Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

ako sa dnes mám

Strana 58 z 61 Previous  1 ... 30 ... 57, 58, 59, 60, 61  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 58 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Matej St 2 december 2009 - 13:21

Som strašne ožraty. Ale nie alkohoolom, ale depkou. Neuvirrtelne. Nevim pisat. Jeto sila. Umíram. Som veľmi opojeny. Je to ako keby som bol ožraty ale pritom som nevypil ani kvapku. Nehapem jak može takto depresia zdeptat podčlovek.a. Dal som si kávu, žemato trocha prebere. Ale zatiaľ som stale ožryty. Sila. Ach. Toto nie je depresia, toto jeuž melancholia... rozumieš, to jeten ťažkystupeň depky. Umíram. Nescesa mi pisat ale mosim. Nehapem čo sa deej v mojom mozku, že ma tak takto oblbtavie. Sila. .. To s ú miale stavy! Nenormalne. ˇ3ak ja vám ukážem čo je to psychická choroba, ty hnusny takzvany brat. To nehovorim vam ale Martinovi. lebo som sasnim pobil kvoli tomu, že sa mi smial . Ha. Blabla. Dovi. Idem si ľahnuť veď som úplme mimo, nedokážem sa ani zdvinhť čo som taky ťažky. Akoby som mal chripku ale teplomer ukazuje normal temperature. Hehe. Prdlajs. adios .
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 58 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Laura St 2 december 2009 - 15:10

V poslednej dobe je tu hodne pesimistická nálada,čo mi je lúto,lebo ja sa mám vcelku fajn.Je mi lúto,že Popoluška prišla o prácu.Popoluška o tebe v robote vedeli,že si chorá? Lebo tušim si to tak niak formulovala,že preto si prišla o prácu.ID nemáš? Mne sa zdá,že ty si vcelku psychicky vyrovnaná a tiež si myslím,že prácu časom nájdeš.
Čo sa týka Mateja,je to strašná zmena,aký to bol na začiatku vcelku optimistický chalan a čo píše teraz.Ano Matej, ja som tiež mala v minulosti pocit,že to niekedy hrám,napríklad toto leto,no aj tak som si odležala tri týždne v nemocnici.No vobec nemám pocit,že Ty to ešte hráš.Tebe je určite dosť zle a keď teraz nebudeš brať ani tú Ziprexu,neviem ako to dopadne.Preto Ti opakovane radím nemocnicu,možno vymyslia niečo lepšie ako Ziprexa.Ináč ste ma sklamali,že zo Seroqelu sa tiež priberá.Mne vraveli lekári,že nie.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 58 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  slnecnica St 2 december 2009 - 18:21

Laura, ja som z neho pribrala za 2 tyzdne 4 kila, tak teraz sa uz nevazim ale nohavice nezapnem radsej uz nechcem vediet kolko vazim. asi ho prestanem brat. ale to tiez moze byt tym ze zjem co vidim, nemusi to byt ze zerem kvoli liekom. precitam si znova knizku metabolicke ucinky psychofarmak co napisal typek ktory sa vola svacina, vtipne ne? tamt o je popisane, ze sa z quetiapinu, co je ucinna latka v seroqueli, az tak nepribera, tusim, ale musim si to znova precitat tu knihu, potom napisem co som sa docitala.
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 58 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Robo St 2 december 2009 - 19:57

Ahojte. Dnes som v škole nevydržal, musel som odísť ku lekárke ps. Cítil som sa veľmi zle, počul som ako na mňa z chodby nadávajú, smejú sa zo mňa a prezývajú ma. Strápnil som sa a pochytil som sa so spolužiačkou a celý deń sa hádam aj s mamou, lebo mi nič nechce uveriť, ale tvrdí, že si všetko vymýšľam. Bol som s mamou v obchode keď sme išli von z obchodu, tak som počul, že niekto na mňa povedal, že on bol na psychiatrii, ale iba ambulantne. Myslím si to preto, lebo som dnes na ps. kontrole bol. Mama nepočula nič a podľa mňa môže mať aj pravdu, ale iba čiastočne. Lekárka zmenila liečbu. Kventiax zrušený, Seroquel mi znížila na 300 mg, dnes som ešte zobral 600 mg. Pridala mi Leponex 2-krát 25 mg. Pýtala sa ma, že či sa nechcem preliečiť v nemocnici, ja som odmietol a zajtra idem do školy. Nechcem teraz vôbec ochorieť, lebo v pondelok ideme zo školy do Bratislavy reprezentovať našu cvičnú firmu na Slovenskom veľtrhu cvičných firiem v Bratislave. Bojím sa, že to ps.nezvládnem. Ahojte, Robo. Embarassed Evil or Very Mad flower flower Rolling Eyes
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 58 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  anonym St 2 december 2009 - 20:01

Ahoj, Robo. Chcem ti len povedat, ze Leponex je dobry a hlavne silny liek. S velkou pravdepodobnostou ti pri jeho uzivani zmiznu podobne prejavy choroby, ake si spominal. Nezlakni sa vedlajsich ucinkov, akymi su hlavne unava a nadmerne slinenie. Ahoj sunny
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 58 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Robo St 2 december 2009 - 20:14

Ahoj, Matej. Vidím, že si trochu mimo, v dosť zlom ps. stave. Ja som bol v takomto stave, keď som bral Zeldox. Ja si myslím, že niektoré lieky vôbec nemusia sadnúť a môžu narobiť aj zlé. Ja som vtedy len sedel, vôbec nič nevnímal, pozeral sa v izbe na jedno miesto, ťažko sa mi ovládalo moje telo. Ledva som prekladal nohami, dokonca do nemocnice ma musela mama s babkou podopierať. Nevedel som ani kde idem. To som vôbec nebol ja. Od Zyprexy som spal a priberal. Chodil som potom so Zyprexou aj do školy a niekedy som si na hodine aj pospal. Vyzeral som smiešne. Keď som bral Risperidon viac som pribral, pri Seroquele so išlo dole. Ahojte, Robo. flower flower flower Sad
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 58 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  popoluska St 2 december 2009 - 20:19

Ahoj Robo. To co sa ti zda,nie je pravda,je to priznak choroby.Mama ma pravdu.Po Leponexe by to malo ustupit.Este ma jeden neziaduci ucinok:ospalost.Prajem ti,aby co najskor zabral a nemal si tieto neprijemne pocity.
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 58 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Robo St 2 december 2009 - 20:21

Ahoj, Lapaj. Nebudem priberať z Leponexu? Ja som vlastne vždy unavený, niekedy prídem zo školy, tak si pospím a ráno sa vôbec nemôžem vymotať z postele. Keby ma mama nenaháňala, tak by som nikdy nedošiel na autobus do školy. Tak uvidím, ako to budem znášať. Ďakujem za povzbudenie. Ahojte. flower Mad pig
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 58 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  anonym St 2 december 2009 - 20:25

S priberanim je to individualne. Ja sam som z neho nepribral, ini na stacionari pribrali aj 30 kg. Tym ta ale nechcem strasit. Tak to proste je -individualne.
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 58 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Robo St 2 december 2009 - 20:33

Ahoj Popoluška. Aj tebe tiež ďakujem za povzbudenie. Či už priberiem, alebo nie / a ak áno, tak dúfam že veľmi málo/ Tí, ktorí ste už užívali alebo užívate Leponex, tak už viete, že aký druh lieku to je a aké má možné vedľajšie účinky. Ja si to ešte len pôjdem prečítať. Majte sa krásne, Robo.. Embarassed Rolling Eyes Evil or Very Mad pig flower pig flower flower
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 58 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  eška St 2 december 2009 - 20:37

Ahojte.Ja som pribrala z ABILIFY 20 kg za rok.Bola som pri tých liekoch spomalená,nič sa mi nechcelo.Pribrala som zo 65 kg na 86.Potom som sa naštvala a mala som zúrivé myšlienky,že som takto dopadla ,že musím chodit na psychiatriu,kam som to vlastne tak hlboko klesla a potom som ich sama od seba vysadila a 2 mesiace som nebola u psychiatričky.Až ma nabonzoval moj manžel aj matka psychiatričke,že neužívam lieky a ona po mna pekne poslala RZP čku aj s policajtami,hoci som nemala žiadny atak.Veĺmi som sa rozčulila a p,doktorka ma nepustila domov,že musím ostat vnemocnici.A ked nezostanem,tak mi to nariadi sudom.Tak som tam bola dobrovolne nasilu.Nastavili mi liečbu Risperdal consta injekcie.Podla p.doktorky to bol začínajuci atak/to moje rozčulenie /,.Takže chodim každe dva tyždne na injekciu,čo ma velmi obtažuje.Ale chcela som povedet,že aspon momentalne nepriberam, dokonca som schudla 6 kíl,takže teraz važim 80 kg.Ale ešte mám 15 kg nadvahu,a nie a nie dalej schudnut. No Velmi sa hanbím za tuto diagnozu,neviem túto chorobu vnútorne prijat,ani to,že chodím k psychiatrovi.A tobož už ten ID,čo sa vybavuje.Moja doktorka mi povedala ,že ¨keď vám to nepriznajú,dáme tretiu hospitalizáciu a bude..." no skoro ma natiahlo....Čavte
eška
eška
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 14
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 18.11.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 58 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Matej St 2 december 2009 - 21:41

eška napísal:... potom som ich sama od seba vysadila a 2 mesiace som nebola u psychiatričky...

Ja síce psychiatričke chodiť budem, ale priznám sa Vám, to že som pribral 6 kilogramov za necelé 3 dni Exclamation Exclamation Exclamation ma tak naštvalo, že celú zyprexu kašlem a nehodlám ju brať. Už som si ju dva dni nevzal a ani ju nechcem v živote vidieť. Pfuj! Evil or Very Mad

V pondelok idem na kontrolu a poviem lekárke, nech mi dá nejaké iné antipsychotikum, že ja Zyprexu nechcem. A budem prísne si hájiť svoje práva, práva vlastenca, práva domáceho vnímateľa, pozorovateľa tohto zbesilého, hnusného skazeného miesta zvaného svet, ktorého maniére sa podobajú zhromažďovaniu ľudí v nacistických koncentračných táboroch smrti, kde sa len ponižuje, likviduje a spaľuje baraj aj zaživa. Vy svine hotentotské zyprexácke!!!! A basta!

Tak jest. Slovo pánovo zaznelo. Pokloňte sa a odíďte pokorne do svojich mizerných domovov strachu.
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 58 z 61 Previous  1 ... 30 ... 57, 58, 59, 60, 61  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore