Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 13

Strana 43 z 85 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 64 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kimi2028 So 10 október 2020 - 17:38

Tak stretnutie nebolo. Bol som zvedavý, ale dievča sa nedostavilo. Very Happy Rodičia nepustili ju podľa očakávania. Nevadí dnešok bol fajn, len keby som vládal sa prechádzať. To jediné je mínus toho všetkého, že ma bolí koleno. Na rehabilitácie nie je dobrý nápad teraz chodiť... Nevadí už som doma a môžem oddychovať a relaxovať.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2183
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej and Iacobus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Matej Ne 11 október 2020 - 8:12

@xkrchnav, ahoj! jumping Si na fóre späť už niečo vyše týždňa a pečlivo "skúmam" Tvoje príspevky celý čas, no k priamej reakcii sa dostávam až teraz. Strašne som rád, že Ťa opäť vidíme aj tuná. Nápad s videami a ešte tak dobrými a užitočnými, ťažko to dostatočne oceniť a pochváliť - veľmi to podporujem. Super! Vždy si patril medzi proaktívnych ľudkov, ktorí so svojou poruchou nielen úspešne zápasili, ale hľadali a aj nachádzali rôzne alternatívne cestičky, ako sa s ňou vysporiadať a prekonávať ju. A ešte popritom si "ťahal" iných pacientov, aby sa usilovali o niečo podobné - motivoval si, inšpiroval si. Dojatie 2 Musím priznať, že aj ja patrím medzi Tvojich "followerov" v istých ohľadoch. Yes Ďakujem Ti za Tvoju prácu, myšlienky i odvahu. Teším sa na Tvoje ďalšie príspevky. Prajem Ti, čo sa týka súčasnej PN, úspešné vyladenie stavu a hojne stability a dobrého zdravia v Tvojej duši, ako aj v tele. Smile Všetko dobré, Jožin! giving a hug

@Iacobus: Držím Ti moc palce v príprave na štátnice, ako aj v iných Tvojich snahách. Nech už Ťa ochorenie poznačilo kognitívne akokoľvek, naozaj Ťa vnímam tak, že si inteligentný a bystrý do obrovskej miery stále aj v súčasnosti. Stále si veľký šikovník s veľkým náskokom a vždy budeš. giving a hug

@Mischelll, to, že sa mávaš v práci vždy dobre, ma veľmi zaujalo. Kiežby som aj ja to tak mával. Smile Je to super, až sa mi natíska otázka: Ako to robíš? Dáš si kávičku a po hodine je z Teba výkonná fredka s dobrou náladou. Wau. Applause Strašne sa zároveň z toho teším, prajem Ti to. Ešte si pamätám, ako v čase prvej vlny covidu si mala pracovné problémy so svojím zamestnávateľom a teď krásne duševne i inak prosperuješ. jumping Držím Ti palce aj do ďalšej budúcnosti, maj sa pekne, Mischelll. Super!

Vrúcne pozdravujem aj @Tuto, @dzuli08, @kimi2028, @Dušan, @regina !  community together

A vlastne všetkých ďalších píšucich i čítajúcich. giving a hug
Mám Vás rád, kamošky a kamoši. Dojatie

S úctou
matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 43 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk

Tuto, xkrchnav and kimi2028 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Matej Ne 11 október 2020 - 8:48

Ahojte. Vitaj

Mám sa zhruba dobre. Trochu sa cítim ale otupeno... na spôsob, že sa mi nič nechce. Ale viem, že sa musím donútiť - mám overené, že som potom veľmi rád, že som sa napokon rozbehol a donútil. Naopak, ak hnijem, tak mám tendenciu cítiť k sebe odpor, klesá mi vtedy sebaúcta na bod mrazu. Škola mi prešla na distančné vzdelávanie a online vyučovanie, takže som včera fyzicky v škole nebol. Sobotu som vyplnil praním 3 várok, surfovaním po webe, prečítal som asi 200 strán knižky "Mýty o úspechu" od Barkera a dočítal som knižku "Telo v 21. storočí", čo je písané formou interview s doc. Sedliakom, odborníkom na telovýchovu a stravovanie. Čítanie mi zabralo veľa hodín, pričom zväčša som pri knižkách ležal... a v tejto súvislosti som bol príjemne prekvapený, že som vôbec ani raz nezadriemal. Nebol žiaden šlofík. Neviem, či ma tie knižky tak strašne zaujali a držali v bdelosti, alebo ako. Very Happy Večer som cvičil a zhruba 2 a pol hodinky sa učil Excel, jazyk C a anglinu.

Cez týždeň som mal od stredy do piatku relatívne vážnu krízu. Depresívny "pád". Chytil som sa do pasce negatívnych myšlienok, začal som im opätovne veriť, až ma to doviedlo v piatok do úzkostí a frustrácie. Z tej spomínanej knižky "Mýty o úspechu" som si okrem iného zatiaľ vzal aj to, že tie svoje aktivitky musím preformulovať ako hru, zábavu. Len tak dokážem z nich vyťažiť niečo na spôsob "flow" prežívania, a teda mi nebudú, ako idú dni, odoberať energiu. Lebo vlastne, keď som v tento týždeň v stredu duševne upadol, tak v tom malo prsty aj to, že tie aktivity, ktoré mi natrieskavajú harmonogram, som po vyprchaní prvotného nadšenia začal vnímať ako povinnosť, nudu, ako niečo, do čoho sa musím nútiť. A teda ako niečo, čo mi odčerpáva energiu. Tým pádom sa mi zvýšili požiadavky na odpočinok, ktorý som však sebe nemal priestor dopriať. A tak sa spustila kríza. Riešenie vidím v tom, že si tomu musím prisúdiť všetky relevantné znaky zábavnej hry, aké literatúra opisuje. A vytrieskať z toho teda zábavu a flow. Inak to nemám šancu dodržiavať. Bolo by to totiž len neustále odčerpávanie a míňanie energie, nikdy nevykompenzované dobíjaním bateriek. To je neudržateľný životný štýl (neudržateľný podľa mojej skúsenosti ani viac ako 3 dni za sebou... very sad3 ).

A tak v týchto časoch víkendu sa snažím si všetky tie mimopracovné aktivitky prerábať na očividnejšiu a zreteľnejšiu formu zábavnej hry. Zírám

Známka dnes 1-.

Všetko dobré, kamaráti! community together

matej
Ďakujem

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 43 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk

Dušan, kimi2028 and Iacobus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  xkrchnav Ne 11 október 2020 - 10:01

Ahoj, pekne ďakujem @Matej za takéto chvalospevy. Dáva mi to energiu do toho, pokračovať v tom. Máme plno tém v hlave, ale ak by ste tu mali nejakú o čom by ste chceli nech nahráme video, mohlo byť to byť fajn spojenie. Mám sa tak trošku nestabilne tentokrát. Motá sa mi hlava a som jakýsi slabši. Ale pripisujem to zyprexe, ktorú som si teraz po dlhšej dobe zas vrátil. Môj "plán" je, že ju zas čo naskôr dám preč a bude to tzv. intermitentná liečba ako to aj moja doktorka nazvala. Uvidíme v akých interavaloch to bude. Každopádne musím si dávať pozor na hladinu stresu či už negatívneho ale aj pozitívneho. Majte sa krásne a nebojte sa výjsť s niečim von. Blog, video, pesnička, básnička. Tvorme - kreatívna energia je to čo nás ako ľudstvo drží pohromade (alebo aspoň jedna z najdôležitejších). Keby praľudia neboli kreatívny tak by neulovili mamuta a "Ježíšov" už by nebolo Very Happy

Krásny zvyšok nedele!
Jožin

_________________
Pridajte sa na Zello dialógy, aplikácia pre počitač aj mobil na http://zello.com/
Moje návody na použitie http://krizovatkaduse.osvobodse.cz/zello-dialogy
Stredy a soboty 20:00

Video projekt S duševní ne-Mocí v partnerství môžete sledovať na:
YouTube
Facebook
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz

Tuto, Dušan, kimi2028 and Iacobus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Iacobus Ne 11 október 2020 - 22:28

Zdravím,

@Matej, ďakujem za povzbudenie.

Všímam si, že vo svojom hodnotení dní si veľmi opatrný. Čistú jednotku som u teba este nevidel. Do veľkej miery sme si v tom podobný. Ked sa ma niekto pýta, ako sa mam, odpovedam, dobre alebo dost dobre. Nikdy nepoviem vyborne. To preto, lebo sa bojim, ze by sa to mohlo zhorsit. Resp. ani to neviem dobre verbalizovat, ale malo by to byt nieco ako pokora. Je to tak aj u teba?

Myslím si, že si velmi aktivny, v dnoch mas naplnene skoro vsetko, za to ta obdivujem, aj ked velakrat pises, ze to stale nie je dost. Ja som vacsinu casu prevazne pasivny.

Včera som sa ucil. Dnes uz nie. Ale kym pojdem spat, este nieco prestudujem. Preco som sa dnes este neucil? Vcera vecer som zacal maľovať. Maloval som neskoro do noci a prve dva obrazy su hotove. Dnes som namaloval treti. Aj by som sa so svojimi výtvormi pochválil, ale asi nie su publikovatelne, predsalen pripominaju tahy stetcom patrocne dieta. Ale uprimne poviem stetec som drzal v ruke este na prvom stupni ZS, odvtedy vobec a na to vsetko to nie je az take zle. Dolezite je, ze ma to bavi a odreagujem sa pri tom. Ak budem pokracovat, verim, ze sa budem zlepsovať.

Odo mna asi vsetko, majte sa dobre, Jakub

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

Matej, Tuto and kimi2028 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  dzuli08 Ut 13 október 2020 - 20:45

Ahojte tak aj ja prispejem dnes. Mam sa tak kadejak dnes, ale dost unavene. Vela telefonatov a ste isto postrehli uci sa distancne na sš. My ale chodime do prace a odtial vyucujeme. Takze ziadne ze lazo plazo. Povedala by som, ze je to este narocnejsie na cas aj na pripravu. Tak ale nejak to vydrzim, alebo prezijem... Co ine mi ostáva. Ale chcela som spomenúť, ze vikend som mala dobrý. Boli sme si s kamosom sadnúť, a zoznamil ma s jeho kamosom a tak sme potom este boli aj u neho na byte, co maju s frajerkou. Tak bolo fajn, dobre sme sa nasmiali. Srrandy kopec. Padlo mi to dobre takto kusok byt v spoločnosti, pre mňa uplne novych ludi. Mala by som sa viac socializovat, lebo socialne siete su jedna vec ale face to face je ina komunikacia. Co este tak napisat. Cez víkend som aj vyuzila este dobré pocasie a boli sme s otcom na takej nenarocnej prechadzke. Ani turisticke palice som nevyuzila, hoci som ich mala so sebou. Mama s nami nesla, lebo zas bol konflikt. V niektorých veciach ju obdivujem ako to vie vydrzat s takym frflosom. Ale tak kazda minca ma dve strany ani ona nie je dokonalá, tak ako nikto. Každý mame to svoje, svoje muchy a asi aj trapenia. Tak na záver vam prajem aby ste ich pocitovali co najmenej a žili v ramci moznosti a schopnosti, tesili sa z "prkotin", vedeli sa odmenit, pochvalit. Aj pre mna je to ťažké niekedy. Pekby vecer, nech vas pliaga obchadza. 😉🙂

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 539
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Tuto, Dušan, kimi2028, Iacobus and Katuska like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Tuto St 14 október 2020 - 0:12

Ahojte nielen píšuci! Myslievam na vás, že sme celkom fajn komunita, pomáhame si písaným slovom navzájom. Ako písala dzuli08, "Každý máme to svoje,". Na druhej strane niekedy mám radšej, keď sa dá potešiť aspoň nejakou drobnosťou. Dúfam, že sa aj u vás niečo také nájde. Zdravotne som, napriek náporu doby, pomerne dobre, a budem sa snažiť, aby bolo snáď aj lepšie. Držte sa! S pozdravom a prianím len toho dobrého Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Matej, Dušan, kimi2028, Iacobus and Katuska like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kimi2028 St 14 október 2020 - 9:15

Ahojte kamaráti, som veľmi rád, že sa mám veľmi dobre. Negatívne príznaky znášam celkom dobre, čomu som rád. Nie je nič príjemné nachádzať sa v depresii ako som ja, ale ide to nejako. Tá depresia nie je taká, že by ma nejako obmedzovala. Súvisí to asi so spánkom, ktorý nie je najlepší. Mal by som spať 10 hodín a spím cca. 7-8 hodín. Tie 2 hodiny mi chýbajú a nabaľuje sa to každý deň. Nevadí nie som veľmi činný tak aj tento spánok mi musí stačiť.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2183
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, Tuto, Iacobus and Katuska like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 43 Empty Ako sa dnes mas?

Odoslať  Katuska St 14 október 2020 - 17:17

Ahojte, som tu nova a velmi ma tesi ked citam vase prispevky z roznych tem aj tych depresivnejsich lebo sa citim ze v tom niesom sama. Pred rokom a pol som prezila sovju prvu psychozu , Nic strasnejsie a strasidelnejsie som dovtedy nezazila bola to hriza. Teraz som stabilizovana na Trittico a Zypsilane. Vlastne dneska dost prsi aj vcera takze by to bol pre mna pochmurny den ale kedze si tu skoro cely den citam prispevky som naplnena nadejou ze sa nejako da stym zit , ze to pojde ze si zariadim nejako zivot. Mne diagnostikovali posttraumaticku stresovu poruchu takze mam priznaky aj depresivne aj manicke aj uzkosti aj fobie aj paranoiden myslienky aj religiozne bludy a podobne. Mam zo vsetkeho nieco. Ja chodim aj k psychologicke ale vedela som ze potrebujem najst aj realnych ludi ktori prezivaju to co ja. Doma to skryvam, nasi by ma nepodporili ale este potopili ved tie traumy mi nespadli z neba ale prave od nich takze jasne ze si nepriznaju ze maju na tom vinu, radsej to zhodia na mna ze som oddavna bola problemova, utekala z domu, sikanovali atd atd. Zazila som toho za 29 rokov svojho zivota naozaj dost, viem co je bieda, viem co je domacnost bez lasky , viem co je fyzicke tyranie aj emocne zanedbavanie. Som ale strasne rada ze tu taketo forum je . O mojom ochoreni vie iba priatel a dve kamaratky bez nich by som to asi neuniesla, a zaroven mi pride taka zavislost na druhych neprijemna, zila som uplne slobodne a volne a zrazu ma to sputalo do pasce.....snazim sa ale zit ako sa da ...majte sa Smile
Katuska
Katuska
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 141
Reputácia Reputácia : 131
Dátum registrácie : 28.09.2020

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Tuto, xkrchnav, Dušan, kimi2028 and Iacobus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  xkrchnav St 14 október 2020 - 18:00

Držim palce Katuška, prvá taká ataka rozstrelí všetko ako domček s kariet. Držím palce aby si v tom postupne nachádzala pevnú pôdo pod nohami. Ja som sa nedávno s manželkou rozhodol ísť s pravdou úplne von a to v podobe verejných videí na youtube. Ešte tak trochu očakávam, že to prileje oleja do ohňa, ktorý sa aj vďaka ochoreniu rozhorel medzi našimi rodinami a rodnou rodinou kvôli chorobe. Takže v sekcii PC mánia alebo vlastne aj v mojom podpise môžeš nájsť odkaz na tie videá. Každopádne mne sa depresia viac menej vyhla - alebo nezasiahla až tak dlhodobo.

Majte sa všetci. Ja som na PN tiež kvôli destabilizovanému spaniu teraz. Od pondelka už chcem zas makať naplno. Držte palce. Vďaka.

Jožin

_________________
Pridajte sa na Zello dialógy, aplikácia pre počitač aj mobil na http://zello.com/
Moje návody na použitie http://krizovatkaduse.osvobodse.cz/zello-dialogy
Stredy a soboty 20:00

Video projekt S duševní ne-Mocí v partnerství môžete sledovať na:
YouTube
Facebook
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz

Matej, Dušan and Katuska like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Tuto St 14 október 2020 - 18:10

Ahoj Katuska!
Verím, že fórum Ti bude užitočné, poprípade možno aj Ty napomôžeš pomoci pre ďalších. Niekedy stačí aj porozumenie, že nie si sama, a vie Ťa aspoň ktosi pochopiť, a prípadne pomôcť radou. Na fórum naväzuje Zello, teda Zello dialógy, kde môžeš podebatovať o svojich záležitostiach nielen v oblasti ochorenia. Prajem Ti, prirodzene, čo najlepšie výsledky v zápase s ochorením a veľa chápavých ľudí navôkol. Držím palce... Tuto

Ahojte všetci!
Dnešok považujem za skôr pasívny. Aj akp. som plnil poslabšie a z neho aktivity na vonkajší priestor boli v symbolickej rovine. Zdravotne sa najmä objavuje mierna nervozita a trošku aj hádavosť. Inak v podstate čo písavam. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Matej, Dušan, kimi2028 and Katuska like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kimi2028 St 14 október 2020 - 18:21

Ahoj @Katuska, som veľmi rád, že si sa nám rozhodla predstaviť. Určite máš na výber, či budeš bojovať alebo sa len zožierať. Boj býva väčšinou veľmi ťažký, ale niekedy sa môže podariť zázrak. Práve pre tie zázraky sa oplatí žiť a to je dôležité. Páči sa mi tvoj príbeh, ktorý nie je ľahký, ale vnímam ho optimisticky. Pracuješ, máš priateľa a už sa cítim menejcenne, pretože za mnou nič nevidno. Very Happy Snažím sa robiť vecí, čo najlepšie v rámci svojich schopností a možností. Ani písať neviem normálne na počítači, ale to nevadí. Mám aspoň snahu. Všetko dobre ti milá Katuska prajem.

@xchrnav, pekné videjká. Prajem ti, čo najlepší spánok. Spať je dôležité.

@tuto drž sa aj ty kamarát:) Čo budeme s tou pasivitou robiť? Laughing Správna odpoveď je necháme to tak. Aj relaxovať treba. To je tiež dôležité a treba to vedieť.

BTW všetci: Ako najradšej relaxujete? Ja najradšej vo vani, pri dobrom šachovom videu, pri dobrom filme najlepšie Bud Spencer.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2183
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, xkrchnav, Dušan, Iacobus and Katuska like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 43 z 85 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 64 ... 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore