe, že sa snažíš bojovať a si veľmi usilovný bojovník. Takže palec hore! it is perfect Drž sa, Tuto, všetko len to naj želám. sunny

---

U mňa relatívne fajn. U školiteľa to dopadlo dobre, tému mi schválil. Včera som mal záchvat minimalizmu, tak som vyhodil asi tonu papierov zo svojich šuplíkov v stole. Tiež v štvrtok pôjdem vyhodiť na charitu staré oblečenie, lebo mi tu len zaberá miesto... Môj typický deň vyzerá asi tak, že ráno vstanem zhruba o 7:00, potom hodinu mám ranné rituály (zuby, holenie, vlasy, raňajky, šošovky, kapučíno, lieky, upratanie postele, váženie sa na váhe, wecko, nie v tomto poradí). Po ranných rituáloch pozerám fórum a zapisujem si kilojouly. Vybavujem maily. Potom idem zväčša do školy, poobede na večer pozriem Vraždy v Midsomeri na Universal-Channel. Ale často ich vynechám... Ak nejdem do školy, tak sa učím, robím úlohy, prípravu na semináre, alebo sa učím na kurz. Správy pozerám len odbiehavo, nedarí sa mi pri nich obsedieť. Večer odpočívam pri nejakej kriminálke, alebo si čítam knihu. Alebo som na fóre. A okolo 21:00 už večerné rituály (zuby, oplachovanie, ustlatie postele, jemné upratovanie...). Zaspávam asi o 22:00. Taký je môj typický deň, ale častokrát mám samozrejme veľmi netypické dni. Smile

Srdečne všetkých pozdravujem. Nech sa Vám zdravie lepší každým dňom... community together
Matej
jumping2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 64 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav St 11 marec 2015 - 8:45

Vďaka, Matej. Dobre to vieš pomenovať...
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Mischelll Št 12 marec 2015 - 9:50

Ahojte Wink

asi je niečo v tom počasí čo viacerým nerobí dobre....ani ja sa teda nemám bohovsky, ale povedzme, že dobre....

Matej to čo si napísal pre Xkrchnava aj mňa to napadlo v súvislosti zo mnou.....teda, že v rozmedzí viac týždňov tak aj moje problémy budu pre mňa ako nič.....no, aj keď to viem ....necítim sa teraz lepšie.....teda dúfam, že xkrchnav tebe to viac pomohlo...

Tuto keď si už začal opisovať svoj bežný deň tak aj ja sa pridám...aj keď som sa sťažovala, že doma je nuda a mohlo by sa ničo diať....tak teraz by som rada priala tu nudu...proste ani tak, ani tak zo mnou... devil ....ja vstávam okolo siedmej až pol ôsmej teda ako sa zobudím....a po ranných úkonoch si dám raňajky a kávu s mamou....potom idem k PC...a pozerám novu poštu teda email - väčšinou len reklamy....tiež si hľadám prácu....a čakám na poštára chodí tak okolo 9:30 teda už určite prejde aj nás...teda ako kedy....väčšinou ani nič nedonesie len reklamne noviny...potom som na PC...ako anglinu si pustím slovíčka alebo gramatiku....keď je nejaká práca tak o desiatej ideme alebo jedenástej...ako ono sa vždy nájde dačo ku príkladu uvediem (pripravovali sme zemiaky na sadenie minuli týždeň, robili poriadky zo zvieratami, a také domáce prace) tak o jedenástej varime obed keď nie je...teda polievku, alebo druhe jedlo...do jednej, druhej, ako podľa toho čo....buď varím ja alebo pomáham s prípravou ....ako kedy.... skôr menej varím ja....ale raz do týždňa určite....niekedy si medzi varením aj píšem z kamoškou a zase skontrolujem emaily a neskor mi ide relácia, ktorú pozerám že Nákupne maniačky......počas, alebo po ktorej cvičím tak hodinu, alebo dlhšie.......po nej ďalšia Extrémne premeny...a potom už len Bez servítky pozriem a idem buď pozerať film na PC alebo spať...asi tak o deviatej, alebo keď dačo ide v telke tak o desiatej už určite idem spať....

Pekný deň prajem community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  ester Št 12 marec 2015 - 14:56

Ahojte,
aj ja som dávno neprispela, ale klasiky, čítavam, ako sa máte.

Joži, je to počasím, lebo aj ja sa nejako musím obhájiť, aby ma neporazilo, ako to všetko nezvládam Shocked

Tak aj ja pridám môj približný denný harmonogram. Vstávam tak okolo 5-5,30 zriedka okolo šiestej, aj keď by som rada, ale väčšinou mám problémy so spaním a ledva čakám, kedy zvyšok posádky vstane, aby nastal v byte ruch. Ranná očista klasika, robím raňajky, malému desiatu,potom sa maľujem geek geek geek a okolo 6,45 odchádzam do práce, kde som do cca 11,00. Cestou domov zvyknem zbehnúť ku kamoške, dosť často, som tam aj hodinku a potom letím domov niečo navariť, aby sme mali na taký neskorší obed resp. večeru. Poobede sa snažím tráviť čas svojimi záujmami, teda šitie, vyšívanie a pletiem košíky z papiera. Vo všetkom som začiatočník, aby som nepôsobila ako nejaká veľká kutilka lol! lol! lol!
Veľmi rada som, keď sme všetci doma, taká rodinná pohoda...
A veľmi rada mám historické filmy, tak si zvyknem niečo stiahnuť a pozerať večer. Telku dosť málo pozerám, mňa tam nejak nič nebaví


Včera som bola u doktorky, ja mám pocit, ako keby som jej bola na príťaž, teraz neviem, či paranoja či je to pravda. Ale len tri vety a už píše, nedávno to asi Tuto spomínal, tak ja som na tom tak isto, zúfalé. Teraz ma poslala na endokrinologiu, lebo si myslí, že moje problémy so spánkom by mohli byť kvôli štítnej žľaze.
Včera som sa zoznámila s jedným chalanom u doktorky, potom sme sa ešte aj vonku bavili, tri roky sa lieči na ťažké depresie a totálne zúfalstvo. Aj u neho aj u doktorky, lebo už nevie čo s ním. Tak mi ho prišlo ľúto, tieto psychické problémy sú riadna sviňa exploding Nechápem, prečo je to takto na...

Takže tak. Tak vám všetkým prajem pekný deň, večer sa "stretneme" na zello it is perfect

Pre Shadow - dávno si sa neozval ak dobre registrujem. Nechceš niekedy len tak popísať, na skype si zvykneme s Jožkom písať a je to veľmi príjemné a povzbudívé. Teda aspoň pre mňa. Ak by si chcel a potreboval, tak sa ozvi.

ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Št 12 marec 2015 - 15:36

Ejha, hneď v rade 3 maily o nových príspevkoch - ester sa nám rozbehla. Som rád, že prídeš na zello, naposledy aj Shadow bol. V téme zello som na poslednú chvíľu preposlal tému od Jindřišky. Vyzerá zaujímavo.

Mám sa už lepšie, díky.
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Michal Št 12 marec 2015 - 21:34

Ahojte,
nedalo mi ist jednoducho spat,ked si ma,ester,vyzvala,aby som nieco napisal...Dakujem,ze si si na mna spomenula giving a hug
Ja prezivam teraz zvlastne chvile...Od minulej soboty mam v podstate dvojitu PN-ku.Mam laryngitidu a beriem antibiotika,ale uz sa citim po fyzickej stranke OK...Na PN-ke od psychiatra som uz treti tyzden a nevyvija sa to v podstate dobre,lebo depresivne rozlady sa sice zdaju byt zvladnute,ale nie je to tak...Som neuveritelne pasivny,nemam ziadnu ale fakt ziadnu motivaciu nieco so sebou robit,nezaujimam sa o nic,este maximalne tak net a to je vsetko>>>takto sa nemozem proste vratit do roboty...A tak ma cakaju dalsie tri tyzdne cakania kym zaberie Valdoxan...To je (po Escitile)uz druhe AD,co mi lekar nasadil.Navyse mi uplne zobral Leponex,z coho mam obrovske obavy,lebo posledne som takto skoncil v nemocnici...Ach ten Leponex...Bolo mi to o nom aj na samostatny prispevok,ale sa mi zatial nechce.Kazdopadne tuto "kauzu" nazavrhujem...
Takze ma asi cakaju tazke casy,lebo si myslim,ze lekar uplnym vysadenim tohto pre mna zasadneho lieku,sleduje vyvolat u mna nejaku psychoticku reakciu,aby som mal viac sanci na vyssi ID.Ale takto?!
No nic,davam to Panu Bohu do ruk,nech sa deje cokolvek dobre bude!
Drzte mi,prosim,palce.Myslim na Vas(specialne na zellakov)!
S pozdravom Shadow
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Pi 13 marec 2015 - 15:49

Ja len krátko, lebo mi je veľmi útrpne. Som momentálne v depresii. Je mi dosť ťažko a duševne zle. Opantávajú ma mrákoty pesimizmu a negatívneho, spomaleného myslenia, vnútornej tenzie a frustrácie. Tiež plač, ľútosť, vnútorná prázdnota, pocity životnej a existenčnej mizérie. Držím Vám palce, aby ste boli na tom dobre a lepšie. S pozdravom Matej. Držme sa.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 64 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Pi 13 marec 2015 - 22:00

Ahoj priatelia.

Už mi je trošku lepšie. Skočil som na chat, kde mi niektorí ľudia dokázali poradiť a povzbudiť ma. Preto je fajn aj tá Vaša zello-komunita, ako aj fórum a ďalšie projekty, že si môžete/môžeme radiť, povzbudzovať sa. Často stačí aj málo, napr. mňa dnes oslovili 3 jednoduché výroky, z toho dvomi som obohatil svoj podpríspevkový podpis a chcem ich tam mať dlhodobejšie ako memento toho, čo mi pomohlo. Pomohli mi celkovo aj iné aspekty, v podstate priamo Boh.

Nuž, zajtra mám kurz, ale urobím si malú neoficiálnu PN, kedy jednu sobotu vynechám, pretože sa potrebujem zmobilizovať a doliečiť. Dať dokopy. Držím v tejto súvislosti aj Vám všetkým palce, menovite Shadowovi k jeho ťažkostiam, k Tutovi a jeho problémom s balkónom a pasivitou, ester čo sa týka jej spánku a ďalších menovaných vecí. Skrátka, ľudkovia, žime život, ako sa nám dá. Pomaly, v pokoji. Sme v tom spolu. Držme sa.

S pozdravom
Matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 64 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 64 z 84 Previous  1 ... 33 ... 63, 64, 65 ... 74 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore