Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Dnes ma teší 2 :-)

Strana 54 z 65 Previous  1 ... 28 ... 53, 54, 55 ... 59 ... 65  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 54 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Saladin Ne 19 marec 2023 - 15:27

Pijem kávičku a je mi dobre. Jar je definitívne pred dverami.. Už som otvoril okná na južnej strane - sever je ešte stále chladný.. Páči sa mi, že počujem drozdy (alebo čo za malé lietajúce potvory Smile to je). Ale nemám rád holuby, pretože som sa ich nevedel zbaviť na dome. Holub si totiž pamätá, kde sa narodil a tam chce vychovávať svoje mladé.. Ale bežne mi sadali na parapapete také malé zelenožlté mini-dinosaure - vždy ma to potešilo..

Premýšľam, že sa presuniem do slnečnej izby, kde je ale v zime chladno (nekúrim všade, veď na čo).. Ale asi ešte počkám, či to nie je nejaký chyták od prírody (ľudia chodia už v tričkách, takže mnohí nachladnú)..

Tým, že som vstal skoro ráno, tak mám viac času - budem programovať Linux (odkladám to už pol roka).. Inak som chcel odfotiť nášho yorkšíra, ale on sa nerád fotí - stále sa mi otáčal preč (kým mobil zaostril).. A nie je ostrihaný, tak vyzerá strapato.. Možno keď ho mamka ostrihá, tak ho zhypnotizujem a odfotím. Držte sa..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 573
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

kimi2028, Juraj, Patty_Pillow, Mous and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 54 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  vrana Ut 21 marec 2023 - 22:05

Tak nakoniec sa zistilo, že naša divá mačka, čo sa chodí k nám nažrať je cica mica. Včera a dnes chodí k nám kocúr, ktorý na ňu skáče!!! Snáď sa nebudeme muset starat o mladé.

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 54 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  dzuli08 Št 23 marec 2023 - 18:26

Dnes ma teší, že zajtra je konečne piatok a prichádza víkend. Very Happy A ešte, že sa mi podarilo opraviť 7 mat. slohov z vyše 30tich. A možno ešte, že sa už zjarieva Laughing
Pozdravujem a prajem pekný večer.

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 542
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Tuto and Jaro123444 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 54 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Pi 24 marec 2023 - 4:50

Ahojte, dnes ma potešilo, že som ani nedriemal cez noc, vlastne som ešte nezaspal. Pokiaľ sa jedná o jednu noc, je to v pohode, a tak to nasledujúci spánok večer dobehne. Mám pocit, že ten spánok je u mňa taká "malá potvorka". Po dvoch či lepšie troch dňoch už idem priamo do chorobnosti. Nateraz som si však študoval celkom zaujímavé veci a striedal to s pokusmi o spánok. Počas noci mi tak bolo fajn, keď do toho zapletiem aj cigaretku. Pripadá mi ešte zvláštne, že mi pri zmenšenej dávke liekov na spanie zaspanie ani nemusí byť. Náladu mám dobrú, v zásade asi popozerám facebook a potom sa asi povenujem kľudu na lôžku. Zdravím vás a prajem príjemne vstávanie. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

rasto, Patty_Pillow and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 54 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Patty_Pillow Po 27 marec 2023 - 13:16

Dnes má potešilo, že som zvládla cestu z domu do nemocnice. Že mám priestor vypnúť hlavu. A je tu super milý personál.
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 390
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

Juraj and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 54 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  EnaXnaY Po 27 marec 2023 - 17:04

Dnes ma potešilo, že SOM predal jeden kus mojej knihy DZIOVA POKLADNICA Wink

Mám ešte posledné kusy, tak ak chceš neváhaj a objednávaj Wink

Komu stačí elektronická verzia, tu je: https://www.dzio.sk/dzp/all.html Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 54 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 54 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Mous Št 30 marec 2023 - 17:35

Dnes ma teší, že mi prišla hojdačka. Síce prší, čiže ju postavím až keď prestane. Objednal som si aj ultrazvukovú kefku na zuby a semiačka bylinky Monarda podvojná- má krásne kvety a čaj z nej je trochu omamný. Tú by som chcel zasadiť k hmyziemu hotelu.
Bol som s kamošom na káve-aj to ma teší.
Ahojte
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 876
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

regina, kimi2028, Juraj and Jaro123444 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 54 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  janka,janka Ut 11 apríl 2023 - 21:44

potesilo ma, ze mi doslo konecne uvedomit si som ina ako som si o sebe myslela, trochu pravdy o sebe a tiez informacia ze nasa vôla je ovela silnejsia ako som si myslela.
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

Mous and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 54 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  regina Pi 14 apríl 2023 - 23:48

Dnes ma teší, že syn prišiel domov. Vlastne viac ako to, že prišiel, ma tešia aktivity s ním. Najprv sme traja teda aj s manželom hrali spoločenskú hru Na krídlach. Dobre sme sa zabavili, aj keď sme to my s mužom hrali len druhýkrát, syn už viackrát a my sme sa za pochodu doúčali ešte len pravidlá.
Syn má na mňa dobrý vplyv. Po Veľkej noci ma nahovoril na to, aby som sa učila strojopis. Takže každý večer takých 15 minút trénujem. Zatiaľ som sa naučila ako-tak zvládať základný riadok , teda písmená v riadku od a po ô. Je to zaujímavé a baví ma to. Sama som zvedavá, čí to budem ďalej zvládať a naučím sa písať všetkými desiatimi.
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 653
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

dzuli08, vrana, Patty_Pillow, Mous, Jaro123444, motylek and Blacksheep19 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 54 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Blacksheep19 So 15 apríl 2023 - 21:44

Mňa teší, že od pondelka do piatku budem na sústredení v Záchrannej misii. Nie sú tam len alkoholici a závislí, ale aj ľudia s psychickými chorobami. Vždy ma tam dajú dokopy. Je tam bohatý program zameraný na kresťanskú vieru, prednášky a skupinové diskusie. Jediné čo tam je zlé, že nie je internet, ani wifi. Takže si nebudem môcť čítať fórum
Nevadí, keď prídem domov tak to dobehnem. Prajem vám peknú nedeľu a nový týždeň.
Blacksheep19
Blacksheep19
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 10
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 31.03.2023

Mous likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 54 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  kimi2028 Pi 21 apríl 2023 - 11:31

Ahojte kamaráti, dnes ma teší:
- príjemne slnečné počasie
- 20 minútové ranné cvičenie
- to, že sa mi podarilo po dlhšom čase začať s riešením šachových diagramov (urobil som len 10, aby som mal chuť robiť aj nabudúce)
- teším sa na zápas o majstra sveta dnes
- chutný obed
- tiež na figúry a šachovnicu - chystám sa páru partii si prehrať a jednu vlastnú partiu analyzovať na šachovnici
- tiež mám radosť z hry na internete (hral som len jednu partiu, ale vyhral som pekne)
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2193
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Jaro123444 and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 54 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  motylek Pi 21 apríl 2023 - 15:32

A mě dnes potěšilo:

1. slunečné a teplé počasí (konečně jsem si mohla vzít džínovou bundu)

2. že jsem zařídila a sehnala všechno důležité: v Zásilkovně jsem vyzvedla vína pro kamarádky. S kamarádkou jsem se domlouvala, že si někdy spolu dáme víno (resp. doufám, že já vypiju 2-3 dcl a ona zbytek Very Happy ).

3. A už dřív jsem si pořídila make up. Těším se, že až pojedu na Slovensko, tak se po dlouhé době namaluju. Smile Můj muž nemá make up rád, tak se obvykle nemaluju, ale když tam nebude a budu mít náladu na barvičky, tak proč ne, že.... Very Happy

4. že jdu za chvíli k bratrovi a objednáme si na večeři hromadu sushi, případně dalších dobrot. Sushi jsem ještě nikdy nejedla, tak jsem zvědavá.

5. že se mi znovu ozvala jedna známá a už podruhé mě táhne do čajovny. A já jsem se bála, že jsem na ni minule neudělala dobrý dojem. A vypadá to, že jsem se mýlila. Poslední dobou jsem na roztrhání a mám z toho velkou radost. Very Happy

6. že příští 3 víkendy budu pořád něco podnikat, hlavně oslavy - moje narozeniny a zlatá svatba tchýně+tchána a taky 2 setkání se známými v čajovně.

7. že ve čtvrtek zajdeme se synem a tchýní do kočičí kavárny. Kočky máme se synem rádi, doma žádnou bohužel nemáme a v kočičí kavárně jsme ještě nikdy nebyli.
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 759
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 54 z 65 Previous  1 ... 28 ... 53, 54, 55 ... 59 ... 65  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore