Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Dnes ma teší 2 :-)

Strana 33 z 65 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 49 ... 65  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 33 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Št 7 november 2019 - 18:25

Ahojte! Maličkú radosť mi dnes "spôsobil" supermarket, kde boli dva sakra veľké rady na zaplatenie, ale stál som vedľa pokladne, kde práve otvorili a bol som s nákupom prvý. Viem, že to nič veľké nie je, ale aj to je fajn. Celodenne tu prší, program si tak robím doma. "Hlasy" neboli doteraz vôbec výraznejšie, hrisko je vzhľadom na počasie tiché a tak vzťahovačnosť nemá byť ani z čoho. V supermarkete so tiež nemal podobné, mal som pocit, že nakupujúcich zaujíma tovar a ja som iba ak prekážka, keď sa s košom snažia dostať či k tovaru, alebo pokladni. Prajem vám príjemný večer a dobré spanie. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 33 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Pi 8 november 2019 - 16:15

Ahojte! Tento piatok ma potešil akurátny rozhovor so susedkou. Je to už staršia pani, ale je skutočne vitálna a po stránke duševnej úplne super. Nerozprávali sme sa o vážnych témach, len sme jednoducho prehodili pár viet "do vetra". Rátalo sa mi to. Pomerne milo na mňa zapôsobila menšia prechádzka, vzhľadom na doporučenie MUDr. mi to treba a navyše cítim menšiu soc. fob., tak som rád, že to mám za sebou a nemám pocit, že na mňa bolo nejako poukazované. Pekný večer aj víkend. V prípade času a chuti, zajtra ste vítaný na Zello dialógoch o 20:00. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 33 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  dzuli08 Ne 10 november 2019 - 17:36

Dnes ma potesilo, ale skôr prekvapilo že som napísala vyše 20tku básničiek v angličtine. Trocha som si robila taký feedback tak ma prekvapil pomerne hojný počet mojich "výplodov". Majte pekný večer ešte, príjemný zvyšok nedele.
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 540
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 33 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Št 14 november 2019 - 18:34

Ahojte! Dnes som napriek všetkému rád aspoň tomu, že som bol v meste a bol medzi ľuďmi. Tento štvrtok, až na ranné hodiny, bol vo veciach potechy trochu skúpy. Hoci som všetko spravil ako bolo nutné a žiaduce, predsa len som sa nevyhol úzkostnému sťahovaniu žalúdka, občasnej vzťahovačnosti a tendencii k pasivite. Som rád, že tento deň som zvládol, napriek tlaku drobnejších záležitostí z psychopatológie. Krásne dni praje Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 33 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Po 18 november 2019 - 16:40

Ahojte! Tento pondelok ma teší, že napriek vstávaniu s variantou chrípky, či nachladeniu som to zvládol ako sa patrí. Kúrou mi bol zázvorový čaj s medom (v sáčkoch), vitamín C a nohy v teple. Mám pocit, že spomínané ochorenie síce nie je vyliečené, ale výraznejšie problémy už nemám. Asi tomu vďačím aj očkovaniu pred pár týždňami. Ostatné bez zmeny. Trošku ma udivuje, že fórum a jeho terajší obsah sa mierne otriasa v akejsi nevraživosti, ale dúfam, že sa to postupne dá do poriadku. Dúfam, že nám tu nevznikne akési argumentačné fórum, kde sa bude každý len pretŕčať, že práve na akú pravdu vymyslel. Pekný večer a pohodu do nasledovných dní! Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 33 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Ut 19 november 2019 - 16:27

Ahojte! Dnes by som potešil aj neprajníkov, a to tým, že som bol v supermarkete kúpiť šľahačku, ktorá začala cestou tiecť a zistil som to až doma. V tom momente mi to nepripadalo vtipné, ale teraz s odstupom je to OK. Batoh som prepral a chodbu vyčistil až po chodník pred panelákom. Inak deň je fajn, chrípka už zďaleka nie je taká výrazná. Samomozrejme "akp." som poplnil, domáce práce nie sú nateraz extra náročné, naši sú v pohode. Príjemným prekvapením bolo, že som si aspoň na niekoľko minút zacvičil a pozrel som na to, že sila až tak strašne neklesla ...a tak. Pekné dni praje Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 33 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  regina St 20 november 2019 - 19:41

Teší ma, že som sa pred týždňom znova dala na cvičenie s Fitshakerom. Ide tam takí Harmonocká výzva pre telo a dušu, čo je každodenne video s cvičením jogy alebo pilatesu alebo s meditáciami. Trvá to do Vianoc. Cvičila som to i minulý rok a bavilo ma to. Teraz sa vytešujem, že hoci som mala cez vikend prestávku kvôli tomu, že tu boli mladí a teda plný dom ľudí a mala som kopu povinností- teda, že po vikendovej prestávke znova cvičím. Považujem to za pokrok, že aj ked nie kazdý deň ale aspoň 4x do týzdna cvičím. Mám z toho dobré pocity a cítim sa po cvišení oveľa lepšie.
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 647
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 33 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Št 21 november 2019 - 17:29

Ahojte! Dnes ma potešil "výlet" po injekciu a recepty do okresného mesta. Počas chvíľky času som vybehol aj do knihy pozrieť niečo na Vianoce. Potešením bolo zvládnutie kontroly, teplá čokoláda z automatu aj bageta, kvôli ktorej mi skoro ušiel autobus. Ostatné v podstate OK, pre dnes zdravotne-duševne dobre a zdravotne chrípkovo, tiež len drobnosti. Držte sa kamaráti/tky! Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 33 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Pi 22 november 2019 - 14:54

Ahojte! Včera večer ma tešila odchádzajúca chrípka a dnes som už kupoval pár liekov proti prechladnutiu a chrípke v neďalekej lekárni. Musím si dať pozor na "Hurá efekt" a dbať na oblečenie a suchú obuv, hoci dnes je to OK. Akosi som rád, že mám deň taký voľnejší, netreba sa mi nikde hnať, aj jedna pozitívna a dôležitá činnosť bola nateraz odvolaná. Pre pracantov tu na fóre prichádza potecha piatku poobedia a dúfam, že si oddýchnu k svojej spokojnosti. Palce však držím všetkým. Majte sa pekne a prajem príjemné chvíľky počas celého víkendu! Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 33 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Št 28 november 2019 - 16:32

Ahojte! To potešenie z dneška nie je extra slávne, vlastne ním bolo nadmerné spanie, ktoré mi padlo celkom dobre, a asi som to aj potreboval. Cítim sa v pohode, hoci teploty sú stále niečo nad 37°C a neviem sa ich zbaviť inou cestou ako paracetamolom. Ostatné tak po starom, ako bývava, hoci príznaky v tej "našej chorobe" mám v omnoho menšom rozsahu, ako býva štandard, čomu som prirodzene rád. Najradšej by som si ešte zdriemol, zmáha ma to. Sleep majte sa čo najlepšie. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 33 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Matej Št 28 november 2019 - 20:46

Skoré uzdravenie Ti prajem, Tuto, drž sa! Huge smiley

(@Tuto)

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 33 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 33 z 65 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 49 ... 65  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore