Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 13

Strana 85 z 85 Previous  1 ... 44 ... 83, 84, 85

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 85 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Iacobus So 12 jún 2021 - 10:55

Dobrý deň prajem.

Mam sa dosť dobre. Povedal by som, že mám až povznesnu náladu. Co je, samozrejme, subjektívne oveľa lepšie ako byť sklesly. Ale z objektívnej strany to nie je až také dobré. Rozhodol som sa nakupovať. Knihy. Nevadí, že mám doma neprecitanych 20 kníh. Kúpil som si ďalších 10. A vyhliadka do budúcnosti na ich prečítanie je neistá. O 10 dní mám prijímačky, ako rýchlo to zas ubehlo, a pritom som prečítal tak málo článkov. Prijali ma na právo externe. Záväzne som potvrdil štúdium. Vlastne neviem, či to budem stíhať. Neviem, načo mi to bude, ak sa chcem venovať vede. S euforickou náladou sa spája aj to, že sa veľa smejem. Niekedy aj vo veľmi nevhodných situáciách.

Odo mňa asi všetko. Prajem pekný víkend. J.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

Matej, Tuto and Dušan like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 85 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kimi2028 So 12 jún 2021 - 17:44

Ahojte kamaráti moji, verím tomu, že trávite svoje dní tak nádherne ako ja. Hlavne, že ste so sebou sami spokojný, pretože je to najdôležitejšie. Len spokojní ľudia sú úspešní ľudia. Ráno bolo krásne počasie, ktoré som sa rozhodol využiť na peknú prechádzku. Prechádzka bola príjemná a veľmi sa mi páčila. Potom prišli na rad šachy, ktoré mám tiež veľmi rád. Po dobrom obede prišla neskutočná makačka. Išiel som do posilovne, v ktorej som si výborne zacvičil a s dobrým pocitom som sa vrátil domov. V posilovni sme boli len traja ľudia. Teraz idem popozerať konečne trochu futbaly a zabaviť sa.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, Tuto and Dušan like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 85 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Matej Ne 13 jún 2021 - 10:25

Ahojte.

Dnes sa, žiaľ, necítim dobre. Pravdepodobne je tomu tak iba preto, lebo som sa špatne vyspal. Možno sa mi rozbieha tiež horšia fáza, ktorá sa mi začala ohlasovať citeľne už niekedy v piatok. Pri snahe sa čumnúť na svoju situáciu objektívnejším okom však v zásade nejde o nič horibilné a dá sa uzavrieť, že sa asi nemám naďalej "na čo sťažovať". Snáď mi toto citové rozpoloženie čoskoro prejde...

Cez týždeň v práci bolo relatívne dobre. Úkoly odsýpali, veci sa riešili. Vzťahy ok. Čo sa týka školy, skúška z algebry sa vo štvrtok podarila spraviť. Celkovo mi zostáva spraviť ešte predmet Algoritmy II., no už som takmer rozhodnutý si tento preložiť do budúcej jari, nakoľko si vyžaduje veľký záber prípravy a úsilia, na čo sa v týchto dňoch už necítim. Skúškové bolo celkovo dosť náročné a potrebujem už proste iba prísť z práce domov a relaxovať. Na tento účel, ako inak, využívam knižky. Momentálne mám požičané ďalšie dve zo žánru "osobného rozvoja". Včera som sa tak venoval dlhšiu časť dňa titulu "Ako byť slobodný - Príručka pre spokojný život" od španielskeho profesora psychológie menom Iňaki Ostolaza. Mimo času venovaného knižke som si viac hodín študoval materiály o bezpečnosti na internete a tiež o digitálnej stope.

Všetkých Vás pozdravujem a želám Vám pekný deň.
Držím Vám palce.

S úctou
matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 85 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk

Tuto, Dušan and kimi2028 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 85 z 85 Previous  1 ... 44 ... 83, 84, 85

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore