Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 13

Strana 27 z 85 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 56 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  relouth Ut 11 august 2020 - 11:34

Neti napísal:Haha Very Happy, ale on ma fakt sleduje, len neviem, čo tým sleduje.
IRL follower Smile
relouth
relouth
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 196
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 10.01.2020
Bydlisko Bydlisko : Banská Bystrica

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Ally Ut 11 august 2020 - 18:56

Ahojte,

no ja som mala dnes v celku dobrý deň, až na ten záver. Síce ja veľmi neverím na také odoberanie energie, ale to čo som zažila dnes podvečer ma nejako utvrdilo v tom, že niečo na tom je. Mala som pracovné stretnutie od 16.00h. Som zvyknutá sa stretávať s rôznym typom ľudí aj komunikovať s rôznymi ľuďmi, či už osobne alebo telefonicky. Dnes prišla žena, ktorú som už stretla pred 11 rokmi. Od začiatku čo sme si sadli a začali sa rozprávať mi nebolo pri nej dobre. Veľmi veľa rozprávala a obšírne a mne sa ju ani nechcelo zastaviť, ale ani som nemala silu. Niekde uprostred rozhovoru po 45 minútach mi prišlo fyzicky zle. Normálne som si myslela, že odpadnem. Aj som očami skúšala pozerať mimo nej. Zašla som po vodu, posadila som sa a myslela som, že to nedám. Že zavolám kolegyňu, nech do dokončí za mňa. Napokon som si povedala, Ally si profesionál, nádych, výdych, to dáš... Ďalších 30 minút som sa už snažila manažovať rozhovor ja. Keď odišla, normálne som ostala tak vyšťavená, tak unavená, že som nevedela, čo robiť. Zašla som do Nay, že idem kúpiť mikrovlnku. Nikto si ma tam nevšímal. Žiaden predavač sa ani neunúval. Tak som odišla. A teraz sedím a snažím sa dať slová aspoň tu na plochu, aby som sa s niekým podelila o to... Taký deň som mala.

_________________
Človek je schopný zniesť veľmi veľa – pokiaľ znesie sám seba...Smile
Ally
Ally
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 52
Reputácia Reputácia : 23
Dátum registrácie : 25.07.2020

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  relouth Ut 11 august 2020 - 21:03

Prepracovanost ? Mozno si bola uz nacata a ona to s tou zaplavou informacii len dokoncila
relouth
relouth
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 196
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 10.01.2020
Bydlisko Bydlisko : Banská Bystrica

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kaa St 12 august 2020 - 10:40

Ally napísal:Od začiatku čo sme si sadli a začali sa rozprávať mi nebolo pri nej dobre.

Jedna možnosť je, že si mala naozaj blbý deň, alebo si natrafila na upíra, človeka čo dokáže nenormálne vycicať všetku energiu. Osobne si myslím že b.)

_________________
Before the dawn, I hear you whisper In your sleep "Don't let the morning take him".
Outside the birds begin to call As if to summon up my leaving.
kaa
kaa
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 69
Reputácia Reputácia : 31
Dátum registrácie : 30.06.2020
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F41.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  dzuli08 St 12 august 2020 - 14:43

Zdravím všetkých, dnešok v celku OK. Akurát doobeda trocha pasívnejšie, zas som pozerala seriál, trocha čítala (!!!)Very Happy a stihla som ešte dať variť niečo pod zub....potom nám (opäť) vypli vodu, sused ma(l) nejakú poruchu...tak som aj na obedňajšiu kávu musela čakať cca do pol druhej kým spustili vodu..ešte mám v pláne si zmyť vlasy, tak dúfam že zas nevypnú, keď budem mať našampónované vlasy Very Happy Very Happy Dnes sa vrátia naši večer, tak očakávam výsluch typu čo si robila celý čas? (ani prstom si nepohla) ....Zajtra si idem po kľúče od bytu, nového podnájmu, a uvidím či sa budem sťahovať cez víkend alebo tesne pred nástupom do práce....ten je v stredu, čiže o týždeň. No už mám aj zmiešané pocity z toho, lebo znova si budem zvykať na nové spolubývajúce... ale hádam to bude v pohode. Doma som si už ako tak zvykla od marca na "spolužitie" s našimi, tak uvidíme čo prinesie budúci týždeň.
Trocha som sa pustila do revízie skríň, lebo už to tam vyzerá ako po výbuchu, a musím niečo aj zredukovať.
Tak sa majte Smile Držte sa, peace Wink

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 540
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

regina, Dušan, kimi2028 and Iacobus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Iacobus St 12 august 2020 - 17:10

Dobrý deň,

Mám sa dosť dobre. Už by som išiel domov z nemocnice. Ale musím ostať ešte 1-2 týždne. Ostanem, nebudem robiť problémy.

Musím sa však posťažovať, mám ťažké srdce na túto nemocnicu. Ošetrujúci lekár mi odmietol ukázať výsledky krvných testov, ako aj lekársky záznam. Čím podľa mňa porušil moje právo. Nebudem sa s nimi naťahovať. Ďalej mi pichli depot, s čím som nesúhlasil. A dali mi ECT, s čím som tiez nesúhlasil. Dnes som bol za lekárkou, povedal rázne, ze ECT nechcem, tak mi ich viackrát dávať nebudú. Aspoň to som si vybojoval. Ale nechápem, ako si tu môžu robiť, čo sami chcú. A taký prístup uplatňujú ku každému. Čudujem sa, ze to zatiaľ nikto neriešil právnou cestou. Riešiť to nebudem ani ja, nemam na to silu. Jednoducho sa sem uz viac nevrátim. V Ba to bolo iné. Mohol som sa vyjadriť k liečbe a dokonca moj názor aj rešpektovali.

Pozdravuje Jakub.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

regina likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Tuto St 12 august 2020 - 18:47

Ahoj Ally! Stretávaš sa s rôznymi ľuďmi a asi v práci ani nemáš na výber. Myslím, že to je najmä o školeniach, aby si sa dokázala obrniť aj proti rôznym situáciam, ktoré môžu byť otázne. Želám Ti tak veľa pekných chvíľ, trebárs aj na tom vzdelávaní...

Ahoj Iacobus! Zvláštne mi pripadá na Tvojom príspevku, že je veľmi pekne a konštruktívne napísaný. Od pacienta priamo v nemocnici je úžasné, že nájdeš toľko síl a aj nám tak pekne napíšeš. Prajem Ti tak skoré uzdravenie a samé ďalšie dobré skúsenosti nielen na zdravotnom základe.

Ahojte! Dnes celkom pohoda, vlastne som tradične skôr doma, hoci a mi rátala prechádzka po lese. Bol to výborný zážitok a ani som po cestičke nikoho nestretol. Teraz sa už teším na večeru, asi to bude také prekvapenie od mamy.

Pohodu nielen na zbytok týždňa praje Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Iacobus and Hvezdicka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Hvezdicka Št 13 august 2020 - 17:45

Ahoj všem. Já jsem od pondělka podrážděná, nic mě nebaví, po večerech velká úzkost. Snad se to brzo zlepší, nebo alespoň přejde do  "jinýho" stavu. Zítra volání na neurologii, tak jsem zvědavá, jestli se udržím nebo zas začnu brečet. Ach, asi se začínám dost litovat...Přeji vám hezký zbytek dne flower
Hvezdicka
Hvezdicka
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 14
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 01.10.2018
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Tuto Št 13 august 2020 - 20:59

Ahoj Hviezdička! Prajem Ti, aby Tebou vypovedané/napísané sa v dobré obrátilo a bola si čo najskôr fit!

Ahojte! Dnes tak do pohody. Bol som aj na chalupe a bolo fajn. Vlastne ani nemám až tak extra nič nové a rátal sa mi celý deň. Prekvapením dňa bol susedov kocúrik, čo prišiel za nami, bola s ním zábava. Ovocie na stromkoch ešte potrebuje nejaký čas, jablone majú síce viac jabĺčok, ale budú menšie ako je obvyklé...

Želám vám veľa síl do boja s ochoreniami nielen s tými našimi. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Matej and Hvezdicka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Strana 27 z 85 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 56 ... 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore