Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

ako sa dnes mám

Strana 1 z 61 1, 2, 3 ... 31 ... 61  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám Empty ako sa dnes mám

Odoslať  anonym Pi 16 október 2009 - 20:08

Tato tema je tu na to, aby ste sa s ostatnymi podelili o svoje radosti i starosti vo vsedne dni. Very Happy
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

tyx81 likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Anonymný So 17 október 2009 - 12:41

čaf. ja mám dnes fajne, premýšľam, či nechať všetky svoje úspory na dovolenku v Soule Smile chcelo by to zamestnať sa v nejakej kórejskej firme asi...vidieť Južnú Kóreu na vlastné oči je môj už dávny sen Smile
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  anonym So 17 október 2009 - 13:34

Ja sa mam tiez fajn. Nemozem sa dockat, kedy mi kamarat pozicia gitaru, na ktorej sa chcem ucit hrat. Pochybujem, vsak, ze to zvladnem. Drzte palce. Very Happy
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  filipka So 17 október 2009 - 17:20

Ja sa mam dobreeee lol!
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Anonymný So 17 október 2009 - 19:28

ja sa pripajam k filipke... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

viete, mam sa tak ako "normalny clovek" som stastna kvoli tomu, je to taky dobry pocit, akokeby to ani nebola pravda, ze som chora..!!!!
Uvedomujem si to najma ked som medzi ludmi, napriklad v obchode plnom ludi.. Very Happy Very Happy
Prajem to zazit kazdemu jednemu z vas...!!!

flower
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Matej Ne 18 október 2009 - 11:09

Lapaj, krásne pekne nádherne Ti gratulujem, že si ako prvý dosiahol sto príspevkov a k tomu ešte (s čím som nepočítal) dokonca aj rekordný počet bodov. Huráá. cheers

Stávaš sa Pokročilým členom (všimni, že ostatní sú buď Nový člen alebo Domáci člen) a k tomu dostávaš ako prvučičký na fóre (ja sa nepočítam) HVIEZDIČKU pod nickom. lol!

Len tak smelo ďalej!

A ostatní, všimol som si, že tiež máte k tejto méte blízko, takže o chvíľu budete už aj Vy mať hviezdičku a budete pokročilým členom. Super, to som rád, že naozaj to tu žije. Iste ste si všimli, že hostingová služba sem natlačila reklamný panel - to len svedčí o tom, že tam "hore" veria, že to má zmysel a ľudia sem naozaj chodia (takže je na kom zarábať, chichi Very Happy ).

Všetko dobré Vám prajem, len tak ďalej. sunny
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Godiva Ne 18 október 2009 - 18:40

Ja sa nemam velmi dobre...pisala som sem, ze sa necitim dobre a vsimla som si, ze cez vikendy je to horsie...asi je to tym, ze mam viac casu a potom rozmyslam nad " somarinami"... Crying or Very sad V praci som v jednom kole a vtedy mi problemy sice zidu na um, ale nemam cas sa tomu nejako venovat...Vcera rano som sa uz zobudila s neprijemnym pocitom...Vy to urcite budete poznat...som stale taka akoby napnuta...ako struna, stale citim taku nervozitu a to aj vtedy, ked prave nemam na to konkretny dovod...Co mam s tym robit? Mam problemy so spankom...uz dlhsiu dobu som velmi unavena a nevyspata... Neutral Zajtra sa mi nechce ist do prace, ale aspon nebudem mat cas rozmyslat...
Godiva
Godiva
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 20
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Laura Ne 18 október 2009 - 19:01

Godiva,Ty si ešte nikdy nebola u psychiatra?Ja Ťa tam neposielam,len ma to zaujíma.Spomínala si dcéru.Máš aj muža?Keď nechceš nemusíš odpovedať.Ja nemám rada,keď ľudia zbytočne chodia k psychiatrovi.No keď je na to dovod,tak prečo nie?Aj ja by som si rada našla nejakú poriadnu brigádu,aby som nemala čas mysliť na "blbosti" a preháńať to s cigaretami.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Matej Po 19 október 2009 - 8:50

Využijem túto peknú tému, kde si hovoríme, ako sa máme, a napíšem aj ja, ako sa mám. clown

Chcete pravdu? Neviem presne odhadnúť, či tie dve školy zvládam alebo nie. Ešte totiž neprišli skúšky a štátnice a bakalárky a všetko možné. ALE už teraz pociťujem výrazné tlaky, mám veľké stresy, z toho ma bolí vlastne ustavične brucho, býva mi nevoľno, mám "vrculky" v bruchu ako sa to hovorí po trnavsky, čiže sa mi stále chce na veľkú. Crying or Very sad

Sype sa to na mňa zo všetkých strán. Ráno vstávam o 4:40, aby som stihol autobus do Bratislavy, potom som v škole prakticky do pol druhej, niekedy aj do štvrtej,... kým zas dôjdem domov je už podvečerom, najem sa a začnem sa učiť, písať, tam čítať henten text, tamten text, z toho referát, z toho esej, z toho abstrakt, z toho elaborát, tam gréčtina, tam hebrejčina, tam latinčina, učiť sa, čo sme sa naučili v škole, pripraviť si vyučovaciu hodinu pre gymnazistov, kde si budem robiť čoskoro pedagogickú prax, potom nároky zo strany oboch školiteľov, tam jedna bakalárka, knihy čítať, študovať, druhá bakalárka, knihy čítať, študovať, pozliepať nejaký text. A učiť sa na ťažké štátnice, kde je milión päť iných otázok... joj... a to si predstavte ešte navyše, že musím to všetko zvládnuť na prospechový priemer pod 1,5 .... aby som si mohol dovoliť individuálny študijný plán, bez ktorého by som už nemal absolútne žiadnu šancu. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

A to mám stíhať? A ešte aj chodiť cvičiť, a ešte aj občas by bolo vhodné spať, nie? Sleep Umývať sa, obliekať sa. ach... no čo budem rozprávať...

Mám z toho výrazné úzkosti, stresy, bolesti brucha, upadávam do malomyseľnosti a nakoniec mi vyskakujú negatívne príznaky ako avolícia, nedostatok vôle, motivácie a mŕtvy výraz. Aj si často poplačem.

Ľudkovia, neberte to tak, že sa nehrňte na vysokú školu, to len ja blázon sa ešte nechcem vzdať a chcem to aspoň do toho skúškového (ktoré bude mojím posledným klincom do rakvy) vydržať. Ale keď chcete ísť na vysokú, pokojne choďte, ale IBA NA JEDNU! pale

Prepáčte, že Vás tým zaťažujem, len som sa chcel vyrozprávať. Prosím, ale nepíšte mi odpovede typu: "jednu školu zruš a doštuduj poriadne aspoň tú jednu". Takéto reči budú aktuálne až keď sa zosypem v skúškovom období. Oki? Laughing

Prajem pekné dni. Pa. Neutral
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Godiva Po 19 október 2009 - 15:55

Laura nikdy nebola som u psychiatra...vzdy som si myslela, ze vsetko zvladnem sama a aj sa mi to darilo...ale nieco sa so mnou deje, sama citim, ze to nie je v poriadku Crying or Very sad
Dnes som uplne mimo, prepacte...vypla som mobil a idem kaslat na svet... Crying or Very sad
Godiva
Godiva
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 20
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Laura Po 19 október 2009 - 17:57

Godiva,dúfam,že si si nenasugerovala naše príznaky Very Happy No mne sa stalo,že som pred krátkym pobytom v nemocnici posledne, bola stále zavesená na Triadove staré fórum,chodila som tam aj v noci a stále som si prehrávala nahrávky o schizofrénii,až som z toho zblbla.No to si myslím ja.Kto nemá nábeh na tieto choroby,tomu sa to nemože stať z nejakého fóra pre schizofrenikov Smile ani schizoafektivikov.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  filipka Po 19 október 2009 - 19:45

Treba menej riesit diagnozy a viac normalne zit.. Rolling Eyes
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 1 z 61 1, 2, 3 ... 31 ... 61  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore