Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 9

Strana 54 z 85 Previous  1 ... 28 ... 53, 54, 55 ... 69 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  danka Ne 15 október 2017 - 14:34

ahojte, dúfam, že sa máte všetci ako tak dobre. ja som za dva týždne pribrala 5 kíl, takže som z toho nešťastná, dôvod je veľa jedenia a to sladkostí, či to je liekmi alebo psychikou neviem tá chuť nekontrolovaného jedenia. Som celkovo unavená, psychiatrička mi znížila olanzapín na 10 mg. a poslala ma na vyšetrenie diferencionalnej diagnostiky či sa u mňa nejedná a o sch. proces. Obávala som sa stretnutia s posudkovou lekárkou o invalidný, čo mi navrhol doktor obvodný, medzitým mi v piatok zavolali z jednej práce a pozvali v pondelok na pohovor, tak tam pôjdem, jedná sa o prácu vo výrobe s drevom, bojím sa tam ísť. bola som na hubách raz v lese, inak som doma na noteboku zvacsa pozerám filmy.
Veroni a moncici držím palce v nástupe na pobyt v liecebni.

pozdravujem všetkých ahojte


Naposledy upravil danka dňa Ne 15 október 2017 - 18:10, celkom upravené 2 krát.
avatar
danka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 93
Reputácia Reputácia : 14
Dátum registrácie : 22.08.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 23.9, F 19.2, F 32.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Escitalopram 20 mg., Olanzapin 0,5 mg., Rivotril 0,5 mg.

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 Ne 15 október 2017 - 16:02

Ahojte,
Opäť ma bolo treba ťahať z postele. To sa stalo už takou rodinnou tradíciou. Dnes sa mám dobre, nálada dobrá, aj keď prejavuje sa menšia únava z cestovania. Išiel som s taťuldom na výlet, precestovali sme nejakých 150 km, ale ten výlet sa mi veľmi rátal. Mohli by sme chodiť na podobné výlety častejšie. Milujem totiž cestovanie. Inak nič také som dnes neurobil, možno dám si nejaký šachový tréning. Skúsim vyriešiť aspoň 20 diagramov a nejako si to vyhodnotiť, aby som mal motiváciu pokračovať, aj do ďalších dní.

Tak majte sa pekne priatelia a držte sa všetci, idem si trochu duševne zamakať.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2202
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Veroni Ne 15 október 2017 - 18:20

Ahojte!
Danka ako to dopadlo s posudkovou?...


Uz sa pomaly balim,este vYbavit nejaké zalezitosti.


Matej neviem ci si prehliadol ale.pisala som.ti ohladne tych flakoch cervenych na tvari ze by tvarova neuroza?
Ja.ju mam ale úspešne ju ignorujem Laughing
Noačo.

Túto noc som.spala blbo tak plytko na pol oka ale aspoň sa mi nezmysli nesnivali teda nepamatam.sa.
Inak mi mrnci tvar(mravencenie od pier smerom do lic a vsade)
scared2

Niekedy mam pocit ze mam v hlave ohňostroj.
Aj vyboje boli pred ocami ale.aspon tu svinu depersonalizaciu nemam.

Je v pezinoku káva?
Tak vas vsetkych stiskam.

_________________
Existujú civilizácie ktoré nepoznajú koleso,ale neexistuje civilizácia ktorá by nepoznala príbeh.Campbell
Veroni
Veroni
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 123
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 19.08.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31.6 F60.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paroxetin Tritico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 54 Empty Veroni

Odoslať  danka Ne 15 október 2017 - 18:32

ja som s ňou, u nej, ešte nebola, lekár mi má volať kedy bude termín a lekárka psychiatrička zas chce meniť diagnózu.. Len teraz ma volajú na pohovor pondelok do práce na 8 hodinovky, bojím sa tam ísť pracovať, síce ma ešte nezobrali, ja by som chcela normálne sa zamestnať, ale niečo mi je... very unhappy  scared  čo mi bráni, uvidím, bude to ako test, budem sa snažiť na pohovore no a rovno im poviem že mám velku klaustrofobiu na sluchový test nemozem ist, no neni mi najlepsie z toho vsetkeho, Veroni bude dobre na liečení verím že tam budes mat aj prístup na net a informuješ nás ako sa Ti darí, drzim palce.

Matej, náboženskú neurózu mám aj ja, je to nepríjemné riadne a stále ma to prenasleduje, nie som v Božej milosti som v pekle jednou nohou, strach z odvrhnutia, odplaty Boha, ťažké hriechy, nechodím v nedeľu do kostola, to je ťažký hriech,je toho veľa..
ahojte


Naposledy upravil danka dňa Po 16 október 2017 - 18:15, celkom upravené 1 krát.
avatar
danka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 93
Reputácia Reputácia : 14
Dátum registrácie : 22.08.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 23.9, F 19.2, F 32.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Escitalopram 20 mg., Olanzapin 0,5 mg., Rivotril 0,5 mg.

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Meretseger Ne 15 október 2017 - 19:08

Ľudia, kto vám povedal, že by sa písalo "v Pezinoku"? O vypadáva Very Happy Ale to len tak na okraj, v písaní som perfekcionistka Very Happy A Veroni, hej, je tam automat na kávu, takže aj tú tam máš Smile

Inak vás zdravím,
dnes dobre. Povedala som si, že prestanem byť taká zatrpknutá, čo sa priateľstiev týka a požiadala som na FB troch starých kamošov opäť o priateľstvo, jedna už prijala. Umyla som si vlasy, takže vyzerám ako človek, inak celý deň pospávam, včera som vlastne tiež a tak nejak tuším hibernujem... Shocked Zajtra môj blog oslavuje 2 roky, čas hrozne letí, hrozne! No a písala som fotografke, ktorá mi však poslala fotku ateliéru a bol tam strašný bordel, takže ešte možno ďalšie 2 týždne čakania, kým sa niečo aj stane. V tomto prípade ten čas plynie pomaly laughing
A teraz je večer, ale depresie sa (ešte) neprejavili, zatiaľ sa dá. Musím si zaklopať.
jumping
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 Ne 15 október 2017 - 19:30

Ja som s tym Pezinokom začal a nejako to tu zľudovelo. laughing Mer všetko najlepšie ku blogu a veľa pozitívnych príspevkov ti prajem.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2202
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Dušan Po 16 október 2017 - 13:34

ahoj,
tak dnes som bol zapalit sviecku na hrob,dalej mi doslo predvolanie na lekarske vysetrenie,

in spe

co dalej no pokracovat v tom co mam naplanovane,mam toho dsot,tak mam si z coho vyberat,

spanok jop,a po psyxhycikej stranke 2+

zvazoval som aj nemocnicu ale nechce sa mi,mam tu kopec roboty,sice liecebny pobyt mozno prospel ale zatial ho odkladam,zisla by sa taka zmena od okolia,prevetrat myslienky a tak,

majte sa a drzim vam aj na nohach palce,

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 54 Katar-doha-robotnik-stavba-361520

Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Meretseger Po 16 október 2017 - 16:34

Kimi, ďakujem Smile Len keby ten čas tak neletel...

A ako sa mám? Dobre! Len som si musela uvariť kávu, lebo by som teraz spala a toľko spať je zaiste nezdravé Very Happy Ale inak nálada je úplne v pohode, nemôžem si vlastne na nič sťažovať. Po somatickej stránke klasika. Už som dlhooo nemala hypoglykémiu, tipujem, že hemoglobín mi na kontrole (až sa tam dokopem) vyjde enormný. To je zlé, na tom musím popracovať. Začať cvičiť, alebo tak. Ah! Prečo, keď je psychika okej, tak "fyzično" musí byť na kočku a naopak? very unhappy
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 Po 16 október 2017 - 21:33

Zdravím, dnešok som strávil pri domácich prácach a prišiel som na to, že som lenivý ako voš. To ku chorobe asi patrí, teda aspoň takto ubezpečujem sa. laughing Dnes bola nálada trochu smutnejšia, ide asi menšia depresia, čo sa prejavovalo častým stiskaním mamky a jej vysvetľovaním, že ona nie je králik haha. bez podobných dovetkov by som na to neprišiel. Inak si myslím, že som v pohode až na tú lenivosť, tá ma začína strašne ... (... doplňte si nadávku akú máte radi). rodičom som sa pochválil, že už som písal list ježiškovi a donesie mi 3 šachové knihy, mali ste vidieť tie ich oči a ten pohľad. laughing

Mám vás všetkých rád a držím vám palce.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2202
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 Ut 17 október 2017 - 11:17

Zdravím vás priatelia,
nálada je oveľa lepšia ako včera, ale to súvisí s tým, že utorok je u mňa najkrajší deň. Teším sa večer na futbal s kamarátmi ako si zahrajem, či pozriem ligu majstrov s nimi. Som rád, že som na tom tak ako som, pomaly sa chystám na piatkovú kontrolu u psychiatra a čo mi povie, či zapíše, lebo pomaly by som mal ísť na posudkovú komisiu. Už ma delí od toho mesiac, ktorý môže zmeniť dosť veľa vecí. Inak som veľmi nepozorný, čo ma tak trochu štve, že už ani bežné vecí okolo domácnosti nezvládam.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2202
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Veroni St 18 október 2017 - 10:45

Omg to na jaku chujovinu som sa dala nahovorit affraid

_________________
Existujú civilizácie ktoré nepoznajú koleso,ale neexistuje civilizácia ktorá by nepoznala príbeh.Campbell
Veroni
Veroni
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 123
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 19.08.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31.6 F60.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paroxetin Tritico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Moncici St 18 október 2017 - 11:00

Veroni uz si v pk ze? Ake su tvoje prve dojmy?
Moncici
Moncici
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 72
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 19.07.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava/Žilina

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Zeldox, trittico, seroxat, fluoxetin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 54 z 85 Previous  1 ... 28 ... 53, 54, 55 ... 69 ... 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore