Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 13

Strana 71 z 85 Previous  1 ... 37 ... 70, 71, 72 ... 78 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  dzuli08 So 16 január 2021 - 15:35

Ahojte fórumáci,
mám sa celkom dobre. Cítim sa fajn. Teší ma, že v celku úspešne je za mnou prvý pracovný týždeň po dovolenke. Dnes som sa venovala domácim prácam (upratovanie Very Happy ), nerada to robím, ale aj to treba. Aspoň mama nemá toho až tak veľa. A aj sa mi patrí podať pomocnú ruku v domácnosti, keďže momentálne som v "mama hoteli". Bola som aj na prechádzke v týždni, no chcela by som ísť aj častejšie sa vyvetrať. Niekedy je ale tolko tých úloh, že sa nedá. Aj teraz by som mala čo kontrolovať a opravovať, ale povedala som si že aspoň sobota bude bez "práce". Neviem, čo ešte napísať, tak sa držte všetci. Veľa zdravia a pozitívnej energie do ďalších dní Smile

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 540
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Tuto and kimi2028 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kimi2028 Ne 17 január 2021 - 11:55

Ahojte kamaráti, mám sa veľmi dobre. Ako ste si mohli všimnúť urobil som si nový plán boja, čo sa týka šachu a zatiaľ ten plán plním. Ráno som vstal a hneď som sa začal venovať šachovej taktike. Som rád, že som si poradil nejako. Potom som strávil chvíľu na internete. Neskôr som prešiel ku nácviku aktivity v koncovkách. Strávil som pri tom nejaké 2 hodiny, ale bolo to veľmi zaujímavé. Po naobedovaní idem do prírody. Po návrate prídu na rad opäť šachy, keď si budem na šachovnici prehrávať partie Aljechina.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2187
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, Tuto and Dušan like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Juraj Ne 17 január 2021 - 14:13

Dnes sa cítim relatívne dobre. Potešilo ma, že v noci som nemal takmer žiadne halucinácie.
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 563
Reputácia Reputácia : 170
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

Matej and Tuto like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Tuto Ne 17 január 2021 - 17:02

Ahojte kamaráti, kamarátky! Momentálne sa cítim celkom fajn, hoci z včerajšej prechádzky po prírode som si doniesol boľavú ruku, čo som pár krát spadol. Zdravotne som na tom dobre, hoci náladovosť, režim spánku aj polihávanie, nie je zrovna silná stránka týchto dní. Sú to vlastne len drobnosti a vysporiadavam sa s nimi relatívne ľahko. Inak sa však venujem osobnej psychohygiene, čo zahŕňa najmä akp., v ňom sú zahrnuté aj fyzické aktivity, ktoré, žiaľ, dlhodobo nie sú konané tak, aby sa dali považovať aspoň za dostatočné. Rád chodievam na Zello, čím vás pozývam, aby ste v prípade času a chuti prišli podebatiť aj a nielen o zdraví.

S pozdravom a želaním pohody Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Matej, Dušan, kimi2028 and Juraj like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kimi2028 Po 18 január 2021 - 19:28

Ahojte kamaráti, tak psychologičku a psychiatra mám za sebou. Uvidím, že čo na to posudkový lekár, že koľko % mi dá. Psychologička bola veľmi zlatá a rozhodla sa blížšie popísať skúsenosti so mnou. Vystihla ma bohužiaľ v plnej kráse, aký som a pridala tam svoje skúsenosti so mnou, že aké je ťažké ma niečo naučiť. laughing Psychologicky som fakt v lese... Psychiatrička neviem no, že čo tam napísala. Veľmi sa jej nechcelo písať. Dúfam, že je to napísané dobre. Verím tomu, že na dôchodok bude to, ale že na aký tak to sa nechám prekvapiť. Ja sa nerozumiem veľmi tomu.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2187
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kimi2028 St 20 január 2021 - 10:44

Ahojte kamaráti, psychicky je mi super a som tomu veľmi rád. Menej ma teší, že som nazvime to lenivý, ale je to našim ochorením. Ako milujem takéto stavy (irónia). laughing Nevadí, že neviem sa prinútiť ku ničomu, lebo nič ma nebaví. Ešte nie je koniec dňa, tak skúsim napraviť to nejako. Momentálne počúvam aspoň kvalitnú dobrú hudbu (nie vážne žiadne patoky nepočúvam Very Happy) Chystám sa poobede si zamakať šachovo. Uvidím, či to dám, ale musím pozerať šachy, aby som sa zlepšoval. S Dušanom som nehral to najhoršie, čo sme hrali. Na to, že som dlho nehral tak bolo to OK. Tak uvidím v tréningu, či sa zlepšujem alebo nie. Som veľmi zvedavý na to, ale vyzerá to nádejne. Diagramy bez problémov, online tréningy s veľmajstrom tiež. Kopia sa mi resty, mám resty nejakých 5 hodín. Jeden tréning od veľmajstra, zaujímavé rozbory partii od medzinárodného majstra, čo sa hrali tento týždeň, pribudne jeden tréning ešte asi za chvíľu... Jednoducho nestíham pozerať. ale napravím už to dnes...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2187
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej and Dušan like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Iuppiter St 20 január 2021 - 12:11

Ahojte. Musím smutne skonštatovať, že fórum postupne upadá. Zrejme je to vec vkusu, viac mi vyhovovalo, keď to tu "žilo". Tí, ktorí ma dobre poznajú vedia, že mi nevadia ostrejšie diskusie. Nevnímam v tom agresivitu. Našťastie som našiel fórum, kde je "povolená" filipika. Cit. z wikipédie: pojem filipika pak zůstal zachován pro typ polemických a útočných projevů nebo symbolem ostré kritiky. Toľko krátne zamyslenie na úvod...

Včera som bol u psychologičky. Zabudol som si rúšku, takže som sa musel vrátiť domov. Úplne ma to vyhodilo z rovnováhy. Cítil som hnev a ďalšie nepríjemné pocity. Predtým som zle zavrel kotútik, takže celú noc a deň tiekla voda. Bol som naštvatý, na seba. Psychologička zastáva názor, že zbytočne, ale stále to vnímam tak, že človek má kráčať k dokonalosti. Možno je to prejav súťaživosti, ktorá je mi blízka.

Tento týždeň ma čaká ďalšie testovanie, lenže nastal trochu chaos. U nás v nemocnici testujú len PCR a antigénové testovanie je až cez víkend. Som ochotný čakať max. hodinu, ale pravdepodobne tam bude pol mesta. Uvidím.

Inak cítim takú prázdnotu, pocity zmaru, zbytočnosť. Majte sa.
Iuppiter
Iuppiter
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 29
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 13.01.2021

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kimi2028 St 20 január 2021 - 12:37

Ja si myslím, že na fóre to žije tak prirodzene. Máme nejakých 10 ľudí, čo prispejú niečo min. raz za týždeň. Čo nie je až tak málo na také fórum, ktorý má účel taký, aký má. Myslím si, že je to tak super. Určite sa ozvú tento týždeň aj ďalší nielen ja. Very Happy Teším sa na vaše písmenká kamaráti Smile
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2187
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Iuppiter St 20 január 2021 - 13:00

Všimol som si, že sem prispievaš častejšie. Bez teba by to tu asi úplne zdochlo Laughing. Za ostatný týždeň som napočítal 5 ľudí (ty, tuto, dzuli, mischelll, matej) + dvaja noví. Tých nepočítam, lebo sa tu málokto dlhodobo udrží. Veľa ľudí začne písať, nič sa tu nedeje, alebo diskusia je vnímaná ako konflikt a následne potrestaná. A ľudia potom odídu inde. A je to škoda. Pripomína mi to kar. Mám radšej svatbu a veselice winking.
Iuppiter
Iuppiter
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 29
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 13.01.2021

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kimi2028 St 20 január 2021 - 13:10

Ešte Dušan, regina, Katuška, ty a snáď bude aj dosť... Na Petra myslím, že ako sa má tam, kde je. Teraz nie je to ľahké a riziko nákazy veľké. Naša psychiatrická nemocnica v plameňoch, oddelenia rozpustené a niet života... Fakt je to nebezpečné napr. ja som sa vyhol karanténe v pondelok len tým, že nešiel som ráno ako som pôvodne chcel. Išiel som až na obed. Sestrička na psychiatrickej ambulancii bola s koronou a až neskôr ju vraj odvolali. Šťastie, že som nešiel skôr...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2187
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  dzuli08 St 20 január 2021 - 15:04

Ahojte ľudia,
mam sa klasicky okej. V práci sa celkom darí. Dnes som skusala online jednu externistku. Bola naucena, co ma potešilo. Nebala sa rozprávať v anj aj ked s chybickami. To je základ. Len som sa musela pripojiť cez mobil. Na notebooku mi pri online hodinách vypadava dosť wifi, je to take premenlivé. Objednala som si teda wifi zosilňovač, snáď to trocha pomôže a hlavne dufam ze to budem vedieť nainštalovať a nedodzubem niečo. 😀 Mal by dorazit uz tento týždeň, mozno ze uz zajtra. Aj by sa to hodilo lebo v piatok plánujem dalsiu online hodinu. Inak pozitvna správa pre mna je, že chudnem. Zmenila som len stravovanie.... Dala som dole cca 4kg....snáď to bude pokračovať.... Držte palce! 🙂Pozdravujem všetkých a prajem pohodu do všedných dní.

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 540
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Dušan and kimi2028 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Iuppiter St 20 január 2021 - 19:11

kimi2028 napísal:Ešte Dušan, regina, Katuška, ty a snáď bude aj dosť...
Jasné, ten zoznam je dlhší, napadol ma relouth, enax. Ale január je celkovo poslabší. Vysvetľujem si to novoročnými predsavzatiami a následnými sklamaniami - že všetko zostalo po starom Very Happy
Iuppiter
Iuppiter
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 29
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 13.01.2021

Dušan likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 71 z 85 Previous  1 ... 37 ... 70, 71, 72 ... 78 ... 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore