Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

ako sa dnes mám

Strana 59 z 61 Previous  1 ... 31 ... 58, 59, 60, 61  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 59 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  eška St 2 december 2009 - 22:17

Zdravím ta Matej.Aj v mojom prípade to začalo presne tak ako u teba.Že som len priberala a priberala.Doktorka ma uspokojovala s tým,že mám byt rada,že som v poriadku ,a že pár kíl navyše nie je žiadna tragedia.Pár kíl....Nie 20....Potom po týždnisom zvažovala,či robím dobre,žrat som žrala aj nadalej,ale lieky som nebrala.Potom sa blížil čas kontroly,tak som neišla,lebo som si myslela,že načo,ked neberiem lieky,zase som ich nebrala ,dobre som sa cítila,nebola som spomalená,ALE...neschudla som ani kilo.Takto prešli dva mesiace,až kým ma "tam" zas nezavreli ..... Niekto mi raz povedal,že priberá sa od jedla,nie od liekov...
Držím Ti palce,aby sa ti Tvoj pokus vysadit lieky podaril,dobre robíš,že budeš chodit k psychiatričke.Naozaj sa bráň a skús ju presvedčit,aby ti ich vymenila.Dúfam,že ta zato nezavrú do spitala ako mna......Verím Ti,že tak priberáš,.Ja som sa ani nenazdala a tiež som mala za týžden 4 kg navyse,a to som sa naozaj neprejedala.Skús ešte delenú stravu tú 90 dnovú dietu.Je účinná,len ju treba dodržiavat.... sunny
eška
eška
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 14
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 18.11.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 59 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Matej Št 3 december 2009 - 0:21

Viete, ono je to v podstate taká hra. Satani a anjeli medzi sebou bojujú, prepáčte mi tie slzy, a robia si bojisko z mojej psychiky. Je to ako futbal, akurát že pokým sa oni veselo hrajú a raduje sa raz jedna strana, raz druhá strana, keď dajú gól, mňa každý jeden gól, či už jednej strany alebo druhej strany, veľmi bolí. Preto, neviem či ste tu niekto veriaci, tuším Laura, pomodlite sa a odkážte Bohu nech si láskavo rieši ten svoj spor s diablom niekde inde a nie na poli mojej duše! Evil or Very Mad

Hovoril som o hre. Čo tým mám na mysli, sa pýtaš, priateľu? No, nie je to len hra medzi anjelmi a démonmi, ale je to aj moja hra, kde ja dávam údery rozumu v mene srdca. Srdce niekedy víťazí, niekedy víťazí rozum. Ja bojujem na strane srdca, pretože rozumu nedôverujem a nemám ho rád. Je to děfka ďáblova, jak říká Martin Luther. Psychiatri by boli najradšej keby som počúval rozum, ha, ale to by musel byť najprv dôveryhodný a musel by preukázať sa ako dostatočne fundovaná inštancia s kvalitnou pamäťou a s výkonným, resp. efektívnymi softvérom. A tak sa preukázať rozhodne nepreukázal, skôr naopak... ukázal sa ako hlúpy, otrandžený a neschopný BABRÁK!!! Viete, nie že by som mu chcel zle, lebo veď keby som nemal, tak by som bol mentálne postihnutý a to tiež nie je zrovna výhra v tomto živote. Ja mu chcem dobre. Chcem mu dohovoriť. Dať mu šancu. Ale keď on udiera takými fintami, takými podlými ale fakt zákernými podfukmi, to sa proste nedá nebrať na vedomie, ľudia. Pochopte to.

A tak počúvam srdce. Srdce bolí a tak cez prizmu bolesti bolí celý svet. Ale jedno neznesiem. Chcete vedieť moju slabosť? Keďže vo mne vládne srdce a sentimentalita nad rozumom, ktorý je v ilegalite a v katakombách, tak neznesiem poníženie druhého človeka. To mi nerobte, prosím. Nikdy sa predo mnou neuponižujte, ani nebuďte pokorní. To neznesiem. Majte, ľudkovia, svoju hrdosť a bráňte sa tomu rozumu. Iracionalita je náš domov. Tam sme boli narodení v deň, kedy to preskočilo v našich hlavách. Dobre Vám radím a verte, tečú mi slzy až po bradu a stiadiaľ kvapkajú na tričko, ako veľmi mi na Vás záleží. Som Váš administrátor, pokorný sluha, slúžim Vám, chcem aby sa Vám dobre diskutovalo, aj preto mám výčitky, že asi Vám diskusie znepríjemňujem, keď sa Vám tu takto zverujem. Ale verte mi, milujem Vás. Ste moje deti a navzájom ste bratia a sestry. Nepočúvajte rozum, tú děfku ďáblovu, počúvajte srdiečko. Ono bije statočne pre Vás celý život.

Veď čo urobil kedy pre Vás rozum? Nič! Len Vás bezohľadne oklamal, keď ste trpeli bludmi a halucináciami. Fuj a hanba mu! Takému slúžiť? Nikdy! Ale srdiečko, to ste predsa Vy, tam ste doma, to je Vaše pravé ja.

I love you
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5056
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 59 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Matej Št 3 december 2009 - 0:48

Viete, tí bratia zo združenia boli fajn, vlastne kedysi bol čas, keď mi nebolo s nikým lepšie. Raz ma prenasledoval jeden pedofil, keď som mal asi 13 rokov. Chodil ku kostolu, v ktorom som miništroval a vždy si na mňa počkal. Asi tri mesiace som žil v strachu a bál som sa ísť do kostola. Ale malo to jedno pozitívum. Zblížil som sa s viacerými miništrantami, lebo som ich požiadal či nemôžem chodiť s nimi domov z omše... viete, pre istotu, aby ma ten pedofil nenasledoval. A takto sme si zvykli chodiť spolu domov z omší a bolo nám veľmi fajn. Ja som mu hovoril, že Česká republika je rozlohou aj počtou obyvateľov väčšia než Slovensko, ale on neveril. Teraz to už chápe veľmi dobre. Som rád. Lenže teraz je už o hlavu vyšší než ja, má totiž o dva roky menej než ja. Joj. A začali sa nádherné časy, ktoré sa pozvoľna prelínali s katastrofou gigantických, čo gigantických, priam kataklizmatických rozmerov. Do môjho psychična vstúpila pliaga... sociálna úzkosť. Ľudia, ja som 5 rokov nevedel, čo mi je. Ach, keby som vedel, že to je choroba, ktorá sa dá liečiť, keby som to vedel zatracene skorej, mohol... som... byť teraz.. úplne inde...

Ach, dietky moje, majte sa radi. Ak ste pedofilmi, musíte za každú cenu abstinovať sexuálne, naozaj, nesmiete počúvať pudy. Ukájať sa tajne kdesik na záchode, to je Vaša vec, ale keď ste pedofil nesmiete ísť do kňazstva, ani žiadostivo dívať sa na objekt svojej orientácie. Naozaj. Držte sa mi, posielam Vám pusinku na líčko, aby sa Vám dobre spalo, je už pol jednej, treba ísť spať. Škoda len, že ja mám celý deň v prdeli a až večer sa v rámci depresívnej ataky cítim lepšie, takže Vám tu môžem pomáhať, ako sa len dá. Áno, pomáhať, lebo preto som bol stvorený, aby som sa stal svätcom, aby som bol patrón duševne chorých ľudí. Keď zomriem, budete sa ku mne modliť, aby som orodoval u Pána a vybavím Ti zhora, Lapajko, polepšenie stavu, a ak zomriem mučeníckou smrťou, tak možno dokážem Ti vybaviť aj uzdravenie. Fakt. Mučeníctvo, to je len hypoteticky, lebo to nie je také jednoduché v našej domovine. Nemyslím teraz srdiečko, ale Slovensko.

Mám Vás veľmi rád, ste stále so mnou, prajete mi polepšenie stavu, ďakujem Vám. Pošlem Vám aj nejaké milosti a reputačné body alebo body v rámci bodovania. To ako administrátor môžem umelo ovplyvňovať. Nie, ale nie... počkaj.. to nie je zneužitie právomoci verejného činiteľa. Ale šak dobre, ja tomu rozumiem, ale nesúhlasím s Tebou. Možno to rešpektujem ale mám iný názor. Kant by nemal veľkú radosť, ale slovenčina je slovenčina, my to slovo tak používame, ale v podstate má obidva zmysly. No vskutku. Takže niet čo riešiť.

Celé dni nič nerobím, len sedím v izbe a čumím na stenu. Alebo kontrolujem a sledujem toto fórum. Och, a hygiena... som lenivy jak lemra.. vôbec sa neumývam, dneska mi mamina povedala že smrdím, povedala to jemne, ale vyjadrila proste úsudok že smrdím. A to som sa nesprchoval len 2 a pol týždňa! Niekto povie že fuj, humusák, ja poviem: slávnostne vztýčim vlajku celokoncilového odboja proti rozumu. To ma len rozum snaží nahovoriť. A etiketa. Jasné etiketa. Tá mi je ukradnutá a zvysoka na ňu kašlem až si pľúca vyrvem cez ústa. No čo. Je to tak. Nepopísateľné, aké hlúposti si ľudia dohodli a pomenovali a poupravovali. Ja vlastne viem čo robím. Úplne popieram tento svet a seba v ňom. Áno, to sa mi darí. Dúfam, že ma v tom podporíte. Je to správny krok. Víťazný krok. Bude to tak lepšie.

A viete prečo to tak bude lepšie? Lebo dosiahnem tým to, po čom som vždycky túžil. Po čom túžim už 10 rokov. Veru, už je tomu 10 rokov, čo sa trápim. A veru veru hovorím Vám, deti moje, 10 rokov som jakživ nevidel jasný znak uznania. Pýtate sa aké uznanie? Na to je jednoduchá odpoveď. Uznanie, že mi niečo je. Laura to má dobré, jej akonáhle niečo bolo, šup do špitálu a všetci chápali že je chorá a potrebuje pomoc. Ale čo ja? Prečo všetci na mňa a na moje problémy odjakživa kašlú??? Prečo??? och... prepáčte, opäť tie slzy, táto slza bola obzvlášť veľká ale príjemne osolila pery, chuťovo sú slzy celkom príjemné. Aspoň jedno pozitívum na tejto fraške, ktorú tu teraz predvádzam. Že? Hm...

Tak dúfam že už zaspím a dám Vám pokoj. Držte mi palce. Som s Vami pamätajte. Ani vlások Vám nespadne z hlavy, že by som o tom nevedel. Cmuk, miláčikovia. Pusinka. I love you
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5056
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 59 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Matej Št 3 december 2009 - 1:30

Ľudia, ja Vám neviem zaspať. Som strašne nervózny a podráždený? Mám si dať nejaké tie Rivotrily navyše? Alebo radšej nie? Trasiem sa na posteli, ale zima mi nie je. Musím pozorovať modro-bielu miestnosť. Rozumiem a beriem na vedomie, že sa teraz nemám zrovna najlepšie, Robo. ALe že by som bol mimo, to je ťažké označenie. Pretože ja si plne túto frašku uvedomujem a preto som vinný. Som vinný zo zločinu proti ľudskosti. Ako mohol dočerta povedať the humanity vtedy namiesto oh my god??? ALe vlastne by to mohlo byť teoreticky lepšie, lebo sa nemá vyslovovať Božie meno nadarmo, však. Ale je to znak aj tak úpadku našej spoločnosti. Je to prejav degradácie ľudskej dôstojnosti ktorá sa s Hindenburgom blížila pred najväčšou vojenskou katastrofou v dejinách ľudstva. Uvedomte si to a vzchopte sa buriči!

ÁNo, vzchopíme sa! Ľudia, Laura, Lapaj, slnečnica, všetci hurá horsa do revolúcie!!! Premeníme to tu na veľký odboj proti všemocnej racionalite tohto slobodomurárskeho podsvetia!! Áno, ľudia, my sa vzchopíme, naša ľudská dôstojnosť prežije všetko mučenie, všetko ponižovanie, všetku tú diktatúru rozumu! Áno, ľudia moji, my sa nedáme, my budeme bojovať až do samého konca, do posledného dychu, do poslednej kvapky krvi, do posledného plamienka svetla nádeje!! Vezmeme do rúk zbrane nášho psychična, ktorými je naše srdce, vyrveme si ho z hrude a dáme ním po lícach nášmu nepriateľovi, čím jasne vhodíme do ringu rukavicu, ktorú náš nepriateľ bez akejkoľvek štipky pokory príjme, pretože si myslí že vyhrá, hoci v Biblii sa píše že nevyhra, že dokonca už dávno prehral a teraz sme ponorení neúctivo len v dozvukoch.

ĽUdkovia drahí, každý jeden z nás, každučký z nás, každučká z nás, povstane! A povstane kráľovstvo proti kráľovstvu a národ proti národu! Miestami bude hlad a zemetrasenie. To všetko musí prísť, ale my vytrváme až do konca. Lebo kto vytrvá do konca, bude spasený vo svojej vlastnej iracionalite, ktorá najlepšie vie, čo sú to city a najlepšie pozná odpoveď na otázku "prečo".

My way. Áno, bude to naša cesta. Bude to náš spôsob riešenia vecí. Viete prečo nás ľudia nechápu? Lebo nepatria medzi tých vyvolených, ktorí nahliadli do nádherných a kolosálnych právd iracionality. Áno, to je našou filozofiou. Tú budeme brániť srdcom i životom. Ajhľa, naša ideológia! Vidíte to, čo to ja, drahí moji? Vidíte tú perspektívu? Tú krásnu nádej? To svetlo na konci tunela? To je vidina šťastia drahí moji. A viete prečo? Lebo už nebude súdu viac, už nebude diskriminácie duševne chorých, lebo duševne chorí ovládnu svet silou svojho iracionálneho srdca a rozum sa strávi v pekelnom ohni navždy a naveky. Už nás nikdy nikto nebude súdiť, drahí moji, už nebudeme posudzovať podľa nejakého dôchodku, podľa nejakého lajstra zdravotnej spôsobilosti. Už budeme slobodní. Áno, miláčikovia, okúsime po rokoch tyranie, čo je to sloboda. Lapaj spozná čo je to byť sám sebou. A všetci poplačeme spoločne, ale už nie od bôľu, ale od šťastia a vínko si nedáme, aby sme si uľavili od bôľu, ale na oslavu a adoráciu svätého srdca iracionality! Tak jest! Amen! Amen! Amen!
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5056
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 59 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  filipka Št 3 december 2009 - 17:10

Matej, radsej chod do nemocnice, zacinas stracat sudnost...myslim, ze revoluciu nam netreba. Ani patron dusevne chorych z teba nebude, nebudes ani svatec. Skor ty by si teraz toho patrona dusevne chorych potreboval... nechcem ti zle, nemocnice nemam rada. Ale myslim, ze bohuzial ju teraz potrebujes.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 59 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  popoluska Št 3 december 2009 - 18:23

Aj ja si myslim Matej,ze si v takom stave a rozpolozeni,ze potrebujes odbornu pomoc, cim skor,tym lepsie pre teba. Daj si povedat.
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 59 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  filipka Št 3 december 2009 - 19:20

popoluska, ak som dobre pochopila, reputacie udeluje administrator za prinosnost prispevkov dotycneho uzivatela. Administratorom je Matej.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 59 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  popoluska Št 3 december 2009 - 19:47

Dakujem filipka za informaciu. Smile
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 59 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Matej Št 3 december 2009 - 20:25

Dnes som zistil veľmi dôležitú vec. Je to odhalenie pravdy. Ja som zdravý, priatelia moji, mne vlastne dokopy nič nie je. Vraj schizoafektívna porucha, to nechápem, kde nabral takú diagnozu. Verte mi, nemám nijakú takú diagnozu. Ja viem, že po týchto predchádzajúcich mojich príspevkoch si poviete, že "jasné, to ti tak uveríme", ale uverte. To je len fraška, drzé divadielko. Podfuk. Vy dobre viete, že v psychiatrii sa diagnostikuje hlavne na základe rečí pacienta, takže je obrovsky priestor pre manipuláciu. A ja som manipulátor veľmi dobrý. Oklamal som aj psychiatra. Neviem ako, ale nejak som oklamal aj psychologické testy, myslím, že sa mi to podarilo preto, lebo som správal ako blbeček tak už vopred psychologička usúdila že asi celkom v poriadku nebudem. BOla teda predpojatá.

Viete, ja mám len určité traumy a komplexy z detstva. Neviem sa cez ne preniesť, tak smútim a žialim, občas rezignujem. Ale psychoza? Neuroza? Skutočná depresia? To nie. Ja som zdravý, ľudkovia. Ak to rýchlo nedám do poriadku a neoznámim to doktorke a nepostarám sa aj o to, aby v to uverila (lebo veriť len tak asi nebude na prvý raz), tak to dopadne veľmi zle.

Je mi trápne že som Vás vodil za nos príspevkami a všetkým tým. V skutočnosti som zdravý a nemám žiadnu schizoafektívnu poruchu. Ospravedlňujem sa Vám. Embarassed Embarassed Embarassed
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5056
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 59 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Matej Št 3 december 2009 - 20:29

A k tým reputáciam. To nie ja len udeľujem reputačné body, ale každý člen registrovany. Nie? Tak som to nastavil. Pri každom príspevku nejakého člena (mimo Vaše vlastné príspevky) je napravo od príspevku také plusko a mínusko. Keď kliknete na plusko, udelíte reputačný hlas a dotyčnému sa zvýši skóre. Ak na mínusko, skóre sa mu zníži. Veď ja mám dva reputačné hlasy, či body, a ´vari som si ich udelil sám? Nie, niekto ste mi museli kliknúť. Využívajte možnosť takéhoto hodnotenia, je to veľké plus tohoto fóra frčiaceho na phpBB2. cyclops
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5056
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 59 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  slnecnica Pi 4 december 2009 - 9:06

Matej a vies ze to je velmi caste ze chori tvrdia ze su zdravi? to je proste dalsi symptom... PROSIM chod do tej nemocnice. urob to pre svoju milujucu matku a otca. a pre seba sameho hlavne.
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 59 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Matej Pi 4 december 2009 - 15:16

slnecnica napísal:Matej a vies ze to je velmi caste ze chori tvrdia ze su zdravi? to je proste dalsi symptom... PROSIM chod do tej nemocnice. urob to pre svoju milujucu matku a otca. a pre seba sameho hlavne.

Viete, nie je na mojej voľbe, či pôjdem do nemocnice. Ja sa nemôžem teraz zdvihnúť a ísť sa dať hospitalizovať. Musím vyčkať do pondelka, vtedy pôjdem k psychiatričke "na kontrolu" a uvidí sa, či sa mi polepšilo alebo čo bude ďalej. Každopádne maródku mám vypísanú až do nedele budúceho týždňa. Takže možno sa to bude všetko riešiť ambulatne prostredníctvom dlhodobej péenky. A možno aj naozaj nemocnicou, neviem. Ja sa nemocnici nevyhýbam.. ak mi povedia, že by bola vhodná, tak pôjdem. Ale to je vec až pondelka, možno aj neskoršieho dátumu. Iste chápete.

A to že nie som chorý, že je symptom? Ja viem o schizoochoreniach dosť veľa, priznám si to pyšne a asertívne, takže to chápem, že takéto príznaky bývajú. Ale ja to nehovorím ako presvedčenie, teda nie je z toho deluzórna konštrukcia, čiže blud. Ja to hovorím ako dojem. Všetko sú to iba dojmy. Momentálne mám dojem, že mi myseľ ovládajú zlí anjeli ale aj dobrí. Robia mi neplechu, preto ma vedia riadne vytočiť rady typu: "je to na tebe, ako sa rozhodneš, je na tvojej zodpovednosti, si slobodný, tak sa vzchop". Joj... takému by som vylepil, že by sa uvidel z druhej strany steny. Fakt. Ja nie som slobodný. Som ovládaný. A aj to viem, že schizo máva také stavy, že je ovládaný, ale opäť zdôrazňujem, to nie je moje presvedčenie, ktorému bezvýhradne verím, ako je tomu pri bludoch, je to len DOJEM. Rozumiete mi trošku?

PS: Nezabúdajte využívať reputačné bodovanie Very Happy
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5056
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 59 z 61 Previous  1 ... 31 ... 58, 59, 60, 61  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore