Dnes ma teší 2 :-)

Strana 33 z 33 Previous  1 ... 18 ... 31, 32, 33

Goto down

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 33 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto za Št 7 november 2019 - 18:25

Ahojte! Maličkú radosť mi dnes "spôsobil" supermarket, kde boli dva sakra veľké rady na zaplatenie, ale stál som vedľa pokladne, kde práve otvorili a bol som s nákupom prvý. Viem, že to nič veľké nie je, ale aj to je fajn. Celodenne tu prší, program si tak robím doma. "Hlasy" neboli doteraz vôbec výraznejšie, hrisko je vzhľadom na počasie tiché a tak vzťahovačnosť nemá byť ani z čoho. V supermarkete so tiež nemal podobné, mal som pocit, že nakupujúcich zaujíma tovar a ja som iba ak prekážka, keď sa s košom snažia dostať či k tovaru, alebo pokladni. Prajem vám príjemný večer a dobré spanie. Tuto

V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4497
Reputácia Reputácia : 480
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Návrat hore Goto down

Odoslať  Tuto za Pi 8 november 2019 - 16:15

Ahojte! Tento piatok ma potešil akurátny rozhovor so susedkou. Je to už staršia pani, ale je skutočne vitálna a po stránke duševnej úplne super. Nerozprávali sme sa o vážnych témach, len sme jednoducho prehodili pár viet "do vetra". Rátalo sa mi to. Pomerne milo na mňa zapôsobila menšia prechádzka, vzhľadom na doporučenie MUDr. mi to treba a navyše cítim menšiu soc. fob., tak som rád, že to mám za sebou a nemám pocit, že na mňa bolo nejako poukazované. Pekný večer aj víkend. V prípade času a chuti, zajtra ste vítaný na Zello dialógoch o 20:00. Tuto

V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4497
Reputácia Reputácia : 480
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Návrat hore Goto down

Odoslať  dzuli08 za Ne 10 november 2019 - 17:36

Dnes ma potesilo, ale skôr prekvapilo že som napísala vyše 20tku básničiek v angličtine. Trocha som si robila taký feedback tak ma prekvapil pomerne hojný počet mojich "výplodov". Majte pekný večer ešte, príjemný zvyšok nedele.
dzuli08
dzuli08
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 203
Reputácia Reputácia : 80
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Návrat hore Goto down