Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

ako sa dnes mám

Strana 17 z 61 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 39 ... 61  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 17 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  anonym So 14 november 2009 - 19:01

Gratulujem.
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 17 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  filipka So 14 november 2009 - 19:06

Mam dve korelky. Parik.
Lapaj, tak ta raz-dva zoberu na druhykrat..
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 17 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Anonymný So 14 november 2009 - 19:10

na psychologiu nie je tazke sa dostat, ja som bol 19ty z 550 ludi na prijimackach, a to som sa nic neucil, a som šiši...
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 17 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  anonym So 14 november 2009 - 19:12

Niekto je holt genius Cool
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 17 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Anonymný So 14 november 2009 - 19:13

genius nie, robili mi iq testy (sice ked som bol mimo), az tak dobre ako 140+ na tom nie som...o cosi nizsie...
Lapaj, kde si sa pokusal? v BA? mna zobrali do TT, brali nejak 60-70 ludi asi...inak stale si stojim za tym, ze psychologia je pre psychicky choreho cloveka velmi zle zvoleny odbor...hovorim z vlastnej skusenosti...
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 17 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  popoluska So 14 november 2009 - 19:20

Mne sa raz stalo,ked som bola v nemocnici,ze sa tam liecila jedna psychiatricka,mala bipolarnu poruchu Smile
Myslim si,ze to bolo pre nu velke plus,aspon lepsie chapala pacientov.
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 17 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Anonymný So 14 november 2009 - 19:23

skromne sa domnievam, ze s bipolarnou poruchou sa da este velmi dobre zit a uplatnit sa, narozdiel od niektorych typov schizofrenie...schizofrenia paranoidna je tiez este v pohode, ak je stabilizovana a jednalo sa "len" o hlasy v minulosti...Lapaj, pises, ze sa citis medzi ludmi uzkostne, ze ta ludia nezaujimaju a podobne, ja sa ta nechcem dotknut, ale naozaj si myslis, ze dokazes pomahat druhym ludom, ked mas sam pomerne zatazujucu diagnozu? pustia ta lekari do skoly? mna by uz napriklad asi nepustili, vzdy si musim ist dat psychiatricke potvrdit aj to, ze som schopny psychicky narocnej prace...
Popoluska: v nemocnici, v ktorej som bol ja, sa vravelo, ze jedna z osetrujucich lekarok sa sama lieci/la na schizofreniu...


Naposledy upravil tomas dňa Ne 15 november 2009 - 9:09, celkom upravené 1 krát.
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 17 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  popoluska So 14 november 2009 - 19:31

Tomas a ty si sa uz spamatal z tej brigady,je ti uz lepsie,alebo ides v stredu ku doktorke?
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 17 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Anonymný So 14 november 2009 - 19:35

popoluska, neviem, ci pojdem, dnes sa citim lepsie ako posledne dva dni, a citil by som sa dobre stale, len keby bolo aspon o cosi viac peniazkov Sad
uz ma tak neprenasleduju pocity, ze som bezcenny a nie som prinosom spolocnosti, vlastne si uvedomujem, ze sa o ludi asi uz nikdy nebudem poriadne zaujimat, a zacinam sa s tym vyrovnavat...tak azda by stacilo prist aj bezne na kontrolu o dva tyzdne az, ako mam mat...uvidime...mimochodom, pytala si sa aj, co uzivam predtym myslim - 30mg Abilify vecer, najvyssiu moznu davku...takze by to malo fungovat aj ako stabilizator nalady...
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 17 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Laura So 14 november 2009 - 22:07

Ja som nikdy nemala problém pracovať.Mne keď bolo zle,tak ma museli rodičia,alebo zamestnávateľ na to upozorniť, aby som zostala doma,prípadne šla do nemocnice.Robila som od vysokoškolskej roboty až po robotu kde stačí základné vzdelanie.Ja som nikdy invalidný nechcela,len moji rodičia.Teraz ho už chcem,lebo mám aj iné diagnózy.Vačšinou súvisia s obezitou,ktorá je sposobená dlhodobým užívaním liekov.No netvrdím,že jedlom nie.Nikdy som sa nebála cudzích ľudí,keď-tak len známych.Mojim problémom boli len halucinácie a mánia.Stačí nie?No haldy som chvalabohu nemala už 8 rokov.Mániu naposledy v lete.Oproti vám však beriem menej liekov, len Seroquel 3OOmg na večer.Rivotril len občas,podľa potreby.Tým sa nechcem vyťahovať,prežila som ťažké stavy,no myslím si,že aj vy budete s pribúdajúcim vekom na tom lepšie.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 17 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  ahojka Ne 15 november 2009 - 8:28

Ahojte, chcem sa vás spýtať či i vy máte problémy s tým že sa bojíte prečítať došlú poštu alebo prijat telefonát od kohokoľvek, hoci aj od známeho?
ahojka
ahojka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 106
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 03.11.2009
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Michalovce

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 17 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  popoluska Ne 15 november 2009 - 8:35

Ja s tym problemy nemam,ale malo telefonujem,len ked je to nevyhnutne a radsej pisem sms.
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 17 z 61 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 39 ... 61  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore