Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

ako sa dnes mám

Strana 2 z 61 Previous  1, 2, 3 ... 31 ... 61  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 2 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Anonymný Po 19 október 2009 - 21:42

absolutny suhlas s filipkou bounce
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 2 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Laura Ut 20 október 2009 - 13:19

Aj ja súhlasím s Filipkou.Matej si podarený,keď píšeš: nepíšte mi "hento" ani mi prosim neodporujte.Ty nám vlastne,ako náš administrátor určíš,čo Ti možme napísať. Smile Ja to myslím v dobrom. Sám priznávaš,že si preťažený,no my Ti to nemáme písať.Veď uvidíš.Držím palce.Aj ja idem v mojom veku, v pondelok na štátnicu z jazyka a to sa veľmi málo učím.Ale som odhodlaná tam ísť,nech je zábava.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 2 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Anonymný Ut 20 október 2009 - 15:37

drzim palceky na statniciach, laura...z anglictiny, ci? Smile
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 2 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Laura Ut 20 október 2009 - 20:02

Diki Tomas.Odpoviem presnejšie potom.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 2 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  anonym Št 22 október 2009 - 18:40

Ja som momentalne so sebou spokojny, pretoze som odolal alkoholu. Abstinujem uz dva tyzdne. Dnes som vsak mal silne nutkanie napit sa. Zakupil som si liter vina, avsak po tom, co som vypil dva deci som si povedal DOST a zvysok som zahodil do kosa. Cool
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 2 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Laura Pi 23 október 2009 - 11:53

Gratulujem,len tak ďalej.Ja si občas dám trochu piva,ale v polednej dobe ma s prepáčením po ňom tak preháňa,že asi budem musieť úplne abstinovať.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 2 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Laura Pi 23 október 2009 - 18:22

Bola som predvčerom na pohovore kvoli práci a dnes mi volali,že ma nevzali.Chcela som len na 20 hodín týždenne.V pondelok mám štátnicu,áno z angličtiny a tiež sa na ňu moc necítim pripravená.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 2 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Robo Pi 23 október 2009 - 19:05

Alhojte. Dnes sa mám celkom fajn, ale včerra som sa mal úplne na figu. Odišiel som skôr z vyučovania domov a na dnes som si urobil voľno. Kvôli angličtine som mal včera silnú depresiu a ešte aj z osobných dôvodov, ktoré som si-aj keď si to nechcem priznať pravdepodobne namýšľal. V noci som veľmi neskoro zaspal, nadránom mi prišlo zle, až som zvracal. Maturovať z angličtiny sa bojím ako čert svätenej vody. Vždy sa len vyhováram, že nás bývalá angličtinárka z mojej školy, ktorá dala pred 2 rokmi dobrovoľne výpoveď absolutne nič nenaučila. Myslím si to preto, lebo namiesto toho, aby nás tu angličtinu "lepšie" učila, tak robila jednej žiačke, konkrétne svojej sesternici obrovskú protekciu a mňa išlo z toho poraziť. Včera som sa ešte stihol porozprávať z terajšou učiteľkou angličtiny, ktorej som povedal, aké problémy mi tá anglina vlastne robíí. Ešte som sa aj bál, že ak napíšem maturitný test horšie ako na 30 percent, tak že ma jednoducho nepripusí k ústnej maturitnej skúške. Ona mi však na to povedala, že aj keď ten mat. test napíšem trebárz aj najhorišie z celej triedy, tak aj v tom prípane ma na ústnu maturitnú škúšku pustí. Musí však oveľa lepšie dopadnúť, ako ten písomný test, ktorý sa bude posielať do Bratislavy. Okem toho musím aj slohovú prácu celkom "dobre" napísať, aby som mal potom lepší priemer z celej maturitnej skúšky-písomného testu, ústnej skúšky a slohovej práce . Chodím aj na doučovanie v mojom meste k jednej pani profesorke, ale dosť často mi to "doučko" z tej anginy "odpadáva", lebo vždy niečo iné do toho tej profesorke príde. Minule mala v tej škole, v ktorej vučuje rodičovské združenie, tento týždeň zas mali v škole imatrikulácie. Chodím ku nej takmer každý utorok, t.j. jediný deň, ktorý jej pasuje na moje doučovanie. Terajšej mojej angličtinárky som sa ešte opýtal, že či by ma tú anglinu nedoučovala. ,Povedala, že prečo nie? Jednoducho každú stredu mám zostať v škole na "doučku", kde sa bude venovať študentom a potom aj iba mne takú polhodinu ešte individuálne na zdokonaľovaní sa v anglickom jazdku. Okrem angličtiny budem maturovať ešte z ekolnomiky, účtovníctva a slovenského jazyka. Majte sa dobre, Robo. flower pig sunny flower
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 2 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  anonym So 24 október 2009 - 19:34

Dnes sa mam akosi nijako. Cely den som len prelezal. Ani na gitare som netrenoval, ani knizku som necital, hoci som sa pokusal. Akosi sa neviem prehryzt uvodom. Konkrtene som sa pokusal citat knizky, ktore odporucal tomas a to"Lolita" a "Sexus". P.S: Neviete niekto, co je so slnecnicou?
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 2 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Robo So 24 október 2009 - 20:05

Ahojte. Dnes sa mám celkom dobre, lebo som doma. Ja neviem, že čo je to so mnou, keď idem von, tak som úplne zľaknutý, bojím sa ľudí okolo mňa na ulici, aj keď si okrem stálych liekov kvapnem Rivotril. Nič mi nepomáha. Ešte som sa dnes dobre cítil na nákupe v supermarkete KAUFLAND v mojom meste. Pevne dúfam, že sa Slnečnica čoskoro ozve. Majte sa dobre, Robo. flower study Razz Twisted Evil
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 2 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  anonym Ne 25 október 2009 - 16:49

Dnes sa mam o nieco lepsie, ako vcera. Dve hodinky som trenoval na gitare. Ked som bol so psikom vonku stala sa mi taka prihoda, ktora ma uvrhla do smutku. Mna sa vobec vsetky veci nejak dotknu. Boli sme so psikom na poli. Pred nami bolo dievca v bielych gatiach. Pomyslel som si, ze by bol riadny trapas, keby moj pes na nu vyskocil a predstavte si, ze on na nu vyskocil Shocked . Zablatil jej nohavice. Dievca to vsak zobralo vcelku vpohode, vraj to nie je moja chyba, ale ja viem, ze je to moja chyba. Asi viem predvidat, co sa v buducnosti udeje. Podobne to bolo, ked som si cistil zuby a pomyslel som si, ze by bolo velmi neprijemne, keby mi vypadla blomba a ona vypadla Shocked . Som rad, ze je tu toto forum, na ktorom sa s ostatnymi mozem podelit so zazitkami a bol by som rad, keby ste sa aj vy podelili so svojimi radostami a strastami. Very Happy P.S: Filipka, poslal som ti sukromnu spravu.
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 2 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Anonymný Ne 25 október 2009 - 18:43

ja sa mam v pohode, hram sa na PC, konkretne Aion, Starcraft...pozeral som dnes dve najnovsie casti americkeho serialu Californication...odporucam vyhladat na iserialoch...zajtra idem volat na jednu brigadu, snad ma vezmu...a v stredu psychiatricke a ocnej... bounce
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 61 Previous  1, 2, 3 ... 31 ... 61  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore