Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

ako sa dnes mám

Strana 61 z 61 Previous  1 ... 32 ... 59, 60, 61

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 61 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  filipka Pi 4 december 2009 - 17:26

Matej, vysetrenie ma vzdy prebiehat medzi 4 ocami. Vytlac si tie psispevky, ak mozes a daj jej ich precitat. Tak to robim ja, o com sa mi zle hovori, to napisem a dam doktorke a necham ju osamote, aby si to precitala.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 61 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  popoluska Pi 4 december 2009 - 17:27

Matej ani ja som nebola v ambulancii u doktora s nikym,iba sama,tiez by som zo seba nic nedostala a ty to praveze musis dostat zo seba cim skor von. Exclamation Exclamation
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 61 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  popoluska Pi 4 december 2009 - 17:28

A ak ti to nepojde,skus to,co ti radi filipka.
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 61 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  slnecnica Pi 4 december 2009 - 18:09

moja mama chce stale ist za mojim psychiatrom, teraz uz na tom trva, tak som povedala ze jedine v tom pripade ak budem pri tom, uz vidim ako mu natara o mne bludy,... ona totiz moj stav vnima skreslene, vobec mi nerozumie lebo nechce. a stazuje sa ze nic nerobim, nechape ze nevladzem... je pravda ze dnes so prespala cely den ale to preto lebo pes ma pohryzol do prsta a nemozem aj tak nic robit tak som spala. ale ona tvrdi ze to lieky ma davaju dole... chapete??? lieky co mi tak najviac pomohli.. ona totiz neuznava celu psychiatriu mam ten pocit, vravi ze do hlavy nevidno co je sice pravda ale ved psychiatri maju skusenosti take co ona nema tak hadam doktor vie lepsie posudit stav ako moja matka preboha. joj do kelu s rodicmi niekedy mi to fakt ide na nervy. o otcovi ani nehovorim, ten ani nevie co je psychika. sorry ze tu kecam odveci ked matej je na tom takto teraz, ale musela som to tu napisat lebo to nemam komu povedat.
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 61 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  slnecnica Pi 4 december 2009 - 18:11

a pre Mateja, ja nechapem ako moze tvoja mamka ist s tebou na vysetrenei preboha ved to je strasne intimna zalezitost, ja si neviem predstavit ako by som mala hovorit veci doktorovi rped mojou mamou, to doktorovi nenapadlo poslat ju do cakarne? velmi ti odporucam aby si ju tentokrat nechal v cakarni, aby si v tom rozhodnuti zotrval, pretoze co sa povie na vysetreni ma byt LEN medzi pacientom a doktorom... drzim palceky aby si zvladol vikend a v pondelok aby to slo dobre.. budem na teba mysliet Smile
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 61 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Matej Pi 4 december 2009 - 18:13

Takže, ak to mám zhrnúť:

Mamu nechám v čakárni. Cez víkend si na papier napíšem, čo všetko ma trápi, napíšem si všetky svoje divnosti... to, že si myslím že som psychopat a klamár, ktorý si celú chorobu len vymyslel, potom tiež že som satanský kňaz (to nikomu nehovorte, to je vážna vec a mám poriadne dôvody si myslieť že je to tak, verte mi, nezahrávajte sa so Satanom, dobre Vám radím)... a tiež o daimonione a neomylnosti si napíšem. Dobre? A ešte spomeniem Vás, že Vy ste ma k tomu inšpirovali a pomohli mi, a tiež že som tu robil bordel, pretože som písal uletené príspevky. A proste ďalšie veci, veď toho je mnoho, iste to poznáte z vlastných osudov. Dobre?

Juchúúúúúúúú. Je to skvelé. Je to úžasné!!! Horsa na elektrošoky! Prevetráme mozgové bunky pár voltami! Supeeer! Tak to má byť. Už sa teším na to zaspávanie. Milujem zmeny vedomia. Milujem to. Supeeeer. Juchúú.

Žehnám Vás a milujem Vás. Majte sa radi, ale nie sexuálne, lebo rozumiete, ten Aids, to nie je sranda. A hlavne keď ešte 15 rokov. Oki? Pa. lol!

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

ako sa dnes mám - Stránka 61 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 61 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  popoluska Pi 4 december 2009 - 18:18

Aj ja matej drzim vsetky prsty ,aj na nohach,aby si to zvladol. Smile
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 61 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Matej Pi 4 december 2009 - 18:20

Slnečnica, pokojne sa zdôveruj... aj ostatní pokojne debatujte na svoje témy. Nechcem, aby teraz celé fórum stálo len kvôli tomu, že jeho adminovi preskočilo. Dobre? Normálne diskutujte verejne o svojich ťažkostiach a o čom práve potrebujete hovoriť.

Čo sa týka tej mamy. Viete, moja mama nie je taká ako slnečnicinina. Ona je moja vlastne aj najlepšia priateľka, pozná všetko o mne, ja jej všetko (okrem divností) hovorím. Zdôverujem sa jej s depresívnymi pocitmi a myšlienkami. Preto som ju vždy posielal za mojou doktorkou v nádeji, že povie za mňa ako sa mám, lebo ja som sám od seba nevedel rozprávať. Ja neviem čo mám tam hovoriť. Ako sa mám? No ale ako sa mám? To odbavím jednou, možno dvomi vetami. A čo ďalej? Ja neviem. Vyhovoval mi už teraz zosnulý môj psychiater, ktorý ma povzbudzoval otázkami. Kládol mi otázky, vždy sa vedel trefne spýtať, a ja som stručne odpovedal. Takže vtedy ani mama nechodila so mnou. Teraz sa držím maminej sukne stále. joj, aký som nesamostatný. priznávam si túto svoju rozmaznanosť, prepáčte.

Ale tento raz ju naozaj nechám v čakárni. Ona sa neurazí, pochopí to. Už mi to voľakedy aj naznačovala, že by bolo dobré, keby som šiel dnu sám. Tak skúsim. Vďaka Vám za toľku podporu a anonymom za zvýšenie môjho reputačného skóre. Smile

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

ako sa dnes mám - Stránka 61 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 61 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  slnecnica Pi 4 december 2009 - 18:26

jaj takze to je takto s tvojou mamou, rozumiem. no, ono to tu teraz vyzera ze ta moja mama je nejaka prisera, aj ja jej mozem hovorit vela veci, ale to co sa psychiky tyka, tomu nie vzdy rozumie.
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 61 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  popoluska Pi 4 december 2009 - 19:46

Viete aj ja odkedy ma prepustili z roboty sa zo dna na den dostavam do hlbsej depresie a kazdu chvilu placem.Musim vydrzat tiez do buduceho tyzdna,kedy idem na kontrolu k doktorovi.Lenze ja som uz vyskusala skoro vsetky antidepresiva,uz mi nema ani co predpisat,tak neviem co so mnou bude. Sad
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 61 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Laura Pi 4 december 2009 - 21:26

Aj so mnou bola v amblancii mama a vždy to nebolo dobre.Teraz už chodím sama,len mám tú smolu,že som zase narazila na psychiatričku,ktorú pozná.Naši sú úpne opační,ako Slnečnicini rodičia,oni si myslia,že lieky sú spása a čím viac tým lepšie.tiež to nie je výhra.Prajem Matejovi,aby v pondelok dopadol tak,ako bude pre neho najlepšie a aby ste sa všetci dobre vyspali.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 61 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Matej So 5 december 2009 - 6:10

Táto téma sa zamyká, pretože jej pokračovaním je novootvorené fórum "Ako sa dnes máš?" Prosím, pokračujme v diskusii tam. Ďakujem za porozumenie. flower community together santa
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 61 z 61 Previous  1 ... 32 ... 59, 60, 61

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore