Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 13

Strana 84 z 85 Previous  1 ... 43 ... 83, 84, 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Matej So 5 jún 2021 - 13:10

Ahojte.

Rozhodol som sa trošku dať o sebe vedieť. Všimol som si spätne, že viacerí ste ma spomenuli a zaujímali sa, ako som na tom - veľmi Vám za to ďakujem, vážim si Váš záujem a spomienku. giving a hug

Mám sa viac-menej dobre, podľa možností. Do práce chodíme už od februára - vždy som chodil aspoň na pol dňa porobiť čosi z administratívy. Neskôr, v apríli, sme otvorili naplno, a od jeho polovice teda pracujem opäť už zakaždým na celú osmičku. Máme novú vedúcu, pôvodná, po boku ktorej som robil asi 4 roky deň čo deň, išla na PN v súvislosti s tehotenstvom, a následne teda pôjde na materskú. S novou vedúcou si vcelku dobre rozumieme. Pomáham jej okrem administratívy aj s technikou, excelom a počítačovými vecami, nakoľko nie je v týchto zručnostiach ešte zabehnutá. Ale už za tých zopár mesiacov spravila kusisko vpred, tak sa teším ja i ona. Vzťahy v práci všeobecne sú naďalej celkom dobré, takže aj to ma teší.

V škole sme pokračovali v letnom semestri v online-režime a aj toto skúškové máme naďalej online. Aj v letnom semestri sa mi potvrdilo, že ma najviac baví z predmetov programovanie. Vstup do 2. ročníka mám už čo do počtu kreditov zabezpečený našťastie, pričom mi zostávajú uzavrieť nateraz ešte 2 predmety - algebru a algoritmy II. Tak v týchto dňoch sa pripravujem práve na tieto. Ostatné sa podarilo ukončiť už v májovej časti skúškového.  Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 84 1f64f

Ak zvýši čas, resp. keď sa mi lenivie učiť (čo je dosť často Very Happy ), tak sa venujem po večeroch čítaniu knižiek. Naďalej sa vŕtam v žánri "osobného rozvoja", prípadne "životného štýlu". Je pravda, že mám za sebou v týchto mesiacoch kúsky aj zo žánru ezoteriky, ku ktorej, zdá sa, pričuchujem akosi viac a viac, až ma tento môj nový záujem samého seba prekvapuje. laughing

Inak moc spoločensky až tak nežijem... v sociálnych sieťach nula bodov a v reáli asi len ten kontakt s kolegyňkami, prípadne teda kontakt s rodičmi. Relatívne však svoj čas cítim zahltený, takže mi nevyskakuje v mysli zatiaľ strádanie po spoločenských aktivitách. Čo sa týka očkovania, obvodná mi nedoporučila Astru, nakoľko moja porucha zrážanlivosti sa ukazuje čoraz viac byť nebezpečnou kontraindikáciou. To bolo ešte v čase, keď sa Astrou bežne očkovalo. Momentálne som vo fáze, že mi dala kartu a povedala, aby som sa objednal k svojej hematologičke na konzultáciu ohľadom tejto veci. Kartu mám veselo doma, no trochu s tým objednaním otáľam. Takže uvidím ešte, ako si túto otázku poriešim, pričom subjektívne sa priznám, že sa mi do toho moc nechce. Aj sa bojím kvôli tej svojej hematologickej diagnóze a tých medializovaných kontraindikovaných prípadoch, a aj všeobecne sa k tomu ťažko dokopávam... niekde vzadu v mysli mám výhovorku, že si to začnem riešiť až po skúškovom. Embarassed Koniec koncov, aj preventívku u zubárky mám vo svojej predstave naplánovanú riešiť práve po skúškach. laughing

No a inak si nažívam nejako pomaličky. Párkrát za týždeň cvičkám, posilňujem, no... ehm, domácnosť, s tou je to ale horšie. Evidujem určitú lenivosť u seba dbalejšie upratovať. Stáva sa, že umyjem riady, až keď sa nakopí hromada, prípadne pozametám, až keď sa mi na ponožky lepia otrusinky. laughing V tomto som sa zhoršil. V rámci domácnosti sa však teším, že mi prvú jar, odkedy som sa sem presťahoval, nevzniklo osie hniezdo na balkóne. Vôbec som nemusel s osami zápasiť zatiaľ, a to už je jún. Smile

Ďakujem teda ešte raz všetkým, ktorí ste na mňa mysleli. Ďakujem, že naďalej píšete o svojich myšlienkach, pocitoch, skúsenostiach a o svojej každodennosti. Ďakujem aj @Dušanovi, ktorý mi viackrát poslal mail. Prajem Vám všetko dobré, príjemné dni, hojnosť zdravia a pokoja v srdci. Držte sa. giving a hug

S úctou
matej

community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 84 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk

Tuto, regina, dzuli08, Dušan and kimi2028 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Dušan So 5 jún 2021 - 13:22

Dámy a páni "Žije!!!"

No @Matej ahoj. Som veľmí rád, že si sa ozval po tak dlhej dobe. Už Som ťa mal zakopaného v hrobe a dokonca aj na ventilačke v (ne)mocnici. Ale vždycky Som si to vyložil tak, že máš večerné štúdium, tak čas na fórum a emaily (ne)prichádza v úvahu. Chcem sa ťa opýtať, ako máš naplanovanú účasť o prispevanie do fóra? Či budeš pokračovať v tom čo doteraz, alebo zriedka sem nakukneš?

Prajem a želám veľa zdaru v študovaní a veľa zdravíčka. S pozdravom:

Dušan
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej and Tuto like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Iacobus So 5 jún 2021 - 15:18

Dobrý deň.

Rozmýšľam, či nedám znat o sebe aj ja. Myslím, že po mesiacoch by to bolo vhodné napriek tomu, čo som naposledy napísal a síce, že viac nebudem prispievať.

Tak čím začať? V januári som mal zimné štátnice. Nedopadli podľa mojich predstáv. Potom prišiel čas na písanie záverečnej práce. Napísal som 98 strán, pričom som vychádzal zo 197 literárnych zdrojov. Nedávno boli letné štátnice a obhajoby, tie som už zvládol úplne podľa svojich predstáv. Počas toho obdobia sme vytrvalo testovali ľudí na vírus SARS-CoV-2. Bolo to tam zaujímavé. Počas tých mesiacov sme si vytvorili dobrý kolektív a je mi ľúto, že v našej obci už netestujeme. Ostatne so všetkým sa treba niekedy rozlúčiť.

Na promócie nejdem. Nemám rád zbytočné ceremónie. Asi ako som avizoval, hlásim sa na PhD. štúdium. Momentálne sa pripravujem na prijímačky, ktoré budú o dva týždne.

Napriek skončeniu školy necítim žiadne dobre pocity. Vravím si, že som náročný a nikdy nespokojný s tým, čo dosiahnem. Ale vnímam, že Mgr. je len prvý krok na ceste k tomu, čomu sa chcem venovať. To je veda.

Pozdravujem. J.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

Matej, Tuto, regina, dzuli08, Dušan and kimi2028 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Matej Ne 6 jún 2021 - 9:55

Dušan napísal:Chcem sa ťa opýtať, ako máš naplanovanú účasť o prispevanie do fóra? Či budeš pokračovať v tom čo doteraz, alebo zriedka sem nakukneš?

Ahoj Dušan. Smile Ďakujem za privítanie.  Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 84 1f60a Chcel by som chodiť čítať a aj prispievať na pravidelnej báze. A to najmä po ukončení mojich posledných dvoch predmetov z tohto semestra - ich ukončenie je z časového hľadiska vec asi 10-tich dní.  Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 84 2705

---

Ahoj @Iacobus. Smile Veľmi Ti gratulujem k úspešným štátniciam a obhajobe tak komplexnej záverečnej práce, ako aj teda k získaniu magisterského vzdelania vo svojom veľmi náročnom odbore. Si šikulka, o tom nikdy nebolo pochýb. Smile Tvoj záujem o pôsobenie vo vedeckej sfére je vskutku super - totiž vnímam Ťa subjektívne aj ja ako mentálne dlhodobo nastaveného i vedomostne dlhodobo vybaveného na takéto pôsobenie. Povedané trochu rukolapnejšie - máš proste na to. Very Happy Veľmi Ti teda držím palce na prijímačkách na PhD. štúdium, a potom aj veľa úspechov ďalej počas tohto štúdia. Drž sa, Jakub, všetko dobré! Applause giving a hug

matej
Vitaj

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 84 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk

Dušan likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  dzuli08 Ne 6 jún 2021 - 9:55

Zdravím všetkých fórumákov Smile
V prvom rade ma veľmi potešilo, že dali o sebe vedieť Matej ako aj Jakub ....držte sa chalani, nech sa vám darí podľa predstáv....a to vlastne želám každému Wink
A ako sa mám ja? no tak dá sa povedať, že je to celkom OK. takú 2 by som si dala momentálne. Dni nejak plynú, ani neviem ako. Na vikend som bola tradične u našich, no už dnes musím cestovať nazad do mesta. Utorok mám termín kontroly, no musím tam volať ešte lebo sa mi nedá prísť presne načas, kvôli práci. Bohužiaľ, ešte stále neviem na čom som, ako to bude od septembra. Stále ticho, zo strany zamestnávateľa. Už by som ale chcela riešiť aj bývanie, lebo ceny budú len a len stúpať mam ten dojem. Už aj pokukujem po bytoch, len sa mi dvíha žalúdok niekedy ked vidím, koľko si dokážu vypýtať za povedzme 2izbový byt. Tento víkend som inak nebola nikde, ale v týždni som sa prešla v okolí v meste, kde mám podnájom. Náhodne som stretla aj jedného známeho, tak sme podebatili chvíľu. Bolo to milé stretnutie a prekvapilo ma, že v tých končinách tiež býva aj so ženuškou svojou.
Tak neviem čo ešte spomenúť, lebo veľa sa toho až tak nedeje.... všetko po starom je v podstate.
Prajem ešte peknú a pohodovú nedeľu, držte sa!!! Smile

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 540
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Tuto and Dušan like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  anjelik Ne 6 jún 2021 - 11:44

Ahojte welcome or bye
Tiež som bola dlho ,,stratená" dlhšie, prežívala som bolesť z lásky po dlhom čase, čo bolo už nezvyčajné, a skrz to sa snažila opäť cítiť samu seba, ako kedysi dávno keď som bola malá, celá, silná a dovolovala si moc : ) A chvalabohu sa podarilo ,,nájsť,, samu seba, takže teraz už plánujem nový život v zahraničí, prácu ktorú mám rada, a partnera ktorý vidí mňa takú aká som a váži si ma. Zatiaľ to vidím na nejaké odpočinutie si u niekoho, lebo to puto s anglickým ex sa zdá také silné že no...neviem čo to je, či ja sama či aký frás, ale som si povedala že sa nepoddám kým si ma nebude vážiț mňa ako ja samu seba už teraz. Čo by bolo už teraz logické aj laughing
Samotnú prácu v BA milujem, už sme sa tam nakopili väčšina z nás čo sme boli spolu v zahraničí Držíme spolu a radi sa vidíme. Zatiaľ Smile Každý sa modlí aby sme mohli opäť ísť nazad. Cestovanie do práce ma ničí, a nie je ani po najmenšom zmysluplné, keďže denne tým zabijem 3 hodiny. Taktiež finančne ma to ničí úplne. Z kolegov každý je taký utiahnutý keď ide o prácu, sú radi že majú prácu, naopak vraj o mne koluje na poschodiach že aká som odvážna a veľa si dovolujem...to presné slovo ma teraz nenapadá. No čo už. Už chcem žiť inak. Celá som sa ,,pochovala,, čo sa týka budúcnosti pred rokom, ale videla iný svet, tak teraz chcem žiť a veľmi, a tak ako si zaslúżim.
Teší ma že sa Matej ozval, Kubko mi to včera spomenul, tak prajem naďalej všetko najlepšie jemu aj každému z vás. I love you
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

Matej, Dušan and kimi2028 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Iacobus Ne 6 jún 2021 - 17:30

Ďakujem pekne za privítanie a blahoželanie, @Matej.

Počas tých mesiacov, čo si nepísal, som si robil starosti. Zmizol si tak náhle. Ani si nič nenaznacil. Bolo mi to čudné a mal som strach. Som rád, že si späť. Teším sa, že sa ti darí v skole.

Pozdravujem. J.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

Matej and Dušan like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Matej Po 7 jún 2021 - 21:04

Ahojte.

Teším sa veľmi, že aj anjelikovi, aj Dzuli sa vodí dobre.

@anjelik, zdáš sa mi, že si vyšla z ťažkých lovíšť veľmi posilnená. Hoci Ťa veci stáli veľmi veľa utrpenia, cítim teraz z Teba akési odhodlanie a optimizmus. Mám z toho aj súkromnú radosť - veľmi som dúfal, že sa Ti podarí raz etablovať niekde, kde si Ťa budú viac vážiť a oceňovať. Zdá sa mi, že si také niečo našla, a tak mi zostáva veľmi fandiť naďalej, aby si aj na novom mieste, ako aj medzi novými ľuďmi duševne moc-moc prosperovala.  Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 84 1f60a Hojne zdravíčka a lásky, anjelik, Ti prajem. Drž sa! Super! giving a hug

@dzuli08, moc Ti fandím, aby sa kompetentní rozhodli si Ťa ponechať aj ďalej. Hoci Ťa osobne nepoznám, z toho, čo si píšeme tuná, nemám pochýb o Tvojich schopnostiach a vedomostiach, fundovanosti. Prajem Ti teda v tomto veľké požehnanie, aby si mohla naďalej pekne tam pracovať.  Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 84 1f64f Maj sa pekne, drž sa, Dzuli! Pretty good

@Iacobus: giving a hug


Naposledy upravil Matej dňa Po 7 jún 2021 - 21:21, celkom upravené 1 krát.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 84 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk

dzuli08 and Dušan like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Matej Po 7 jún 2021 - 21:19

Ahojte. Super!

Kúsoček z mojich dní.  Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 84 1f60a

Mám sa vcelku dobre. Cez víkend som si študoval rôzne materiály, čítal si, googloval a podobne. Narad prišli aj odkladané domáce práce. Po nedeľnej návšteve u rodičov dostala priestor škola, konkrétne vypracúvanie príkladov na algebru. Tieto som dnes dokončil. V práci sa to najnutnejšie z mojej agendy stihlo doobeda, tak som si na poobedie vybral náhradné voľno. Veľmi mi padlo vhod, lebo len vďaka nemu som stihol ukončiť všetky príklady už dnes. Ešte potrebujem do mozgovne naliať čosi z teórie a šup vo štvrtok na skúšku. Popri škole som mal len zopár aktivít... nejaké to cvičenie, riady, telefonát... a už asi nič takého.

V duševne mám momentálne lepšiu fázu. Minulý týždeň som mal horšiu. Evidujem naďalej u seba takéto výkyvy, pričom veľmi často to koreluje so zmenami počasia. Teraz mi je teda zhruba ok, preto by som chcel využiť danú energiu na poriešenie si všeličoho, čo sa mi nakopilo neriešené z predošlej "horšej fázy". laughing

Prajem Vám všetko dobré, pekný utorok. Smile

S pozdravom
matej
Vitaj

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 84 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk

dzuli08, Dušan and kimi2028 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Iacobus Ut 8 jún 2021 - 20:33

Dobrý deň.

Chcel by som napísať zopár slov. Pret týmito letnými štátnicami som mal horšie obdobie, to som zabudol v predchádzajúcom príspevku spomenúť. Mal som suicidalne myšlienky. Niekomu som sa zdôveril a ta osoba to posunula Tomovi, ktorý na mňa zavolal policajtov dokonca až dvakrát. Bolo to nepríjemné, ale dostal som sa z toho. Nezobrali ma na večné veky do nemocnice. Tom tak naplnil to, čo mi predtým hovoril a síce, že ma dostane do nemocnice súdnou cestou. Skoro sa mu to aj podarilo.

Teraz lepšia správa. Včera som prišiel domov z BA. Dnes som sa socializoval, bol som na troch stretnutiach a išiel som aj do lekárne, kde som mal prax. Stretnutia boli príjemné, z čoho sa teším. Neteším sa však z toho, ako málo sa tieto dni učím. Riskujem, že ma neprijmu, riskujem svoju budúcnosť. To je neprípustné. Zajtra sa zlepsim, dúfam. Aj keď mam aj inú prácu doma.

Pekný deň. J.

PS: Týmto chcem pozdraviť @dzuli08 a popriať jej všetko najlepšie k narodeninám.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

Matej, Tuto, dzuli08 and Dušan like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  dzuli08 Št 10 jún 2021 - 17:23

Ahojte všetci,
v prvom rade ma teší, že aj anjelik sa konečne ozvala Smile a hlavne, že objavila v sebe silu (druhý dych). Držím palce anjelik, aby bolo už len dobre a lepšie Smile
Ďalej chcem poďakovať Jakubovi, za blahoželanie k narodkám ( fú zas len starnem)

Ja sa mám klasicky v rozmedzí ujde to, dá sa alebo celkom dobre. Bola som aj na kontrole tento týždeň, ale moja nová dr. vyzerá byť veľká salamistka, ani 5 minút som tam nebola. Ale tak povedala som, že sa mám dobre. A v podstate to tak aj je. Nemám sa v zásade na čo sťažovať. Iste, vždy je čo zlepšiť. Dnes som mala celkom ok deň, až na to že ma po dlhšom čase bolela hlava (možno z tepla), ale ibalgin zabral. Tento víkend budem zasa u našich, ešte som pozvala k nám sesternicu s manželom na kávu a príde aj mamina sestra pozrieť. Tak ešte troška dooslavujem. Inak tie moje narodeniny, boli pre mňa ako bežný pracovný deň. Teším sa už na dovolenku (letné prázdniny), dúfam že to bude stáť za to a že aj niečo zažijem, či už v podobe cestovateľských skúseností alebo turistiky. Otázne je ale čo na to povie môj členok :/

Tak majte a a opatrujte sa Wink
Vaša Dzuli

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 540
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej and Dušan like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kimi2028 Št 10 jún 2021 - 19:27

Ahojte, tak po veľmi dlhom čase som pustil nejaké to euro. Bol som si zacvičiť vo fitness centre a som rozhodnutý, že budem tam opäť chodiť, kým bude dobrá situácia v okrese. Musím si kúpiť permanentku za 18 eur, čo sa mi však nezdá veľa peňazí, keby som chodil tam min. 3x za týždeň. Teším sa z toho, že sa dá cvičiť a že predávajú permanentky konečne. Jednorazové vstupy cca. 3 eura nie je sranda platiť. Inak denný režim OK. Snažím sa niečo robiť, aj keď je to hlavne o krížovkách a šachoch, ale bude to už aj o spomenutom fitness centre.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, Tuto, Dušan and anjelik like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 84 z 85 Previous  1 ... 43 ... 83, 84, 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore