Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 16

Strana 70 z 84 Previous  1 ... 36 ... 69, 70, 71 ... 77 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 70 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  EnaXnaY Po 5 jún 2023 - 17:21

Dnes sa mám squelo Wink

Konečne ma baví život Wink

Asi antidepresíva zabrali Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 70 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1065
Reputácia Reputácia : 163
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 46
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Patty_Pillow, Mous, Catherin4, motylek and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 70 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Catherin4 Po 5 jún 2023 - 18:29

Ahojte moji mili, tesi ma, ze sa tu viaceri z vas maju dobre. U mna je to bohuzial opacne, sa to zhorsilo. Nemozem spavat. Tuto noc som prakticky nespala a rano som nebola schopna vstat, tak som nebola v robote. Bola som poobede u psychiatra a ten ma vypisal na dva tyzdne. Dostala som novy liek na spanie vola sa Pipamperon, ešte som o nom nepocula. Mam brat jednu tabletu pred spanim. Do toho beriem aj tie lieky co doposial. Tak dufam, ze sa to zlepsi. Ja som chcela aby ma vypisal na tyzden a on rovno na dva. Co budem tak dlho doma robit tiez neviem.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 440
Reputácia Reputácia : 72
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 70 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Catherin4 Po 5 jún 2023 - 18:41

Tak som pozerala co je to za liek a je to antipsychotikum. Ale pouziva sa aj na spanie. Pritom psychozu nemam ale tak snad vie co robi a snad to pomoze
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 440
Reputácia Reputácia : 72
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 70 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Po 5 jún 2023 - 19:33

Zajtra idem k Dr. preložila ma zo stredy ráno na zajtra obed, mne sa pohoršilo, ešte aj úzkosť sa pridružila okrem tých hlasov, vidín a telesných dotykov
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 345
Reputácia Reputácia : 47
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 31

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 70 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  EnaXnaY Ut 6 jún 2023 - 12:08

Dnes SOM bol na depot Wink

Chce sa mi menej ako včera, tak SOM si spravil oddychový deň Wink

Veď nemusím stále makakovať Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 70 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1065
Reputácia Reputácia : 163
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 46
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Patty_Pillow, Catherin4 and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 70 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  janka,janka Ut 6 jún 2023 - 13:35

caute, ja cakam kedy pride lekar z dovolenky,  a nic neriesim co by som mala, mam sa ako vzdy... a som prechladnuta, zastupujuca doktorka ze ci nemam alergiu a take drahe  lieky mi predpisala ze som si ich ani nevybrala, aspon mi spravila crp za 5 eur, ze to neni na antibiotika, zobrala som to vztahovacne  ze moj lekar mi crp nerobi, ze mi nechce dobre, ze mi len antibiotika dava.
Holuby si zase robia hniezdo na balkone, no to su uz co za zivocichy,  uz som par krat znicila tie ich hniezda co tam konariky si nosia, teraz som im zhodila dve vyliahnute holubatká a znicila hniezdo a oni zas si tu nosia konariky. Teraz si musim uz zohnat druhy nastroj ako metlu na toto zhadzovanie, metlu potom musim cistit,  akoze...cele parapety oondané, co su to za vtaky vobec, ze ani v stromoch nehniezdia...aj to konanie holubov ma zaujalo, hned som vztiahla na seba, opakujem chyby? tak ahojte a tesi ma ze sa mate dobre, Catherine, zaujima ma ako zaberie novy liek..napis prosim Ta ako budu posobit prve dni. Patty to mi je luto,, ze to takto, co na to lekarka, a to je sikovny malý,  heart  aj ze vie hrat na gitare. drz sa.
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 219
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

motylek likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 70 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Ut 6 jún 2023 - 14:15

@janka,janka dnes som bola na depote a že tak o dva dni by sa malo zlepšovať, hej je to šikovník malý
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 345
Reputácia Reputácia : 47
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 31

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 70 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek Ut 6 jún 2023 - 14:36

Hezké odpoledne všem.
Já jsem včera byla u psychiatričky mj. s tím, že mě Neurol po ránu uspává. Dostala jsem radu si ho snížit na půlku.
Měla jsem z toho radost, že po 9 letech mi snad ty úzkosti trochu ustupují a už toho Neurolu tolik nepotřebuju.
Na dnešek jsem spala 7 hodin, pak jsem si dala předsevzetí, že dnes vydržím vzhůru, a vydržela jsem jen do 10h, pak jsem usnula. Možná je to i počasím, v tyto dny je u nás hnusně, zataženo a prší a člověk by pořád jen spal.  Sleep  
Celkově mám dojem, že mi dnes to snížení Neurolu pomohlo jen dost málo. Potřebovala bych ho snad vysadit úplně, nebo už nevím, jak jinak dosáhnout toho, abych fungovala normálně celý den a nespala v průběhu dne.
Uvidíme, jak v příštích dnech.
Soucítím s  @Catherin4 a jejími problémy se spánkem; taky myslím na  @Patty_Pillow - přeju, aby zdravotní problémy brzy ustoupily. Oběma objetí:  giving a hug
Ode dneška až do čtvrtečního večera budu se synem doma sama, manžel je pracovně na Moravě. Večerní samotu snáším špatně (i když syn je doma, ale chybí mi tu někdo dospělý). Respekt matkám, které vychovávají své děti samy, a taky všem, kteří bydlí sami. Já bych to asi nezvládla. heart
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 720
Reputácia Reputácia : 56
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 70 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Catherin4 Ut 6 jún 2023 - 18:02

Diki Motylek a Janka. Mne jak povedal ze ma vypise sa zlepsil stav, odisli uzkosti a odvtedy sa citim dobre. Vecer som dobre zaspala ale zas som spala extremne dlho, nejak do pol jednej poobede. Nemam v poriadku ten spanok, bud nedokazem zaspat alebo spim 15 hodin. S mojim staronovym priatelom pojdem za dva tyzdne na dovolenku a dufam, ze tam ma ten spanok trapit nebude. Tam budeme chodit z ostrova na ostrov a tam nemozem spat do obeda. On este chrape, takze neviem ako pri nom budem spat. On nevie ze mam tieto velke problemy so spankom, som mu radsej nehovorila.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 440
Reputácia Reputácia : 72
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

motylek likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 70 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  EnaXnaY St 7 jún 2023 - 9:49

Dnes SOM menej unavený ako včera, ale večer SOM nebral stilnox na spanie, lebo mi prišla notifikácia z všzp na interakciu liekov, nejak sa mi podarilo zaspať aj bez neho Wink

Dnes ma ešte čaká zubárka a zaplatiť výživné, celkom fajn aj keď upršaný deň Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 70 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1065
Reputácia Reputácia : 163
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 46
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Catherin4, motylek, janka,janka and Dušan Fajnor like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 70 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  EnaXnaY St 7 jún 2023 - 13:13

EnaXnaY napísal:Dnes SOM menej unavený ako včera, ale večer SOM nebral stilnox na spanie, lebo mi prišla notifikácia z všzp na interakciu liekov, nejak sa mi podarilo zaspať aj bez neho Wink

Dnes ma ešte čaká zubárka a zaplatiť výživné, celkom fajn aj keď upršaný deň Wink

Tak už mám zubára za sebou a SOM o 30€ ľahší Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 70 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1065
Reputácia Reputácia : 163
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 46
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

janka,janka likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 70 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  EnaXnaY St 7 jún 2023 - 21:09

Teraz už len pohoda, klídek, tabáček Wink

Trochu diskutujem na mojom diskusnom fóre LIPKA Wink

Teší ma, že sa to tam rozbehlo Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 70 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1065
Reputácia Reputácia : 163
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 46
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Catherin4 and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 70 z 84 Previous  1 ... 36 ... 69, 70, 71 ... 77 ... 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore