Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 16

Strana 56 z 84 Previous  1 ... 29 ... 55, 56, 57 ... 70 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 56 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  janka,janka Po 1 máj 2023 - 22:17

ahojte,
POcuvam radiovu relaciu ako sa starat o pečen, zatial len sa bavia ci chodia muzi na urologicke kontroly, ze nechodia. Dala som si zas hedonin, sice som po nom dlho spala ale fakt dlho doobeda, ale potom som ovela lepsie v cinnostiach a kludnejsia, okrem fajcenia  Hromžím zajtra ale volam doktorovi , ze co dalej, ini liek uvidim ako zareaguje.
motylek drzim palce na nefrologii  a zelam, aby sa to vyriesilo cim skor I love you  Sestrička 2   Kiss 3 Blacksheep19  citala som, ze hras na organ, to je ale velmi krásne, drzim palce vo vecernom nejedení, to naozaj vela spravi, mam tiez tolko co teraz Ty, najvacsi problem mam v priprave jedla, vacsinou jem sacharidy a tuky a to je jasne zle.  To je dobre, ze Ti olanzapin pomaha, mne nerobil vobec nic, len som pribrala. Tu vidno aky sme rozny, lebo aj rispen, invega mi nerobili dobre a niekomu pomaha. Ale dlho mi trvalo kym som to zistila, ze mi tak zle nema byt. Prajem vela sil v pocitani kalorii , alebo vecernom nejedeni. Verim, ze schudnes, mas na to potencial  Cvik 1  Reading   Hladný  Kiss 3
Catherin4..veru aj mne tak jedna co ma videla po rokoch a zbadala ma a prve uplne nahlas, este som bola od nej tri metre...akooo si ty pribrala ale si tucna... Cvik 5  Žltá karta ako keby som to sama nevedela.
Na modrom koniku je dobra skupina na chudnutie, zeny tam davaju aj svoje uspechy,, je to inspirujuce co tam pise jedna uzivatelka missbau, vola sa ta skupina..cesta k mojej premene. Moja rodina mna ignoruje, o tom ze beriem dlho lieky a chodim k psychiatrom sa vobec nebavime a mna to mrzi. Lebo vidavam velakrat v cakarnach rodicov s detmi, ale co uz. Dokonca ked som bola v Hronovciach vobec sa ma nespytali, ani sme sa nerozpravali preco tam som, vobec nic a mna to nicí..uraza ma to, ten nezaujem, to ticho  Zlosť. Tiez si myslim, ze pribratie nam nijako nepomaha v psychike, takze by to mali v laboratoriach vyriesit, ale asi na tie vyskumy nie su peniaze, alebo neviem. Tesi ma ze si si kupila pekne trická.  Cvik 2  Kiss 1

 Cloud 3  Sun 2  Snow 3

Rain 5  Great party
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

Patty_Pillow, Saladin, Catherin4, motylek and Blacksheep19 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 56 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Ut 2 máj 2023 - 9:51

Ahojte, tak ja som odmietla dnes posledné dva elektrošoky, dr. síce nie je nadšená, ale prijala to a zase muž niekde čítal štúdiu, že 4-8 stačia a ja už 4 mám za sebou.
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 395
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

Catherin4 and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 56 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Catherin4 Ut 2 máj 2023 - 9:59

animusmeus: ak sa chces porozpravat o tom co ta tazi kludne mi napis ss
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 476
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 56 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Catherin4 Ut 2 máj 2023 - 10:06

Ahojte moji mili, tak ja som dnes bola u doktora, tak mi konecne znizil Aripiprazol na 10 mg. Ale odmietol mi predpisat Aurorix na socialnu fobiu, ze to on nepredpisuje, ze to ma vela neziaducich ucinkov. Ja som citala tie neziaduce ucinky, mna zaujalo len to, ze sa z toho nepribera. No mrzi ma to. Nemam zle skusenosti s neziaducimi ucinkami liekov, znasam ich dobre. Od neho to asi nedostanem. Hovori, ze mam chodit na psychoterapie, ale co tie mi v tom pomozu. Sa k mojmu lieku nedostanem a to ma mrzi. Dnes idem prvy krat po dlhej dobe do roboty, aj sa tam tesim. Len dufam, ze ma da na to moje oddelenie, na tom druhom to neznasam. Som v tomto roku odpracovala len necele tri tyzdne, to sa ma teraz zmenit.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 476
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

janka,janka likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 56 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek Ut 2 máj 2023 - 11:38

janka,janka napísal:ahojte,
Catherin4..veru aj mne tak jedna co ma videla po rokoch a zbadala ma a prve uplne nahlas, este som bola od nej tri metre...akooo si ty pribrala ale si tucna... Cvik 5  Žltá karta ako keby som to sama nevedela.

Z toho si nic nedělej, ne každý má slušné vychování. A ne každému dojde, že člověk může mít nadváhu i z něčeho jiného než z toho, že se přecpává jídlem.
Mně se takhle stalo před denním psychoterapeutickým sanatoriem Exclamation , když jsem se vracela od psycholožky a stála jsem na zastávce autobusu, že se zezadu ozval mužský hlas, něco jako: "S tykovou p*delí bych nevycházel z domu!" A ještě pár jadrných vět na moji postavu.
Ani jsem se neotočila, jen jsem procedila mezi zuby: "Prosím Vás, chovejte se slušně!" A zmlkl, nezdvořák. Laughing

Jinak dámy, oceňuju vaši snahu hubnout a nestyďte se za své postavy, vy za to nemůžete, to léky, resp. psychiatři v nemocnicích, kteří do každého na potkání cpou olanzapin, po kterém se mimochodem tloustne nejvíc ze všech antipsychotik (viděla jsem porovnání AP mj. z hlediska přibírání v jedné knížce o schizofrenii).
A mimochodem, jak si tu tak svěřujete své váhy, tak nejtlustší jsem tady z vás všech já. Embarassed Ani radši nepíšu svoji váhu. Však jestli přijedu na sraz a některá z vás přijede taky, tak uvidíte ty špeky na špekách. laughing
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 762
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Patty_Pillow, Catherin4 and Blacksheep19 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 56 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek Ut 2 máj 2023 - 11:57

A nevíte někdo, proč psychiatři v nemocnicích tak rádi dávají pacientům olanzapin, i když se po něm tolik přibírá? Zabírá snad většině pacientů? Nebo proč?
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 762
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 56 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Saladin Ut 2 máj 2023 - 13:35

animusmeus napísal:Ahojte, zmenim temu ak mozem. Juraj to tu nadskrtol. Mam sa zle, Jedina vec ktorej sa posledne dni, a hodiny venujem je, ako a kde si vziat zivot. Zvazujem, pre/proti ako vyjst z bludneho kruhu a pomoct si.
Nah, v predch. životoch som to ukončil niekoľko krát a vždy som sa za odmenu reinkarnoval tak, že zlého bolo viac a dobrého menej. Takže neodporúčam.. A ak ti nezáleží na tvojom budúcom ja (nech si to rieši on), tak presne to isté tvrdilo tvoje predchádzajúce ja Smile. A ak neveríš na reinkarnáciu, well, mal by si začať, lebo ani ten pred tebou neveril Smile..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 579
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Juraj likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 56 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Juraj Ut 2 máj 2023 - 15:10

@Saladin, to je presne to čo ma odrádza od toho aby som sa zabil. Viera v reinkarnáciu a problémy ktoré budem mať keď ukončím svoj život vlastnou rukou. Chcel by som dožiť svoj život do konca, ale problém je že máme v rodine dlhovekosť. Keď si predstavím že tu budem musieť byť ešte štyridsať (do osemdesiatky) alebo päťdesiat (do deväťdesiatky) rokov, tak je to desivá predstava. Závidím ľuďom ktorí zomierajú mladí.
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 570
Reputácia Reputácia : 170
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 56 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Juraj Ut 2 máj 2023 - 15:16

Ja som dnes prvý krát v tomto roku pokosil krovinorezom burinu v záhrade. Dve a pol hodiny hnusnej roboty z ktorej ma bolel chrbát. Nemám rád prácu v záhrade. Ale aj napriek tomu som rád že žijem v dome na dedine. Je to lepšie ako keď som bol v byte kde som mal nekonečné problémy so susedmi.
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 570
Reputácia Reputácia : 170
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

regina and vrana like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 56 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Ut 2 máj 2023 - 19:21

Inak ľudia, tí čo pracujete, ako ste oznámili svojmu zamestnávateľovi svoju diagnózu? Ja som sa zosypala zo dňa na deň, tak som to uhrala na zhoršené úzkosti, lebo to aj tak bolo, len čo im teraz povedať? Schizofrénia je nepochopená diagnóza dvoch tvárí. Myslíte, že ak je zamestnávateľ rozumný, tak to pochopí a bude to akceptovať?
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 395
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

Catherin4 likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 56 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  regina Ut 2 máj 2023 - 21:40

zamestnavateľovi netreba hovoriť diagnozu. Máš psychické problemy, ktoré si už naznačila, si PN, viac by som nevravela.
O mne zamestnavateľ vedel, že sa liečim na psychicke problemy, bola som viackrat hospitalizovaná, diagnoza nikoho nikdy nezaujimala, teda aspon sa nepýtali. Az keď mi priznali ID, nastali problemy. Zrazu mal zamestnavateľ obavy či dokažem zvladať svoju prácu, vyziadal si posudok od mojho obvodneho lekára. Ten bol zlatý, spýtal sa ma, čo tam ma napisať a keďže som povedala, že to zvladam, napisal to tam. Rok som s ID pracovala, no za ten rok som zažila hadam všetko, čo sa dá, keď vás v zamestnani nechcu. Nakoniec som sama odišla.
Ja by som teraz o svojej chorobe zamestnavateľovi hovorila čo najmenej.
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 653
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Saladin, Catherin4 and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 56 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow St 3 máj 2023 - 6:40

@regina ďakujem, to som chcela, takže stačí, že mám úzkosti, to je teraz in, lebo v predchádzajúcej dala Dr. moju diagnózu na všetky kópie PNky a to bol môj jednosmerný lístok z práce
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 395
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 56 z 84 Previous  1 ... 29 ... 55, 56, 57 ... 70 ... 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore