Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 12

Strana 79 z 86 Previous  1 ... 41 ... 78, 79, 80 ... 82 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Dušan Po 8 jún 2020 - 11:08

Ja sa tiež pripájam, všetko najlepšie @dzuli08
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  dzuli08 Po 8 jún 2020 - 18:10

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 79 Obrdzu10
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 544
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  dzuli08 Po 8 jún 2020 - 18:11

Ďakujem krásne za priania :* Keďže torta sa už zjedla, tak vám posielam aspoň virtuálne na koštovku z koláča, čo som dnes piekla. Kiss 2

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 544
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Anita1006 Št 11 jún 2020 - 13:05

Ahojte!

U mna je to velmi striedave. Pokusam sa zvyknut si na samotu. Vcera som mala trocha depresivnejsi a pasivnejsi den. Dnes doobeda som upratovala. Zacala som chodit na zoznamky na internete, ale ziadnu dlhsiu konverzaciu sa mi nepodarilo nadviazat. Darmo sa snazim rozpisovat, ked druha strana sa zmoze len na odpoved jednou holu vetou. Neviem, ci je najlepsie chodit na zoznamku za taky kratky cas co sme sa rozisli. Stale citim tlak na hrudniku a zviera mi hrdlo. Vacsinu dna prelezim. Ale zmohla som sa uz na vyrobu aspon jedneho nahrdelnika.

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 79 20200610


Naposledy upravil Matej dňa So 13 jún 2020 - 11:06, celkom upravené 1 krát. (Reason for editing : úprava obrázka)
Anita1006
Anita1006
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 33
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 20.02.2016
Vek : 40

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Anita1006 Št 11 jún 2020 - 13:06

No prave toto som nechcela. Prvy krat som pridavala foto a nejak sa mi to podarilo naklonovat.
Anita1006
Anita1006
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 33
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 20.02.2016
Vek : 40

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Tuto Št 11 jún 2020 - 17:44

Ahoj Anitka! Mne rozhodne nevadí, že je foto viackrát. Naopak som rád, že sa tu takto realizuješ a dáš nám vidieť dielka svojej práce. Tvoja umelecká tvorba je krásna a som rád, že aj napriek okolnostiam vieš niečo krásne vytvoriť...

...

Ahojte všetci! Aj napriek tomu, že som mal zvláštny deň, nie je čo by som mohol reálne vytknúť. Práve naopak som rád, že deň prebehol tak výborne. Bol som aj na prechádzke a bol som tomu rád. Držím vám aj sebe palce, aby sme si tu na fóre stále tak vychádzali a vzájomne pomáhali.

S pozdravom a prianím toho najlepšieho Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  EnaXnaY Št 11 jún 2020 - 21:27

Neti napísal:Okrem toho mám asi ruju, možno mi stúpol testosterón tým, že športujem - who knows - ale o tom radšej nebudem písať. Držte sa,

Kým máš zdravé ruky, všetko v poriadku Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 79 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  EnaXnaY Št 11 jún 2020 - 21:38

Neti napísal:Asi tak. Pokiaľ nedopadnem ako Uďo, tak budem spokojný Very Happy.

Neboj, cvokár ťa dá do poriadku Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 79 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Matej So 13 jún 2020 - 11:32

Ahojte, kamaráti. welcome or bye

V tento týždeň som sa mal kupodivu citeľne dobre. Bavila ma práca a moja agenda, pričom tuším trikrát som zostal cezčasovať asi 2 hodinky. Mal som rozbehnuté nejaké miestne úlohy, ktoré ma bavili, tak som vnútornému nutkaniu zostať vyhovel. Aj potom doma po večeroch to bolo vcelku schopné. Dojatie

Okrem svojich liekov a viacerých suplementov (déčko, béčko, betakarotén a omega-3) si vždy večer pred spaním robím šálku bylinkového nesladeného čaju (Relax-Spánok). Tento má upokojujúce účinky a zlepšuje kvalitu spánku, pričom okrem iných bylín obsahuje aj známy ľubovník bodkovaný, prírodné kvázi-antidepresívum. I love you Čaj pijávam už asi 2-3 týždne, pričom mám pocit, že mi pomáha, hoci niekedy k zhoršeniu prežívania v danom čase, isteže, aj tak prišlo.

Kolegyňka mi darovala kožený náramok na zápästie, pričom na jeho sáčok nalepila odkaz z nejakej jej obľúbenej ezoterickej knižky - "Som šťastný sám so sebou". heart Veľmi ma tento darček dojal a naozaj sa citátom trafila, lebo práve toto vo svojom prežívaní často riešim, že nie som so sebou rád, alebo že nemám seba rád, alebo že sa sám sebe nepáčim a podobne. Aj som si povedal, že budem ten náramok poctivo na ruke nosiť a bude mi vždy pripomínať (ako taký uzlíček, ktorý má niečo človeku pripomenúť), že mám byť alebo že som šťastný sám so sebou (a v sebe). Dojatie

Dnes relaxujem. Zatiaľ som mal kopec hygieny, raňajky a čítal som všeličo na webe. Periem druhú várku. Vstal som o pol ôsmej bez budíka. Na pol šiestu som objednaný holičke si opäť raz trochu skrátiť makovicu. Neviem, ako vo Vašej časti Slovenska, ale tu u nás je krásne slnečno, vyslovene letne. Tak sa teším. Pretty good

Ďakujem za vypočutie. Prajem Vám všetkým, kamaráti, krásny, požehnaný deň, držme sa! community together

S úctou
matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 79 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Meretseger So 13 jún 2020 - 13:49

Ahojte!

Po čase som sa rozhodla prispieť, keď už som teda zmazala všetky možné aj nemožné účty, poslala k čertu každého, koho som mohla a ešte aj zvažujem kúpu trička s nápisom "I hate people", keďže to presne vystihuje moje aktuálne nastavenie. Jo, po večeroch ma trápi osamelosť, ale stačí mi predstaviť si mentálne nastavenie väčšiny obyvateľstva a je jasné, že o nič neprichádzam. Banda FB priateľov možno za niečo stála, ale mám posledné tuším tri dni na zrušenie zdeletovania účtu a neplánujem ich využiť. Je to, koniec koncov, len dočasný pocit a zas to prejde.
Čo je pozitívne, nedávno som sa konečne (ha!) objednala na očné, o cca dva týždne pôjdem zistiť, nakoľko som slepá Very Happy Ešte ma čaká diabetológia, pričom lekárku z duše nenávidím, no míňajú sa inzulíny, holt tam treba skočiť. Chcela som ich vyjednať telefonicky, ale tak stará krava musí šikanovať, ako všetci tunajší lekári, a vraj mi ich nepredpíše, kým sa tam neukážem. Iní diabetológovia neberú telefón, aké bystré, tož mám smolu.
Inak nerobím vôbec nič zaujímavé, okrem hrania hier, ktoré som odohrala asi miliónkrát, prežierania sa, ktoré sa na mne absolútne nepodpisuje (fňuk) a zúfania si, že rutina a monotónnosť ma fakt dorazia - čo by teda mohli, len im to trvá Rolling Eyes
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 79 z 86 Previous  1 ... 41 ... 78, 79, 80 ... 82 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore