Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnes ma teší 2 :-)

Strana 44 z 44 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44

Goto down

• Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 44 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto za St 23 september 2020 - 18:22

Ahojte! Dnes mi radosť urobila vychádzka do prírody v okolí. Nič zvláštneho sa neudialo. Venoval som sa aj akp., máličko športu, mierne domácnosti a dosť sa teším na Zello. Teší ma vrátane napísaného, že akosi dlhodobejšie sa mi darí pohybovať v bežnom živote, hoci drobné výkyvy občas bývajú. Jednoducho treba minimálne nevzdať sa a občas sa pozrieť na to, čo nám dal život, optimistickejšie...
Pekný večer praje všetkým Tuto

V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4635
Reputácia Reputácia : 581
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Zobrazit informácie o autorovi

Matej, Dušan, kimi2028 and Iacobus like this post

Návrat hore Goto down

• Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 44 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Dušan za Št 24 september 2020 - 18:54

Ahoj
Dnes Som využil nápad ako poriešiť pivničku v zemi. Bola pri altánku a polootvorená. Tak Som sa dal do toho. Rozobral Som stáré, očistil a pripravil na zakrytie. Dal som na vchod do pivničky dva hrubé plechy, drť a dlažbu.

Drží to a dá sa potom chodiť. Keď to udrží mňa, tak to udrží aj dvoch. Dnes ma potešila návšteva synovcov, s tým menším sme podebatili a tak. Mamucha urobila pre nich šišky. A na oplátku dostala zo sedem baklažánov.

Uvidím aký mama nápad z toho vznikne. Poobede Som bol z tej pivničky totálne vysílený, bo Som musel pri tom klačať a obuchavať dlažbu gumenným kladivom.

Mám v pláne ešte postaviť k dvom búdkam na vrabce, krmítko. Zatiaľ to všetko je vo fáze uvažovania, čo a jak. Tento týždeň mám opakovanie z matematiky, z profesného a finančného vzdelania. Aj Som si poznačil, ktoré knižky si chem ešte raz naštudovať, bo nemám od nich poznámky a niektoré veci Som pozabúdal.

Mal by Som teraz ísť na prechádzku, ale kašlem na to. Dám si večerný voľný čas. Mám Vás rád a myslím na Vás. Prajem a želám veľa voľného času na seba a rodinku.

https://dusanfajnor.blogspot.com/2020/09/dnes-ma-tesi-10.html

Slovensko
Tel. č. +421335505034
Mob. č. +421940 898 806

Blog: dusanfajnor.blogspot.com
Facebook: www.facebook.com/dusan.fajnor
Twitter: twitter.com/fajnor_dusan
Mail:
dusan.fajnor@gmail.com
dusan.fajnor@hotmail.com
dusan.fajnor@outlook.com
dusan.fajnor@azet.sk
Forum:
www.schizoforum.net/u216
www.dzio.sk/lipka/user/Du%C5%A1an
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1316
Reputácia Reputácia : 259
Dátum registrácie : 02.07.2016
Vek : 41
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, F51.8 - Iná neorganická porucha spánku (insomnia), Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza, Extrémná obezita
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

Zobrazit informácie o autorovi https://dusanfajnor.blogspot.com/

Matej and Iacobus like this post

Návrat hore Goto down

Strana 44 z 44 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra: