Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 5

Strana 66 z 84 Previous  1 ... 34 ... 65, 66, 67 ... 75 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ne 15 marec 2015 - 11:09

Triaška? Nevyspatosť? Nemôže to byť následok náhleho vysadenia?

Problematika - hlavný dôvod je podľa mňa nebyť sám... Aj v depresii aj v mánii si myslím, že je dobré ak má človek niekoho po boku. Vo vzťahu "profi" linka dôvery si pripadám ako sám proti chytrákom čo vedia. Kdežto takto s človekom čo to zažil tiež sa cítim, že na to nie som sám. Aj keby sme nakoniec mali spolu ísť na krízové centrum... hoc len ak by bol so mnou na telefóne... tam asi nie je veľmi čou rozumieť či nerozumieť. 

Jo matej - skúšam svetlý design aj na PC aj eto super na čítanie!
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Ne 15 marec 2015 - 15:49

Nech Vás nevystraší bordel na fóre, niečo dôležité skúšam, čo by mohlo byť veľmi užitočné. Prosím o trpezlivosť. Smile

Matej


príspevok neaktuálny


Naposledy upravil Matej dňa Po 16 marec 2015 - 20:44, celkom upravené 1 krát. (Reason for editing : relevancia príspevku skončila)

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 66 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ne 15 marec 2015 - 21:36

Rozhodne mas gule odvahu, robit take veci, Matej! Drzim palce, nech sa to zdarne podari, nezabudni aj trochu spat! My rozbite forum prezijeme, tvoj spanok je dolezitejsi.

J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Ut 17 marec 2015 - 10:31

Ahoj kamaráti it is perfect

Momentálne sa mám unavene. Snažil som sa dospať noc, ale 10 hodín mi, zdá sa, nestačilo. Čo už. Vcelku sa mám inak dobre. Príznaky sú ustúpené, manifestujú sa skôr neurózy (najmä zádery, poklopkávanie, flush). Chudnutie - mal som už 2 dni 79 kg, ale zas mi to dnes vystúpilo na 80. Takže je to také, že človek nevie, na čom je. Smile

Tieto dni som zabíjal počítačom a fórom. Teď dnes musím za poobedie spráskať referát do školy. very sad3 A tiež pôjdem kožnej na kontrolu znamienok, uvidím, čo objaví. Smile A potom sa učiť na kurz... affraid

Spánok som mal relatívne pokojný, zabitý natvrdo. Snívali sa mi skôr nepríjemné sny, napr. že zomrel môj školiteľ, alebo že moja škola bola schránková podvodná firma, ktorá skrachovala a vyhodila ma. Razz

Želám Vám mnoho pevného zdravia a polepšenia do Vašich dní. Smile Posielam všetkým objatie. giving a hug

Matej
kiss

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 66 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ut 17 marec 2015 - 10:35

Ja som mal teda tiež dosť brutálne sny... najhoší asi jak ma žena šla škrtiť. To som aj cítil na krku jej ruky a v tom momente som sa zobudil... uff.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Mischelll Ut 17 marec 2015 - 16:24

Ahojte Wink

Po dlhšej dobe sa zase ozývam...teraz som mala také dosť ťažké dni...už som rada, že som doma cool ....na vysvetlenie bola som len u sestry na návšteve.....ta cesta bola zo začiatku perfektná...no potom pri ceste domov to bola hrôza very sad2 ...môj vlak sa vykoľajil, ale ešte predtým ako som do neho nasadla....takže nikomu sa nič nestalo....len v daný čas nešiel teda nič nešlo...až neskoro večer...tak no tak som pochodila....ešte pred cestou mi začali slziť oči a kúpila som si očné kvapky....ale nič moc nepomohli teraz po ceste sa cítim ako riadne nachladnutá .....mam pocit, že zase mám vnútornú horúčku ešte k tomu horne dýchacie cesty mam asi chytené plus som nevyspatá.....

Pekný deň prajem community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  ester St 18 marec 2015 - 6:12

Ahojte

Shadow, ja som to viac krát písala, že som pomoc X využila ale formou skypu...až som potom mala výčitky, že ma jeho manželka bude už neznášať, lebo otravujem, ale snáď mi to odpustí Wink a budem sa snažiť už neotravovať, ak sa teda podarí...
Matej, veeeľmi sa mi páči, ako si to tu spravil, mne tieto farby oveľa viac vyhovujú, ako tie, čo boli pred tým, takže super it is perfect it is perfect it is perfect
Mischell aj ja som chorá,teda bolí ma hrdlo... tak ty si riadna cestovateľka, to takto sama ideš? Aj ja sa chystám do RK ku kamoške, len neviem, kedy sa tam dostanem, už to plánujem asi aj 2 mesiace. Chcem ísť vlakom, keď to teraz máme zadarmo, tak to aspoň raz využiť, uvidíme, do kedy to tak bude...

Ja sa mám v celku celkom dobre. Aj psychicky aj fyzicky. Stále chodím cvičiť, tak snáď aj to ku tomu prispieva, že sa cítim dobre, až na spánok, ale to už klasicky...
Vyšlo slniečko, možnože sa budeme cítiť lepšie, ja to vnímam tak, že akonáhle je trochu krajšie vonku, aj sa mám lepšie...
No idem pomaly do práce, tak vám všetkým prajem dnes krásny slnečný deň sunny sunny sunny
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Michal St 18 marec 2015 - 20:00

Caute,

Ester,aj ja som uvazoval,ze sa X-ovi ozvem,ale nechcel som zatazovat svojimi problemami viac ludi,ako bolo treba.Lebo je pravda,ze nie som sam,ale mam okolo seba ludi,ktori su mi napomocni a nie je ich malo!Chvalabohu...
Ale,kazdopadne,byt "medzi svojimi"je nieco ine...Aj preto by som sa chcel s Vami,ak to bude len trochu mozne,stretnut.Aj zello je super it is perfect
Uvidim,ci sa mi zajtra podari zucastnit sa,lebo idem na navstevu rodiny do Martina a neviem,ci a ako budem vecer stihat...
Citim sa uz ovela lepsie v tom zmysle,ze pocitujem mierny ustup depresie,len spanok je nadalej problematicky.Cez den spim lepsie ako v noci...Ale inac moze byt Wink
Prajem Vam pevneho zdravia
So srdecnym pozdravom Shadow Smile
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav St 18 marec 2015 - 20:28

fííí tak nakoniec z krátkej návštevy u ester by sa hádam mohol aj spraviť prvý neoficiálny zraz fóra ne? Smile Či už fantazírujem trošku? Som rád Shadow, že je ti výrazne lepšie. Super. A keby si večer nestíhal - skús sa pripojiť kľudne aj neskôr - minule to tiahli až do 22:30 takže aj neskoro by si si ešte dosť užil. 

Ja z práce odchádzam trošku zas oťapený... ale... v podstate si musím povedať sám čo chcem a jak moc tomu chcem venovať. 

Majte sa, teším sa na zajtra.
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  ester St 18 marec 2015 - 20:34

Shadow, teším sa, že depresia ustupuje, len vydrž, myslím, že berieš Valdoxan, dobre sa pamätám,či? Aj ja ho mám a som spokojná, síce na začiatku som veľa pribrala, ale už je to fajn.
X - tak z jednej noci môžu byť aj dve Very Happy porozprávaj sa doma. Very Happy
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Michal St 18 marec 2015 - 21:26

Dakujem za podporu giving a hug Ano,beriem aj Valdoxan.Teraz uz len vydrzat a mozno sa po rokoch What a Face !zbavim konecne Leponexu,aj ked mi pomahal,ale v poslednom case uz asi skor skodil...Teraz ma "drzi" uz vlastne len Abilify a dalej Escitil s Rivotrilom,mozno pride este aj na Gerodorm,ale dufam,ze nie... lol!
Dobru noc prajem!
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Michal St 18 marec 2015 - 22:58

Ach jaj,kava na veceru...Teraz tu mozem tak akurat sediet a vypisovat... To the wall
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 66 z 84 Previous  1 ... 34 ... 65, 66, 67 ... 75 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore