Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 16

Strana 57 z 84 Previous  1 ... 30 ... 56, 57, 58 ... 70 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 57 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Blacksheep19 St 3 máj 2023 - 11:17

Ahojte, ja mám takú skúsenosť, že som mala robiť opatrovatelku v dome seniorov. Nepustili ma k starkym ale dali ma do kuchyne ako pomocnú silu. Samozrejme dvanástky som nezvládla ani tam. Sama som dala výpoveď. Naopak boli aj pozitívne skúsenosti, keď som dlhé roky robila sekretárku v jednej firme, tam brali ohľad na moju chorobu, ale nie v zlom. Mohla som si oddýchnuť keď som potrebovala. Boli sme v kancelárii len dve a dobre sme si rozumeli. Dodnes som s nimi v kontakte. Prajem Ti Patty Pillow, aby to s tou prácou vyšlo. Ja ešte stále hľadám.
Blacksheep19
Blacksheep19
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 10
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 31.03.2023

Catherin4, motylek and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 57 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Catherin4 St 3 máj 2023 - 11:55

Patty pillow diagnozu vobec nemusis oznamovat. Ja som ju neoznamovala a nikto sa ma na nu ani nepytal. Proste som bola chora, dlhsie na PN, ze je to nieco psychicke vedia, lebo som mala PN od psychiatra a tym to konci.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 451
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Patty_Pillow, motylek and Blacksheep19 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 57 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek St 3 máj 2023 - 16:09

Změním téma, jestli nevadí. Kdo všechno chce přijít na sraz 17.6. v Bojnicích? Já na 99% přijdu, už mám rezervovaný hotel a těším se na vás. Smile
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 739
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 57 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Mous St 3 máj 2023 - 17:11

@motylek ja pridem urcite
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 863
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 57 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow St 3 máj 2023 - 17:51

@motylek @mous keďže mám dieťa a málo financií, tak nemám ako prísť do Bojnic z Bratislavy
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 357
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 57 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Catherin4 St 3 máj 2023 - 18:15

Ja som bohuzial vtedy na dovolenke, ale dufam, ze este nejaky zraz bude
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 451
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

janka,janka likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 57 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Sweetheart St 3 máj 2023 - 19:22

Ktory datum to bude? Predtym a potom potrebujem volno 😂 pridem
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 554
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 57 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek St 3 máj 2023 - 19:53

@Sweetheart v sobotu 17.6.
Tak snad nebudeme jen tři... Shocked
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 739
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 57 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  janka,janka St 3 máj 2023 - 22:20

Ahojte, doktor bol prekvapený ako som lepsie po hedonine, ved aj ja som rada, dal kventiax, nizsiu davku ze ako to bude s ospalostou, vstavanim rano. uz som ho brala ale v takom mixe liekov, ze cele zle. Mam stastie ze som to sem pisala volakedy, ale to bol vazne divny mix, ani nepomohol napokon. Bolo super dnes v ramci mozností, ako to je vacsinou ked idem za doktorom, cestujem do ineho mesta a paci sa mi tam. Boze uz keby mi to konecne pomohlo. hedonin som si davala od piatku do nedele, robi mi dobre, ale tie vedlajsie velmi zle. a to rano neexistuje ani, len doobeda, pretoze aj ked som si ho dala o osmej vecer, nieco som zacitila o pol jedenastej v noci, dala na spanie tablety a rano doobeda  pred obedom ako buchnuta uplne mimo, dlhe prebudzanie, atd..ale inak taky ucinok, ze prvy krat v zivote .... super...aspon som na chvilu pochopila ........ Do bojnic som chcela ist, keby najdem lacne ubytovanie. Pretoze som tam tak ci tak chcela ist a aj pojdem. Pochopila som, ze sa chcete stretnut, na to treba ale odvahu.  Tak ak zistite nieco lacno napiste. dobru noc.
Chcem vas poprosit, ake mate skusenosti ked ste zacinali brat nové lieky.

Matej, mal si na dvojstranu ako sa robia spravne brusaky, ak zabrali mozes mi poslat. idem na to chudnutie sa pripravujem, aj kimi a Patty, ale zatial si musim nastudovat co vlastne budem jest, a dufam ze sa v tom budeme delit s napadmi. Vela budem cerpat od Teba Matej. Ja neviem schudnut dvadsat kilo aj bez nich som tucna bola, ako klby mame len jedny, je to fakt vela, ked si predstavime kilo muky, kilo cukru, liter oleja a teraz ze predstava 15 kilo muky a 10 litrov oleja a plus neviem aky sajrajt. Prvu myslienku mam, ci viem tomu uverit ze schudnem. No neviem. ako aj s fajcenim. Uz som po liekoch tak dobru..a este ze nie schudnut je problem, ale udrzat si vahu... hen hen hen hen hen Cigáro 3 Vitaj Kiss 3 Víťaz Cvik 4 Tanec Sun 2 Sun 2 Sun 2 Sun 2 Cloud 1 Sun 2 Sun 2 Sun 2 Cloud 1 Sun 1 Sun 1 Sun 2 Sun 2 Sun 2 Hungary Czech Republic Slovakia Great party Great party Great party Great party dog winner cool dancing lol! jumping2 jumping king afro cool angel
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

Patty_Pillow and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 57 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Št 4 máj 2023 - 7:20

@janka,janka keď ma pustia viem ti ako bývalá fitnesska zostaviť stravovací plán
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 357
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

Catherin4, motylek and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 57 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Saladin Št 4 máj 2023 - 10:00

Ahojte. Mám sa super, našťastie dnes vyliezlo slniečko.. Počasie je síce o ničom - striedavo-oblačno prší, potom deň vykukne Slnko, potom sa zase ochladí.. Ale zlepšuje sa to Smile. Toto obdobie som veľa programoval. Darilo sa mi, klop, klop. Dokončil som veci, ktoré som si naplánoval.. ale to by som nebol ja, keby som nebol s niečim nespokojný.. To, čo som dokončil, je už nepekné a treba to vylepšiť. Naučil som sa nový program. jazyk - Lua. Cez víkend pridám nejaké obrázky. Programovanie ma baví, programovanie mi ide najlepšie, programovanie zastaví čas a prenesie ma na druhý breh.. Držte sa..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 526
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

kimi2028, Catherin4 and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 57 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  janka,janka Št 4 máj 2023 - 10:54

ahojte, Patty dakujem. Ako sa tam más? Saladin..si velmi sikovný.
ja som sa zobudila zle, teda ja neviem aky je rozdiel v latkach ze kventiapin je aj v tom lieku aj v tom, zaroven ucinkuju inak,  ale tento kventiax ..citim sa depresivne, ziadne chudnutie nezvladnem, nervozna som, uzkost mám az paniku,  tras mam vonkajsi aj vnutorny, neviem nic robit, nervozna som strasne,  aj neskoro som vstala, skusala sa naladit na lepsiu vlnu, ale nic, citim sa zle. Musim volat lekarovi, ja neverim, na tie reci ze bude lepsie len berte lieky. Dokedy. nech mi da ine. TOto som nemala od hedoninu. zatazuje ma to volat lekarovi, lebo mi ho dal len vcera, len proste neverim, ze zaucinkuje a mne ide o cas, v hlave mám bordel,  citim sa proste dost zle. tak mam podla vas volat lekarovi, nech mi da nieco ine? na ukludnenie cez den si ja nemozem nic dat, ale asi musim najslabsi neurol, co je zle, nespravne pre mna. TAKTO NEVIEM FUNGOVAT, SOM NESCHOPNA ZIVOTA. mam rychle myslenie, plno myslienok, takze z cinnosti nic, je to trapne. Co je to s tymi doktormi, volala som sestricke vcera ze ja som toto uz brala a nebolo to dobre. Tak mam podla vas volat? ci sa mam trapit. To si rovno mozem davat polku hedoninu. O tretej poobede keby si dam, rano by som mala vstat. Aj to mi navrhol vcera. vie moj doktor vobec co robí? naco k nemu chodim rok ked sa trapim? prepacte za take ale citim sa panicky a musim si dat neurol. kolko je psychiatrickych liekov vlastne na bipolarnu, podla mna ani doktor nevie co mi je presne. to si rovno mozem sama urcit diagnozu ak precitam cele toto forum Shocked , hlavne Matej dobre opisuje stavy a pocity a aj nazve ich menom, pomenuje. dik z to ze ci mu mam volat,


Naposledy upravil janka,janka dňa Št 4 máj 2023 - 11:21, celkom upravené 1 krát.
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 57 z 84 Previous  1 ... 30 ... 56, 57, 58 ... 70 ... 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore