Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Dnes ma teší 2 :-)

Strana 45 z 63 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 54 ... 63  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 45 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  dzuli08 St 30 december 2020 - 20:11

Ďakujem Dušan. Je to milé, aj tebe držím palce v plnení svojich cieľov v ramci OVČ. To je dúfam ta správna skratka 🙂

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 539
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Dušan likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 45 Empty dnes ma tesi

Odoslať  Katuska Ne 3 január 2021 - 11:59

ahojte mna tesi ze som si aj ked to bolo velmi narocne dokazala vysivat a malovat . dost mi to pomohlo a nabrala som nove sily. majte sa
Katuska
Katuska
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 141
Reputácia Reputácia : 131
Dátum registrácie : 28.09.2020

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Dušan and kimi2028 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 45 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Iuppiter St 13 január 2021 - 17:08

Dnes ma teší 18,5oC - sused dilino podo mnou otvoril okno a vonku mrzne, kúrim holubom vonku.
Iuppiter
Iuppiter
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 29
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 13.01.2021

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 45 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  dzuli08 Št 14 január 2021 - 16:20

Dnes ma teší po dlhšom čase opäť super prechádzka po okolí, len tak si vyliezť na neďaleký kopec a pozrieť si krajinku trocha zhora. Miestami dosť aj fúkalo, ale tak mala som čelenku tak uši až tak netrpeli. Smile

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 539
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej and Dušan like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 45 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Matej Št 21 január 2021 - 7:52

Dnes ma teší, že som po dlhšom čase vstal sám od seba bez budíka. Mal som nastavený budík na siedmu, avšak zobudil som sa akosi prirodzene a vyspatý asi o 6:55. Dojatie Po minulé dni som bol dosť nevyspatý a aj vstávanie bolo ťažké. Boli dni, keď som sa vyhrabal až okolo deviatej. Embarassed Tak som veľmi rád, že teraz deň začína takto pekne. Pretty good

Tiež ma potešilo ranné sfarbenie oblohy počas svitania tu nad mestom okolo 7:10. Krásne fialovo-sýtočervené farby sa rozlievali naprieč nebom a lámali sa kade-tade na oblakoch. Dojatie

Tiež ma teší, že ma už nebolí hlava v toto ráno. Pretty good Posledné asi 2 dni, možno aj 3, som zápasil totiž s bolehlavom. Bezradný

Prajem Vám krásny deň, kamaráti, nech sa v ňom máte dobre. Smile community together

Vitaj

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 45 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk

Tuto, Dušan and Juraj like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 45 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  EnaXnaY Pi 22 január 2021 - 20:49

Dnes ma teší 100 návštev na mojej stránke https://www.dzio.sk Wink

SOM si zaplatil nejakú reklamu, tak sa zdvihla aj návštevnosť Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 45 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1065
Reputácia Reputácia : 163
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 46
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Dušan likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 45 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Ut 2 február 2021 - 21:44

Ahojte! Ten dnešok bol síce akýsi menej radostný, ale potešilo ma, že som sa aspoň nadmieru vyspal a máličko aj porobil potrebné okolo bytu a malý nákup. Je dosť divná doba a teším sa, ako nám už konečne oznámia, že trend je zlepšovanie. Hoci neviem, kedy to bude, mám dojem, že nie som sám. Mám veľké šťastie, že môžem byť u rodičov a aspoň čosi vypomôcť. Momentálne si myslím, že nie je vhodné pre mňa hľadať si zamestnanie, aby som niečo domov nedoniesol. Môžem skonštatovať, že som bol aj rád, že som sa s negatívnym výsledkom zúčastnil na štyroch testovaniach a som teda OK. Aj to ma teší. Dlhodobo som rád aj plneniu vedomostnej časti "akp.", hoci tá fyzická je realizovaná dosť slabo, či priam nedostatočne. Inak bez zmeny, naše zdravotné záležitosti zvládam, hoci drobnosti sú prítomné.
S pozdravom Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Dušan likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 45 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  regina So 13 február 2021 - 21:14

Dnes som ráno začala prechádzkou do obchodu po chleba, tam a spat 3 km spolu. Bolo dosť mrazivo, ale inak príjemne. Upiekla som potom zemiakové placky na obed a teraz na večer ma potešilo, že sa mi vydarili koka susienky - také drobné radosti. Ešte pozriem nejaký film a celkom pekný deň je za mnou.
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 643
Reputácia Reputácia : 291
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Tuto, rasto and Dušan like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 45 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Ne 14 február 2021 - 18:01

Ahojte fórumáci!
Ten dnešok som bol rád prechádzke po prírode a aj mama tiež išla. Stretli sme na našej minitrase aj pomerne dosť ľudí. Mám dojem, že mnohí privítali túto nedeľu takúto zmenu prostredia. Videli sme aj dva páry divokých kačíc, ktoré boli už mierne zvyknuté na ľudskú prítomnosť. Kovid sledujem v rámci informačnej nutnosti, zvyknem sa pozrieť aj na nástenku, kde by som mal nájsť potrebné informácie. Ako zdroj považujem aj TV, kde obvykle minimálne to najnutnejšie povedia, poprípade ukážu.

Máličko pociťujem aj malý výkyv v ochorení, či nálade. Pripadá mi to ako nazretie do môjho vnútorného ja, a žiaľ aj v "uvrčanej" podobe. Mrzí ma to, lebo tým viem zbytočne narušovať atmosféru. Zatiaľ to však zvládam a to ma dosť teší. Do určitej miery mi pomáha štúdium a "akp."

Buďte fit! Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

regina and kimi2028 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 45 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Dušan Ne 28 február 2021 - 18:17

Ahoj
Tak dnes Som si spravil takú príjemnú (psycho)hygienu opretú o vynájdení serotoniovej teórie. Ide totiž o to, že táto teória, môj výklad, teda objav hormónu serotoninu, prikladám k nemu (psycho)hygienu. No a psychohygienou rozumiem bežné rutiny v domácnosti, záhrade a altánku, ako aj režim, program dňa.

Tak napr. dnes Som pomohol v kuchyni s varením a pustil Som sa do upratovania. Celé to zabralo hodinu a pol, a aj Som sa zapotil. Takéto vymoženosti, vždy potešia, pretože ich robím s radosťou. U mužoch je známy fakt, že sú oproti ženám (ne)poriadnici a bordelári. Ženy sa starajú o domácnosť a to aj tak potom vypadá.

Kdež to muži, tí radšej sedia pri telke a cuckajú pivo. Tento týždeň alebo druhý týždeň by Som chcel sa vrhnúť na záhradu. Treba tam pohrabať lístie, pokopať ju a pripraviť na sadenice. Poupratovať a prichystať altánok na teplejšie dni. Povynášať bordel na skládku a to by bolo asi z pohybovej činnosti všetko.

Chýbajú mi šípky a šachy. Od vtedy čo sa zvrtla pandémia Som priam (ne)bol, či (ne)hovoril s níkým so športových aktivít. Dnes ma teší, už v trúbe pripravujúci sa koláč od mamuchy. Dnes Som si robil glykemické testy, totiž Som dostal od pána doktora návrh, aby Som si ich meral a zapisoval do debilníčka. Ako ma táto nová a (ne)známa vec bude baviť, (ne)vie nikto.

No a ako sa mám? Dni ubehajú ako na bežiacom páse. Psychicky Som na tom veľmi dobre, krmivom pre psa s kŕmim. Bludy a halucinácie, o nich ani (ne)viem, že niečo takéto ma prenasledovalo. Taktiež už ani (ne)viem, čo je psychóza. Hlasy a slová boli, sú a budú ale je to len o lipnutí na ne. Život je veľká hra, dobrý tréning na ich nelipnutie. Život je skúška ohňom. AK sa podarí tento horiaci plameň navždy uhasiť, ale to už je inakšia báseň.

Želám a prajem vám veľa optimizmu, realizmu a pozitivizmu do vášho života. S pozdravom:

Dušan.

https://dusanfajnor.blogspot.com/2021/02/dnes-ma-tesi-12.html
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Tuto, regina and rasto like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 45 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Pi 5 marec 2021 - 15:46

Ahojte! Pre ten dnešný deň ma potešilo najviac asi pomerne pohodová klíma v domácnosti. Mierne sa začínam však obávať o Mateja, ktorý dlhodobo už nepíše a nemám na neho iný kontakt okrem schizofóra. Držím vám všetkým palce, aby ste mali čo najviac dôvodov na písanie do tejto témy. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 45 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Pi 5 marec 2021 - 15:46

Ahojte! Pre ten dnešný deň ma potešilo najviac asi pomerne pohodová klíma v domácnosti. Mierne sa začínam však obávať o Mateja, ktorý dlhodobo už nepíše a nemám na neho iný kontakt okrem schizofóra. Držím vám všetkým palce, aby ste mali čo najviac dôvodov na písanie do tejto témy. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Katuska likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 45 z 63 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 54 ... 63  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore